[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Dębica 34 67 19 10 5 74-32 12 3 2 45-15 7 7 3 29-17
2.  Izolator Boguchwała 34 64 18 10 6 57-38 11 4 2 37-17 7 6 4 20-21
3.  Igloopol Dębica 34 62 19 5 10 55-33 12 2 3 33-12 7 3 7 22-21
4.  Polonia Przemyśl 34 60 18 6 10 50-30 9 4 4 28-15 9 2 6 22-15
5.  Siarka Tarnobrzeg 34 58 17 7 10 45-27 11 3 3 28-8 6 4 7 17-19
6.  Rzemieślnik Pilzno 34 52 15 7 12 47-41 11 3 3 31-14 4 4 9 16-27
7.  Żurawianka Żurawica 34 50 13 11 10 49-43 8 5 4 28-20 5 6 6 21-23 2 6 2 0 0 4-2
8.  Stal Mielec 34 50 14 8 12 37-26 10 5 2 26-6 4 3 10 11-20 2 0 0 0 2 2-4
9.  Sokół Nisko 34 48 11 15 8 39-31 6 8 3 19-14 5 7 5 20-17 2 2 0 2 0 1-1
10.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 34 48 13 9 12 56-50 9 4 4 30-19 4 5 8 26-31 2 2 0 2 0 1-1
11.  Resovia 34 46 12 10 12 39-36 8 6 3 24-15 4 4 9 15-21
12.  Błękitni Ropczyce 34 45 12 9 13 33-34 8 4 5 20-14 4 5 8 13-20 4 8 2 2 0 3-1
13.  Unia Nowa Sarzyna 34 45 11 12 11 27-31 5 9 3 14-12 6 3 8 13-19 4 4 1 1 2 3-4
14.  Piast Tuczempy 34 45 12 9 13 34-41 8 2 7 21-19 4 7 6 13-22 4 3 0 3 1 1-2
15.  Strug Tyczyn 34 34 10 4 20 34-68 6 3 8 18-30 4 1 12 16-38
16.  Rafineria/Czarni Jasło 34 25 4 13 17 29-54 3 6 8 18-27 1 7 9 11-27
17.  Elektrociepłownia Rzeszów 34 23 6 5 23 31-58 5 1 11 17-22 1 4 12 14-36
18.  Nafta Jedlicze 34 18 4 6 24 18-81 2 6 9 12-26 2 0 15 6-55
Resovia rozgrywała swoje mecze na stadionie Podhalańczyka.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wisłoka Dębica    1-2 4-0 1-0 5-0 1-1 2-2 1-0 1-3 3-3 2-1 3-1 2-0 1-0 3-0 5-0 7-2 3-0 
 2 Izolator Boguchwała2-4     3-1 2-0 2-1 0-1 1-1 3-0* 1-1 4-4 1-0 1-0 3-1 6-0 2-0 2-1 2-2 2-0 
 3 Igloopol Dębica2-1 1-1     2-3 0-2 2-0 2-1 1-1 2-0 2-0 2-0 3-0 3-0 1-2 4-0 2-1 1-0 3-0 
 4 Polonia Przemyśl0-0 0-1 0-0     3-0 6-2 0-2 0-1 3-0 3-2 1-0 3-2 1-2 3-1 1-0 0-0 1-1 3-1 
 5 Siarka Tarnobrzeg1-0 0-1 0-0 0-0     1-0 3-1 1-0 1-0 0-1 1-0 0-2 2-0 2-0 3-1 1-1 2-1 10-0 
 6 Rzemieślnik Pilzno1-2 3-2 1-0 0-1 1-2     1-0 2-1 2-2 2-0 3-1 1-0 1-0 0-0 3-0 2-2 3-1 5-0 
 7 Żurawianka Żurawica0-0 1-1 0-2 0-3* 1-2 3-2     2-1 1-1 3-1 1-1 2-2 1-0 0-3 4-1 4-0 2-0 3-0 
 8 Stal Mielec1-1 3-0 1-0 0-0 1-0 2-0 1-2     1-0 1-1 2-0 0-1 2-0 0-0 3-0 1-1 2-0 5-0 
 9 Sokół Nisko2-3 1-1 2-1 0-2 1-1 1-1 2-1 0-1     0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 5-2 1-0 2-0 2-1 
 10 Kolbuszowianka Kolbuszowa1-4 2-1 1-2 4-1 1-0 2-0 5-1 1-0 1-1     2-1 2-0 0-2 1-1 1-1 2-2 1-2 3-0 
 11 Resovia1-1 0-0 0-2 2-1 0-0 1-1 1-1 2-0 0-2 4-3     1-2 0-0 3-0 3-0 2-1 2-0 2-1 
 12 Błękitni Ropczyce0-3 0-0 1-3 2-0 0-0 0-1 2-0 0-0 4-2 3-0 1-2     2-1 0-0 2-0 2-0 1-0 0-2 
 13 Unia Nowa Sarzyna1-1 1-2 1-1 1-0 0-0 2-0 0-0 1-0 0-0 2-1 0-0 0-1     0-0 1-4 1-1 1-1 2-0 
 14 Piast Tuczempy2-1 3-0 0-1 0-5 0-2 2-1 1-2 1-2 0-0 1-0 1-0 0-0 1-2     1-2 1-0 2-1 5-0 
 15 Strug Tyczyn1-1 1-1 3-2 0-1 0-2 0-2 0-2 3-2 0-4 1-5 1-3 3-2 0-0 2-3     1-0 1-0 1-0 
 16 Rafineria/Czarni Jasło2-2 1-2 0-4 1-3 2-1 0-0 1-1 1-1 0-0 1-3 2-4 0-0 0-1 1-2 2-1     4-1 0-1 
 17 Elektrociepłownia Rzeszów0-4 1-2 3-1 0-1 2-1 1-2 1-1 0-1 0-1 1-2 0-1 1-0 0-2 1-0 0-2 0-1     6-0 
 18 Nafta Jedlicze0-1 2-3 1-2 0-1 0-3 3-2 0-3 1-0 0-3 0-0 1-1 0-0 1-2 1-1 0-2 0-0 2-2     

Gazeta Codzienna Nowiny

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Rafineria/Czarni Jasło 2-4 Resovia 7 sierpnia, 11:00 (800)
Kalityński 20, 83 - Solarz 13, Mita 45, Biliński 55, Rozborski 90
Błękitni Ropczyce 2-0 Polonia Przemyśl 6 sierpnia, 17:00 (500)
Podlasek 77, Czerkies 90
Nafta Jedlicze 0-1 Wisłoka Dębica 7 sierpnia, 17:00 (500)
Kalita 47
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Stal Mielec 7 sierpnia, 17:00 (800)
Rymanowski 84
Piast Tuczempy 1-2 Unia Nowa Sarzyna 15 sierpnia, 17:00 (550)
Olcha 45 - Lebioda 8, Gap 16
w pierwotnym terminie nie odbył się, Unia nie pojechała do Tuczemp, gdyż 6 sierpnia rano zmarł jej wieloletni prezes Władysław Gamoń
Sokół Nisko 1-1 Izolator Boguchwała 6 sierpnia, 17:00 (450)
Orliński 86 - Karwat 79
Strug Tyczyn 3-2 Igloopol Dębica 7 sierpnia, 17:00 (250)
T.Zieliński 44, 45 (k), 68 - Mitek 48, M.Stefanik 53
Żurawianka Żurawica 3-2 Rzemieślnik Pilzno 7 sierpnia, 17:00 (650)
M.Bąk 28, Hajduk 61, 84 - Zołotar 8, 89
Elektrociepłownia Rzeszów 2-1 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia, 17:00 (300)
Śledź 41, Kwarta 71 (k) - Leptacz 69 (k)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 13 sierpnia, 17:00 (500)
Hynowski 58 - Dedo 70
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Elektrociepłownia Rzeszów 14 sierpnia, 17:00 (450)
Kędzior 15, 32, Hajec 20 - Czyrek 61
Igloopol Dębica 2-1 Żurawianka Żurawica 13 sierpnia, 17:00 (400)
Mitek 57, Ferenc 77 - Tyrawski 40
Izolator Boguchwała 2-0 Strug Tyczyn 14 sierpnia, 11:00 (300)
Karwat 61, Domin 64
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Sokół Nisko 13 sierpnia, 17:00 (500)
Stal Mielec 0-0 Piast Tuczempy 13 sierpnia, 17:00 (300)
Wisłoka Dębica 3-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 sierpnia, 17:00 (600)
Lachowicz 35, Zych 45, Kalita 53 - Szalony 49, 77, Cieśla 84
Polonia Przemyśl 3-1 Nafta Jedlicze 13 sierpnia, 17:00 (250)
Rogowski 32, M.Chwasta 58, Gwóźdź 65 - Biały 90
Resovia 1-2 Błękitni Ropczyce 13 sierpnia, 17:00 (350)
Kwiatkowski 33 - Mita 51 (s), Wolak 90

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Błękitni Ropczyce 21 sierpnia, 11:00 (500)
Nafta Jedlicze 1-1 Resovia 21 sierpnia, 16:30 (1200)
Jasiński 33 - Madeja 85
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-1 Polonia Przemyśl 21 sierpnia, 17:00 (700)
Pruś 4, Micek 28, Szalony 73, 90 - Quaye 43
Piast Tuczempy 2-1 Wisłoka Dębica 20 sierpnia, 17:00 (500)
Olcha 75, Żelazny 83 - Stalec 53
Sokół Nisko 0-1 Stal Mielec 20 sierpnia, 17:00 (500)
Fundakowski 80
Strug Tyczyn 0-0 Unia Nowa Sarzyna 20 sierpnia, 17:00 (100)
Żurawianka Żurawica 1-1 Izolator Boguchwała 21 sierpnia, 17:00 (650)
Błaszczyk 9 - Karwat 80
Elektrociepłownia Rzeszów 3-1 Igloopol Dębica 20 sierpnia, 17:00 (200)
Reiman 30, Śledź 35, 75 - Juszkiewicz 43
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Rzemieślnik Pilzno 20 sierpnia, 17:00 (300)
Krzemiński 36

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Rzemieślnik Pilzno 2-2 Rafineria/Czarni Jasło 24 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Wolański 85, Bernacki 88 - Cionek 22, 42
Igloopol Dębica 0-2 Siarka Tarnobrzeg 24 sierpnia, 17:00 (500)
Krzemiński 10, Stąporski 32
Izolator Boguchwała 2-2 Elektrociepłownia Rzeszów 24 sierpnia, 17:00 (400)
Rusin 3, 55 - Kwarta 22, Pluta 82
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Żurawianka Żurawica 24 sierpnia, 17:00 (300)
Stal Mielec 3-0 Strug Tyczyn 24 sierpnia, 17:00 (200)
Fundakowski 10, R.Leśniowski 19, Polak 38
Wisłoka Dębica 1-3 Sokół Nisko 24 sierpnia, 17:00 (400)
Lachowicz 36 - Juda 6, Michalak 82, 90
Polonia Przemyśl 3-1 Piast Tuczempy 24 sierpnia, 17:00 (350)
Quaye 13, M.Chwasta 28, Kot 51 - Olcha 22
Resovia 4-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 24 sierpnia, 17:00 (500)
Solarz 8, 59, Domoń 17, Biliński 20 - Szalony 52, Frankiewicz 53 (k), Warzocha 58
Błękitni Ropczyce 0-2 Nafta Jedlicze 24 sierpnia, 17:00 (200)
Makoś 12, Munia 18

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Nafta Jedlicze 28 sierpnia, 11:00 (700)
R.Guzik 45
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 Błękitni Ropczyce 28 sierpnia, 17:00 (800)
Szalony 15, Frankiewicz 62 (k)
Piast Tuczempy 1-0 Resovia 27 sierpnia, 17:00 (600)
Pasaj 74
Sokół Nisko 0-2 Polonia Przemyśl 27 sierpnia, 17:00 (400)
Wej 43, Gwóźdź 52
Strug Tyczyn 1-1 Wisłoka Dębica 28 sierpnia, 16:30 (350)
Tłuczek 53 - Lachowicz 12
Żurawianka Żurawica 2-1 Stal Mielec 28 sierpnia, 17:00 (700)
Załoga 51, Ł.Bąk 55 - Jędrusiak 31
Elektrociepłownia Rzeszów 0-2 Unia Nowa Sarzyna 27 sierpnia, 17:00 (200)
Gaca 4, T.Zieliński 59
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Izolator Boguchwała 27 sierpnia, 17:00 (240)
Rusin 13
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Igloopol Dębica 28 sierpnia, 17:00 (600)
Zołotar 72

Kolejka 6 - 3-4 września

Igloopol Dębica 2-1 Rafineria/Czarni Jasło 4 września, 14:30 (400)
Juszkiewicz 19, B.Bogacz 81 - Socha 85 (s)
Izolator Boguchwała 0-1 Rzemieślnik Pilzno 4 września, 11:00 (200)
M.Bogacz 54
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Siarka Tarnobrzeg 3 września, 16:00 (600)
Stal Mielec 2-0 Elektrociepłownia Rzeszów 3 września, 17:00 (170)
M.Leśniowski 2, Fundakowski 10
Wisłoka Dębica 2-2 Żurawianka Żurawica 4 września, 17:00 (600)
Królikowski 65, Lachowicz 71 - Ł.Bąk 15, Hajduk 24
Polonia Przemyśl 1-0 Strug Tyczyn 3 września, 17:00 (300)
Kot 35
Resovia 0-2 Sokół Nisko 31 sierpnia, 17:00 (450)
Juda 30, 86
mecz przełożony ze względu na towarzyskie spotkanie Resovii z Górnikiem Zabrze
Błękitni Ropczyce 0-0 Piast Tuczempy 3 września, 16:00 (500)
Nafta Jedlicze 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 4 września, 16:00 (500)

Kolejka 7 - 10-11 września

Rafineria/Czarni Jasło 1-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 września, 11:00 (500)
Cionek 81 - Pruś 20, Golonka 43, Warzocha 90
Piast Tuczempy 5-0 Nafta Jedlicze 10 września, 17:00 (400)
Kubas 25, 27, 84, Olcha 36 (k), 69
Sokół Nisko 0-0 Błękitni Ropczyce 10 września, 16:00 (300)
Strug Tyczyn 1-3 Resovia 11 września, 11:00 (300)
Tereszkiewicz 33 - Domoń 16, Solarz 71 (k), Biliński 90
Żurawianka Żurawica 0-3 Polonia Przemyśl 11 września, 16:00 (1300)
(wo)
Rybkiewicz 88
na boisku 0-1; walkower za udział w meczu zawodnika, za którego nie zapłacono kary za kartki
Elektrociepłownia Rzeszów 0-4 Wisłoka Dębica 11 września, 17:00 (350)
D.Kantor 23, 74, Lachowicz 55, Grębowski 57
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Mielec 10 września, 16:00 (500)
Krzemiński 29
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Unia Nowa Sarzyna 11 września, 16:00 (500)
Zołotar 54
Igloopol Dębica 1-1 Izolator Boguchwała 10 września, 16:00 (300)
M.Stefanik 30 - Porada 12

Kolejka 8 - 14 września

Izolator Boguchwała 2-1 Rafineria/Czarni Jasło 14 września, 16:00 (130)
Iwanowski 23, Karwat 81 - Dedo 89
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Igloopol Dębica 14 września, 16:00 (400)
Lebioda 67 (k) - M.Stefanik 78 (k)
Stal Mielec 2-0 Rzemieślnik Pilzno 21 września, 16:30 (300)
Pęgiel 90 (k), 90 (k)
przełożony z powodu zagrożenia bójkami pseudokibiców
Wisłoka Dębica 5-0 Siarka Tarnobrzeg 21 września, 16:30 (650)
D.Kantor 36 (k), Królikowski 78, 87, Mądro 79, Mariusz Wolański 90
przełożony z powodu zagrożenia bójkami pseudokibiców
Polonia Przemyśl 1-1 Elektrociepłownia Rzeszów 14 września, 17:00 (250)
Quaye 61 - Kwarta 35
Resovia 1-1 Żurawianka Żurawica 14 września, 17:00 (150)
Biliński 48 - Gierczak 63
pierwotnie orzeczono walkower 3-0 za udział w meczu zawodnika Żurawianki, za którego nie zapłacono kary za kartki - później walkowera anulowano
Błękitni Ropczyce 2-0 Strug Tyczyn 14 września, 16:00 (200)
Misiura 50, R.Rudny 61
Nafta Jedlicze 0-3 Sokół Nisko 14 września, 16:00 (250)
Michalak 66, 70, Niemiec 75
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Piast Tuczempy 14 września, 16:30 (400)
Szalony 3 - Szuflita 33

Kolejka 9 - 17-18 września

Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Piast Tuczempy 18 września, 11:00 (300)
Kalityński 61 - Żelazny 44, 82
Sokół Nisko 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 września, 16:00 (250)
Strug Tyczyn 1-0 Nafta Jedlicze 18 września, 14:00 (100)
Sikora 90
Żurawianka Żurawica 2-2 Błękitni Ropczyce 18 września, 16:00 (350)
Ł.Bąk 77, Jakubowski 79 - Bieszczad 42, Rudny 54
pierwotnie walkower 0-3 za udział w meczu zawodnika Żurawianki, za którego nie zapłacono kary za kartki - później walkowera anulowano
Elektrociepłownia Rzeszów 0-1 Resovia 17 września, 16:00 (200)
Musiał 27 (s)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Polonia Przemyśl 17 września, 16:00 (120)
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Wisłoka Dębica 18 września, 16:00 (700)
Zołotar 10 - D.Kantor 23 (k), 58 (k)
Igloopol Dębica 1-1 Stal Mielec 17 września, 16:00 (200)
Jędrzejczyk 33 - Fundakowski 66
Izolator Boguchwała 3-1 Unia Nowa Sarzyna 18 września, 11:00 (350)
Rusin 52, 64, 84 - Lebioda 71

Kolejka 10 - 24-25 września

Unia Nowa Sarzyna 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 24 września, 16:00 (150)
Weres 29 - Kalityński 57
Stal Mielec 3-0 Izolator Boguchwała 24 września, 16:00 (250)
Kosowicz 5, Pęgiel 23, Fundakowski 43
Polonia Przemyśl 6-2 Rzemieślnik Pilzno 24 września, 16:00 (250)
Quaye 25, 81, 85, Rybkiewicz 40, 76, Kot 45 - Bernacki 51, M.Bogacz 62
Resovia 0-0 Siarka Tarnobrzeg 28 września, 16:00 (150)
mecz przełożony na wniosek policji
Błękitni Ropczyce 1-0 Elektrociepłownia Rzeszów 24 września, 16:00 (350)
Rudny 68
Nafta Jedlicze 0-3 Żurawianka Żurawica 24 września, 16:00 (250)
Hajduk 28, Załoga 75, K.Gawłowski 87
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Strug Tyczyn 24 września, 16:00 (400)
Szalony 77 - Sikora 22
Piast Tuczempy 0-0 Sokół Nisko 24 września, 16:00 (400)
Igloopol Dębica 2-1 Wisłoka Dębica 5 października, 15:00 (3300)
Bobek 55, Juszkiewicz 89 (k) - D.Kantor 10 (k)
mecz przełożony na wniosek policji

Kolejka 11 - 1-2 października

Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Sokół Nisko 1 października, 16:00 (150)
Strug Tyczyn 2-3 Piast Tuczempy 2 października, 14:00 (150)
K.Hadała 11, 55 - Żelazny 57, Jaroch 82, Pietryna 90
Żurawianka Żurawica 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 października, 16:00 (250)
K.Gawłowski 2, Błaszczyk 75, Hajduk 86 - Warzocha 7
Elektrociepłownia Rzeszów 6-0 Nafta Jedlicze 1 października, 15:00 (130)
Reiman 18, 60, 66, Napiórkowski 73, Szeliga 75, Huzarski 78
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Błękitni Ropczyce 1 października, 15:00 (250)
Rudny 39, Podlasek 89
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Resovia 2 października, 16:00 (400)
Zołotar 65, Kędzior 72, 88 (k) - Kwiatkowski 76
Igloopol Dębica 2-3 Polonia Przemyśl 1 października, 15:00 (450)
B.Bogacz 21, 45 - Strzałkowski 72, Rybkiewicz 81 (k), 85
Izolator Boguchwała 2-4 Wisłoka Dębica 2 października, 11:00 (600)
Rusin 25, Porada 58 - D.Kantor 14, 36, Grębowski 38, 72
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Stal Mielec 2 października, 15:00 (500)
Lebioda 50 (k)

Kolejka 12 - 8-9 października

Stal Mielec 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 8 października, 15:00 (300)
Pęgiel 62 (k) - Dedo 90
Wisłoka Dębica 2-0 Unia Nowa Sarzyna 12 października, 15:00 (550)
D.Kantor 40 (k), Mądro 60
przełożony na wniosek policji
Polonia Przemyśl 0-1 Izolator Boguchwała 8 października, 15:00 (300)
Domin 57
Resovia 0-2 Igloopol Dębica 12 października, 15:00 (200)
Mitek 14, Nalepka 76
przełożony na wniosek policji
Błękitni Ropczyce 0-1 Rzemieślnik Pilzno 8 października, 15:00 (180)
Kędzior 52 (k)
Nafta Jedlicze 0-3 Siarka Tarnobrzeg 8 października, 15:00 (200)
Leptacz 56 (k), Krzemiński 90, 90
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Elektrociepłownia Rzeszów 8 października, 15:00 (400)
Szalony 47 - Śledź 23, Czyrek 58
Piast Tuczempy 1-2 Żurawianka Żurawica 8 października, 16:00 (1000)
Szuflita 21 - Hajduk 84, Załoga 86
Sokół Nisko 5-2 Strug Tyczyn 8 października, 15:00 (300)
Niemiec 2, 10, 31, 80, Michalak 64 - Stybak 27, Sikora 63

Kolejka 13 - 15-16 października

Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Strug Tyczyn 15 października, 15:00 (300)
Kalityński 30 (k), Dedo 65 - Ciura 18
Żurawianka Żurawica 1-1 Sokół Nisko 16 października, 15:00 (300)
Hajduk 43 - Juda 25
Elektrociepłownia Rzeszów 1-0 Piast Tuczempy 16 października, 15:00 (90)
Reiman 31
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 października, 15:00 (130)
Rymanowski 88
Rzemieślnik Pilzno 5-0 Nafta Jedlicze 16 października, 14:00 (300)
Gromala 7, 88, Czaja 52, Zołotar 55, Mikulski 79 (k)
Igloopol Dębica 3-0 Błękitni Ropczyce 15 października, 15:00 (500)
Bobek 27, 60, T.Nowak 51
Izolator Boguchwała 1-0 Resovia 16 października, 11:00 (450)
Rusin 69
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Polonia Przemyśl 15 października, 15:00 (250)
Dejnaka 45
Stal Mielec 1-1 Wisłoka Dębica 15 października, 15:00 (400)
R.Leśniowski 40 - Lachowicz 26

Kolejka 14 - 22-23 października

Wisłoka Dębica 5-0 Rafineria/Czarni Jasło 22 października, 14:00 (600)
Kalita 28, Grębowski 35, 54, Lachowicz 57, D.Kantor 69
Polonia Przemyśl 0-1 Stal Mielec 22 października, 14:00 (100)
Radulj 52
Resovia 0-0 Unia Nowa Sarzyna 22 października, 14:00 (150)
Błękitni Ropczyce 0-0 Izolator Boguchwała 22 października, 14:00 (300)
Nafta Jedlicze 1-2 Igloopol Dębica 23 października, 14:00 (200)
Stanisławczyk 5 - Bobek 56, Nalepka 78
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 Rzemieślnik Pilzno 23 października, 15:00 (300)
Szalony 4, Warzocha 80
Piast Tuczempy 0-2 Siarka Tarnobrzeg 22 października, 15:00 (500)
Dryka 76, Bednarz 78
Sokół Nisko 2-0 Elektrociepłownia Rzeszów 22 października, 14:00 (200)
Juda 9, Niemiec 45
Strug Tyczyn 0-2 Żurawianka Żurawica 23 października, 14:00 (200)
M.Dmitrzyk 6, Gierczak 62

Kolejka 15 - 29-30 października

Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Żurawianka Żurawica 29 października, 15:00 (400)
Cionek 34 - Pankiewicz 51
Elektrociepłownia Rzeszów 0-2 Strug Tyczyn 30 października, 14:00 (150)
Ciura 28, Grabowski 71
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Sokół Nisko 29 października, 11:00 (250)
Leptacz 88 (k)
Rzemieślnik Pilzno 0-0 Piast Tuczempy 30 października, 14:00 (400)
Igloopol Dębica 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 29 października, 14:00 (350)
B.Bogacz 3, Mitek 68
Izolator Boguchwała 2-0 Nafta Jedlicze 30 października, 11:00 (200)
Matras 48, Domin 82
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Błękitni Ropczyce 30 października, 13:00 (300)
Wolak 90
Stal Mielec 2-0 Resovia 30 października, 11:00 (700)
Fundakowski 57, R.Leśniowski 66
Wisłoka Dębica 1-0 Polonia Przemyśl 29 października, 13:00 (800)
D.Kantor 12

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Resovia 1-1 Wisłoka Dębica 5 listopada, 11:00 (400)
Bryk 77 - Lachowicz 11
Błękitni Ropczyce 0-0 Stal Mielec 5 listopada, 14:00 (350)
Nafta Jedlicze 1-2 Unia Nowa Sarzyna 6 listopada, 13:00 (150)
Munia 4 - Dejnaka 59, T.Zieliński 80
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Izolator Boguchwała 6 listopada, 13:30 (300)
Pruś 48, Cieśla 63 - Kuter 20
Piast Tuczempy 0-1 Igloopol Dębica 6 listopada, 13:00 (300)
M.Stefanik 55
Sokół Nisko 1-1 Rzemieślnik Pilzno 5 listopada, 13:30 (200)
Marciniak 18 - Iwański 75
Strug Tyczyn 0-2 Siarka Tarnobrzeg 6 listopada, 14:00 (75)
Kozłowski 37, Krzemiński 90
Żurawianka Żurawica 2-0 Elektrociepłownia Rzeszów 6 listopada, 14:00 (500)
Hajduk 68, Gierczak 85 (k)
Rafineria/Czarni Jasło 1-3 Polonia Przemyśl 5 listopada, 13:00 (300)
Cionek 78 - Gwóźdź 26, Quaye 37, Rybkiewicz 82 (k)

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Siarka Tarnobrzeg 3-1 Żurawianka Żurawica 11 listopada, 11:00 (500)
Załoga 37 (s), Pietrucha 64, Kozłowski 73 - Tyrawski 54
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Strug Tyczyn 11 listopada, 13:00 (200)
Mikulski 8 (k), 68 (k), Bernacki 45
Igloopol Dębica 2-0 Sokół Nisko 11 listopada, 14:00 (600)
T.Nowak 65, M.Stefanik 67 (k)
Izolator Boguchwała 6-0 Piast Tuczempy 11 listopada, 11:00 (250)
Domin 43, Porada 50, Matras 51, Rusin 59, Kopiec 68, Karwat 78
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 listopada, 13:00 (400)
Gap 19, 78 - Pruś 52
Stal Mielec 5-0 Nafta Jedlicze 11 listopada, 11:00 (400)
R.Leśniowski 1, Jędrusiak 7, Sęk 45, Kosowicz 55, Pęgiel 63
Wisłoka Dębica 3-1 Błękitni Ropczyce 11 listopada, 13:00 (900)
Kalita 44, 72, Stalec 82 - Sulisz 76 (k)
Polonia Przemyśl 1-0 Resovia 11 listopada, 14:00 (600)
Marszałek 4
Elektrociepłownia Rzeszów 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 11 listopada, 14:00 (50)
Dedo 54

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Resovia 2-1 Rafineria/Czarni Jasło 1 kwietnia, 13:00 (500)
Kruczek 16, 31 - Żuławski 3
Polonia Przemyśl 3-2 Błękitni Ropczyce 1 kwietnia, 14:00 (300)
Rybkiewicz 10, Kot 25, Solarz 56 - Podlasek 9, 19
Wisłoka Dębica 3-0 Nafta Jedlicze 1 kwietnia, 16:00 (750)
D.Kantor 2, Lachowicz 5, Mariusz Wolański 80
Stal Mielec 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 kwietnia, 14:00 (2000)
Abramowicz 5 - Cieśla 89
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Piast Tuczempy 1 kwietnia, 15:00 (300)
Izolator Boguchwała 1-1 Sokół Nisko 1 kwietnia, 13:00 (200)
Matras 66 - Surma 70 (k)
Igloopol Dębica 4-0 Strug Tyczyn 1 kwietnia, 16:00 (700)
Janasiewicz 16, 25, Długosz 42, Juszkiewicz 45
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Żurawianka Żurawica 1 kwietnia, 15:00 (300)
Mikulski 31
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Elektrociepłownia Rzeszów 1 kwietnia, 16:00 (300)
Kabata 45, Kozłowski 70 (k) - Reiman 19

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Siarka Tarnobrzeg 8 kwietnia, 16:00 (800)
Kasprzyk 24, Żuławski 79 - Pietrucha 31
Elektrociepłownia Rzeszów 1-2 Rzemieślnik Pilzno 9 kwietnia, 11:00 (130)
Rochecki 71 - Hajec 54, Zołotar 85
Żurawianka Żurawica 0-2 Igloopol Dębica 8 kwietnia, 15:00 (500)
Juszkiewicz 7, Gosa 32
Strug Tyczyn 1-1 Izolator Boguchwała 8 kwietnia, 16:00 (200)
G.Chwasta 25 - Porada 3
Sokół Nisko 0-0 Unia Nowa Sarzyna 8 kwietnia, 16:00 (800)
Piast Tuczempy 1-2 Stal Mielec 8 kwietnia, 17:00 (850)
B.Noga 89 (k) - R.Leśniowski 53, Pietrasiewicz 59 (k)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-4 Wisłoka Dębica 9 kwietnia, 16:00 (600)
Krystel 12 - Lachowicz 10, M.Serafin 14 (s), D.Kantor 74, Królikowski 80
Nafta Jedlicze 0-1 Polonia Przemyśl 9 kwietnia, 16:00 (300)
Kot 8
Błękitni Ropczyce 1-2 Resovia 8 kwietnia, 15:30 (800)
Misiura 45 - Kruczek 11, Pietryka 63 (k)

Kolejka 20 - 12 kwietnia

Błękitni Ropczyce 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 12 kwietnia, 16:00 (150)
Podlasek 56, Wiktor 72
Resovia 2-1 Nafta Jedlicze 12 kwietnia, 17:00 (100)
Biliński 72, Grabowski 90 - Kobak 60
Polonia Przemyśl 3-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 kwietnia, 16:00 (200)
Rybkiewicz 26, Solarz 42, Kot 87 - Szalony 64, Golonka 73
Wisłoka Dębica 1-0 Piast Tuczempy 12 kwietnia, 17:00 (350)
Stalec 49
Stal Mielec 1-0 Sokół Nisko 12 kwietnia, 16:00 (500)
Mazurkiewicz 90
Unia Nowa Sarzyna 1-4 Strug Tyczyn 12 kwietnia, 15:30 (80)
Rybak 38 (k) - Chwasta 10, Dragan 21, Szymański 75, Sikora 80
Izolator Boguchwała 1-1 Żurawianka Żurawica 12 kwietnia, 16:00 (65)
Karwat 87 - Hajduk 46
Igloopol Dębica 1-0 Elektrociepłownia Rzeszów 12 kwietnia, 17:00 (300)
Juszkiewicz 65
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Siarka Tarnobrzeg 12 kwietnia, 16:00 (200)
Hajec 53 - Stąporski 63, Pietrucha 89

Kolejka 21 - 15 kwietnia

Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Rzemieślnik Pilzno 15 kwietnia, 16:00 (600)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Igloopol Dębica 15 kwietnia, 11:00 (400)
Elektrociepłownia Rzeszów 1-2 Izolator Boguchwała 15 kwietnia, 15:00 (150)
Reiman 37 - Róg 31, Iwanowski 90 (k)
Żurawianka Żurawica 1-0 Unia Nowa Sarzyna 15 kwietnia, 12:00 (350)
M.Dmitrzyk 53
Strug Tyczyn 3-2 Stal Mielec 10 maja, 17:00 (150)
Majcher 11, Polak 34 (s), K.Hadała 60 - Pietrasiewicz 3, Serafin 13
w pierwszym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Nisko 2-3 Wisłoka Dębica 15 kwietnia, 12:00 (700)
Dziuba 19, Michalak 55 - Stalec 29, D.Kantor 38, Lachowicz 52
Piast Tuczempy 0-5 Polonia Przemyśl 15 kwietnia, 12:00 (600)
Rybkiewicz 18 (k), 43, M.Chwasta 82, Kot 88, Jaremczuk 89
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Resovia 15 kwietnia, 12:00 (450)
Pruś 43, Golonka 48 - Biliński 75
Nafta Jedlicze 0-0 Błękitni Ropczyce 15 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Nafta Jedlicze 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 23 kwietnia, 16:00 (600)
Błękitni Ropczyce 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 kwietnia, 17:00 (600)
Pacanowski 17, 89, Sulisz 81 (k)
Resovia 3-0 Piast Tuczempy 22 kwietnia, 17:00 (300)
Rajzer 31, A.Zieliński 69, Biliński 90
Polonia Przemyśl 3-0 Sokół Nisko 22 kwietnia, 16:00 (400)
Czuryk 13, Rybkiewicz 26, Solarz 67 (k)
Wisłoka Dębica 3-0 Strug Tyczyn 22 kwietnia, 11:00 (700)
Stalec 27, 90, Kalita 73
Stal Mielec 1-2 Żurawianka Żurawica 22 kwietnia, 16:00 (500)
R.Leśniowski 50 - Ł.Bąk 9, Załoga 13
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Elektrociepłownia Rzeszów 22 kwietnia, 16:00 (300)
Dejnaka 61 - Pakiet 83
Izolator Boguchwała 2-1 Siarka Tarnobrzeg 23 kwietnia, 11:00 (250)
Porada 45, Karwat 90 - Kozłowski 79
Igloopol Dębica 2-0 Rzemieślnik Pilzno 22 kwietnia, 11:00 (400)
B.Bogacz 30, Mitek 56

Kolejka 23 - 26 kwietnia

Rafineria/Czarni Jasło 0-4 Igloopol Dębica 26 kwietnia, 16:00 (500)
B.Bogacz 34, Kudła 43, Gosa 59, Juszkiewicz 68
Rzemieślnik Pilzno 3-2 Izolator Boguchwała 26 kwietnia, 16:00 (100)
Zołotar 47, Bernacki 65, Gromala 75 - Iwanowski 49 (k), Karwat 90
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Unia Nowa Sarzyna 26 kwietnia, 16:00 (200)
Krzemiński 37, Gielarek 72
Elektrociepłownia Rzeszów 0-1 Stal Mielec 31 maja, 17:00 (50)
Fundakowski 76
w pierwotnym terminie mecz odwołany ze względu na chorobę ośmiu zawodników Elektrociepłowni
Żurawianka Żurawica 0-0 Wisłoka Dębica 26 kwietnia, 16:00 (550)
Strug Tyczyn 0-1 Polonia Przemyśl 26 kwietnia, 17:00 (80)
Rybkiewicz 48
Sokół Nisko 0-0 Resovia 26 kwietnia, 16:00 (400)
Piast Tuczempy 0-0 Błękitni Ropczyce 26 kwietnia, 17:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Nafta Jedlicze 26 kwietnia, 17:00 (200)
Golonka 13, 47, Szalony 52

Kolejka 24 - 29-30 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-2 Rafineria/Czarni Jasło 30 kwietnia, 15:00 (350)
Szalony 59, Krystel 79 - Pytlowany 65, Kasprzyk 89
Nafta Jedlicze 1-1 Piast Tuczempy 30 kwietnia, 16:00 (100)
Kobak 30 - Kubas 10
Błękitni Ropczyce 4-2 Sokół Nisko 29 kwietnia, 16:30 (250)
Czerkies 12, Proczek 26, B.Orzech 38, Sulisz 62 (k) - Niemiec 42, Juda 69
Resovia 3-0 Strug Tyczyn 29 kwietnia, 16:00 (600)
Grabowski 35, Biliński 75, 85
Polonia Przemyśl 0-2 Żurawianka Żurawica 29 kwietnia, 16:00 (1000)
Hajduk 60, M.Dmitrzyk 77
Wisłoka Dębica 7-2 Elektrociepłownia Rzeszów 10 maja, 17:00 (400)
Kalita 5, Lachowicz 8, 12, D.Kantor 18 (k), Lelek 31 (s), Mariusz Wolański 86, Stalec 88 - Mielniczek 25, 57
w pierwszym terminie mecz sie nie odbył z powodu choroby w zespole Elektrociepłowni
Stal Mielec 1-0 Siarka Tarnobrzeg 29 kwietnia, 16:00 (1500)
R.Leśniowski 63
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Rzemieślnik Pilzno 30 kwietnia, 16:00 (200)
K.Cebula 8, Dejnaka 49
Izolator Boguchwała 3-1 Igloopol Dębica 30 kwietnia, 11:00 (300)
Rusin 4, Porada 21, Domin 35 - M.Stefanik 36

Kolejka 25 - 3 maja

Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Izolator Boguchwała 3 maja, 17:00 (300)
Kasprzyk 79 - Iwanowski 78, Kuter 90
Igloopol Dębica 3-0 Unia Nowa Sarzyna 3 maja, 17:00 (500)
Janasiewicz 4, M.Stefanik 41, Juszkiewicz 53
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Stal Mielec 3 maja, 16:00 (400)
Zołotar 1, 45 - Ngody 44
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Wisłoka Dębica 3 maja, 17:00 (450)
Kabata 90
Elektrociepłownia Rzeszów 0-1 Polonia Przemyśl 3 maja, 17:00 (100)
Jaremczuk 72
Żurawianka Żurawica 1-1 Resovia 3 maja, 16:00 (600)
Załoga 76 - Dziwisz 86
Strug Tyczyn 3-2 Błękitni Ropczyce 3 maja, 17:00 (150)
Weres 29, K.Hadała 89, G.Chwasta 90 - Pacanowski 31, Sulisz 78 (k)
Sokół Nisko 2-1 Nafta Jedlicze 3 maja, 14:00 (200)
Michalak 13, Niemiec 46 - Szurek 60
Piast Tuczempy 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 maja, 17:00 (400)
Kud 60

Kolejka 26 - 6-7 maja

Piast Tuczempy 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 6 maja, 17:00 (500)
Kubas 14
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Sokół Nisko 6 maja, 17:00 (250)
Warzocha 50 - Juda 17
Nafta Jedlicze 0-2 Strug Tyczyn 7 maja, 17:00 (100)
P.Nowak 17, Dragan 85
Błękitni Ropczyce 2-0 Żurawianka Żurawica 6 maja, 17:00 (250)
Podlasek 13, Wolak 84
Resovia 2-0 Elektrociepłownia Rzeszów 7 maja, 17:00 (350)
Kruczek 76, Jakubowski 90
Polonia Przemyśl 3-0 Siarka Tarnobrzeg 7 czerwca, 17:00 (300)
Solarz 28 (k), Gwóźdź 49, Kot 88
mecz przełożony na wniosek klubów
Wisłoka Dębica 1-1 Rzemieślnik Pilzno 6 maja, 17:00 (700)
Stalec 81 - Mikulski 53 (k)
Stal Mielec 1-0 Igloopol Dębica 6 maja, 16:00 (800)
Abramowicz 43
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Izolator Boguchwała 7 maja, 17:00 (200)
Maciuła 57 - Rusin 20, Matras 40

Kolejka 27 - 13-14 maja

Wisłoka Dębica 4-0 Igloopol Dębica 14 maja, 17:00 (2000)
Kalita 20, 63, D.Kantor 33, Królikowski 67
Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Unia Nowa Sarzyna 13 maja, 17:00 (250)
Dejnaka 44
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Mielec 14 maja, 11:00 (150)
(wo)
Kuter 5 - Fundakowski 48
W całym meczu zagrał 17 latek Damian Jędryka, w myśl przepisów może zagrać tylko 80 min, na boisku 1:1
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Polonia Przemyśl 14 maja, 17:00 (400)
Rybkiewicz 66
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Resovia 13 maja, 16:00 (1000)
Leptacz 33 (k)
Elektrociepłownia Rzeszów 1-0 Błękitni Ropczyce 14 maja, 11:00 (70)
Żabiński 70
Żurawianka Żurawica 3-0 Nafta Jedlicze 13 maja, 17:00 (300)
Hajduk 29, Pankiewicz 41, Błaszczyk 68
Strug Tyczyn 1-5 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 maja, 17:00 (100)
Majcher 90 - Szalony 6, 48, Szydło 26, Stagraczyński 42, Serafin 67
Sokół Nisko 0-0 Piast Tuczempy 13 maja, 17:00 (250)

Kolejka 28 - 17 maja

Sokół Nisko 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 17 maja, 17:00 (250)
Niemiec 88
Piast Tuczempy 1-2 Strug Tyczyn 17 maja, 17:00 (300)
Kud 60 - Sikora 75 (k), R.Szymański 90
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5-1 Żurawianka Żurawica 17 maja, 17:00 (200)
Golonka 5, Szalony 34, 44, 62, Pruś 67 - Gorczyca 14
Nafta Jedlicze 2-2 Elektrociepłownia Rzeszów 17 maja, 17:00 (100)
Gadzina 75, M.Guzik 88 - Mielniczek 65, Reiman 82 (k)
Błękitni Ropczyce 0-0 Siarka Tarnobrzeg 17 maja, 17:00 (100)
Resovia 1-1 Rzemieślnik Pilzno 17 maja, 17:00 (150)
Kruczek 44 - Lesiak 90
Polonia Przemyśl 0-0 Igloopol Dębica 17 maja, 17:00 (300)
Wisłoka Dębica 1-2 Izolator Boguchwała 17 maja, 17:00 (400)
D.Kantor 45 - Matras 38, Cupryś 61
Stal Mielec 2-0 Unia Nowa Sarzyna 17 maja, 17:00 (300)
Fundakowski 28, 60

Kolejka 29 - 20-21 maja

Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Stal Mielec 7 czerwca, 17:00 (300)
Pytlowany 55 - Tylutki 45
mecz przełożony z uwagi na juwenalia w Jaśle
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Wisłoka Dębica 20 maja, 17:00 (400)
K.Konior 1 - Misiura 22
Izolator Boguchwała 2-0 Polonia Przemyśl 20 maja, 17:00 (350)
Matras 13, Rusin 77
Igloopol Dębica 2-0 Resovia 20 maja, 17:00 (700)
M.Stefanik 48, P.Bogacz 84
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Błękitni Ropczyce 21 maja, 17:00 (350)
Bernacki 6
Siarka Tarnobrzeg 10-0 Nafta Jedlicze 20 maja, 17:00 (250)
Kozłowski 22 (k), Kabata 25, Gielarek 39, Pietrucha 47, 56, K.Stępień 49, 69, M.Stępień 59, Stąporski 65, Szymański 83
Elektrociepłownia Rzeszów 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 maja, 15:00 (50)
Pakiet 38 - Rymanowski 74, Pruś 82
Żurawianka Żurawica 0-3 Piast Tuczempy 21 maja, 17:30 (400)
Żelazny 10, Kubas 21, Bednarz 32
Strug Tyczyn 0-4 Sokół Nisko 21 maja, 17:00 (200)
Wójcik 16, Mrzygłód 17, Juda 64, Niemiec 76

Kolejka 30 - 24 maja

Strug Tyczyn 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 24 maja, 17:00 (100)
Majcher 6
Sokół Nisko 2-1 Żurawianka Żurawica 24 maja, 17:00 (250)
Surma 16, Dziuba 78 - Załoga 88
Piast Tuczempy 2-1 Elektrociepłownia Rzeszów 24 maja, 17:00 (300)
Żelazny 34, 88 - Reiman 37
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Siarka Tarnobrzeg 31 maja, 17:00 (200)
Golonka 34
mecz przełożono na prośbę policji wyjeżdżającej zabezpieczać wizytę papieża
Nafta Jedlicze 3-2 Rzemieślnik Pilzno 24 maja, 17:00 (100)
Gadzina 34, 76, Mikulski 71 (s) - Mroczek 67, Zołotar 83
Błękitni Ropczyce 1-3 Igloopol Dębica 24 maja, 17:00 (300)
B.Orzech 43 - Mitek 41, P.Bogacz 68, 84
Resovia 0-0 Izolator Boguchwała 24 maja, 17:00 (300)
Polonia Przemyśl 1-2 Unia Nowa Sarzyna 24 maja, 17:00 (250)
Szczygieł 90 - Kręcidło 37, Mierzwa 88
Wisłoka Dębica 1-0 Stal Mielec 24 maja, 17:00 (600)
D.Kantor 73 (k)

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

Rafineria/Czarni Jasło 2-2 Wisłoka Dębica 3 czerwca, 17:00 (600)
Żuławski 18, R.Guzik 90 - Michał Wolański 51, Królikowski 57
Stal Mielec 0-0 Polonia Przemyśl 3 czerwca, 17:00 (250)
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Resovia 3 czerwca, 17:00 (250)
Izolator Boguchwała 1-0 Błękitni Ropczyce 4 czerwca, 11:00 (150)
Cupryś 81
Igloopol Dębica 3-0 Nafta Jedlicze 7 czerwca, 17:00 (400)
M.Stefanik 62, 70, Sobkowicz 77
przełożony z uwagi na obchody Dni Dębicy
Rzemieślnik Pilzno 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 4 czerwca, 17:00 (300)
Mikulski 71 (k), Kędzior 74
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Piast Tuczempy 3 czerwca, 17:00 (250)
M.Stępień 32, Stąporski 52
Elektrociepłownia Rzeszów 0-1 Sokół Nisko 4 czerwca, 11:00 (40)
Mrzygłód 63
Żurawianka Żurawica 4-1 Strug Tyczyn 3 czerwca, 17:00 (200)
Załoga 5, Hajduk 29, Ł.Bąk 47, 83 - K.Hadała 38

Kolejka 32 - 10-11 czerwca

Żurawianka Żurawica 4-0 Rafineria/Czarni Jasło 11 czerwca, 17:00 (350)
Błaszczyk 57, Hajduk 68, M.Dmitrzyk 83, 89
Strug Tyczyn 1-0 Elektrociepłownia Rzeszów 11 czerwca, 17:00 (100)
Nycz 51
Sokół Nisko 1-1 Siarka Tarnobrzeg 10 czerwca, 17:00 (600)
Niemiec 40 - M.Stępień 87
Piast Tuczempy 2-1 Rzemieślnik Pilzno 10 czerwca, 17:00 (450)
Jaroch 33, 57 - Zołotar 4
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Igloopol Dębica 11 czerwca, 11:00 (300)
Szalony 20 - Jędrzejczyk 10, Krystel 44 (s)
Nafta Jedlicze 2-3 Izolator Boguchwała 11 czerwca, 17:00 (150)
Szafran 55, Gadzina 83 - Rusin 13, Porada 40, Iwanowski 63 (k)
Błękitni Ropczyce 2-1 Unia Nowa Sarzyna 10 czerwca, 17:00 (400)
Sulisz 25, 26 - Sroka 81
Resovia 2-0 Stal Mielec 10 czerwca, 17:00 (250)
Kruczek 24, Madeja 64
Polonia Przemyśl 0-0 Wisłoka Dębica 10 czerwca, 17:00 (500)

Kolejka 33 - 17 czerwca

Polonia Przemyśl 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 17 czerwca, 17:00 (250)
Wisłoka Dębica 2-1 Resovia 17 czerwca, 17:00 (500)
Królikowski 57, Lachowicz 69 - A.Zieliński 9
Stal Mielec 0-1 Błękitni Ropczyce 17 czerwca, 17:00 (100)
Sulisz 16
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Nafta Jedlicze 17 czerwca, 17:00 (200)
Gaca 24, Lebioda 62
Izolator Boguchwała 4-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 czerwca, 17:00 (300)
Kuter 33, 56, 75, Matras 73 - Frankiewicz 6 (k), Stagraczyński 43, Szalony 60, 64
Igloopol Dębica 1-2 Piast Tuczempy 17 czerwca, 17:00 (250)
Gosa 56 - Kubas 77, Błażkowski 86
Rzemieślnik Pilzno 2-2 Sokół Nisko 17 czerwca, 17:00 (60)
Czaja 23, 55 - Niemiec 44, Mrzygłód 58
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Strug Tyczyn 17 czerwca, 17:00 (150)
Stąporski 20, 70, Kozłowski 81 - Nycz 90
Elektrociepłownia Rzeszów 1-1 Żurawianka Żurawica 17 czerwca, 17:00 (15)
Kwarta 49 - Hajduk 89

Kolejka 34 - 24 czerwca

Rafineria/Czarni Jasło 4-1 Elektrociepłownia Rzeszów 24 czerwca, 17:00 (100)
Kasprzyk 17, 90, Munia 48, R.Guzik 90 - Mielniczek 72
Żurawianka Żurawica 1-2 Siarka Tarnobrzeg 24 czerwca, 17:00 (350)
Jakubowski 10 - Stąporski 9, Gielarek 89
mecz był jednocześnie spotkaniem półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN
Strug Tyczyn 0-2 Rzemieślnik Pilzno 24 czerwca, 17:00 (100)
Iwański 53, Kędzior 87
Sokół Nisko 2-1 Igloopol Dębica 24 czerwca, 17:00 (300)
Surma 63 (k), Skiba 67 - T.Nowak 12
Piast Tuczempy 3-0 Izolator Boguchwała 24 czerwca, 17:00 (350)
Jaroch 7, Żelazny 32, B.Noga 50 (k)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Unia Nowa Sarzyna 24 czerwca, 17:00 (250)
Sroka 47, Lebioda 90
Nafta Jedlicze 1-0 Stal Mielec 24 czerwca, 17:00 (250)
Gadzina 75 (k)
Błękitni Ropczyce 0-3 Wisłoka Dębica 23 czerwca, 17:00 (700)
Kalita 27, D.Kantor 69 (k), Popiela 90 (k)
mecz przełożony na wniosek policji, gdyż w sobotę na stadionie Błękitnych odbywać się będzie festyn
Resovia 2-1 Polonia Przemyśl 24 czerwca, 17:00 (350)
Kruczek 21, Biliński 67 - Kot 32

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2005/2006 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2005/2006 (lubelska)
IV liga 2005/2006 (małopolska (Kraków))
IV liga 2005/2006 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2005/2006 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Dębica)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Krosno)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas