[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Wrocław XI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Brochów (Wrocław) 8 21 7 0 1 28-10 4 0 1 17-6 3 0 0 11-4
2.  Mechanik II Brzezina 8 19 6 1 1 31-7 3 0 0 15-2 3 1 1 16-5
3.  Wratislavia II Wrocław 8 19 6 1 1 29-15 4 1 0 15-5 2 0 1 14-10
4.  Sporting Wrocław 8 16 5 1 2 18-12 2 0 1 9-3 3 1 1 9-9
5.  Tarant Krzyżowice 8 15 4 3 1 22-17 2 2 1 16-14 2 1 0 6-3
6.  Muchobór Wrocław 8 13 4 1 3 18-14 0 0 1 1-2 4 1 2 17-12
7.  Polonia II Bielany Wrocławskie 8 12 4 0 4 32-31 2 0 3 23-23 2 0 1 9-8
8.  Wicher Domasław 8 12 4 0 4 12-15 2 0 2 5-8 2 0 2 7-7
9.  Tęcza Pisarzowice 8 9 3 0 5 15-34 1 0 4 5-29 2 0 1 10-5
10.  MKS Magnice 8 8 2 2 4 26-24 0 1 3 8-14 2 1 1 18-10
11.  Puma Pietrzykowice 8 7 2 1 5 14-23 1 1 2 7-10 1 0 3 7-13 1 3 1 0 0 4-3
12.  Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 8 7 2 1 5 21-22 0 1 3 4-10 2 0 2 17-12 1 0 0 0 1 3-4
13.  Zorza Wilkszyn 8 4 1 1 6 18-30 1 0 3 7-14 0 1 3 11-16
14.  Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 8 0 0 0 8 7-37 0 0 4 3-16 0 0 4 4-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Brochów (Wrocław)    3-1 2-3 3-2 2-0 7-0 
 2 Mechanik II Brzezina    3-0 3-0 9-2 
 3 Wratislavia II Wrocław    0-0 5-1 2-1 4-2 4-1 
 4 Sporting Wrocław    0-1 5-2 4-0 
 5 Tarant Krzyżowice2-3     3-1 1-1 5-4 5-5 
 6 Muchobór Wrocław1-2     
 7 Polonia II Bielany Wrocławskie5-7 3-5     2-3 7-5 6-3 
 8 Wicher Domasław2-1 0-1     2-0 1-6 
 9 Tęcza Pisarzowice1-6 0-7 2-3     0-12 2-1 
 10 MKS Magnice2-6 0-0 3-4 3-4     
 11 Puma Pietrzykowice1-4 1-1 1-2     4-3 
 12 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)1-2 1-1 2-4 0-3     
 13 Zorza Wilkszyn1-6 3-4 1-3 2-1     
 14 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie0-4 0-1 1-7 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Tęcza Pisarzowice 2-1 Zorza Wilkszyn 27 sierpnia, 14:00
Polonia II Bielany Wrocławskie 5-7 Wratislavia II Wrocław 27 sierpnia, 14:00
Tarant Krzyżowice 5-4 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 27 sierpnia, 14:00
KS Brochów (Wrocław) 2-3 Sporting Wrocław 27 sierpnia, 16:00
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 0-4 Mechanik II Brzezina 27 sierpnia, 14:00
MKS Magnice 3-4 Wicher Domasław 27 sierpnia, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-4; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Puma Pietrzykowice 1-1 Muchobór Wrocław 27 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Zorza Wilkszyn 1-3 Muchobór Wrocław 3 września, 14:00
Wicher Domasław 2-0 Puma Pietrzykowice 3 września, 14:00
Mechanik II Brzezina 9-2 MKS Magnice 3 września, 14:00
Sporting Wrocław 4-0 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 3 września, 14:00
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1-2 KS Brochów (Wrocław) 3 września, 11:00
Wratislavia II Wrocław 0-0 Tarant Krzyżowice 3 września, 14:00
Tęcza Pisarzowice 2-3 Polonia II Bielany Wrocławskie 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Polonia II Bielany Wrocławskie 7-5 Zorza Wilkszyn 10 września, 11:00
Tarant Krzyżowice 3-1 Tęcza Pisarzowice 10 września, 14:00
KS Brochów (Wrocław) 3-1 Wratislavia II Wrocław 10 września, 14:00
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 2-4 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 10 września, 14:00
MKS Magnice 0-0 Sporting Wrocław 10 września, 15:00
Puma Pietrzykowice 1-4 Mechanik II Brzezina 10 września, 14:00
Wicher Domasław 0-1 Muchobór Wrocław 10 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Zorza Wilkszyn 2-1 Wicher Domasław 17 września, 14:00
Mechanik II Brzezina 3-0 Muchobór Wrocław 17 września, 11:00
Sporting Wrocław 5-2 Puma Pietrzykowice 17 września, 14:00
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 0-3 MKS Magnice 17 września, 11:00
Wratislavia II Wrocław 4-1 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 17 września, 14:00
Tęcza Pisarzowice 1-6 KS Brochów (Wrocław) 17 września, 14:00
Polonia II Bielany Wrocławskie 3-5 Tarant Krzyżowice 17 września, 15:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Tarant Krzyżowice 5-5 Zorza Wilkszyn 24 września, 14:00
KS Brochów (Wrocław) 3-2 Polonia II Bielany Wrocławskie 24 września, 14:00
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 1-7 Tęcza Pisarzowice 24 września, 14:00
MKS Magnice 2-6 Wratislavia II Wrocław 24 września, 15:00
Puma Pietrzykowice 4-3 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 24 września, 14:00
Muchobór Wrocław 1-2 Sporting Wrocław 23 września, 16:30
Wicher Domasław 2-1 Mechanik II Brzezina 24 września, 11:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Zorza Wilkszyn 1-6 Mechanik II Brzezina 1 października, 14:00
Sporting Wrocław 0-1 Wicher Domasław 1 października, 14:00
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 2-4 Muchobór Wrocław 1 października, 11:00
Wratislavia II Wrocław 4-2 Puma Pietrzykowice 1 października, 14:00
Tęcza Pisarzowice 0-12 MKS Magnice 1 października, 14:00
Polonia II Bielany Wrocławskie 6-3 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 1 października, 14:00
Tarant Krzyżowice 2-3 KS Brochów (Wrocław) 1 października, 14:00

Kolejka 7 - 7-8 października

KS Brochów (Wrocław) 2-0 Zorza Wilkszyn 8 października, 15:00
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 0-1 Tarant Krzyżowice 8 października, 14:00
MKS Magnice 3-4 Polonia II Bielany Wrocławskie 8 października, 15:00
Puma Pietrzykowice 1-2 Tęcza Pisarzowice 8 października, 14:00
Wicher Domasław 1-6 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 8 października, 11:00
Mechanik II Brzezina 3-0 Sporting Wrocław 8 października, 11:00
Wratislavia II Wrocław 5-1 Muchobór Wrocław 8 października, 14:00

REKLAMA

Kolejka 8 - 14-15 października

Zorza Wilkszyn 3-4 Sporting Wrocław 15 października, 14:00
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1-1 Mechanik II Brzezina 15 października, 11:00
Wratislavia II Wrocław 2-1 Wicher Domasław 15 października, 14:00
Tęcza Pisarzowice 0-7 Muchobór Wrocław 15 października, 14:00
Polonia II Bielany Wrocławskie 2-3 Puma Pietrzykowice 15 października, 14:00
Tarant Krzyżowice 1-1 MKS Magnice 15 października, 14:00
KS Brochów (Wrocław) 7-0 Reaktywacja Żerniki Wrocławskie 15 października, 14:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Zorza Wilkszyn 22 października, 14:00
MKS Magnice - KS Brochów (Wrocław) 22 października, 15:00
Puma Pietrzykowice - Tarant Krzyżowice 22 października, 14:00
Muchobór Wrocław - Polonia II Bielany Wrocławskie 22 października, 14:00
Wicher Domasław - Tęcza Pisarzowice 22 października, 11:00
Mechanik II Brzezina - Wratislavia II Wrocław 22 października, 15:00
Sporting Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 22 października, 14:00

REKLAMA

Kolejka 10 - 28-29 października

Zorza Wilkszyn - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Wratislavia II Wrocław - Sporting Wrocław
Tęcza Pisarzowice - Mechanik II Brzezina
Polonia II Bielany Wrocławskie - Wicher Domasław
Tarant Krzyżowice - Muchobór Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Puma Pietrzykowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - MKS Magnice

Kolejka 11 - 4-5 listopada

MKS Magnice - Zorza Wilkszyn
Puma Pietrzykowice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Muchobór Wrocław - KS Brochów (Wrocław)
Wicher Domasław - Tarant Krzyżowice
Mechanik II Brzezina - Polonia II Bielany Wrocławskie
Sporting Wrocław - Tęcza Pisarzowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Wratislavia II Wrocław

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Zorza Wilkszyn - Wratislavia II Wrocław
Tęcza Pisarzowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Polonia II Bielany Wrocławskie - Sporting Wrocław
Tarant Krzyżowice - Mechanik II Brzezina
KS Brochów (Wrocław) - Wicher Domasław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Muchobór Wrocław
MKS Magnice - Puma Pietrzykowice

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Puma Pietrzykowice - Zorza Wilkszyn
Muchobór Wrocław - MKS Magnice
Wicher Domasław - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Mechanik II Brzezina - KS Brochów (Wrocław)
Sporting Wrocław - Tarant Krzyżowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Polonia II Bielany Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław - Tęcza Pisarzowice

Kolejka 14

Zorza Wilkszyn - Tęcza Pisarzowice
Wratislavia II Wrocław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Tarant Krzyżowice
Sporting Wrocław - KS Brochów (Wrocław)
Mechanik II Brzezina - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wicher Domasław - MKS Magnice
Muchobór Wrocław - Puma Pietrzykowice

Kolejka 15

Muchobór Wrocław - Zorza Wilkszyn
Puma Pietrzykowice - Wicher Domasław
MKS Magnice - Mechanik II Brzezina
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Sporting Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Tarant Krzyżowice - Wratislavia II Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Tęcza Pisarzowice

Kolejka 16

Muchobór Wrocław - Wicher Domasław
Zorza Wilkszyn - Polonia II Bielany Wrocławskie
Tęcza Pisarzowice - Tarant Krzyżowice
Wratislavia II Wrocław - KS Brochów (Wrocław)
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Sporting Wrocław - MKS Magnice
Mechanik II Brzezina - Puma Pietrzykowice

Kolejka 17

Wicher Domasław - Zorza Wilkszyn
Muchobór Wrocław - Mechanik II Brzezina
Puma Pietrzykowice - Sporting Wrocław
MKS Magnice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Wratislavia II Wrocław
KS Brochów (Wrocław) - Tęcza Pisarzowice
Tarant Krzyżowice - Polonia II Bielany Wrocławskie

Kolejka 18

Zorza Wilkszyn - Tarant Krzyżowice
Polonia II Bielany Wrocławskie - KS Brochów (Wrocław)
Tęcza Pisarzowice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Wratislavia II Wrocław - MKS Magnice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Puma Pietrzykowice
Sporting Wrocław - Muchobór Wrocław
Mechanik II Brzezina - Wicher Domasław

Kolejka 19

Mechanik II Brzezina - Zorza Wilkszyn
Wicher Domasław - Sporting Wrocław
Muchobór Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Puma Pietrzykowice - Wratislavia II Wrocław
MKS Magnice - Tęcza Pisarzowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Polonia II Bielany Wrocławskie
KS Brochów (Wrocław) - Tarant Krzyżowice

Kolejka 20

Muchobór Wrocław - Wratislavia II Wrocław
Zorza Wilkszyn - KS Brochów (Wrocław)
Tarant Krzyżowice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Polonia II Bielany Wrocławskie - MKS Magnice
Tęcza Pisarzowice - Puma Pietrzykowice
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Wicher Domasław
Sporting Wrocław - Mechanik II Brzezina

Kolejka 21

Sporting Wrocław - Zorza Wilkszyn
Mechanik II Brzezina - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Wicher Domasław - Wratislavia II Wrocław
Muchobór Wrocław - Tęcza Pisarzowice
Puma Pietrzykowice - Polonia II Bielany Wrocławskie
MKS Magnice - Tarant Krzyżowice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - KS Brochów (Wrocław)

Kolejka 22

Zorza Wilkszyn - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
KS Brochów (Wrocław) - MKS Magnice
Tarant Krzyżowice - Puma Pietrzykowice
Polonia II Bielany Wrocławskie - Muchobór Wrocław
Tęcza Pisarzowice - Wicher Domasław
Wratislavia II Wrocław - Mechanik II Brzezina
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Sporting Wrocław

Kolejka 23

Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Zorza Wilkszyn
Sporting Wrocław - Wratislavia II Wrocław
Mechanik II Brzezina - Tęcza Pisarzowice
Wicher Domasław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Muchobór Wrocław - Tarant Krzyżowice
Puma Pietrzykowice - KS Brochów (Wrocław)
MKS Magnice - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie

Kolejka 24

Zorza Wilkszyn - MKS Magnice
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Puma Pietrzykowice
KS Brochów (Wrocław) - Muchobór Wrocław
Tarant Krzyżowice - Wicher Domasław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Mechanik II Brzezina
Tęcza Pisarzowice - Sporting Wrocław
Wratislavia II Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

Kolejka 25

Wratislavia II Wrocław - Zorza Wilkszyn
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Tęcza Pisarzowice
Sporting Wrocław - Polonia II Bielany Wrocławskie
Mechanik II Brzezina - Tarant Krzyżowice
Wicher Domasław - KS Brochów (Wrocław)
Muchobór Wrocław - Reaktywacja Żerniki Wrocławskie
Puma Pietrzykowice - MKS Magnice

Kolejka 26

Zorza Wilkszyn - Puma Pietrzykowice
MKS Magnice - Muchobór Wrocław
Reaktywacja Żerniki Wrocławskie - Wicher Domasław
KS Brochów (Wrocław) - Mechanik II Brzezina
Tarant Krzyżowice - Sporting Wrocław
Polonia II Bielany Wrocławskie - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
Tęcza Pisarzowice - Wratislavia II Wrocław

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas