[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Przeworsk 30 66 19 9 2 65-20 11 3 1 36-7 8 6 1 29-13
2.  JKS 1909 Jarosław 30 60 17 9 4 66-28 9 5 1 36-16 8 4 3 30-12
3.  Golbalux Wiązownica 30 57 18 3 9 62-31 10 2 3 35-11 8 1 6 27-20
4.  MKS Kańczuga 30 56 17 5 8 63-43 12 3 0 38-14 5 2 8 25-29
5.  Pogórze Dubiecko 30 51 16 3 11 52-47 12 2 1 36-17 4 1 10 16-30
6.  Czuwaj Przemyśl 30 50 13 11 6 55-35 8 6 1 31-12 5 5 5 24-23
7.  LKS Skołoszów 30 45 13 6 11 50-44 7 3 5 28-24 6 3 6 22-20 2 6 2 0 0 7-2
8.  Roztocze Narol 30 45 13 6 11 62-52 8 2 5 29-17 5 4 6 33-35 2 0 0 0 2 2-7
9.  Hetman Laszki 30 42 12 6 12 37-51 8 2 5 19-20 4 4 7 18-31
10.  Syrenka Roźwienica 30 41 12 5 13 35-38 8 3 4 19-10 4 2 9 16-28
11.  Sokół Sieniawa 30 40 12 4 14 36-46 8 3 4 26-19 4 1 10 10-27
12.  MKS Radymno 30 36 11 3 16 38-64 8 1 6 21-30 3 2 10 17-34
13.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 33 9 6 15 45-49 5 3 7 25-22 4 3 8 20-27
14.  Błękitni Grzęska 30 26 8 2 20 34-68 6 1 8 21-30 2 1 12 13-38
15.  Granica Stubno 30 15 3 6 21 25-64 2 4 9 17-31 1 2 12 8-33
16.  Gorliczanka Gorliczyna 30 12 2 6 22 25-70 2 2 11 16-37 0 4 11 9-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Przeworsk    0-1 2-0 3-1 3-1 2-1 0-0 5-0 1-1 0-0 5-0 2-1 2-1 4-0 2-0 5-0 
 2 JKS 1909 Jarosław2-2     1-1 1-0 1-0 1-1 1-1 3-3 6-2 1-2 2-0 4-2 3-0 4-0 4-2 2-0 
 3 Golbalux Wiązownica2-1 0-1     4-0 4-0 3-0 2-0 3-1 0-2 1-2 1-1 7-1 2-2 4-0 1-0 1-0 
 4 MKS Kańczuga1-1 3-3 2-1     3-1 5-0 2-0 4-3 2-0 1-0 3-0 3-0 4-3 3-2 2-0 0-0 
 5 Pogórze Dubiecko0-0 1-0 3-2 4-2     2-2 4-3 1-4 2-0 5-1 2-1 1-0 2-0 5-2 3-0* 1-0 
 6 Czuwaj Przemyśl3-4 1-1 5-1 1-1 3-1     1-1 2-2 0-0 4-0 2-0 2-0 1-0 2-0 3-0 1-1 
 7 LKS Skołoszów0-0 1-0 1-4 0-3 2-0 3-3     5-2 2-1 1-2 0-1 5-3 0-1 1-1 4-2 3-1 
 8 Roztocze Narol1-3 3-0* 4-0 2-4 3-0 1-1 0-2     4-0 3-1 3-1 1-1 0-1 0-2 2-0 2-1 
 9 Hetman Laszki0-3 1-1 0-1 1-4 2-1 1-0 2-1 3-3     2-1 2-0 0-1 1-3 1-0 1-0 2-1 
 10 Syrenka Roźwienica0-3 0-0 2-1 1-0 3-0 0-1 1-2 0-1 0-0     4-2 1-0 3-0 2-0 0-0 2-0 
 11 Sokół Sieniawa1-2 0-3 0-3 2-0 1-1 2-2 2-0 2-4 5-0 1-0     3-0 3-2 2-1 1-1 1-0 
 12 MKS Radymno2-2 0-5 0-1 2-1 2-1 0-6 0-3 2-0 1-5 1-0 1-0     2-4 1-0 3-1 4-1 
 13 Pogoń-Sokół Lubaczów1-1 0-1 0-2 4-4 0-3 2-0 1-2 1-1 0-1 2-3 2-0 0-3*     2-0 4-0 6-1 
 14 Błękitni Grzęska0-2 1-5 0-3* 3-2 1-2 0-2 1-3 1-4 3-0 3-2 0-1 2-1 2-1     2-0 2-2 
 15 Granica Stubno0-3 0-2 0-3 0-1 1-2 0-3 0-3 1-4 2-2 2-1 0-1 2-2 2-2 6-1     1-1 
 16 Gorliczanka Gorliczyna0-2 1-7 0-4 1-2 1-3 1-2 3-1 2-1 3-4 1-1 0-2 1-2 0-0 1-4 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Roztocze Narol 3-0 Pogórze Dubiecko
Hetman Laszki 1-0 Czuwaj Przemyśl
Orzeł Przeworsk 5-0 Sokół Sieniawa
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 MKS Radymno
(wo)
Błękitni Grzęska 3-2 MKS Kańczuga
LKS Skołoszów 1-0 JKS 1909 Jarosław
Gorliczanka Gorliczyna 0-4 Golbalux Wiązownica
Granica Stubno 2-1 Syrenka Roźwienica

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Pogórze Dubiecko 5-1 Syrenka Roźwienica
Golbalux Wiązownica 1-0 Granica Stubno
JKS 1909 Jarosław 2-0 Gorliczanka Gorliczyna
MKS Kańczuga 2-0 LKS Skołoszów
MKS Radymno 1-0 Błękitni Grzęska
Sokół Sieniawa 3-2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Czuwaj Przemyśl 3-4 Orzeł Przeworsk 17 sierpnia
Roztocze Narol 4-0 Hetman Laszki

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Hetman Laszki 2-1 Pogórze Dubiecko
Orzeł Przeworsk 5-0 Roztocze Narol
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Czuwaj Przemyśl
Błękitni Grzęska 0-1 Sokół Sieniawa
LKS Skołoszów 5-3 MKS Radymno
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 MKS Kańczuga
Granica Stubno 0-2 JKS 1909 Jarosław
Syrenka Roźwienica 2-1 Golbalux Wiązownica

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pogórze Dubiecko 3-2 Golbalux Wiązownica
JKS 1909 Jarosław 1-2 Syrenka Roźwienica
MKS Kańczuga 2-0 Granica Stubno
MKS Radymno 4-1 Gorliczanka Gorliczyna
Sokół Sieniawa 2-0 LKS Skołoszów
Roztocze Narol 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Hetman Laszki 0-3 Orzeł Przeworsk
Błękitni Grzęska 0-2 Czuwaj Przemyśl

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Orzeł Przeworsk 3-1 Pogórze Dubiecko
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Hetman Laszki
Błękitni Grzęska 1-4 Roztocze Narol
LKS Skołoszów 3-3 Czuwaj Przemyśl
Gorliczanka Gorliczyna 0-2 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 2-2 MKS Radymno
Syrenka Roźwienica 1-0 MKS Kańczuga
Golbalux Wiązownica 0-1 JKS 1909 Jarosław

Kolejka 6 - 3-4 września

Pogórze Dubiecko 1-0 JKS 1909 Jarosław
MKS Kańczuga 2-1 Golbalux Wiązownica
MKS Radymno 1-0 Syrenka Roźwienica
Sokół Sieniawa 1-1 Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl 1-1 Gorliczanka Gorliczyna
Roztocze Narol 0-2 LKS Skołoszów
Hetman Laszki 1-0 Błękitni Grzęska
Orzeł Przeworsk 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów

Kolejka 7 - 10-11 września

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 Pogórze Dubiecko
Błękitni Grzęska 0-2 Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów 2-1 Hetman Laszki
Gorliczanka Gorliczyna 2-1 Roztocze Narol
Granica Stubno 0-3 Czuwaj Przemyśl
Syrenka Roźwienica 4-2 Sokół Sieniawa
Golbalux Wiązownica 7-1 MKS Radymno
JKS 1909 Jarosław 1-0 MKS Kańczuga

Kolejka 8 - 17-18 września

Pogórze Dubiecko 4-2 MKS Kańczuga
MKS Radymno 0-5 JKS 1909 Jarosław
Sokół Sieniawa 0-3 Golbalux Wiązownica
Czuwaj Przemyśl 4-0 Syrenka Roźwienica
Roztocze Narol 2-0 Granica Stubno
Hetman Laszki 2-1 Gorliczanka Gorliczyna
Orzeł Przeworsk 0-0 LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Błękitni Grzęska

Kolejka 9 - 24-25 września

Błękitni Grzęska 1-2 Pogórze Dubiecko
LKS Skołoszów 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Gorliczanka Gorliczyna 0-2 Orzeł Przeworsk
Granica Stubno 2-2 Hetman Laszki
Syrenka Roźwienica 0-1 Roztocze Narol
Golbalux Wiązownica 3-0 Czuwaj Przemyśl
JKS 1909 Jarosław 2-0 Sokół Sieniawa
MKS Kańczuga 3-0 MKS Radymno

Kolejka 10 - 1-2 października

Pogórze Dubiecko 1-0 MKS Radymno
Sokół Sieniawa 2-0 MKS Kańczuga
Czuwaj Przemyśl 1-1 JKS 1909 Jarosław 12 listopada
Roztocze Narol 4-0 Golbalux Wiązownica
Hetman Laszki 2-1 Syrenka Roźwienica
Orzeł Przeworsk 2-0 Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów 6-1 Gorliczanka Gorliczyna 30 września
Błękitni Grzęska 1-3 LKS Skołoszów

Kolejka 11 - 8-9 października

LKS Skołoszów 2-0 Pogórze Dubiecko
Gorliczanka Gorliczyna 1-4 Błękitni Grzęska
Granica Stubno 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Syrenka Roźwienica 0-3 Orzeł Przeworsk
Golbalux Wiązownica 0-2 Hetman Laszki
JKS 1909 Jarosław 3-3 Roztocze Narol
MKS Kańczuga 5-0 Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno 1-0 Sokół Sieniawa

Kolejka 12 - 15-16 października

Pogórze Dubiecko 2-1 Sokół Sieniawa
Czuwaj Przemyśl 2-0 MKS Radymno
Roztocze Narol 2-4 MKS Kańczuga
Hetman Laszki 1-1 JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk 2-0 Golbalux Wiązownica
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-3 Syrenka Roźwienica
Błękitni Grzęska 2-0 Granica Stubno
LKS Skołoszów 3-1 Gorliczanka Gorliczyna

Kolejka 13 - 22-23 października

Gorliczanka Gorliczyna 1-3 Pogórze Dubiecko
Granica Stubno 0-3 LKS Skołoszów
Syrenka Roźwienica 2-0 Błękitni Grzęska
Golbalux Wiązownica 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów
JKS 1909 Jarosław 2-2 Orzeł Przeworsk 19 października
MKS Kańczuga 2-0 Hetman Laszki
MKS Radymno 2-0 Roztocze Narol
Sokół Sieniawa 2-2 Czuwaj Przemyśl

Kolejka 14 - 29-30 października

Pogórze Dubiecko 2-2 Czuwaj Przemyśl
Roztocze Narol 3-1 Sokół Sieniawa
Hetman Laszki 0-1 MKS Radymno
Orzeł Przeworsk 3-1 MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 JKS 1909 Jarosław
Błękitni Grzęska 0-3 Golbalux Wiązownica
(wo)
przerwany w 83. minucie przy stanie 1-2
LKS Skołoszów 1-2 Syrenka Roźwienica
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 Granica Stubno

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Granica Stubno 1-2 Pogórze Dubiecko
Syrenka Roźwienica 2-0 Gorliczanka Gorliczyna
Golbalux Wiązownica 2-0 LKS Skołoszów
JKS 1909 Jarosław 4-0 Błękitni Grzęska
MKS Kańczuga 4-3 Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno 2-2 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 5-0 Hetman Laszki
Czuwaj Przemyśl 2-2 Roztocze Narol

Kolejka 16 - 12 kwietnia

Pogórze Dubiecko 1-4 Roztocze Narol
Czuwaj Przemyśl 0-0 Hetman Laszki
Sokół Sieniawa 1-2 Orzeł Przeworsk 15 kwietnia
MKS Radymno 2-4 Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga 3-2 Błękitni Grzęska 15 kwietnia
JKS 1909 Jarosław 1-1 LKS Skołoszów
Golbalux Wiązownica 1-0 Gorliczanka Gorliczyna
Syrenka Roźwienica 0-0 Granica Stubno

Kolejka 17 - 17 maja

Syrenka Roźwienica 3-0 Pogórze Dubiecko
Granica Stubno 0-3 Golbalux Wiązownica
Gorliczanka Gorliczyna 1-7 JKS 1909 Jarosław
LKS Skołoszów 0-3 MKS Kańczuga
Błękitni Grzęska 2-1 MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 2-1 Czuwaj Przemyśl
Hetman Laszki 3-3 Roztocze Narol

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pogórze Dubiecko 2-0 Hetman Laszki
Roztocze Narol 1-3 Orzeł Przeworsk
Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Sokół Sieniawa 2-1 Błękitni Grzęska 19 kwietnia
MKS Radymno 0-3 LKS Skołoszów
MKS Kańczuga 0-0 Gorliczanka Gorliczyna
JKS 1909 Jarosław 4-2 Granica Stubno
Golbalux Wiązownica 1-2 Syrenka Roźwienica

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 2-0 Błękitni Grzęska
Golbalux Wiązownica 4-0 Pogórze Dubiecko
Syrenka Roźwienica 0-0 JKS 1909 Jarosław
Granica Stubno 0-1 MKS Kańczuga
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 MKS Radymno
LKS Skołoszów 0-1 Sokół Sieniawa
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk 1-1 Hetman Laszki

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Pogórze Dubiecko 0-0 Orzeł Przeworsk
Hetman Laszki 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol 0-2 Błękitni Grzęska
Czuwaj Przemyśl 1-1 LKS Skołoszów
Sokół Sieniawa 1-0 Gorliczanka Gorliczyna
MKS Radymno 3-1 Granica Stubno
MKS Kańczuga 1-0 Syrenka Roźwienica
JKS 1909 Jarosław 1-1 Golbalux Wiązownica

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

JKS 1909 Jarosław 1-0 Pogórze Dubiecko
Golbalux Wiązownica 4-0 MKS Kańczuga
Syrenka Roźwienica 1-0 MKS Radymno
Granica Stubno 0-1 Sokół Sieniawa
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 Czuwaj Przemyśl
LKS Skołoszów 5-2 Roztocze Narol
Błękitni Grzęska 3-0 Hetman Laszki
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Orzeł Przeworsk

Kolejka 22 - 3 maja

Pogórze Dubiecko 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Orzeł Przeworsk 4-0 Błękitni Grzęska
Hetman Laszki 2-1 LKS Skołoszów
Roztocze Narol 2-1 Gorliczanka Gorliczyna
Czuwaj Przemyśl 3-0 Granica Stubno
Sokół Sieniawa 1-0 Syrenka Roźwienica
MKS Radymno 0-1 Golbalux Wiązownica
MKS Kańczuga 3-3 JKS 1909 Jarosław

Kolejka 23 - 6-7 maja

MKS Kańczuga 3-1 Pogórze Dubiecko
JKS 1909 Jarosław 4-2 MKS Radymno
Golbalux Wiązownica 1-1 Sokół Sieniawa
Syrenka Roźwienica 0-1 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 1-4 Roztocze Narol
Gorliczanka Gorliczyna 3-4 Hetman Laszki
LKS Skołoszów 0-0 Orzeł Przeworsk
Błękitni Grzęska 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów

Kolejka 24 - 13-14 maja

Pogórze Dubiecko 5-2 Błękitni Grzęska
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 LKS Skołoszów
Orzeł Przeworsk 5-0 Gorliczanka Gorliczyna
Hetman Laszki 1-0 Granica Stubno
Roztocze Narol 3-1 Syrenka Roźwienica
Czuwaj Przemyśl 5-1 Golbalux Wiązownica
Sokół Sieniawa 0-3 JKS 1909 Jarosław
MKS Radymno 2-1 MKS Kańczuga

Kolejka 25 - 20-21 maja

MKS Radymno 2-1 Pogórze Dubiecko
MKS Kańczuga 3-0 Sokół Sieniawa
JKS 1909 Jarosław 1-1 Czuwaj Przemyśl
Golbalux Wiązownica 3-1 Roztocze Narol
Syrenka Roźwienica 0-0 Hetman Laszki
Granica Stubno 0-3 Orzeł Przeworsk
Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
LKS Skołoszów 1-1 Błękitni Grzęska

Kolejka 26 - 27-28 maja

Pogórze Dubiecko 4-3 LKS Skołoszów
Błękitni Grzęska 2-2 Gorliczanka Gorliczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-0 Granica Stubno
Orzeł Przeworsk 0-0 Syrenka Roźwienica
Hetman Laszki 0-1 Golbalux Wiązownica
Roztocze Narol 3-0 JKS 1909 Jarosław
(wo)
na boisku 3-2
Czuwaj Przemyśl 1-1 MKS Kańczuga
Sokół Sieniawa 3-0 MKS Radymno 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Sokół Sieniawa 1-1 Pogórze Dubiecko
MKS Radymno 0-6 Czuwaj Przemyśl
MKS Kańczuga 4-3 Roztocze Narol 7 czerwca
JKS 1909 Jarosław 6-2 Hetman Laszki
Golbalux Wiązownica 2-1 Orzeł Przeworsk
Syrenka Roźwienica 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Granica Stubno 6-1 Błękitni Grzęska
Gorliczanka Gorliczyna 3-1 LKS Skołoszów

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Pogórze Dubiecko 1-0 Gorliczanka Gorliczyna
LKS Skołoszów 4-2 Granica Stubno
Błękitni Grzęska 3-2 Syrenka Roźwienica
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 Golbalux Wiązownica
Orzeł Przeworsk 0-1 JKS 1909 Jarosław
Hetman Laszki 1-4 MKS Kańczuga
Roztocze Narol 1-1 MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl 2-0 Sokół Sieniawa

Kolejka 29 - 17-18 czerwca

Czuwaj Przemyśl 3-1 Pogórze Dubiecko
Sokół Sieniawa 2-4 Roztocze Narol
MKS Radymno 1-5 Hetman Laszki
MKS Kańczuga 1-1 Orzeł Przeworsk
JKS 1909 Jarosław 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Golbalux Wiązownica 4-0 Błękitni Grzęska
Syrenka Roźwienica 1-2 LKS Skołoszów
Granica Stubno 1-1 Gorliczanka Gorliczyna

REKLAMA

Kolejka 30 - 24-25 czerwca

Pogórze Dubiecko 3-0 Granica Stubno
(wo)
Gorliczanka Gorliczyna 1-1 Syrenka Roźwienica
LKS Skołoszów 1-4 Golbalux Wiązownica 21 czerwca
Błękitni Grzęska 1-5 JKS 1909 Jarosław
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-4 MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk 2-1 MKS Radymno
Hetman Laszki 2-0 Sokół Sieniawa
Roztocze Narol 1-1 Czuwaj Przemyśl

IV liga 2005/2006 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Dębica)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Krosno)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Stalowa Wola)

Klasa A 2005/2006 (Jarosław)
Klasa A 2005/2006 (Lubaczów)
Klasa A 2005/2006 (Przemyśl)
Klasa A 2005/2006 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas