[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Oleszyce 26 63 19 6 1 99-34 12 1 0 55-12 7 5 1 44-22 2 4 1 1 0 4-2
2.  Zdrój Horyniec 26 63 20 3 3 91-24 8 3 2 33-10 12 0 1 58-14 2 1 0 1 1 2-4
3.  Juwenia Cieszanów 26 44 14 2 10 56-62 6 1 6 25-29 8 1 4 31-33
4.  Zalew Stary Lubliniec 26 42 12 6 8 68-48 6 3 4 33-29 6 3 4 35-19
5.  LKS Piwoda 26 38 12 2 12 55-49 7 2 4 29-16 5 0 8 26-33
6.  Huragan Basznia Dolna 26 36 11 3 12 57-48 6 3 4 39-25 5 0 8 18-23 2 6 2 0 0 5-1
7.  Victoria Stary Dzików 26 36 11 3 12 48-56 6 2 5 29-22 5 1 7 19-34 2 0 0 0 2 1-5
8.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 33 9 6 11 59-57 6 2 5 35-28 3 4 6 24-29
9.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 31 8 7 11 50-61 7 2 4 31-25 1 5 7 19-36 2 4 1 1 0 3-0
10.  Unia Łukawiec 26 31 9 4 13 31-59 4 2 7 14-25 5 2 6 17-34 2 1 0 1 1 0-3
11.  Ursus Dachnów 26 28 8 4 14 35-54 5 2 6 19-24 3 2 8 16-30
12.  Start Lisie Jamy 26 27 7 6 13 48-83 5 3 5 34-42 2 3 8 14-41
13.  Walter Opaka 26 24 5 9 12 29-59 3 5 5 17-26 2 4 7 12-33
14.  Rolnik Wólka Krowicka 26 18 5 3 18 40-72 4 1 8 24-36 1 2 10 16-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Oleszyce    3-1 3-2 1-0 3-2 3-1 6-1 5-2 2-1 7-0 2-2 11-0 7-0* 2-0 
 2 Zdrój Horyniec1-1     5-0 1-1 2-1 0-1 11-0 2-1 0-0 0-3* 1-0 2-0 5-1 3-1 
 3 Juwenia Cieszanów1-2 3-11     0-2 1-2 1-0 3-0* 2-3 4-1 1-0 0-3* 3-1 1-1 5-3 
 4 Zalew Stary Lubliniec1-4 1-6 6-0     2-1 4-2 0-2 4-4 2-4 4-2 1-1 4-0 2-2 2-1 
 5 LKS Piwoda2-4 0-2 2-2 1-3     3-0 1-0 1-0 2-2 8-0 2-1 2-0 0-1 5-1 
 6 Huragan Basznia Dolna2-6 0-5 5-0 4-1 1-2     3-0 2-5 2-0 3-3 11-1 1-1 1-1 4-0 
 7 Victoria Stary Dzików2-3 1-3 2-3 1-1 2-0 1-2     3-2 4-1 2-3 2-0 4-2 3-0* 2-2 
 8 Roztocze Ruda Różaniecka3-3 1-3 4-5 2-2 6-3 3-1 1-3     4-2 1-3 2-1 4-1 4-0 0-1 
 9 Gwiazda Wielkie Oczy4-3 1-3 2-3 2-1 1-5 0-3 1-1 1-1     3-0 4-2 7-1 1-0 4-2 
 10 Unia Łukawiec0-6 1-2 0-2 3-2 3-1 1-5 0-3 3-0 0-0     1-2 0-0 1-2 1-0 
 11 Ursus Dachnów0-6 0-2 0-2 0-5 4-1 3-0 2-0 2-0 2-2 0-1     1-3 3-0 2-2 
 12 Start Lisie Jamy2-2 1-10 0-4 3-8 3-4 2-1 3-2 1-1 7-1 4-0 0-3     3-3 5-3 
 13 Walter Opaka2-2 1-5 1-2 0-5 0-2 1-0 3-4 2-2 3-3 0-0 2-0 1-1     1-0 
 14 Rolnik Wólka Krowicka2-2 1-5 3-6 1-4 5-2 1-2 0-3 1-3 4-2 1-2 2-0 1-4 2-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Victoria Stary Dzików 2-2 Rolnik Wólka Krowicka
Walter Opaka 1-2 Juwenia Cieszanów
Start Lisie Jamy 1-10 Zdrój Horyniec
Unia Łukawiec 1-5 Huragan Basznia Dolna
Zalew Stary Lubliniec 1-1 Ursus Dachnów
Gwiazda Wielkie Oczy 4-3 Czarni Oleszyce
Roztocze Ruda Różaniecka 6-3 LKS Piwoda

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Rolnik Wólka Krowicka 5-2 LKS Piwoda
Czarni Oleszyce 5-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Ursus Dachnów 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Huragan Basznia Dolna 4-1 Zalew Stary Lubliniec
Zdrój Horyniec 0-3 Unia Łukawiec
(wo)
na boisku 2-1, gra nieuprawnionego zawodnika
Juwenia Cieszanów 3-1 Start Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 3-0 Walter Opaka
(wo)
na boisku 1-1, gra nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Walter Opaka 1-0 Rolnik Wólka Krowicka
Start Lisie Jamy 3-2 Victoria Stary Dzików
Unia Łukawiec 0-2 Juwenia Cieszanów
Zalew Stary Lubliniec 1-6 Zdrój Horyniec
Gwiazda Wielkie Oczy 0-3 Huragan Basznia Dolna
Roztocze Ruda Różaniecka 2-1 Ursus Dachnów
LKS Piwoda 2-4 Czarni Oleszyce

Kolejka 4 - 4 września

Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Czarni Oleszyce
Ursus Dachnów 4-1 LKS Piwoda
Huragan Basznia Dolna 2-5 Roztocze Ruda Różaniecka
Zdrój Horyniec 0-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Juwenia Cieszanów 0-2 Zalew Stary Lubliniec
Victoria Stary Dzików 2-3 Unia Łukawiec
Walter Opaka 1-1 Start Lisie Jamy

Kolejka 5 - 11 września

Start Lisie Jamy 5-3 Rolnik Wólka Krowicka
Unia Łukawiec 1-2 Walter Opaka
Zalew Stary Lubliniec 0-2 Victoria Stary Dzików
Gwiazda Wielkie Oczy 2-3 Juwenia Cieszanów
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Zdrój Horyniec
LKS Piwoda 3-0 Huragan Basznia Dolna
Czarni Oleszyce 2-2 Ursus Dachnów

Kolejka 6 - 18 września

Rolnik Wólka Krowicka 2-0 Ursus Dachnów
Huragan Basznia Dolna 2-6 Czarni Oleszyce
Zdrój Horyniec 2-1 LKS Piwoda
Juwenia Cieszanów 2-3 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Walter Opaka 0-5 Zalew Stary Lubliniec
Start Lisie Jamy 4-0 Unia Łukawiec

Kolejka 7 - 25 września

Unia Łukawiec 1-0 Rolnik Wólka Krowicka
Zalew Stary Lubliniec 4-0 Start Lisie Jamy
Gwiazda Wielkie Oczy 1-0 Walter Opaka
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Victoria Stary Dzików
LKS Piwoda 2-2 Juwenia Cieszanów
Czarni Oleszyce 3-1 Zdrój Horyniec
Ursus Dachnów 3-0 Huragan Basznia Dolna

Kolejka 8 - 2 października

Rolnik Wólka Krowicka 1-2 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 1-0 Ursus Dachnów
Juwenia Cieszanów 1-2 Czarni Oleszyce
Victoria Stary Dzików 2-0 LKS Piwoda
Walter Opaka 2-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Start Lisie Jamy 7-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Unia Łukawiec 3-2 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 9 - 9 października

Zalew Stary Lubliniec 2-1 Rolnik Wólka Krowicka
Gwiazda Wielkie Oczy 3-0 Unia Łukawiec
Roztocze Ruda Różaniecka 4-1 Start Lisie Jamy
LKS Piwoda 0-1 Walter Opaka
Czarni Oleszyce 6-1 Victoria Stary Dzików
Ursus Dachnów 0-2 Juwenia Cieszanów
Huragan Basznia Dolna 0-5 Zdrój Horyniec

Kolejka 10 - 16 października

Rolnik Wólka Krowicka 1-5 Zdrój Horyniec
Juwenia Cieszanów 1-0 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 2-0 Ursus Dachnów
Walter Opaka 2-2 Czarni Oleszyce
Start Lisie Jamy 3-4 LKS Piwoda
Unia Łukawiec 3-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Zalew Stary Lubliniec 2-4 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 11 - 23 października

Gwiazda Wielkie Oczy 4-2 Rolnik Wólka Krowicka
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Zalew Stary Lubliniec
LKS Piwoda 8-0 Unia Łukawiec
Czarni Oleszyce 11-0 Start Lisie Jamy
Ursus Dachnów 3-0 Walter Opaka
Huragan Basznia Dolna 3-0 Victoria Stary Dzików
Zdrój Horyniec 5-0 Juwenia Cieszanów

Kolejka 12 - 30 października

Rolnik Wólka Krowicka 3-6 Juwenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 1-3 Zdrój Horyniec
Walter Opaka 1-0 Huragan Basznia Dolna
Start Lisie Jamy 0-3 Ursus Dachnów
Unia Łukawiec 0-6 Czarni Oleszyce
Zalew Stary Lubliniec 2-1 LKS Piwoda
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka

Kolejka 13 - 6 listopada

Roztocze Ruda Różaniecka 0-1 Rolnik Wólka Krowicka
LKS Piwoda 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Czarni Oleszyce 1-0 Zalew Stary Lubliniec
Ursus Dachnów 0-1 Unia Łukawiec
Huragan Basznia Dolna 1-1 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 5-1 Walter Opaka
Juwenia Cieszanów 3-0 Victoria Stary Dzików
(wo)

Kolejka 14 - 3 maja

Rolnik Wólka Krowicka 0-3 Victoria Stary Dzików
Juwenia Cieszanów 1-1 Walter Opaka
Zdrój Horyniec 2-0 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 3-3 Unia Łukawiec
Ursus Dachnów 0-5 Zalew Stary Lubliniec
Czarni Oleszyce 2-1 Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Piwoda 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka

Kolejka 15 - 2 kwietnia

LKS Piwoda 5-1 Rolnik Wólka Krowicka
Roztocze Ruda Różaniecka 3-3 Czarni Oleszyce
Gwiazda Wielkie Oczy 4-2 Ursus Dachnów
Zalew Stary Lubliniec 4-2 Huragan Basznia Dolna
Unia Łukawiec 1-2 Zdrój Horyniec
Start Lisie Jamy 0-4 Juwenia Cieszanów
Walter Opaka 3-4 Victoria Stary Dzików

Kolejka 16 - 9 kwietnia

Rolnik Wólka Krowicka 2-1 Walter Opaka
Victoria Stary Dzików 4-2 Start Lisie Jamy
Juwenia Cieszanów 1-0 Unia Łukawiec
Zdrój Horyniec 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Huragan Basznia Dolna 2-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Ursus Dachnów 2-0 Roztocze Ruda Różaniecka
Czarni Oleszyce 3-2 LKS Piwoda

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Czarni Oleszyce 2-0 Rolnik Wólka Krowicka
LKS Piwoda 2-1 Ursus Dachnów
Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Huragan Basznia Dolna
Gwiazda Wielkie Oczy 1-3 Zdrój Horyniec
Zalew Stary Lubliniec 6-0 Juwenia Cieszanów
Unia Łukawiec 0-3 Victoria Stary Dzików
Start Lisie Jamy 3-3 Walter Opaka

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Rolnik Wólka Krowicka 1-4 Start Lisie Jamy
Walter Opaka 0-0 Unia Łukawiec
Victoria Stary Dzików 1-1 Zalew Stary Lubliniec
Juwenia Cieszanów 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Zdrój Horyniec 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Huragan Basznia Dolna 1-2 LKS Piwoda
Ursus Dachnów 0-6 Czarni Oleszyce

Kolejka 19 - 7 maja

Ursus Dachnów 2-2 Rolnik Wólka Krowicka
Czarni Oleszyce 3-1 Huragan Basznia Dolna
LKS Piwoda 0-2 Zdrój Horyniec
Roztocze Ruda Różaniecka 4-5 Juwenia Cieszanów
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Victoria Stary Dzików
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Walter Opaka
Unia Łukawiec 0-0 Start Lisie Jamy

Kolejka 20 - 14 maja

Rolnik Wólka Krowicka 1-2 Unia Łukawiec
Start Lisie Jamy 3-8 Zalew Stary Lubliniec
Walter Opaka 3-3 Gwiazda Wielkie Oczy
Victoria Stary Dzików 3-2 Roztocze Ruda Różaniecka
Juwenia Cieszanów 1-2 LKS Piwoda
Zdrój Horyniec 1-1 Czarni Oleszyce
Huragan Basznia Dolna 11-1 Ursus Dachnów

Kolejka 21 - 21 maja

Huragan Basznia Dolna 4-0 Rolnik Wólka Krowicka
Ursus Dachnów 0-2 Zdrój Horyniec
Czarni Oleszyce 3-2 Juwenia Cieszanów
LKS Piwoda 1-0 Victoria Stary Dzików
Roztocze Ruda Różaniecka 4-0 Walter Opaka
Gwiazda Wielkie Oczy 7-1 Start Lisie Jamy
Zalew Stary Lubliniec 4-2 Unia Łukawiec

Kolejka 22 - 28 maja

Rolnik Wólka Krowicka 1-4 Zalew Stary Lubliniec
Unia Łukawiec 0-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Start Lisie Jamy 1-1 Roztocze Ruda Różaniecka
Walter Opaka 0-2 LKS Piwoda
Victoria Stary Dzików 2-3 Czarni Oleszyce
Juwenia Cieszanów 0-3 Ursus Dachnów
(wo)
na boisku 4-3
Zdrój Horyniec 0-1 Huragan Basznia Dolna

Kolejka 23 - 4 czerwca

Zdrój Horyniec 3-1 Rolnik Wólka Krowicka
Huragan Basznia Dolna 5-0 Juwenia Cieszanów
Ursus Dachnów 2-0 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 7-0 Walter Opaka
(wo)
LKS Piwoda 2-0 Start Lisie Jamy
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Unia Łukawiec
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 24 - 11 czerwca

Rolnik Wólka Krowicka 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Zalew Stary Lubliniec 4-4 Roztocze Ruda Różaniecka
Unia Łukawiec 3-1 LKS Piwoda
Start Lisie Jamy 2-2 Czarni Oleszyce
Walter Opaka 2-0 Ursus Dachnów
Victoria Stary Dzików 1-2 Huragan Basznia Dolna
Juwenia Cieszanów 3-11 Zdrój Horyniec

Kolejka 25 - 18 czerwca

Juwenia Cieszanów 5-3 Rolnik Wólka Krowicka
Zdrój Horyniec 11-0 Victoria Stary Dzików
Huragan Basznia Dolna 1-1 Walter Opaka
Ursus Dachnów 1-3 Start Lisie Jamy
Czarni Oleszyce 7-0 Unia Łukawiec
LKS Piwoda 1-3 Zalew Stary Lubliniec
Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 26 - 25 czerwca

Rolnik Wólka Krowicka 1-3 Roztocze Ruda Różaniecka
Gwiazda Wielkie Oczy 1-5 LKS Piwoda
Zalew Stary Lubliniec 1-4 Czarni Oleszyce
Unia Łukawiec 1-2 Ursus Dachnów
Start Lisie Jamy 2-1 Huragan Basznia Dolna
Walter Opaka 1-5 Zdrój Horyniec
Victoria Stary Dzików 2-3 Juwenia Cieszanów

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jarosław)

Klasa A 2005/2006 (Jarosław)
Klasa A 2005/2006 (Przemyśl)
Klasa A 2005/2006 (Przeworsk)

Klasa B 2005/2006 (Lubaczów)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas