[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Wrocław IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Kondratowice 26 66 21 3 2 84-22 11 2 0 51-11 10 1 2 33-11
2.  Zachód Sobótka 26 54 17 3 6 74-41 11 1 1 45-17 6 2 5 29-24
3.  LKS Brożec 26 53 16 5 5 66-31 10 3 0 37-8 6 2 5 29-23
4.  Rapid Domaniów 26 46 13 7 6 53-34 8 0 5 26-18 5 7 1 27-16
5.  Sokół Smolec 26 45 13 6 7 62-35 8 3 2 38-15 5 3 5 24-20
6.  KS Żórawina 26 42 12 6 8 59-40 6 4 3 30-15 6 2 5 29-25
7.  Galakticos Solna 26 34 10 4 12 56-64 6 3 4 34-34 4 1 8 22-30 2 3 1 0 1 5-3
8.  Czarni Sobocisko 26 34 10 4 12 50-71 7 2 4 26-24 3 2 8 24-47 2 3 1 0 1 3-5
9.  Ognisko Przeworno 26 32 9 5 12 58-63 5 1 7 32-33 4 4 5 26-30
10.  Nefryt Jordanów Śląski 26 30 9 3 14 39-65 5 2 6 18-32 4 1 8 21-33
11.  Gromnik Kuropatnik 26 28 8 4 14 47-58 5 2 6 32-27 3 2 8 15-31
12.  Ślęża Sobótka 26 24 7 3 16 40-65 4 2 7 23-28 3 1 9 17-37
13.  Puma Pietrzykowice 26 16 4 4 18 28-77 1 4 8 15-31 3 0 10 13-46
14.  Korona Pęcz 26 11 2 5 19 26-76 0 2 11 9-33 2 3 8 17-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Kondratowice    3-2 4-2 2-2 4-1 1-1 4-0 4-0 5-1 4-0 6-0 3-2 8-0 3-0 
 2 Zachód Sobótka2-1     1-1 5-2 1-0 2-0 5-2 3-1 1-3 2-1 4-1 5-2 5-1 9-2 
 3 LKS Brożec1-1 1-0     1-1 1-0 3-2 4-1 5-1 2-2 7-0 1-0 1-0 8-0 2-0 
 4 Rapid Domaniów0-1 1-2 1-0     4-0 2-5 1-3 5-3 3-0 2-1 2-1 0-1 2-0 3-1 
 5 Sokół Smolec1-2 5-2 3-1 0-0     1-1 2-1 6-2 2-0 3-3 0-1 5-1 2-1 8-0 
 6 KS Żórawina0-3* 3-2 3-1 0-0 2-2     1-1 5-0 2-2 1-2 3-0 5-0 1-2 4-0 
 7 Galakticos Solna0-4 3-3 2-5 1-3 1-10 5-0     4-1 2-2 3-1 3-0 2-1 6-2 2-2 
 8 Czarni Sobocisko1-3 2-4 3-2 1-1 0-2 3-2 2-1     4-3 1-0 3-1 3-1 0-1 3-3 
 9 Ognisko Przeworno1-6 1-2 1-3 1-1 3-4 1-4 3-1 4-0     1-2 4-3 2-4 7-1 3-2 
 10 Nefryt Jordanów Śląski0-3 0-5 1-1 0-4 1-0 0-3 0-4 2-2 6-4     2-3 3-2 2-1 1-0 
 11 Gromnik Kuropatnik1-4 1-1 1-5 2-3 1-2 5-0* 3-2 3-5 0-2 5-1     6-0 2-0 2-2 
 12 Ślęża Sobótka2-3 2-0 0-1 1-1 0-1 0-2 4-3 3-3 2-5 3-1 1-3     3-2 2-3 
 13 Puma Pietrzykowice2-0 0-1 1-4 0-4 2-2 1-3 1-2 2-3 1-1 1-6 2-2 1-1     1-2 
 14 Korona Pęcz0-2 2-5 2-3 2-5 0-0 1-6 0-1 1-3 0-1 0-3 0-0 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Galakticos Solna 0-4 Czarni Kondratowice 18 sierpnia, 17:00
Sokół Smolec 6-2 Czarni Sobocisko 18 sierpnia, 17:00
Korona Pęcz 1-2 Ślęża Sobótka 18 sierpnia, 17:00
Gromnik Kuropatnik 1-1 Zachód Sobótka 18 sierpnia, 11:00
Rapid Domaniów 2-5 KS Żórawina 18 sierpnia, 17:00
Puma Pietrzykowice 1-4 LKS Brożec 18 sierpnia, 17:00
Ognisko Przeworno 1-2 Nefryt Jordanów Śląski 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Czarni Kondratowice 4-0 Nefryt Jordanów Śląski 25 sierpnia, 17:00
LKS Brożec 2-2 Ognisko Przeworno 25 sierpnia, 17:00
KS Żórawina 1-2 Puma Pietrzykowice 25 sierpnia, 17:00
Zachód Sobótka 5-2 Rapid Domaniów 25 sierpnia, 17:00
Ślęża Sobótka 1-3 Gromnik Kuropatnik 25 sierpnia, 17:00
Czarni Sobocisko 3-3 Korona Pęcz 25 sierpnia, 17:00
Galakticos Solna 1-10 Sokół Smolec 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1 września

Sokół Smolec 1-2 Czarni Kondratowice 1 września, 17:00
Korona Pęcz 0-1 Galakticos Solna 1 września, 17:00
Gromnik Kuropatnik 3-5 Czarni Sobocisko 1 września, 11:00
Rapid Domaniów 0-1 Ślęża Sobótka 1 września, 17:00
Puma Pietrzykowice 0-1 Zachód Sobótka 1 września, 17:00
Ognisko Przeworno 1-4 KS Żórawina 1 września, 17:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-1 LKS Brożec 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 8 września

Czarni Kondratowice 4-2 LKS Brożec 8 września, 11:00
w Karszowie
KS Żórawina 1-2 Nefryt Jordanów Śląski 8 września, 16:00
Zachód Sobótka 1-3 Ognisko Przeworno 8 września, 16:00
Ślęża Sobótka 3-2 Puma Pietrzykowice 8 września, 16:00
Czarni Sobocisko 1-1 Rapid Domaniów 8 września, 11:00
Galakticos Solna 3-0 Gromnik Kuropatnik 8 września, 16:00
Sokół Smolec 8-0 Korona Pęcz 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15 września

Korona Pęcz 0-2 Czarni Kondratowice 15 września, 11:00
Gromnik Kuropatnik 1-2 Sokół Smolec 15 września, 11:00
Rapid Domaniów 1-3 Galakticos Solna 15 września, 16:00
Puma Pietrzykowice 2-3 Czarni Sobocisko 15 września, 11:00
Ognisko Przeworno 2-4 Ślęża Sobótka 15 września, 16:00
Nefryt Jordanów Śląski 0-5 Zachód Sobótka 15 września, 16:00
LKS Brożec 3-2 KS Żórawina 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22 września

Czarni Kondratowice 1-1 KS Żórawina 22 września, 11:00
w Karszowie
Zachód Sobótka 1-1 LKS Brożec 22 września, 16:00
Ślęża Sobótka 3-1 Nefryt Jordanów Śląski 22 września, 16:00
Czarni Sobocisko 4-3 Ognisko Przeworno 22 września, 11:00
Galakticos Solna 6-2 Puma Pietrzykowice 22 września, 16:00
Sokół Smolec 0-0 Rapid Domaniów 22 września, 16:00
Korona Pęcz 0-0 Gromnik Kuropatnik 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29 września

Gromnik Kuropatnik 1-4 Czarni Kondratowice 29 września, 15:00
Rapid Domaniów 3-1 Korona Pęcz 29 września, 15:00
Puma Pietrzykowice 2-2 Sokół Smolec 28 września, 14:00
Ognisko Przeworno 3-1 Galakticos Solna 29 września, 15:00
Nefryt Jordanów Śląski 2-2 Czarni Sobocisko 29 września, 15:00
LKS Brożec 1-0 Ślęża Sobótka 29 września, 15:00
KS Żórawina 3-2 Zachód Sobótka 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6 października

Czarni Kondratowice 3-2 Zachód Sobótka 6 października, 11:00
w Karszowie
Ślęża Sobótka 0-2 KS Żórawina 6 października, 15:00
Czarni Sobocisko 3-2 LKS Brożec 6 października, 11:00
Galakticos Solna 3-1 Nefryt Jordanów Śląski 6 października, 15:00
Sokół Smolec 2-0 Ognisko Przeworno 6 października, 15:00
Korona Pęcz 0-2 Puma Pietrzykowice 6 października, 15:00
Gromnik Kuropatnik 2-3 Rapid Domaniów 6 października, 11:00

Kolejka 9 - 13 października

Rapid Domaniów 0-1 Czarni Kondratowice 13 października, 15:00
Puma Pietrzykowice 2-2 Gromnik Kuropatnik 13 października, 15:00
Ognisko Przeworno 3-2 Korona Pęcz 13 października, 15:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-0 Sokół Smolec 13 października, 15:00
LKS Brożec 4-1 Galakticos Solna 13 października, 15:00
KS Żórawina 5-0 Czarni Sobocisko 13 października, 11:00
Zachód Sobótka 5-2 Ślęża Sobótka 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20 października

Czarni Kondratowice 3-2 Ślęża Sobótka 20 października, 11:00
w Karszowie
Czarni Sobocisko 2-4 Zachód Sobótka 20 października, 11:00
Galakticos Solna 5-0 KS Żórawina 20 października, 15:00
Sokół Smolec 3-1 LKS Brożec 20 października, 15:00
Korona Pęcz 0-3 Nefryt Jordanów Śląski 20 października, 15:00
Gromnik Kuropatnik 0-2 Ognisko Przeworno 20 października, 11:00
Rapid Domaniów 2-0 Puma Pietrzykowice 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27 października

Puma Pietrzykowice 2-0 Czarni Kondratowice 27 października, 13:00
Ognisko Przeworno 1-1 Rapid Domaniów 27 października, 13:00
Nefryt Jordanów Śląski 2-3 Gromnik Kuropatnik 27 października, 13:00
LKS Brożec 2-0 Korona Pęcz 27 października, 13:00
KS Żórawina 2-2 Sokół Smolec 27 października, 13:00
Zachód Sobótka 5-2 Galakticos Solna 27 października, 13:00
Ślęża Sobótka 3-3 Czarni Sobocisko 27 października, 13:00

Kolejka 12 - 3 listopada

Czarni Kondratowice 4-0 Czarni Sobocisko 3 listopada, 11:00
Galakticos Solna 2-1 Ślęża Sobótka 3 listopada, 13:00
Sokół Smolec 5-2 Zachód Sobótka 3 listopada, 13:00
Korona Pęcz 1-6 KS Żórawina 3 listopada, 13:00
Gromnik Kuropatnik 1-5 LKS Brożec 3 listopada, 10:00
Rapid Domaniów 2-1 Nefryt Jordanów Śląski 3 listopada, 13:00
Puma Pietrzykowice 1-1 Ognisko Przeworno 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10 listopada

Ognisko Przeworno 1-6 Czarni Kondratowice 10 listopada, 13:00
Nefryt Jordanów Śląski 2-1 Puma Pietrzykowice 10 listopada, 13:00
LKS Brożec 1-1 Rapid Domaniów 10 listopada, 13:00
KS Żórawina 3-0 Gromnik Kuropatnik 10 listopada, 13:00
Zachód Sobótka 9-2 Korona Pęcz 10 listopada, 13:00
Ślęża Sobótka 0-1 Sokół Smolec 10 listopada, 13:00
Czarni Sobocisko 2-1 Galakticos Solna 10 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23 marca

Czarni Kondratowice 4-0 Galakticos Solna 23 marca, 14:00
Czarni Sobocisko 0-2 Sokół Smolec 23 marca, 11:00
Ślęża Sobótka 2-3 Korona Pęcz 23 marca, 14:00
Zachód Sobótka 4-1 Gromnik Kuropatnik 23 marca, 14:00
KS Żórawina 0-0 Rapid Domaniów 23 marca, 14:00
LKS Brożec 8-0 Puma Pietrzykowice 23 marca, 14:00
Nefryt Jordanów Śląski 6-4 Ognisko Przeworno 23 marca, 14:00

Kolejka 15 - 30 marca

Nefryt Jordanów Śląski 0-3 Czarni Kondratowice 30 marca, 14:00
Ognisko Przeworno 1-3 LKS Brożec 30 marca, 14:00
Puma Pietrzykowice 1-3 KS Żórawina 30 marca, 14:00
Rapid Domaniów 1-2 Zachód Sobótka 30 marca, 14:00
Gromnik Kuropatnik 6-0 Ślęża Sobótka 30 marca, 14:00
Korona Pęcz 1-3 Czarni Sobocisko 30 marca, 14:00
Sokół Smolec 2-1 Galakticos Solna 30 marca, 14:00

Kolejka 16 - 6 kwietnia

Czarni Kondratowice 4-1 Sokół Smolec 6 kwietnia, 16:00
Galakticos Solna 2-2 Korona Pęcz 6 kwietnia, 14:00
Czarni Sobocisko 3-1 Gromnik Kuropatnik 6 kwietnia, 11:00
Ślęża Sobótka 1-1 Rapid Domaniów 6 kwietnia, 14:00
Zachód Sobótka 5-1 Puma Pietrzykowice 6 kwietnia, 14:00
KS Żórawina 2-2 Ognisko Przeworno 6 kwietnia, 14:00
LKS Brożec 7-0 Nefryt Jordanów Śląski 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 13 kwietnia

LKS Brożec 1-1 Czarni Kondratowice 13 kwietnia, 14:00
Nefryt Jordanów Śląski 0-3 KS Żórawina 13 kwietnia, 14:00
Ognisko Przeworno 1-2 Zachód Sobótka 13 kwietnia, 14:00
Puma Pietrzykowice 1-1 Ślęża Sobótka 13 kwietnia, 14:00
Rapid Domaniów 5-3 Czarni Sobocisko 13 kwietnia, 14:00
Gromnik Kuropatnik 3-2 Galakticos Solna 13 kwietnia, 17:00
Korona Pęcz 0-0 Sokół Smolec 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Czarni Kondratowice 3-0 Korona Pęcz 27 kwietnia, 14:00
Sokół Smolec 0-1 Gromnik Kuropatnik 27 kwietnia, 14:00
Galakticos Solna 1-3 Rapid Domaniów 27 kwietnia, 14:00
Czarni Sobocisko 0-1 Puma Pietrzykowice 27 kwietnia, 11:00
Ślęża Sobótka 2-5 Ognisko Przeworno 27 kwietnia, 14:00
Zachód Sobótka 2-1 Nefryt Jordanów Śląski 27 kwietnia, 14:00
KS Żórawina 3-1 LKS Brożec 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 4 maja

KS Żórawina 0-3 Czarni Kondratowice 4 maja, 14:00
(wo)
na boisku 2-3
LKS Brożec 1-0 Zachód Sobótka 4 maja, 14:00
Nefryt Jordanów Śląski 3-2 Ślęża Sobótka 4 maja, 14:00
Ognisko Przeworno 4-0 Czarni Sobocisko 4 maja, 14:00
Puma Pietrzykowice 1-2 Galakticos Solna 4 maja, 14:00
Rapid Domaniów 4-0 Sokół Smolec 4 maja, 14:00
Gromnik Kuropatnik 2-2 Korona Pęcz 4 maja, 14:00

Kolejka 20 - 11 maja

Czarni Kondratowice 6-0 Gromnik Kuropatnik 11 maja, 14:00
Korona Pęcz 2-5 Rapid Domaniów 11 maja, 14:00
Sokół Smolec 2-1 Puma Pietrzykowice 11 maja, 14:00
Galakticos Solna 2-2 Ognisko Przeworno 11 maja, 17:00
Czarni Sobocisko 1-0 Nefryt Jordanów Śląski 11 maja, 11:00
Ślęża Sobótka 0-1 LKS Brożec 11 maja, 14:00
Zachód Sobótka 2-0 KS Żórawina 11 maja, 14:00

Kolejka 21 - 18 maja

Zachód Sobótka 2-1 Czarni Kondratowice 18 maja, 14:00
KS Żórawina 5-0 Ślęża Sobótka 18 maja, 14:00
LKS Brożec 5-1 Czarni Sobocisko 18 maja, 17:00
Nefryt Jordanów Śląski 0-4 Galakticos Solna 28 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ognisko Przeworno 3-4 Sokół Smolec 18 maja, 17:00
Puma Pietrzykowice 1-2 Korona Pęcz 18 maja, 14:00
Rapid Domaniów 2-1 Gromnik Kuropatnik 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25 maja

Czarni Kondratowice 2-2 Rapid Domaniów 25 maja, 14:00
Gromnik Kuropatnik 2-0 Puma Pietrzykowice 25 maja, 14:00
Korona Pęcz 0-1 Ognisko Przeworno 25 maja, 14:00
Sokół Smolec 3-3 Nefryt Jordanów Śląski 25 maja, 14:00
Galakticos Solna 2-5 LKS Brożec 25 maja, 14:00
Czarni Sobocisko 3-2 KS Żórawina 25 maja, 17:00
Ślęża Sobótka 2-0 Zachód Sobótka 25 maja, 14:00

Kolejka 23 - 1 czerwca

Ślęża Sobótka 2-3 Czarni Kondratowice 1 czerwca, 14:00
Zachód Sobótka 3-1 Czarni Sobocisko 1 czerwca, 14:00
KS Żórawina 1-1 Galakticos Solna 1 czerwca, 14:00
LKS Brożec 1-0 Sokół Smolec 1 czerwca, 14:00
Nefryt Jordanów Śląski 1-0 Korona Pęcz 1 czerwca, 17:00
Ognisko Przeworno 4-3 Gromnik Kuropatnik 1 czerwca, 14:00
Puma Pietrzykowice 0-4 Rapid Domaniów 1 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 8 czerwca

Czarni Kondratowice 8-0 Puma Pietrzykowice 8 czerwca, 14:00
Rapid Domaniów 3-0 Ognisko Przeworno 8 czerwca, 17:00
Gromnik Kuropatnik 5-1 Nefryt Jordanów Śląski 8 czerwca, 14:00
Korona Pęcz 2-3 LKS Brożec 8 czerwca, 14:00
Sokół Smolec 1-1 KS Żórawina 8 czerwca, 14:00
Galakticos Solna 3-3 Zachód Sobótka 8 czerwca, 14:00
Czarni Sobocisko 3-1 Ślęża Sobótka 8 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Czarni Sobocisko 1-3 Czarni Kondratowice 15 czerwca, 11:00
Ślęża Sobótka 4-3 Galakticos Solna 15 czerwca, 14:00
Zachód Sobótka 1-0 Sokół Smolec 15 czerwca, 14:00
KS Żórawina 4-0 Korona Pęcz 15 czerwca, 14:00
LKS Brożec 1-0 Gromnik Kuropatnik 15 czerwca, 14:00
Nefryt Jordanów Śląski 0-4 Rapid Domaniów 15 czerwca, 14:00
Ognisko Przeworno 7-1 Puma Pietrzykowice 15 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Czarni Kondratowice 5-1 Ognisko Przeworno 22 czerwca, 14:00
Puma Pietrzykowice 1-6 Nefryt Jordanów Śląski 22 czerwca, 14:00
Rapid Domaniów 1-0 LKS Brożec 22 czerwca, 14:00
Gromnik Kuropatnik 5-0 KS Żórawina 22 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 5-1
Korona Pęcz 2-5 Zachód Sobótka 22 czerwca, 14:00
Sokół Smolec 5-1 Ślęża Sobótka 22 czerwca, 14:00
w Sobótce; Sokół gospodarzem
Galakticos Solna 4-1 Czarni Sobocisko 19 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Wrocław)

Klasa A 2013/2014 (Wrocław I)
Klasa A 2013/2014 (Wrocław II)
Klasa A 2013/2014 (Wrocław III)

Klasa B 2013/2014 (Wrocław I)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław II)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław III)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław IV)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław IX)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław V)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław VI)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław VII)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław VIII)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław X)
Klasa B 2013/2014 (Wrocław XI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas