[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Wrocław XI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Pisarzowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia II Bielany Wrocławskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tarant Krzyżowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sporting Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Magnice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Puma Pietrzykowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Muchobór Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wicher Domasław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mechanik II Brzezina 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Brochów (Wrocław) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wratislavia II Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 --- 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tęcza Pisarzowice    
 2 Polonia II Bielany Wrocławskie    
 3 Tarant Krzyżowice    
 4 Sporting Wrocław    
 5 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie    
 6 MKS Magnice    
 7 Puma Pietrzykowice    
 8 Muchobór Wrocław    
 9 Wicher Domasław    
 10 Mechanik II Brzezina    
 11 KS Brochów (Wrocław)    
 12 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)    
 13 Wratislavia II Wrocław    
 14 ---    

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Tęcza Pisarzowice - ---
Polonia II Bielany Wrocławskie - Wratislavia II Wrocław
Tarant Krzyżowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 27 sierpnia, 14:00
Sporting Wrocław - KS Brochów (Wrocław)
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Mechanik II Brzezina
MKS Magnice - Wicher Domasław
Puma Pietrzykowice - Muchobór Wrocław 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 2-3 września

--- - Muchobór Wrocław
Wicher Domasław - Puma Pietrzykowice
Mechanik II Brzezina - MKS Magnice
KS Brochów (Wrocław) - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Sporting Wrocław
Wratislavia II Wrocław - Tarant Krzyżowice
Tęcza Pisarzowice - Polonia II Bielany Wrocławskie

Kolejka 3 - 9-10 września

Polonia II Bielany Wrocławskie - ---
Tarant Krzyżowice - Tęcza Pisarzowice
Sporting Wrocław - Wratislavia II Wrocław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
MKS Magnice - KS Brochów (Wrocław)
Puma Pietrzykowice - Mechanik II Brzezina
Muchobór Wrocław - Wicher Domasław

Kolejka 4 - 16-17 września

--- - Wicher Domasław
Mechanik II Brzezina - Muchobór Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Puma Pietrzykowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - MKS Magnice
Wratislavia II Wrocław - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Tęcza Pisarzowice - Sporting Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Tarant Krzyżowice

Kolejka 5 - 23-24 września

Tarant Krzyżowice - ---
Sporting Wrocław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Tęcza Pisarzowice
MKS Magnice - Wratislavia II Wrocław
Puma Pietrzykowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Muchobór Wrocław - KS Brochów (Wrocław)
Wicher Domasław - Mechanik II Brzezina

Kolejka 6 - 30 września-1 października

--- - Mechanik II Brzezina
KS Brochów (Wrocław) - Wicher Domasław
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Muchobór Wrocław
Wratislavia II Wrocław - Puma Pietrzykowice
Tęcza Pisarzowice - MKS Magnice
Polonia II Bielany Wrocławskie - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Tarant Krzyżowice - Sporting Wrocław

Kolejka 7 - 7-8 października

Sporting Wrocław - ---
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Tarant Krzyżowice
MKS Magnice - Polonia II Bielany Wrocławskie
Puma Pietrzykowice - Tęcza Pisarzowice
Muchobór Wrocław - Wratislavia II Wrocław
Wicher Domasław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Mechanik II Brzezina - KS Brochów (Wrocław)

Kolejka 8 - 14-15 października

--- - KS Brochów (Wrocław)
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Mechanik II Brzezina
Wratislavia II Wrocław - Wicher Domasław
Tęcza Pisarzowice - Muchobór Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Puma Pietrzykowice
Tarant Krzyżowice - MKS Magnice
Sporting Wrocław - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie

Kolejka 9 - 21-22 października

Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - ---
MKS Magnice - Sporting Wrocław
Puma Pietrzykowice - Tarant Krzyżowice
Muchobór Wrocław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Wicher Domasław - Tęcza Pisarzowice
Mechanik II Brzezina - Wratislavia II Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

Kolejka 10 - 28-29 października

--- - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Wratislavia II Wrocław - KS Brochów (Wrocław)
Tęcza Pisarzowice - Mechanik II Brzezina
Polonia II Bielany Wrocławskie - Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice - Muchobór Wrocław
Sporting Wrocław - Puma Pietrzykowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - MKS Magnice

Kolejka 11 - 4-5 listopada

MKS Magnice - ---
Puma Pietrzykowice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Muchobór Wrocław - Sporting Wrocław
Wicher Domasław - Tarant Krzyżowice
Mechanik II Brzezina - Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Brochów (Wrocław) - Tęcza Pisarzowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Wratislavia II Wrocław

Kolejka 12 - 11-12 listopada

--- - Wratislavia II Wrocław
Tęcza Pisarzowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Polonia II Bielany Wrocławskie - KS Brochów (Wrocław)
Tarant Krzyżowice - Mechanik II Brzezina
Sporting Wrocław - Wicher Domasław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Muchobór Wrocław
MKS Magnice - Puma Pietrzykowice

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Puma Pietrzykowice - ---
Muchobór Wrocław - MKS Magnice
Wicher Domasław - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Mechanik II Brzezina - Sporting Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Tarant Krzyżowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Polonia II Bielany Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław - Tęcza Pisarzowice

Kolejka 14

--- - Tęcza Pisarzowice
Wratislavia II Wrocław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Tarant Krzyżowice
KS Brochów (Wrocław) - Sporting Wrocław
Mechanik II Brzezina - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wicher Domasław - MKS Magnice
Muchobór Wrocław - Puma Pietrzykowice

Kolejka 15

Muchobór Wrocław - ---
Puma Pietrzykowice - Wicher Domasław
MKS Magnice - Mechanik II Brzezina
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - KS Brochów (Wrocław)
Sporting Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Tarant Krzyżowice - Wratislavia II Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Tęcza Pisarzowice

Kolejka 16

--- - Polonia II Bielany Wrocławskie
Tęcza Pisarzowice - Tarant Krzyżowice
Wratislavia II Wrocław - Sporting Wrocław
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
KS Brochów (Wrocław) - MKS Magnice
Mechanik II Brzezina - Puma Pietrzykowice
Wicher Domasław - Muchobór Wrocław

Kolejka 17

Wicher Domasław - ---
Muchobór Wrocław - Mechanik II Brzezina
Puma Pietrzykowice - KS Brochów (Wrocław)
MKS Magnice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Wratislavia II Wrocław
Sporting Wrocław - Tęcza Pisarzowice
Tarant Krzyżowice - Polonia II Bielany Wrocławskie

Kolejka 18

--- - Tarant Krzyżowice
Polonia II Bielany Wrocławskie - Sporting Wrocław
Tęcza Pisarzowice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław - MKS Magnice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Puma Pietrzykowice
KS Brochów (Wrocław) - Muchobór Wrocław
Mechanik II Brzezina - Wicher Domasław

Kolejka 19

Mechanik II Brzezina - ---
Wicher Domasław - KS Brochów (Wrocław)
Muchobór Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Puma Pietrzykowice - Wratislavia II Wrocław
MKS Magnice - Tęcza Pisarzowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Polonia II Bielany Wrocławskie
Sporting Wrocław - Tarant Krzyżowice

Kolejka 20

--- - Sporting Wrocław
Tarant Krzyżowice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Polonia II Bielany Wrocławskie - MKS Magnice
Tęcza Pisarzowice - Puma Pietrzykowice
Wratislavia II Wrocław - Muchobór Wrocław
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Wicher Domasław
KS Brochów (Wrocław) - Mechanik II Brzezina

Kolejka 21

KS Brochów (Wrocław) - ---
Mechanik II Brzezina - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Wicher Domasław - Wratislavia II Wrocław
Muchobór Wrocław - Tęcza Pisarzowice
Puma Pietrzykowice - Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice - Tarant Krzyżowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Sporting Wrocław

Kolejka 22

--- - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Sporting Wrocław - MKS Magnice
Tarant Krzyżowice - Puma Pietrzykowice
Polonia II Bielany Wrocławskie - Muchobór Wrocław
Tęcza Pisarzowice - Wicher Domasław
Wratislavia II Wrocław - Mechanik II Brzezina
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - KS Brochów (Wrocław)

Kolejka 23

Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - ---
KS Brochów (Wrocław) - Wratislavia II Wrocław
Mechanik II Brzezina - Tęcza Pisarzowice
Wicher Domasław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław - Tarant Krzyżowice
Puma Pietrzykowice - Sporting Wrocław
MKS Magnice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie

Kolejka 24

--- - MKS Magnice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Puma Pietrzykowice
Sporting Wrocław - Muchobór Wrocław
Tarant Krzyżowice - Wicher Domasław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Mechanik II Brzezina
Tęcza Pisarzowice - KS Brochów (Wrocław)
Wratislavia II Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

Kolejka 25

Wratislavia II Wrocław - ---
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Tęcza Pisarzowice
KS Brochów (Wrocław) - Polonia II Bielany Wrocławskie
Mechanik II Brzezina - Tarant Krzyżowice
Wicher Domasław - Sporting Wrocław
Muchobór Wrocław - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Puma Pietrzykowice - MKS Magnice

Kolejka 26

--- - Puma Pietrzykowice
MKS Magnice - Muchobór Wrocław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Wicher Domasław
Sporting Wrocław - Mechanik II Brzezina
Tarant Krzyżowice - KS Brochów (Wrocław)
Polonia II Bielany Wrocławskie - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Tęcza Pisarzowice - Wratislavia II Wrocław

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas