[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czerwoni Cewków 22 55 18 1 3 89-21 9 0 2 52-10 9 1 1 37-11
2.  Błękitni Futory 22 47 15 2 5 73-30 7 1 3 37-12 8 1 2 36-18
3.  LKS Miękisz Nowy 22 44 14 2 6 76-39 8 0 3 46-19 6 2 3 30-20
4.  Orkan Załuże 22 43 13 4 5 68-41 8 1 2 42-19 5 3 3 26-22
5.  Zryw Młodów 22 39 12 3 7 62-38 7 2 2 31-13 5 1 5 31-25
6.  Graniczni Krowica 22 34 11 1 10 58-61 7 1 3 34-21 4 0 7 24-40
7.  LKS Mołodycz 22 28 9 1 12 53-70 6 1 4 29-25 3 0 8 24-45
8.  Błękitni Zalesie 22 25 7 4 11 41-69 4 3 4 28-33 3 1 7 13-36
9.  Dąb Cetula 22 23 7 2 13 29-60 4 1 6 18-20 3 1 7 11-40
10.  LKS Ryszkowa Wola 22 22 7 1 14 36-76 5 0 6 23-40 2 1 8 13-36
11.  LKS Zabiała-Stare Sioło 22 12 3 3 16 30-64 2 1 8 16-33 1 2 8 14-31
12.  Leśnik Płazów 22 11 3 2 17 34-80 2 2 7 16-32 1 0 10 18-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Czerwoni Cewków    4-0 6-0 3-4 4-1 6-3 4-1 11-0 0-1 7-0 3-0* 4-0 
 2 Błękitni Futory1-2     2-1 0-0 1-2 6-1 4-0 4-1 5-0 1-3 4-0 9-2 
 3 LKS Miękisz Nowy1-7 1-2     3-5 3-1 3-0* 6-1 4-2 5-0 10-1 3-0* 7-0 
 4 Orkan Załuże1-0 3-4 1-1     5-3 1-2 3-2 6-0 9-0 2-1 6-3 5-3 
 5 Zryw Młodów2-5 1-1 0-0 1-0     6-0 11-2 1-0 1-2 3-1 3-1 2-1 
 6 Graniczni Krowica0-1 0-4 2-6 2-0 3-3     8-2 2-0 5-1 5-1 4-3 3-0* 
 7 LKS Mołodycz1-4 2-4 1-5 3-2 3-1 6-3     2-2 6-1 2-0 2-0 1-3 
 8 Błękitni Zalesie1-4 2-7 2-3 3-3 4-2 3-2 1-6     2-2 4-1 1-1 5-2 
 9 Dąb Cetula0-3 4-0 0-2 1-2 1-3 4-2 2-4 1-2     0-0 2-1 3-1 
 10 LKS Ryszkowa Wola1-4 0-8 2-1 3-6 0-7 1-3 3-2 3-1 3-1     2-4 5-3 
 11 LKS Zabiała-Stare Sioło2-2 1-3 2-5 1-2 0-3* 2-4 2-1 1-2 0-3* 1-5     4-3 
 12 Leśnik Płazów1-5 0-3* 2-6 2-2 1-5 2-4 1-3 1-3 4-0 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

LKS Mołodycz 2-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Futory 9-2 Leśnik Płazów
Czerwoni Cewków 4-1 Zryw Młodów
Orkan Załuże 9-0 Dąb Cetula
LKS Miękisz Nowy 3-0 Graniczni Krowica
(wo)
LKS Ryszkowa Wola 3-1 Błękitni Zalesie

Kolejka 2 - 28 sierpnia

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Błękitni Zalesie
Graniczni Krowica 5-1 LKS Ryszkowa Wola
Dąb Cetula 0-2 LKS Miękisz Nowy
Zryw Młodów 1-0 Orkan Załuże
Leśnik Płazów 1-5 Czerwoni Cewków
LKS Mołodycz 2-4 Błękitni Futory

Kolejka 3 - 4 września

Błękitni Futory 4-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Czerwoni Cewków 4-1 LKS Mołodycz
Orkan Załuże 5-3 Leśnik Płazów
LKS Miękisz Nowy 3-1 Zryw Młodów
LKS Ryszkowa Wola 3-1 Dąb Cetula
Błękitni Zalesie 3-2 Graniczni Krowica

Kolejka 4 - 11 września

LKS Zabiała-Stare Sioło 2-4 Graniczni Krowica
Dąb Cetula 1-2 Błękitni Zalesie
Zryw Młodów 3-1 LKS Ryszkowa Wola
Leśnik Płazów 2-6 LKS Miękisz Nowy
LKS Mołodycz 3-2 Orkan Załuże
Błękitni Futory 1-2 Czerwoni Cewków

Kolejka 5 - 18 września

Czerwoni Cewków 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
(wo)
nie odbył się, brak gości
Orkan Załuże 3-4 Błękitni Futory
LKS Miękisz Nowy 6-1 LKS Mołodycz
LKS Ryszkowa Wola 5-3 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 4-2 Zryw Młodów
Graniczni Krowica 5-1 Dąb Cetula

Kolejka 6 - 25 września

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-3 Dąb Cetula
(wo)
na boisku 1-1
Zryw Młodów 6-0 Graniczni Krowica
Leśnik Płazów 1-3 Błękitni Zalesie
LKS Mołodycz 2-0 LKS Ryszkowa Wola
Błękitni Futory 2-1 LKS Miękisz Nowy
Czerwoni Cewków 3-4 Orkan Załuże

Kolejka 7 - 2 października

Orkan Załuże 6-3 LKS Zabiała-Stare Sioło
LKS Miękisz Nowy 1-7 Czerwoni Cewków
LKS Ryszkowa Wola 0-8 Błękitni Futory
Błękitni Zalesie 1-6 LKS Mołodycz
Graniczni Krowica 3-0 Leśnik Płazów
(wo)
goście nie przyjechali
Dąb Cetula 1-3 Zryw Młodów

Kolejka 8 - 9 października

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-3 Zryw Młodów
(wo)
Leśnik Płazów 4-0 Dąb Cetula
LKS Mołodycz 6-3 Graniczni Krowica
Błękitni Futory 4-1 Błękitni Zalesie
Czerwoni Cewków 7-0 LKS Ryszkowa Wola
Orkan Załuże 1-1 LKS Miękisz Nowy

Kolejka 9 - 16 października

LKS Miękisz Nowy 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
(wo)
LKS Ryszkowa Wola 3-6 Orkan Załuże
Błękitni Zalesie 1-4 Czerwoni Cewków
Graniczni Krowica 0-4 Błękitni Futory
Dąb Cetula 2-4 LKS Mołodycz
Zryw Młodów 2-1 Leśnik Płazów

Kolejka 10 - 23 października

LKS Zabiała-Stare Sioło 4-3 Leśnik Płazów
LKS Mołodycz 3-1 Zryw Młodów
Błękitni Futory 5-0 Dąb Cetula
Czerwoni Cewków 6-3 Graniczni Krowica
Orkan Załuże 6-0 Błękitni Zalesie
LKS Miękisz Nowy 10-1 LKS Ryszkowa Wola

Kolejka 11 - 30 października

LKS Ryszkowa Wola 2-4 LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Zalesie 2-3 LKS Miękisz Nowy
Graniczni Krowica 2-0 Orkan Załuże
Dąb Cetula 0-3 Czerwoni Cewków
Zryw Młodów 1-1 Błękitni Futory
Leśnik Płazów 1-3 LKS Mołodycz

Kolejka 12 - 9 kwietnia

LKS Zabiała-Stare Sioło 2-1 LKS Mołodycz
Leśnik Płazów 0-3 Błękitni Futory 3 maja
(wo)
Zryw Młodów 2-5 Czerwoni Cewków
Dąb Cetula 1-2 Orkan Załuże
Graniczni Krowica 2-6 LKS Miękisz Nowy
Błękitni Zalesie 4-1 LKS Ryszkowa Wola 3 maja

Kolejka 13 - 23 kwietnia

Błękitni Zalesie 1-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
LKS Ryszkowa Wola 1-3 Graniczni Krowica
LKS Miękisz Nowy 5-0 Dąb Cetula
Orkan Załuże 5-3 Zryw Młodów
Czerwoni Cewków 4-0 Leśnik Płazów
Błękitni Futory 4-0 LKS Mołodycz

Kolejka 14 - 30 kwietnia

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-3 Błękitni Futory
LKS Mołodycz 1-4 Czerwoni Cewków
Leśnik Płazów 2-2 Orkan Załuże
Zryw Młodów 0-0 LKS Miękisz Nowy
Dąb Cetula 0-0 LKS Ryszkowa Wola
Graniczni Krowica 2-0 Błękitni Zalesie

Kolejka 15 - 7 maja

Graniczni Krowica 4-3 LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Zalesie 2-2 Dąb Cetula
LKS Ryszkowa Wola 0-7 Zryw Młodów
LKS Miękisz Nowy 7-0 Leśnik Płazów
Orkan Załuże 3-2 LKS Mołodycz
Czerwoni Cewków 4-0 Błękitni Futory

Kolejka 16 - 14 maja

LKS Zabiała-Stare Sioło 2-2 Czerwoni Cewków
Błękitni Futory 0-0 Orkan Załuże
LKS Mołodycz 1-5 LKS Miękisz Nowy
Leśnik Płazów 1-0 LKS Ryszkowa Wola
Zryw Młodów 1-0 Błękitni Zalesie
Dąb Cetula 4-2 Graniczni Krowica

Kolejka 17 - 21 maja

Dąb Cetula 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Graniczni Krowica 3-3 Zryw Młodów
Błękitni Zalesie 5-2 Leśnik Płazów
LKS Ryszkowa Wola 3-2 LKS Mołodycz
LKS Miękisz Nowy 1-2 Błękitni Futory
Orkan Załuże 1-0 Czerwoni Cewków

Kolejka 18 - 28 maja

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Orkan Załuże
Czerwoni Cewków 6-0 LKS Miękisz Nowy
Błękitni Futory 1-3 LKS Ryszkowa Wola
LKS Mołodycz 2-2 Błękitni Zalesie
Leśnik Płazów 2-4 Graniczni Krowica
Zryw Młodów 1-2 Dąb Cetula

Kolejka 19 - 4 czerwca

Zryw Młodów 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 3-1 Leśnik Płazów
Graniczni Krowica 8-2 LKS Mołodycz
Błękitni Zalesie 2-7 Błękitni Futory
LKS Ryszkowa Wola 1-4 Czerwoni Cewków
LKS Miękisz Nowy 3-5 Orkan Załuże

Kolejka 20 - 11 czerwca

LKS Zabiała-Stare Sioło 2-5 LKS Miękisz Nowy
Orkan Załuże 2-1 LKS Ryszkowa Wola
Czerwoni Cewków 11-0 Błękitni Zalesie
Błękitni Futory 6-1 Graniczni Krowica
LKS Mołodycz 6-1 Dąb Cetula
Leśnik Płazów 1-5 Zryw Młodów

Kolejka 21 - 18 czerwca

Leśnik Płazów 1-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Zryw Młodów 11-2 LKS Mołodycz
Dąb Cetula 4-0 Błękitni Futory
Graniczni Krowica 0-1 Czerwoni Cewków
Błękitni Zalesie 3-3 Orkan Załuże
LKS Ryszkowa Wola 2-1 LKS Miękisz Nowy

Kolejka 22 - 25 czerwca

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-5 LKS Ryszkowa Wola
LKS Miękisz Nowy 4-2 Błękitni Zalesie
Orkan Załuże 1-2 Graniczni Krowica
Czerwoni Cewków 0-1 Dąb Cetula
Błękitni Futory 1-2 Zryw Młodów
LKS Mołodycz 1-3 Leśnik Płazów

Klasa A 2005/2006 (Lubaczów)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas