[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ślęza Wrocław 30 64 19 7 4 75-31 11 3 1 45-15 8 4 3 30-16
2.  Foto-Higiena Gać 30 57 16 9 5 49-23 9 3 3 25-11 7 6 2 24-12
3.  Piast Żmigród 30 53 13 14 3 38-21 8 6 1 21-9 5 8 2 17-12
4.  Orkan Szczedrzykowice 30 46 14 4 12 53-43 7 2 6 28-21 7 2 6 25-22
5.  Sokół Wielka Lipa 30 45 11 12 7 49-30 7 5 3 33-16 4 7 4 16-14
6.  Karkonosze Jelenia Góra 30 44 12 8 10 34-26 6 3 6 18-16 6 5 4 16-10
7.  Granica Bogatynia 30 42 11 9 10 41-46 7 4 4 26-21 4 5 6 15-25
8.  GKS Kobierzyce 30 41 12 5 13 45-41 6 2 7 23-20 6 3 6 22-21
9.  Nysa Zgorzelec 30 40 11 7 12 36-42 6 5 4 17-15 5 2 8 19-27
10.  Piast Zawidów 30 39 11 6 13 32-44 7 3 5 21-18 4 3 8 11-26
11.  Miedź II Legnica 30 38 11 5 14 44-42 6 5 4 29-18 5 0 10 15-24
12.  AKS Strzegom 30 37 11 4 15 39-50 5 2 8 18-20 6 2 7 21-30 2 3 1 0 1 3-2
13.  Strzelinianka Strzelin 30 37 9 10 11 32-35 4 6 5 15-14 5 4 6 17-21 2 3 1 0 1 2-3
14.  Konfeks Legnica 30 29 8 5 17 26-61 5 2 8 15-28 3 3 9 11-33
15.  Puma Pietrzykowice 30 25 6 7 17 22-48 3 4 8 10-23 3 3 9 12-25 2 4 1 1 0 5-3
16.  Iskra Kochlice 30 25 7 4 19 31-63 4 3 8 14-23 3 1 11 17-40 2 1 0 1 1 3-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ślęza Wrocław    2-2 1-1 5-2 2-1 2-0 4-0 2-4 6-1 1-1 2-0 4-1 2-0 4-0 2-1 6-1 
 2 Foto-Higiena Gać1-1     0-1 1-2 0-0 1-1 3-1 3-0 3-2 1-0 0-1 3-0 1-0 3-0 3-2 2-0 
 3 Piast Żmigród2-1 2-0     1-0 1-1 0-1 1-1 0-0 1-0 1-0 2-1 5-2 0-0 3-0 1-1 1-1 
 4 Orkan Szczedrzykowice1-3 2-1 1-1     1-2 0-3 3-2 0-1 4-1 6-0 3-0 3-1 0-0 2-1 1-2 1-3 
 5 Sokół Wielka Lipa1-1 0-2 1-1 2-1     0-0 0-0 5-2 2-1 3-0 4-2 5-0 1-3 2-2 0-1 7-0 
 6 Karkonosze Jelenia Góra1-3 0-0 0-1 1-2 1-2     0-0 3-2 0-0 0-1 1-3 2-0 2-1 5-1 1-0 1-0 
 7 Granica Bogatynia2-3 0-2 1-0 3-3 1-1 2-1     1-0 2-4 1-1 2-0 1-1 1-3 3-1 3-0 3-1 
 8 GKS Kobierzyce1-1 1-4 2-3 4-1 1-0 1-1 0-1     1-2 4-0 0-1 2-3 4-1 1-0 1-0 0-2 
 9 Nysa Zgorzelec1-3 1-2 1-1 3-1 2-2 1-0 1-1 0-1     1-0 1-0 1-1 0-0 2-0 1-0 1-3 
 10 Piast Zawidów3-2 0-3 3-2 0-2 0-0 1-0 0-0 1-1 0-1     4-2 2-0 2-3 0-2 2-0 3-0 
 11 Miedź II Legnica0-3 1-1 1-1 0-4 1-1 1-1 1-2 2-0 2-0 5-0     0-1 4-2 6-0 1-1 4-1 
 12 AKS Strzegom1-2 1-2 0-0 0-3 1-0 0-2 7-2 1-3 1-1 1-0 1-0     1-2 0-1 1-2 2-0 
 13 Strzelinianka Strzelin0-0 0-0 0-0 1-1 3-0 1-1 0-1 2-0 0-1 0-3 0-2 0-2     1-1 4-0 3-2 
 14 Konfeks Legnica0-3 1-1 0-2 0-1 0-4 0-1 0-3 0-6 2-1 1-1 3-0* 1-3 2-0     2-0 3-2 
 15 Puma Pietrzykowice0-3 1-1 0-0 0-2 0-2 0-3 3-0 1-2 0-4 1-3 1-0 0-2 0-0 0-0     3-1 
 16 Iskra Kochlice2-1 0-3 1-3 1-0 0-0 0-1 2-1 0-0 3-0 0-1 0-3 1-4 1-2 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Sokół Wielka Lipa 1-1 Piast Żmigród 13 sierpnia, 11:00 (300)
Puma Pietrzykowice 1-3 Piast Zawidów 13 sierpnia, 17:00 (100)
Konfeks Legnica 0-1 Orkan Szczedrzykowice 13 sierpnia, 11:00 (200)
Nysa Zgorzelec 0-1 GKS Kobierzyce 13 sierpnia, 15:00 (150)
Iskra Kochlice 2-1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia, 17:00 (100)
Foto-Higiena Gać 3-0 AKS Strzegom 13 sierpnia, 15:00 (150)
Granica Bogatynia 2-0 Miedź II Legnica 13 sierpnia, 17:00 (500)
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Strzelinianka Strzelin 13 sierpnia, 11:00 (150)

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Piast Żmigród 0-0 Strzelinianka Strzelin 17 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 17 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 7-2 Granica Bogatynia 17 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław 2-2 Foto-Higiena Gać 17 sierpnia, 17:00
GKS Kobierzyce 0-2 Iskra Kochlice 17 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 4-1 Nysa Zgorzelec 17 sierpnia, 17:00
Piast Zawidów 0-2 Konfeks Legnica 17 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 0-1 Puma Pietrzykowice 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Puma Pietrzykowice 0-0 Piast Żmigród 20 sierpnia, 17:00 (150)
Konfeks Legnica 0-4 Sokół Wielka Lipa 20 sierpnia, 11:00 (200)
Nysa Zgorzelec 1-0 Piast Zawidów 21 sierpnia, 17:00 (300)
Iskra Kochlice 1-0 Orkan Szczedrzykowice 20 sierpnia, 17:00 (350)
Foto-Higiena Gać 3-0 GKS Kobierzyce 20 sierpnia, 17:00 (350)
Granica Bogatynia 2-3 Ślęza Wrocław 20 sierpnia, 17:00 (400)
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 AKS Strzegom 20 sierpnia, 17:00 (300)
Strzelinianka Strzelin 0-2 Miedź II Legnica 21 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Piast Żmigród 2-1 Miedź II Legnica 27 sierpnia, 16:00 (700)
AKS Strzegom 1-2 Strzelinianka Strzelin 27 sierpnia, 17:00 (200)
Ślęza Wrocław 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 27 sierpnia, 17:00 (100)
GKS Kobierzyce 0-1 Granica Bogatynia 27 sierpnia, 17:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Foto-Higiena Gać 28 sierpnia, 16:00 (200)
Piast Zawidów 3-0 Iskra Kochlice 28 sierpnia, 17:00 (500)
Sokół Wielka Lipa 2-1 Nysa Zgorzelec 27 sierpnia, 12:00 (150)
Puma Pietrzykowice 0-0 Konfeks Legnica 27 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Konfeks Legnica 0-2 Piast Żmigród 31 sierpnia, 18:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Puma Pietrzykowice 31 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 0-0 Sokół Wielka Lipa 31 sierpnia, 17:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Piast Zawidów 31 sierpnia, 17:00 (200)
Granica Bogatynia 3-3 Orkan Szczedrzykowice 31 sierpnia, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 3-2 GKS Kobierzyce 31 sierpnia, 17:00
Strzelinianka Strzelin 0-0 Ślęza Wrocław 31 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica 0-1 AKS Strzegom 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Piast Żmigród 5-2 AKS Strzegom 7 września, 17:00 (700)
Ślęza Wrocław 2-0 Miedź II Legnica 3 września, 16:00 (100)
GKS Kobierzyce 4-1 Strzelinianka Strzelin 3 września, 16:00 (200)
Orkan Szczedrzykowice 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 4 września, 15:00 (200)
Piast Zawidów 0-0 Granica Bogatynia 4 września, 17:00 (600)
Sokół Wielka Lipa 0-2 Foto-Higiena Gać 3 września, 11:00 (200)
Puma Pietrzykowice 3-1 Iskra Kochlice 3 września, 11:00 (100)
Konfeks Legnica 2-1 Nysa Zgorzelec 3 września, 11:00 (200)

Kolejka 7 - 10-11 września

Nysa Zgorzelec 1-1 Piast Żmigród 10 września, 16:00 (250)
Iskra Kochlice 1-2 Konfeks Legnica 10 września, 16:00 (200)
Foto-Higiena Gać 3-2 Puma Pietrzykowice 11 września, 16:00
Granica Bogatynia 1-1 Sokół Wielka Lipa 10 września, 17:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Piast Zawidów 10 września, 17:00 (350)
Strzelinianka Strzelin 1-1 Orkan Szczedrzykowice 10 września, 17:00 (300)
Miedź II Legnica 2-0 GKS Kobierzyce 11 września, 17:00
AKS Strzegom 1-2 Ślęza Wrocław 10 września, 17:00 (150)

Kolejka 8 - 17-18 września

Piast Żmigród 2-1 Ślęza Wrocław 18 września, 16:00 (800)
GKS Kobierzyce 2-3 AKS Strzegom 18 września, 11:00 (100)
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Miedź II Legnica 18 września, 15:00 (150)
Piast Zawidów 2-3 Strzelinianka Strzelin 18 września, 16:00 (200)
Sokół Wielka Lipa 0-0 Karkonosze Jelenia Góra 18 września, 11:00 (100)
Puma Pietrzykowice 3-0 Granica Bogatynia 18 września, 16:00 (70)
Konfeks Legnica 1-1 Foto-Higiena Gać 14 września, 17:30 (200)
Nysa Zgorzelec 1-3 Iskra Kochlice 18 września, 17:00 (200)

Kolejka 9 - 24-25 września

Iskra Kochlice 1-3 Piast Żmigród 24 września, 16:00 (150)
Foto-Higiena Gać 3-2 Nysa Zgorzelec 24 września, 16:00 (350)
Granica Bogatynia 3-1 Konfeks Legnica 24 września, 16:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Puma Pietrzykowice 24 września, 16:00 (250)
Strzelinianka Strzelin 3-0 Sokół Wielka Lipa 24 września, 14:00 (250)
Miedź II Legnica 5-0 Piast Zawidów 25 września, 11:00 (100)
AKS Strzegom 0-3 Orkan Szczedrzykowice 24 września, 16:00 (200)
Ślęza Wrocław 2-4 GKS Kobierzyce 24 września, 16:00 (100)

Kolejka 10 - 1-2 października

Piast Żmigród 0-0 GKS Kobierzyce 1 października, 16:00 (800)
Orkan Szczedrzykowice 1-3 Ślęza Wrocław 2 października, 14:00 (200)
Piast Zawidów 2-0 AKS Strzegom 1 października, 16:00 (200)
Sokół Wielka Lipa 4-2 Miedź II Legnica 1 października, 11:00 (100)
Puma Pietrzykowice 0-0 Strzelinianka Strzelin 1 października, 11:00 (100)
Konfeks Legnica 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 1 października, 11:00 (200)
Nysa Zgorzelec 1-1 Granica Bogatynia 1 października, 16:00 (400)
Iskra Kochlice 0-3 Foto-Higiena Gać 1 października, 11:00 (50)

Kolejka 11 - 8-9 października

Foto-Higiena Gać 0-1 Piast Żmigród 8 października, 15:00 (200)
Granica Bogatynia 3-1 Iskra Kochlice 8 października, 15:00 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 0-0 Nysa Zgorzelec 8 października, 16:00 (100)
Strzelinianka Strzelin 1-1 Konfeks Legnica 9 października, 14:00 (200)
Miedź II Legnica 1-1 Puma Pietrzykowice 9 października, 11:00 (100)
AKS Strzegom 1-0 Sokół Wielka Lipa 8 października, 16:00 (150)
Ślęza Wrocław 1-1 Piast Zawidów 8 października, 15:00 (100)
GKS Kobierzyce 4-1 Orkan Szczedrzykowice 8 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 15-16 października

Piast Żmigród 1-0 Orkan Szczedrzykowice 15 października, 15:00 (700)
Piast Zawidów 1-1 GKS Kobierzyce 15 października, 16:00 (200)
Sokół Wielka Lipa 1-1 Ślęza Wrocław 15 października, 11:00 (50)
Puma Pietrzykowice 0-2 AKS Strzegom 15 października, 14:00 (150)
Konfeks Legnica 3-0 Miedź II Legnica 15 października, 12:00 (250)
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Nysa Zgorzelec 0-0 Strzelinianka Strzelin 15 października, 15:00 (200)
Iskra Kochlice 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 15 października, 15:00 (50)
Foto-Higiena Gać 3-1 Granica Bogatynia 15 października, 13:00 (60)

Kolejka 13 - 22-23 października

Granica Bogatynia 1-0 Piast Żmigród 22 października, 15:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 0-0 Foto-Higiena Gać 22 października, 15:00 (200)
Strzelinianka Strzelin 3-2 Iskra Kochlice 22 października, 15:00 (200)
Miedź II Legnica 2-0 Nysa Zgorzelec 22 października, 13:00 (100)
AKS Strzegom 0-1 Konfeks Legnica 22 października, 16:00 (250)
Ślęza Wrocław 2-1 Puma Pietrzykowice 22 października, 15:00 (100)
GKS Kobierzyce 1-0 Sokół Wielka Lipa 22 października, 15:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 6-0 Piast Zawidów 23 października, 14:00 (200)

Kolejka 14 - 29-30 października

Piast Żmigród 1-0 Piast Zawidów 29 października, 14:00 (800)
Sokół Wielka Lipa 2-1 Orkan Szczedrzykowice 29 października, 11:00 (150)
Puma Pietrzykowice 1-2 GKS Kobierzyce 29 października, 11:00 (150)
Konfeks Legnica 0-3 Ślęza Wrocław 29 października, 11:00 (150)
Nysa Zgorzelec 1-1 AKS Strzegom 29 października, 14:00 (200)
Iskra Kochlice 0-3 Miedź II Legnica 29 października, 15:00 (100)
Foto-Higiena Gać 1-0 Strzelinianka Strzelin 29 października, 13:00 (200)
Granica Bogatynia 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 29 października, 15:00 (250)

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Piast Żmigród 5 listopada, 14:00 (200)
Strzelinianka Strzelin 0-1 Granica Bogatynia 6 listopada, 14:00 (150)
Miedź II Legnica 1-1 Foto-Higiena Gać 6 listopada, 11:00 (100)
AKS Strzegom 2-0 Iskra Kochlice 5 listopada, 14:00 (150)
Ślęza Wrocław 6-1 Nysa Zgorzelec 5 listopada, 14:00 (100)
GKS Kobierzyce 1-0 Konfeks Legnica 5 listopada, 11:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Puma Pietrzykowice 6 listopada, 13:00 (200)
Piast Zawidów 0-0 Sokół Wielka Lipa 5 listopada, 14:00 (150)

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Piast Żmigród 1-1 Sokół Wielka Lipa 12 listopada, 13:00 (800)
Piast Zawidów 2-0 Puma Pietrzykowice 12 listopada, 14:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Konfeks Legnica 13 listopada, 13:00 (400)
GKS Kobierzyce 1-2 Nysa Zgorzelec 12 listopada, 11:00 (100)
Ślęza Wrocław 6-1 Iskra Kochlice 12 listopada, 14:00 (150)
AKS Strzegom 1-2 Foto-Higiena Gać 12 listopada, 14:00 (150)
Miedź II Legnica 1-2 Granica Bogatynia 12 listopada, 11:00 (100)
Strzelinianka Strzelin 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 12 listopada, 14:00 (200)

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Strzelinianka Strzelin 0-0 Piast Żmigród 19 listopada, 14:00 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 1-3 Miedź II Legnica 19 listopada, 14:00 (50)
na stadionie MOS
Granica Bogatynia 1-1 AKS Strzegom 19 listopada, 14:00 (200)
Foto-Higiena Gać 1-1 Ślęza Wrocław 19 listopada, 14:00 (250)
Iskra Kochlice 0-0 GKS Kobierzyce 19 listopada, 14:00 (100)
Nysa Zgorzelec 3-1 Orkan Szczedrzykowice 19 listopada, 14:00 (120)
Konfeks Legnica 1-1 Piast Zawidów 19 listopada, 11:00 (200)
Puma Pietrzykowice 0-2 Sokół Wielka Lipa 19 listopada, 14:00 (150)

Kolejka 18 - 17-18 marca

Piast Żmigród 1-1 Puma Pietrzykowice 17 marca, 15:00 (700)
Sokół Wielka Lipa 2-2 Konfeks Legnica 17 marca, 11:00 (150)
Piast Zawidów 0-1 Nysa Zgorzelec 17 marca, 16:00 (400)
Orkan Szczedrzykowice 1-3 Iskra Kochlice 18 marca, 15:00 (250)
GKS Kobierzyce 1-4 Foto-Higiena Gać 17 marca, 15:00 (150)
Ślęza Wrocław 4-0 Granica Bogatynia 17 marca, 15:00 (200)
AKS Strzegom 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 17 marca, 14:30 (200)
Miedź II Legnica 4-2 Strzelinianka Strzelin 18 marca, 11:00 (150)

Kolejka 19 - 24-25 marca

Miedź II Legnica 1-1 Piast Żmigród 25 marca, 11:00 (150)
Strzelinianka Strzelin 0-2 AKS Strzegom 25 marca, 13:00 (100)
Karkonosze Jelenia Góra 1-3 Ślęza Wrocław 25 marca, 12:00 (150)
na stadionie MOS
Granica Bogatynia 1-0 GKS Kobierzyce 24 marca, 15:00 (250)
Foto-Higiena Gać 1-2 Orkan Szczedrzykowice 24 marca, 13:00 (300)
Iskra Kochlice 0-1 Piast Zawidów 24 marca, 15:00 (100)
Nysa Zgorzelec 2-2 Sokół Wielka Lipa 24 marca, 15:00 (200)
Konfeks Legnica 2-0 Puma Pietrzykowice 24 marca, 11:00 (200)

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Piast Żmigród 3-0 Konfeks Legnica 31 marca, 16:00 (500)
Puma Pietrzykowice 0-4 Nysa Zgorzelec 31 marca, 13:00 (50)
Sokół Wielka Lipa 7-0 Iskra Kochlice 31 marca, 11:00 (100)
Piast Zawidów 0-3 Foto-Higiena Gać 1 kwietnia, 11:00 (150)
Orkan Szczedrzykowice 3-2 Granica Bogatynia 31 marca, 14:00 (100)
GKS Kobierzyce 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 31 marca, 15:00 (50)
Ślęza Wrocław 2-0 Strzelinianka Strzelin 31 marca, 15:00 (150)
AKS Strzegom 1-0 Miedź II Legnica 31 marca, 16:00 (100)

Kolejka 21 - 7 kwietnia

AKS Strzegom 0-0 Piast Żmigród 7 kwietnia, 16:00 (150)
Miedź II Legnica 0-3 Ślęza Wrocław 7 kwietnia, 11:00 (100)
Strzelinianka Strzelin 2-0 GKS Kobierzyce 7 kwietnia, 12:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Orkan Szczedrzykowice 7 kwietnia, 12:00 (30)
na stadionie MOS
Granica Bogatynia 1-1 Piast Zawidów 7 kwietnia, 15:00 (200)
Foto-Higiena Gać 0-0 Sokół Wielka Lipa 7 kwietnia, 14:00 (200)
Iskra Kochlice 2-2 Puma Pietrzykowice 7 kwietnia, 11:00 (100)
Nysa Zgorzelec 2-0 Konfeks Legnica 7 kwietnia, 15:00 (150)

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Piast Żmigród 1-0 Nysa Zgorzelec 14 kwietnia, 16:00 (700)
Konfeks Legnica 3-2 Iskra Kochlice 14 kwietnia, 11:00 (300)
Puma Pietrzykowice 1-1 Foto-Higiena Gać 14 kwietnia, 13:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 0-0 Granica Bogatynia 14 kwietnia, 11:00 (150)
Piast Zawidów 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 14 kwietnia, 16:00 (250)
Orkan Szczedrzykowice 0-0 Strzelinianka Strzelin 15 kwietnia, 15:00 (100)
GKS Kobierzyce 0-1 Miedź II Legnica 14 kwietnia, 16:00 (300)
Ślęza Wrocław 4-1 AKS Strzegom 14 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Ślęza Wrocław 1-1 Piast Żmigród 21 kwietnia, 16:00 (500)
AKS Strzegom 1-3 GKS Kobierzyce 21 kwietnia, 16:00 (200)
Miedź II Legnica 0-4 Orkan Szczedrzykowice 22 kwietnia, 11:00 (150)
Strzelinianka Strzelin 0-3 Piast Zawidów 22 kwietnia, 13:00 (200)
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Sokół Wielka Lipa 22 kwietnia, 12:00 (100)
Granica Bogatynia 3-0 Puma Pietrzykowice 21 kwietnia, 16:00 (250)
Foto-Higiena Gać 3-0 Konfeks Legnica 21 kwietnia, 14:00 (200)
Iskra Kochlice 3-0 Nysa Zgorzelec 21 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Piast Żmigród 1-1 Iskra Kochlice 28 kwietnia, 16:00 (600)
Nysa Zgorzelec 1-2 Foto-Higiena Gać 28 kwietnia, 16:00 (200)
Konfeks Legnica 0-3 Granica Bogatynia 28 kwietnia, 11:00 (200)
Puma Pietrzykowice 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 28 kwietnia, 13:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 1-3 Strzelinianka Strzelin 28 kwietnia, 11:00 (100)
Piast Zawidów 4-2 Miedź II Legnica 28 kwietnia, 11:00 (200)
Orkan Szczedrzykowice 3-1 AKS Strzegom 29 kwietnia, 15:00 (250)
GKS Kobierzyce 1-1 Ślęza Wrocław 28 kwietnia, 16:00 (350)

Kolejka 25 - 5-6 maja

GKS Kobierzyce 2-3 Piast Żmigród 5 maja, 17:00 (250)
Ślęza Wrocław 5-2 Orkan Szczedrzykowice 5 maja, 17:00 (150)
AKS Strzegom 1-0 Piast Zawidów 5 maja, 17:00 (100)
Miedź II Legnica 1-1 Sokół Wielka Lipa 6 maja, 11:00 (100)
Strzelinianka Strzelin 4-0 Puma Pietrzykowice 5 maja, 17:00 (200)
Karkonosze Jelenia Góra 5-1 Konfeks Legnica 6 maja, 12:00 (50)
Granica Bogatynia 2-4 Nysa Zgorzelec 5 maja, 16:00 (250)
Foto-Higiena Gać 2-0 Iskra Kochlice 5 maja, 17:00 (300)

Kolejka 26 - 9 maja

Piast Żmigród 2-0 Foto-Higiena Gać 9 maja, 17:00
Iskra Kochlice 2-1 Granica Bogatynia 9 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 9 maja, 17:00
Konfeks Legnica 2-0 Strzelinianka Strzelin 9 maja, 17:00
Puma Pietrzykowice 1-0 Miedź II Legnica 9 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 5-0 AKS Strzegom 9 maja, 17:00
Piast Zawidów 3-2 Ślęza Wrocław 9 maja, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 0-1 GKS Kobierzyce 9 maja, 17:00

Kolejka 27 - 12-13 maja

Orkan Szczedrzykowice 1-1 Piast Żmigród 13 maja, 15:00 (300)
GKS Kobierzyce 4-0 Piast Zawidów 12 maja, 17:00 (200)
Ślęza Wrocław 2-1 Sokół Wielka Lipa 12 maja, 17:00 (200)
AKS Strzegom 1-2 Puma Pietrzykowice 12 maja, 17:00 (150)
Miedź II Legnica 6-0 Konfeks Legnica 13 maja, 17:00 (500)
Strzelinianka Strzelin 0-1 Nysa Zgorzelec 12 maja, 13:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Iskra Kochlice 24 maja, 18:00
Granica Bogatynia 0-2 Foto-Higiena Gać 12 maja, 17:00 (200)

Kolejka 28 - 19-20 maja

Piast Żmigród 1-1 Granica Bogatynia 19 maja, 17:00 (600)
Foto-Higiena Gać 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 19 maja, 17:00 (300)
Iskra Kochlice 1-2 Strzelinianka Strzelin 19 maja, 17:00 (50)
Nysa Zgorzelec 1-0 Miedź II Legnica 19 maja, 16:00 (200)
Konfeks Legnica 1-3 AKS Strzegom 19 maja, 15:00 (150)
Puma Pietrzykowice 0-3 Ślęza Wrocław 19 maja, 13:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 5-2 GKS Kobierzyce 19 maja, 11:00 (100)
Piast Zawidów 0-2 Orkan Szczedrzykowice 20 maja, 11:00 (150)

Kolejka 29 - 26-27 maja

Piast Zawidów 3-2 Piast Żmigród 26 maja, 17:00 (400)
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Sokół Wielka Lipa 26 maja, 17:00 (250)
GKS Kobierzyce 1-0 Puma Pietrzykowice 26 maja, 17:00 (450)
Ślęza Wrocław 4-0 Konfeks Legnica 26 maja, 17:00 (300)
AKS Strzegom 1-1 Nysa Zgorzelec 26 maja, 17:00 (200)
Miedź II Legnica 4-1 Iskra Kochlice 26 maja, 17:00 (300)
Strzelinianka Strzelin 0-0 Foto-Higiena Gać 26 maja, 17:00 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 0-0 Granica Bogatynia 26 maja, 17:00 (30)

Kolejka 30 - 2-3 czerwca

Piast Żmigród 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 2 czerwca, 17:00 (400)
Granica Bogatynia 1-3 Strzelinianka Strzelin 2 czerwca, 17:00 (200)
Foto-Higiena Gać 0-1 Miedź II Legnica 2 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 1-4 AKS Strzegom 2 czerwca, 17:00 (100)
Nysa Zgorzelec 1-3 Ślęza Wrocław 2 czerwca, 17:00 (200)
Konfeks Legnica 0-6 GKS Kobierzyce 2 czerwca, 17:00 (200)
Puma Pietrzykowice 0-2 Orkan Szczedrzykowice 2 czerwca, 17:00 (50)
Sokół Wielka Lipa 3-0 Piast Zawidów 2 czerwca, 17:00 (150)

III liga 2011/2012 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2011/2012 (lubuska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Legnica)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Wrocław)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas