[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: małopolska (Nowy Sącz-Tarnów)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Okocimski KS Brzesko 30 76 25 1 4 87-16 14 0 1 44-6 11 1 3 43-10
2.  Glinik/Karpatia Gorlice 30 68 20 8 2 58-21 13 1 1 35-9 7 7 1 23-12
3.  Unia Tarnów 30 60 18 6 6 61-28 12 2 1 37-7 6 4 5 24-21
4.  Orzeł Dębno 30 49 14 7 9 47-39 9 2 4 29-22 5 5 5 18-17
5.  Tuchovia Tuchów 30 48 15 3 12 53-39 9 1 5 34-17 6 2 7 19-22 2 6 2 0 0 4-2
6.  Lubań Maniowy 30 48 14 6 10 55-43 8 4 3 29-18 6 2 7 26-25 2 0 0 0 2 2-4
7.  Bocheński KS 30 46 12 10 8 49-38 7 6 2 27-13 5 4 6 22-25
8.  Sandecja II Nowy Sącz 30 45 13 6 11 58-42 8 2 5 38-19 5 4 6 20-23
9.  Wolania Wola Rzędzińska 30 40 11 7 12 54-49 4 5 6 26-30 7 2 6 28-19
10.  Tarnovia Tarnów 30 38 10 8 12 39-44 6 5 4 20-15 4 3 8 19-29
11.  Łosoś Łososina Dolna 30 36 10 6 14 46-55 5 5 5 23-20 5 1 9 23-35 2 3 1 0 1 2-2
12.  Poprad Muszyna 30 36 10 6 14 30-42 4 4 7 10-22 6 2 7 20-20 2 3 1 0 1 2-2
13.  Dunajec Nowy Sącz 30 31 8 7 15 46-57 6 3 6 25-23 2 4 9 21-34
14.  Victoria Witowice Dolne 30 30 8 6 16 40-66 4 3 8 21-35 4 3 8 19-31
15.  LKS Kobylanka 30 17 4 5 21 29-72 2 2 11 15-39 2 3 10 14-33
16.  Strażak Mokrzyska 30 5 1 2 27 25-126 1 2 12 11-58 0 0 15 14-68
Sandecja II Nowy Sącz rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku SKS Start Nowy Sącz.
W związku z reorganizacją rozgrywek (od sezonu 2006/07 w Małopolsce będzie jedna grupa IV ligi) minimum 8 drużyn spadnie do nowoutworzonej V ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Okocimski KS Brzesko    0-1 2-0 3-1 5-1 3-0 4-0 2-0 4-0 3-1 4-0 1-0 4-0 3-1 2-0 4-1 
 2 Glinik/Karpatia Gorlice2-1     6-0 2-0 2-0 1-0 2-1 2-0 2-3 2-1 2-1 2-0 2-0 3-0 1-1 4-1 
 3 Unia Tarnów2-3 3-0     0-0 1-0 4-1 2-1 0-0 2-0 3-1 4-0 4-0 2-1 4-0 1-0 5-0 
 4 Orzeł Dębno0-3 1-2 2-2     1-1 0-2 0-1 5-3 1-0 3-2 3-1 3-1 3-2 1-0 3-2 3-0 
 5 Tuchovia Tuchów1-2 0-1 1-2 1-1     3-2 1-0 3-0 0-1 2-1 3-2 1-2 5-1 7-1 4-1 2-0 
 6 Lubań Maniowy0-1 1-1 1-2 1-1 0-1     2-1 3-2 2-1 5-1 3-1 2-2 1-1 3-2 1-0 4-1 
 7 Bocheński KS1-0 2-2 1-0 0-0 2-2 3-0     1-2 1-1 2-0 3-0 1-1 3-1 0-0 1-3 6-1 
 8 Sandecja II Nowy Sącz2-0 2-2 3-4 3-1 1-4 2-0 2-2     2-1 0-1 5-0 0-1 0-2 3-1 3-0* 10-0 
 9 Wolania Wola Rzędzińska0-5 1-2 1-2 1-2 3-0 2-2 2-3 1-1     1-1 2-2 0-5 3-3 2-0 1-0 6-2 
 10 Tarnovia Tarnów1-1 0-0 0-0 1-2 2-0 1-2 1-1 2-2 0-2     1-0 2-0 1-0 1-3 3-0 4-2 
 11 Łosoś Łososina Dolna0-2 1-1 3-1 1-2 2-0 1-0 2-4 0-0 2-1 1-1     0-1 1-1 1-1 0-3 8-2 
 12 Poprad Muszyna0-7 0-1 0-0 1-0 1-2 0-0 1-0 0-1 0-1 1-1 1-2     3-2 1-5 0-0 1-0 
 13 Dunajec Nowy Sącz0-1 1-1 1-0 1-1 2-0 0-3* 2-2 1-2 0-4 2-0 1-3 3-2     1-2 7-0 3-2 
 14 Victoria Witowice Dolne0-5 0-6 0-0 1-0 0-2 3-5 0-1 2-1 3-3 2-3 1-3 1-0 1-3     2-2 5-1 
 15 LKS Kobylanka0-5 0-0 0-6 1-2 0-2 2-5 2-3 0-1 0-2 2-3 1-3 0-3 3-2 1-1     3-1 
 16 Strażak Mokrzyska1-7 0-3 0-5 0-5 0-4 0-4 2-2 1-5 0-8 0-2 1-5 0-2 2-2 0-2 4-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 0-0 Unia Tarnów 14 sierpnia, 18:00 (500)
Poprad Muszyna 0-7 Okocimski KS Brzesko 14 sierpnia, 16:00 (300)
A.Sułkowski 2 (s), Imiołek 6, 34, 82, K.Palej 29, Stawiarski 66, Jagła 79 (k)
Tarnovia Tarnów 2-2 Sandecja II Nowy Sącz 13 sierpnia, 18:00 (150)
Lubera 73, 90 - Kudryk 38, Gurba 89
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Bocheński KS 13 sierpnia, 17:00 (250)
M.Gąsior 33 (k), Prendota 60 - Prytko 19, Krzywda 55, Dzieński 65
Orzeł Dębno 1-1 Tuchovia Tuchów 13 sierpnia, 18:00 (550)
Potok 42 - Okaz 14
Lubań Maniowy 4-1 Strażak Mokrzyska 14 sierpnia, 17:00 (300)
Jandura 11, Zasadni 13, 48, Kurnyta 54 - Sowa 5
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 12 sierpnia, 18:00
Besbir 65 - D.Drąg 90
na stadionie Startu Nowy Sącz bez udziału publiczności
Łosoś Łososina Dolna 0-3 LKS Kobylanka 14 sierpnia, 16:00 (400)
Kozień 2, Gryboś 20, Kornacki 50
według niektórych źródeł trzecią bramkę dla LKS Kobylanka zdobył Peciak

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Unia Tarnów 1-0 LKS Kobylanka 24 sierpnia, 17:00 (250)
Kazik 31
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Łosoś Łososina Dolna 20 sierpnia, 17:30 (350)
Gerčák 9, S.Hajduk 11 - Kosecki 65
Strażak Mokrzyska 2-2 Dunajec Nowy Sącz 21 sierpnia, 17:00 (350)
Ostrowski 6, Plewa 61 - Najduch 64, Łukasik 90 (k)
Tuchovia Tuchów 3-2 Lubań Maniowy 21 sierpnia, 17:00 (400)
Okaz 13, 65 (k), S.Stec 35 - Kočiš 15 (k), 57
Bocheński KS 0-0 Orzeł Dębno 20 sierpnia, 17:00 (250)
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 21 sierpnia, 17:00 (100)
Gurba 67, Kudryk 75 - M.Kozioł 30
Okocimski KS Brzesko 3-1 Tarnovia Tarnów 20 sierpnia, 17:00 (450)
K.Palej 18, 72, Kostecki 22 - Dobrowolski 75
Victoria Witowice Dolne 1-0 Poprad Muszyna 21 sierpnia, 17:00 (300)
M.Szewczyk 49

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Poprad Muszyna 0-0 Unia Tarnów 27 sierpnia, 16:00 (200)
Tarnovia Tarnów 1-3 Victoria Witowice Dolne 27 sierpnia, 17:00 (150)
Koziołek 90 - Jakubczyk 18, R.Augustyn 65, Orzechowski 87
Wolania Wola Rzędzińska 0-5 Okocimski KS Brzesko 28 sierpnia, 17:00 (450)
Bizoń 15, K.Palej 33, 76, 86, Karwat 61
Orzeł Dębno 5-3 Sandecja II Nowy Sącz 27 sierpnia, 17:00 (250)
Sakowicz 3, Prokop 12, 45, Trestka 44 (k), Asseh 46 - Ł.Fałowski 22, Kudryk 50, 86
Lubań Maniowy 2-1 Bocheński KS 28 sierpnia, 17:00 (350)
Kurnyta 53, Jandura 63 - Dzieński 45
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Tuchovia Tuchów 27 sierpnia, 13:30 (150)
Sowiński 17, Łukasik 25 (k)
Łosoś Łososina Dolna 8-2 Strażak Mokrzyska 28 sierpnia, 17:00 (300)
Gwiżdż 2, W.Żurek 7 (s), Zubel 8, 43, 67, 89, 90, Grabczyk 52 - Plewa 15, Przydatek 88
LKS Kobylanka 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice 27 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 4 - 3-4 września

Unia Tarnów 3-0 Glinik/Karpatia Gorlice 3 września, 17:00 (300)
Chrobak 12, 44, Radliński 90
Strażak Mokrzyska 4-2 LKS Kobylanka 4 września, 16:00 (300)
Sowa 18, 37, 72 (k), R.Szewczyk 25 - Gryboś 4, S.Wójcik 49
Tuchovia Tuchów 3-2 Łosoś Łososina Dolna 4 września, 17:00 (250)
Sobol 6, Różycki 40, Ustjanowski 73 - Zubel 8, Skirło 36
Bocheński KS 3-1 Dunajec Nowy Sącz 3 września, 17:00 (400)
Krzywda 35 (k), 71 (k), Jonak 48 - Łukasik 47 (k)
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Lubań Maniowy 4 września, 17:00 (200)
Kudryk 50, B.Serafin 84
Okocimski KS Brzesko 3-1 Orzeł Dębno 3 września, 16:00 (550)
K.Palej 11, 37, Imiołek 90 - Asseh 50
Victoria Witowice Dolne 3-3 Wolania Wola Rzędzińska 4 września, 17:00 (400)
P.Saratowicz 38, M.Szewczyk 56, Orzeł 90 (k) - M.Kozioł 40, 86, M.Gąsior 65 (k)
Poprad Muszyna 1-1 Tarnovia Tarnów 3 września, 11:30 (150)
A.Mikrut 10 - Wolański 18

Kolejka 5 - 10-11 września

Tarnovia Tarnów 0-0 Unia Tarnów 10 września, 17:00 (900)
Wolania Wola Rzędzińska 0-5 Poprad Muszyna 10 września, 15:00 (150)
Guzik 13, Vajda 45, Tomczak 62 (k), A.Grzyb 72, Janisz 83
Orzeł Dębno 1-0 Victoria Witowice Dolne 10 września, 17:00 (300)
Buch 7
Lubań Maniowy 0-1 Okocimski KS Brzesko 11 września, 17:00 (400)
Imiołek 18
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 9 września, 16:00
Sowiński 70 - Kudryk 28, Gurba 42
bez udziału publiczności
Łosoś Łososina Dolna 2-4 Bocheński KS 11 września, 17:00 (400)
Kosecki 55, Zubel 90 - Rynduch 30, Krzywda 60, Dzieński 76, Jonak 80
LKS Kobylanka 0-2 Tuchovia Tuchów 11 września, 17:00 (300)
S.Stec 29, Gierałt 61
Glinik/Karpatia Gorlice 4-1 Strażak Mokrzyska 10 września, 17:00 (300)
S.Hajduk 1 (k), 67, Gerčák 50, Ali 54 - Dziedzic 77

Kolejka 6 - 14 września

Unia Tarnów 5-0 Strażak Mokrzyska 14 września, 16:00 (120)
Batko 34, 40, Krauze 61, Radliński 64, Kazik 77
Tuchovia Tuchów 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 14 września, 16:30 (200)
Szary 11
Bocheński KS 1-3 LKS Kobylanka 14 września, 16:30 (300)
Krzywda 45 (k) - T.Augustyn 15, Kozień 36, Gryboś 63
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 Łosoś Łososina Dolna 14 września, 16:30 (150)
Gurba 2, 58, Kudryk 15, Florian 26, Owsianka 76
Okocimski KS Brzesko 4-0 Dunajec Nowy Sącz 14 września, 16:00 (250)
K.Palej 3, 8, 33, Jagła 72 (k)
Victoria Witowice Dolne 3-5 Lubań Maniowy 14 września, 16:30 (200)
R.Augustyn 12, Świerad 61, Orzeł 65 (k) - Kurnyta 38, Jandura 41, G.Nowak 43, 49, Kočiš 90
Poprad Muszyna 1-0 Orzeł Dębno 14 września, 16:30 (250)
Tomczak 45 (k)
Tarnovia Tarnów 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 13 września, 16:30 (100)
Jasiak 35, Saletnik 42

Kolejka 7 - 17-18 września

Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Unia Tarnów 17 września, 16:00 (250)
D.Kaim 86 - Kazik 17, 24
Orzeł Dębno 3-2 Tarnovia Tarnów 18 września, 16:30 (500)
Sakowicz 20, Potok 61, Brożek 90 - Maciosek 35 (k), Wolański 78
Lubań Maniowy 2-2 Poprad Muszyna 18 września, 15:00 (250)
Jandura 55, Kurnyta 90 - Kubik 72, Guzik 86
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Victoria Witowice Dolne 17 września, 16:00 (50)
T.Fałowski 50 - Orzeł 29, M.Szewczyk 70
Łosoś Łososina Dolna 0-2 Okocimski KS Brzesko 28 września, 16:00 (200)
Jagła 81, Pachota 90
zmiana terminu ze względu na udział trzech graczy OKS-u w turnieju Carlsberg Cup w Szczecinie
LKS Kobylanka 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 18 września, 16:30 (200)
Kudryk 69 (k)
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Bocheński KS 17 września, 16:00 (350)
Żmigrodzki 73, Ali 88 - D.Nowak 22
Strażak Mokrzyska 0-4 Tuchovia Tuchów 18 września, 14:00 (300)
Kafel 72, Okaz 79, Gierałt 86, S.Stec 90

Kolejka 8 - 23-25 września

Unia Tarnów 1-0 Tuchovia Tuchów 24 września, 14:00 (200)
Chrobak 43
Bocheński KS 6-1 Strażak Mokrzyska 24 września, 16:00 (300)
Prytko 3, 68, Dzieński 45, Krzywda 50, 84, Jonak 76 - W.Żurek 30
Okocimski KS Brzesko 2-0 LKS Kobylanka 24 września, 15:00 (200)
K.Palej 80, Karwat 83
Victoria Witowice Dolne 1-3 Łosoś Łososina Dolna 25 września, 16:00 (800)
P.Saratowicz 82 (k) - Zubel 8, 75, Skirło 14
Poprad Muszyna 3-2 Dunajec Nowy Sącz 23 września, 16:00 (250)
Łukaszyk 54, A.Mikrut 78, Vajda 90 - Besbir 7, Potoczek 31
Tarnovia Tarnów 1-2 Lubań Maniowy 24 września, 16:00 (65)
Lubera 29 - Kurnyta 37, Jandura 85
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Orzeł Dębno 25 września, 15:00 (300)
Jasiak 66 - Asseh 34, 67
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 24 września, 15:30 (400)
Szary 39, Lauko 90
zmiana pierwotnego gospodarza

Kolejka 9 - 1-2 października

Orzeł Dębno 2-2 Unia Tarnów 1 października, 15:30 (400)
Buch 34, Asseh 70 - Chrobak 40, 74
Lubań Maniowy 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 2 października, 15:00 (150)
Jandura 39, 72 - Król 44
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Tarnovia Tarnów 1 października, 15:00
Potoczek 31, Słowik 55
bez udziału publiczności
Łosoś Łososina Dolna 0-1 Poprad Muszyna 2 października, 15:00 (300)
Guzik 15
według niektórych źródeł bramkę dla Popradu zobył Vajda
LKS Kobylanka 1-1 Victoria Witowice Dolne 2 października, 15:00 (150)
Rachel 75 - P.Saratowicz 66
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Okocimski KS Brzesko 1 października, 15:00 (600)
Szary 54, Wacławik 62 - Pachota 13
Strażak Mokrzyska 1-5 Sandecja II Nowy Sącz 2 października, 15:00 (150)
M.Węgrzyn 44 - Kudryk 33 (k), Zalewski 36, Gurba 50, 73, Jasiński 90
Tuchovia Tuchów 1-0 Bocheński KS 2 października, 15:00 (400)
Okaz 39

Kolejka 10 - 8-9 października

Unia Tarnów 2-1 Bocheński KS 7 października, 15:30 (200)
Żaba 59, 69 - Krzywda 22
Sandecja II Nowy Sącz 1-4 Tuchovia Tuchów 9 października, 15:00 (120)
Kudryk 77 - Okaz 2, J.Ropski 40, Ustjanowski 44, 58
Okocimski KS Brzesko 4-1 Strażak Mokrzyska 8 października, 15:00 (300)
Karwat 7, K.Palej 13, Jagła 15, Stawarczyk 37 - Święch 90
Victoria Witowice Dolne 0-6 Glinik/Karpatia Gorlice 9 października, 15:00 (200)
Lauko 26, 90, S.Hajduk 32, 45, 75, Szary 86
Poprad Muszyna 0-0 LKS Kobylanka 8 października, 11:00 (150)
Tarnovia Tarnów 1-0 Łosoś Łososina Dolna 9 października, 11:00 (70)
Dobrowolski 61
Wolania Wola Rzędzińska 3-3 Dunajec Nowy Sącz 9 października, 15:00 (150)
Jasiak 32, M.Kozioł 80, Saletnik 90 - Słowik 10, 68, Niemiec 24
Orzeł Dębno 0-2 Lubań Maniowy 8 października, 15:00 (250)
Wawryka 47 (s), Kurnyta 65

Kolejka 11 - 15-16 października

Lubań Maniowy 1-2 Unia Tarnów 16 października, 14:00 (200)
Kočiš 36 (k) - Chrobak 16, Kazik 18
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Orzeł Dębno 16 października, 11:00 (70)
Sowiński 1 - K.Pałka 78
Łosoś Łososina Dolna 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 16 października, 14:00 (200)
Liber 65, Zubel 75 - Saletnik 20 (k)
LKS Kobylanka 2-3 Tarnovia Tarnów 15 października, 14:30 (150)
Gryboś 52, 82 - Wolański 48 (k), 70, Maciosek 65
według niektórych źródeł drugą bramkę dla Tarnovii strzelił Wolański, a trzecią Maciosek
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Poprad Muszyna 15 października, 11:00 (350)
Gadzina 57, S.Hajduk 74 (k)
Strażak Mokrzyska 0-2 Victoria Witowice Dolne 16 października, 14:00 (100)
M.Szewczyk 35, Świerad 84
Tuchovia Tuchów 1-2 Okocimski KS Brzesko 16 października, 14:00 (450)
Okaz 52 (k) - Imiołek 3, 35
Bocheński KS 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 15 października, 14:00 (150)
Dzieński 1 - Owsianka 23, 43

Kolejka 12 - 21-24 października

Unia Tarnów 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 21 października, 14:00 (200)
Okocimski KS Brzesko 4-0 Bocheński KS 22 października, 14:00 (300)
Stawiarski 9, Jagła 10, 12, Rojkowicz 89
Victoria Witowice Dolne 0-2 Tuchovia Tuchów 23 października, 14:00 (400)
Okaz 78 (k), Stachoń 84
Poprad Muszyna 1-0 Strażak Mokrzyska 22 października, 11:00 (100)
Potoniec 4
Tarnovia Tarnów 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice 24 października, 14:00 (250)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 LKS Kobylanka 23 października, 14:00 (250)
Jasiak 19
Orzeł Dębno 3-1 Łosoś Łososina Dolna 22 października, 14:00 (200)
Trestka 3, 21, Buch 45 - Zubel 30 (k)
Lubań Maniowy 1-1 Dunajec Nowy Sącz 23 października, 14:00 (250)
Kočiš 60 - Łukasik 71

Kolejka 13 - 29-30 października

Dunajec Nowy Sącz 1-0 Unia Tarnów 29 października, 11:00
Najduch 18
bez udziału publiczności
Łosoś Łososina Dolna 1-0 Lubań Maniowy 30 października, 13:30 (300)
Zubel 90
LKS Kobylanka 1-2 Orzeł Dębno 30 października, 13:00 (100)
Kudłaty 88 - Bernady 26, 72
Glinik/Karpatia Gorlice 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 29 października, 13:00 (300)
Skowroński 35, S.Hajduk 65 (k) - D.Kaim 44, Jasiak 54, 67
Strażak Mokrzyska 0-2 Tarnovia Tarnów 30 października, 13:00 (150)
Wolański 56 (k), 77
Tuchovia Tuchów 1-2 Poprad Muszyna 30 października, 13:30 (200)
Okaz 10 (k) - Kubik 33, Guzik 75 (k)
Bocheński KS 0-0 Victoria Witowice Dolne 29 października, 14:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Okocimski KS Brzesko 30 października, 13:30 (400)
Rysiewicz 37, Kudryk 90 (k)
na głównym boisku Sandecji

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Unia Tarnów 2-3 Okocimski KS Brzesko 5 listopada, 13:00 (500)
Stawarczyk 34 (s), Radliński 44 - Pachota 29, 87, K.Palej 50
Victoria Witowice Dolne 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 6 listopada, 13:00 (500)
Piwowar 4, R.Augustyn 52 - D.Basta 75
Poprad Muszyna 1-0 Bocheński KS 6 listopada, 13:00 (200)
Kubik 15
Tarnovia Tarnów 2-0 Tuchovia Tuchów 6 listopada, 11:00 (200)
Wolański 45 (k), Dobrowolski 68
Wolania Wola Rzędzińska 6-2 Strażak Mokrzyska 6 listopada, 13:00 (150)
D.Kaim 15 (k), Jasiak 22, 36, 58, Saletnik 52, Wawrzon 88 - D.Kaim 18 (s), Sowa 48
Orzeł Dębno 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice 5 listopada, 13:00 (300)
Buch 74 - S.Hajduk 83, Popiela 90
Lubań Maniowy 1-0 LKS Kobylanka 6 listopada, 13:00 (200)
G.Nowak 83
Dunajec Nowy Sącz 1-3 Łosoś Łososina Dolna 5 listopada, 13:00 (200)
Najduch 20 - Skirło 35, Zubel 70, 88

Kolejka 15 - 11-13 listopada

Łosoś Łososina Dolna 3-1 Unia Tarnów 13 listopada, 13:00 (400)
Kosecki 13, Gwiżdż 43, Grabczyk 55 - Chrobak 81 (k)
LKS Kobylanka 3-2 Dunajec Nowy Sącz 11 listopada, 13:00 (100)
S.Luksa 11, Gryboś 50 (k), 58 - Danek 36, Sowiński 85
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Lubań Maniowy 12 listopada, 12:00 (350)
Skowroński 23
Strażak Mokrzyska 0-5 Orzeł Dębno 12 listopada, 13:00 (250)
Prokop 16, 27, 58, Bernady 42, Brożek 67
Tuchovia Tuchów 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 11 listopada, 13:00 (150)
D.Kaim 64 (k)
Bocheński KS 2-0 Tarnovia Tarnów 11 listopada, 13:00 (150)
Krzywda 7 (k), Dzieński 29
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Poprad Muszyna 11 listopada, 12:30 (150)
Guzik 68 (k)
Okocimski KS Brzesko 3-1 Victoria Witowice Dolne 11 listopada, 11:00 (350)
Imiołek 28, 85, Gąsienica 87 - Kmiecik 77

Kolejka 16 - 16-17 maja

Unia Tarnów 4-0 Victoria Witowice Dolne 17 maja, 17:30 (100)
Chrobak 23, 75, D.Bartkowski 56, Radliński 61
Okocimski KS Brzesko 1-0 Poprad Muszyna 16 maja, 17:30 (150)
Imiołek 50
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Tarnovia Tarnów 17 maja, 17:30
Wolański 23
mecz bez udziału publiczności
Bocheński KS 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 17 maja, 17:30 (200)
Stokłosa 19 - M.Gąsior 24
Tuchovia Tuchów 1-1 Orzeł Dębno 17 maja, 17:30 (300)
S.Stec 17 - Ali 70
Strażak Mokrzyska 0-4 Lubań Maniowy 17 maja, 17:30 (70)
Kurnyta 35, 74, J.Strama 51, 89
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Dunajec Nowy Sącz 17 maja, 17:30 (250)
Boharada 63, Gerčák 85
LKS Kobylanka 1-3 Łosoś Łososina Dolna 17 maja, 17:30 (50)
Przybyłowicz 7 - Grabczyk 42, 60, Pszeniczny 89

Kolejka 17 - 17 czerwca

LKS Kobylanka 0-6 Unia Tarnów 17 czerwca, 17:30 (70)
Żaba 9, Krauze 41, 61, Gleń 54, D.Bartkowski 81, Batko 83
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 17 czerwca, 17:30 (100)
Zubel 70 - Stępkowicz 75
Dunajec Nowy Sącz 3-2 Strażak Mokrzyska 17 czerwca, 17:30 (12)
Biernacki 6, 33, Ł.Fałowski 55 - Mika 67, R.Szewczyk 80
Lubań Maniowy 0-1 Tuchovia Tuchów 17 czerwca, 17:30 (150)
Kucharzyk 15
Orzeł Dębno 0-1 Bocheński KS 17 czerwca, 17:30 (80)
Krzywda 45
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 17 czerwca, 17:30 (100)
M.Kozioł 76 - Peciak 74
Tarnovia Tarnów 1-1 Okocimski KS Brzesko 17 czerwca, 17:30
Wolański 84 (k) - K.Palej 39
mecz bez udziału publiczności
Poprad Muszyna 1-5 Victoria Witowice Dolne 17 czerwca, 17:30 (50)
P.Stec 28 - Orzeł 3, 30, 63, Świerad 10, 76

Kolejka 18 - 7 czerwca

Unia Tarnów 4-0 Poprad Muszyna 12 czerwca, 17:00 (70)
Radliński 8, Wstępnik 32 (k), Żaba 45, 46
pierwotnie 7 czerwca / goście nie dojechali na mecz
Victoria Witowice Dolne 2-3 Tarnovia Tarnów 2 kwietnia, 16:00 (400)
Tokarczyk 24, 27 - Wolański 13, 34, Cieśla 76
Okocimski KS Brzesko 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 7 czerwca, 17:30 (250)
Bizoń 27, Kaźmierczak 33, Bryl 35, Jagła 75
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Orzeł Dębno 13 czerwca, 18:00 (80)
Kubiela 74, Peciak 79 (k), 90 - D.Kuboń 23
na głównym boisku Sandecji
Bocheński KS 3-0 Lubań Maniowy 7 czerwca, 17:30 (300)
Duda 35 (k), Krzywda 41, Stokłosa 77
Tuchovia Tuchów 5-1 Dunajec Nowy Sącz 7 czerwca, 17:30 (200)
Kucharzyk 31, 49, 61, 63, S.Stec 54 - Ł.Fałowski 82
Strażak Mokrzyska 1-5 Łosoś Łososina Dolna 7 czerwca, 17:30 (70)
Mika 53 (k) - Zubel 31, 83, Kosecki 61, Gwiżdż 68, 70
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 LKS Kobylanka 1 kwietnia, 15:30 (500)
Szary 47 - Nagoda 63

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Glinik/Karpatia Gorlice 6-0 Unia Tarnów 8 kwietnia, 16:00 (700)
Laszko 10, Wacławik 15, S.Hajduk 20 (k), 70, 80, Skowroński 53
LKS Kobylanka 3-1 Strażak Mokrzyska 8 kwietnia, 10:00 (150)
Nagoda 19, Przybyłowicz 35, S.Wójcik 65 - W.Żurek 51
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Tuchovia Tuchów 9 kwietnia, 16:00 (300)
Zubel 8, P.Olchawa 90
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Bocheński KS 8 kwietnia, 16:00 (150)
Łukasik 60, Biernacki 90 - Rynduch 24, Stokłosa 83
Lubań Maniowy 3-2 Sandecja II Nowy Sącz 9 kwietnia, 16:00 (450)
J.Strama 26, Gąsiorek 90, Kurnyta 90 (k) - D.Wójcik 47, Gurba 62
Orzeł Dębno 0-3 Okocimski KS Brzesko 8 kwietnia, 16:00 (500)
K.Palej 13, Metz 16, Kaźmierczak 55
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Victoria Witowice Dolne 9 kwietnia, 15:00 (200)
M.Gąsior 15, Jasiak 88
Tarnovia Tarnów 2-0 Poprad Muszyna 8 kwietnia, 16:00
Lubera 3, Maciosek 52
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Unia Tarnów 3-1 Tarnovia Tarnów 15 kwietnia, 14:00 (800)
Chrobak 31 (k), 57 (k), Mikoś 46 (s) - Maciosek 26
Poprad Muszyna 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 15 kwietnia, 12:00 (150)
Ł.Drąg 81
Victoria Witowice Dolne 1-0 Orzeł Dębno 15 kwietnia, 13:00 (500)
Orzechowski 40
Okocimski KS Brzesko 3-0 Lubań Maniowy 15 kwietnia, 11:00 (300)
Bryl 48, Imiołek 54, Jagła 87
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Dunajec Nowy Sącz 15 kwietnia, 11:00 (120)
Biernacki 33, 70
Bocheński KS 3-0 Łosoś Łososina Dolna 15 kwietnia, 11:00 (200)
Kasprzyk 40, Rynduch 45, Stokłosa 62
Tuchovia Tuchów 4-1 LKS Kobylanka 15 kwietnia, 14:00 (350)
Rachel 55 (s), Kucharzyk 72, Ustjanowski 82, Ł.Ropski 90 - P.Bernasiewicz 88 (k)
Strażak Mokrzyska 0-3 Glinik/Karpatia Gorlice 15 kwietnia, 14:00 (250)
Wacławik 34, S.Hajduk 48 (k), Laszko 56

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Strażak Mokrzyska 0-5 Unia Tarnów 23 kwietnia, 14:00 (400)
Chrobak 8, 37, 67, 86, Radliński 19
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Tuchovia Tuchów 22 kwietnia, 16:00 (500)
Wacławik 45, S.Hajduk 55
LKS Kobylanka 2-3 Bocheński KS 22 kwietnia, 13:00 (50)
D.Bernasiewicz 75, Gawlik 84 - Stokłosa 30, Cygan 31, Rynduch 70
Łosoś Łososina Dolna 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 23 kwietnia, 17:00 (400)
Dunajec Nowy Sącz 0-1 Okocimski KS Brzesko 22 kwietnia, 17:00
Policht 58
mecz bez udziału publiczności
Lubań Maniowy 3-2 Victoria Witowice Dolne 23 kwietnia, 16:00 (350)
Ciesielka 75, Kurnyta 76, 90 - Dzięgiel 51 (k), Orzeł 70
Orzeł Dębno 3-1 Poprad Muszyna 22 kwietnia, 16:00 (300)
Buch 45, 47, K.Pałka 79 - Kubik 8
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Tarnovia Tarnów 23 kwietnia, 15:00 (400)
M.Kozioł 44 - Maciosek 74

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Unia Tarnów 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 29 kwietnia, 11:00 (200)
Zych 18 (s), Chrobak 71
jednocześnie mecz w ramach 1/2 finału Pucharu Polski Tarnów
Tarnovia Tarnów 1-2 Orzeł Dębno 29 kwietnia, 14:30 (100)
Maciosek 53 - Prokop 14, Buch 45
Poprad Muszyna 0-0 Lubań Maniowy 29 kwietnia, 14:00 (100)
Victoria Witowice Dolne 1-3 Dunajec Nowy Sącz 30 kwietnia, 17:00 (300)
Dzięgiel 74 (k) - Biernacki 39, Ł.Fałowski 43, 62
Okocimski KS Brzesko 4-0 Łosoś Łososina Dolna 29 kwietnia, 17:00 (350)
Policht 52, Metz 58, Jagła 80, 87
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 LKS Kobylanka 30 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Bocheński KS 2-2 Glinik/Karpatia Gorlice 29 kwietnia, 16:00 (250)
Faryński 13, Stokłosa 42 - S.Hajduk 30 (k), Gerčák 74
Tuchovia Tuchów 2-0 Strażak Mokrzyska 30 kwietnia, 17:00 (300)
Ustjanowski 12, Stachoń 20

Kolejka 23 - 3 maja

Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Glinik/Karpatia Gorlice 3 maja, 17:00
Zalewski 25, Kozub 60 - Lauko 32, 64
jednocześnie mecz w ramach 1/4 finału Pucharu Polski Nowy Sącz - bez udziału publiczności
Tuchovia Tuchów 1-2 Unia Tarnów 3 maja, 17:00 (500)
S.Stec 90 - Żaba 1, Radliński 7
Strażak Mokrzyska 2-2 Bocheński KS 3 maja, 16:00 (80)
Plewa 3, Sowa 90 - Krzywda 90, Stokłosa 90
LKS Kobylanka 0-5 Okocimski KS Brzesko 3 maja, 16:00 (100)
Jagła 2, Karwat 19, 58, Kaźmierczak 23, Kostecki 59
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Victoria Witowice Dolne 3 maja, 17:00 (600)
Zubel 1 - M.Szewczyk 35
Dunajec Nowy Sącz 3-2 Poprad Muszyna 14 czerwca, 18:00 (30)
Ł.Fałowski 3, T.Fałowski 65, Bogdański 90 - Mikołajczyk 68, T.Pawłowski 89
Lubań Maniowy 5-1 Tarnovia Tarnów 3 maja, 17:00 (700)
Ziętara 5, Kurnyta 11, 37, 41, Ciesielka 25 - Krzystyniak 65 (s)
Orzeł Dębno 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 3 maja, 17:00 (400)
Prokop 55

Kolejka 24 - 6-7 maja

Unia Tarnów 0-0 Orzeł Dębno 6 maja, 17:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Lubań Maniowy 6 maja, 17:00 (300)
Saletnik 53, 87 (k) - Kurnyta 78, 83
Tarnovia Tarnów 1-0 Dunajec Nowy Sącz 6 maja, 16:00 (60)
Mikoś 68
Poprad Muszyna 1-2 Łosoś Łososina Dolna 6 maja, 17:00 (100)
Łukaszyk 17 - Skirło 15, Grabczyk 25
Victoria Witowice Dolne 2-2 LKS Kobylanka 7 maja, 17:00 (400)
P.Saratowicz 13, R.Augustyn 35 - Stępień 58, T.Augustyn 87
Okocimski KS Brzesko 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 6 maja, 16:00 (500)
Laszko 85
Sandecja II Nowy Sącz 10-0 Strażak Mokrzyska 7 maja, 11:00 (60)
A.Hajduk 20, Gurba 24, 73, 85, Peciak 37, Zalewski 40, 82, Zawiślan 50, Pazgan 74, Pociecha 79
Bocheński KS 2-2 Tuchovia Tuchów 7 maja, 17:00 (300)
Stokłosa 13, 72 - Okaz 77 (k), Maciaszek 82

Kolejka 25 - 12-14 maja

Bocheński KS 1-0 Unia Tarnów 14 maja, 17:00 (300)
Duda 88 (k)
Tuchovia Tuchów 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 14 maja, 16:00 (400)
Salwa 14, Ustjanowski 53, 64
Strażak Mokrzyska 1-7 Okocimski KS Brzesko 14 maja, 16:00 (200)
Mika 80 - Policht 18, 42, 47, Bizoń 59 (k), K.Palej 62, 70, Karwat 67
Glinik/Karpatia Gorlice 3-0 Victoria Witowice Dolne 13 maja, 16:00 (250)
Laszko 7, S.Hajduk 21, Lauko 35
LKS Kobylanka 0-3 Poprad Muszyna 12 maja, 17:30 (100)
Kubik 24, 45, Łukaszyk 26
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Tarnovia Tarnów 14 maja, 17:00 (200)
Pszeniczny 58 - Kosecki 32 (s)
Dunajec Nowy Sącz 0-4 Wolania Wola Rzędzińska 14 maja, 17:30 (100)
Saletnik 12 (k), M.Gąsior 68, 84, Jasiak 74
Lubań Maniowy 1-1 Orzeł Dębno 14 maja, 16:00 (250)
Kurnyta 15 - Drużkowski 5

Kolejka 26 - 20-21 maja

Unia Tarnów 4-1 Lubań Maniowy 20 maja, 16:00 (100)
Chrobak 26, 37 (k), 72, Radliński 85 - Kurnyta 12
Orzeł Dębno 3-2 Dunajec Nowy Sącz 20 maja, 18:00 (400)
Prokop 12, Asseh 18, Sakowicz 24 - Potoczek 38, 81
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Łosoś Łososina Dolna 21 maja, 16:00 (200)
M.Kozioł 44, Jasiak 90 - Zubel 20, Skirło 72
Tarnovia Tarnów 3-0 LKS Kobylanka 20 maja, 18:00 (80)
Maciosek 13, Wolański 33, 89
Poprad Muszyna 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 21 maja, 17:00 (450)
Lauko 56
Victoria Witowice Dolne 5-1 Strażak Mokrzyska 21 maja, 18:00 (400)
M.Szewczyk 9, Orzeł 13, R.Augustyn 53, Orzechowski 69, Świerad 78 - Mika 44 (k)
Okocimski KS Brzesko 5-1 Tuchovia Tuchów 20 maja, 17:00 (300)
Imiołek 32, Kostecki 68, K.Palej 73, 83, 90 - Okaz 6 (k)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Bocheński KS 21 maja, 11:00 (100)
Peciak 65, G.Nowak 90 (k) - Duda 18 (k), Krzywda 28

Kolejka 27 - 23-25 maja

Sandecja II Nowy Sącz 3-4 Unia Tarnów 25 maja, 18:00
G.Nowak 22, Kubiela 29, Kozub 53 - Kazik 6, Chrobak 18, Radliński 35, Drozdowicz 75
mecz bez udziału publiczności na głównym boisku Sandecji
Bocheński KS 1-0 Okocimski KS Brzesko 24 maja, 18:00 (400)
D.Nowak 71
Tuchovia Tuchów 7-1 Victoria Witowice Dolne 24 maja, 18:00 (200)
Ustjanowski 17, S.Stec 26, 72, Kafel 42, Okaz 65 (k), Kucharzyk 66, J.Ropski 83 - Bryniak 9
Strażak Mokrzyska 0-2 Poprad Muszyna 24 maja, 18:00 (70)
Łukaszyk 46, Śliwiński 61
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Tarnovia Tarnów 14 czerwca, 18:00 (300)
Szary 29, Skowroński 37 - Wolański 73
LKS Kobylanka 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 24 maja, 18:00 (50)
M.Gąsior 30, Saletnik 48 (k)
Łosoś Łososina Dolna 1-2 Orzeł Dębno 24 maja, 18:00 (200)
Pszeniczny 15 - Prokop 87, 90
Dunajec Nowy Sącz 0-3 Lubań Maniowy 23 maja, 18:00 (80)
(wo)
Ł.Fałowski 11, Łukasik 90 (k) - Ciesielka 4, 66
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-2

Kolejka 28 - 27-31 maja

Unia Tarnów 2-1 Dunajec Nowy Sącz 30 maja, 17:30 (100)
Konieczny 49, Sobyra 88 - Łukasik 37 (k)
Lubań Maniowy 3-1 Łosoś Łososina Dolna 28 maja, 18:00 (200)
Kurnyta 9, 82, J.Strama 68 - Pszeniczny 80
Orzeł Dębno 3-2 LKS Kobylanka 27 maja, 18:00 (300)
Bernady 33, Prokop 69, Potok 86 - T.Augustyn 28, Nagoda 60
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice 31 maja, 18:00 (300)
J.Pajor 77 - S.Hajduk 6 (k), Gerčák 10
Tarnovia Tarnów 4-2 Strażak Mokrzyska 31 maja, 18:00 (50)
Król 36, Wolański 43, 88 (k), Cieśla 70 - Mika 63, Dziedzic 84
Poprad Muszyna 1-2 Tuchovia Tuchów 27 maja, 17:00 (300)
Bołoz 20 - Kafel 75, Kucharzyk 77
Victoria Witowice Dolne 0-1 Bocheński KS 28 maja, 18:00 (350)
Faryński 50
Okocimski KS Brzesko 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 31 maja, 17:30 (300)
Policht 65, Imiołek 90

Kolejka 29 - 3 czerwca

Okocimski KS Brzesko 2-0 Unia Tarnów 3 czerwca, 18:00 (400)
Bryl 41, Jagła 87
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Victoria Witowice Dolne 3 czerwca, 18:00 (50)
G.Nowak 35 (k), Gurba 50, 69 - R.Augustyn 87 (k)
Bocheński KS 1-1 Poprad Muszyna 3 czerwca, 18:00 (150)
Faryński 15 - Łukaszyk 90
Tuchovia Tuchów 2-1 Tarnovia Tarnów 4 czerwca, 18:00 (250)
Okaz 67 (k), Ustjanowski 73 - Wolański 80
Strażak Mokrzyska 0-8 Wolania Wola Rzędzińska 3 czerwca, 18:00 (40)
Jasiak 4, 11, 64, Saletnik 6, 15, 62, 73 (k), Kukuś 37
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Orzeł Dębno 3 czerwca, 18:00 (250)
Laszko 39, Chrzan 77
LKS Kobylanka 2-5 Lubań Maniowy 3 czerwca, 18:00 (50)
Nagoda 12, Rachel 35 - Kurnyta 7, Ziętara 25, 80, Ciesielka 58, Krzystyniak 75
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Dunajec Nowy Sącz 3 czerwca, 18:00 (100)
Zubel 38 - Biernacki 20

Kolejka 30 - 10 czerwca

Unia Tarnów 4-0 Łosoś Łososina Dolna 10 czerwca, 17:30 (80)
Radliński 23, Drozdowicz 37, Wstępnik 62 (k), Batko 76
Dunajec Nowy Sącz 7-0 LKS Kobylanka 10 czerwca, 17:30 (25)
Cymbaluk 20, 33, B.Filip 55, Bogdański 60, Sowiński 65, 68, 84
Lubań Maniowy 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 10 czerwca, 17:30 (200)
J.Strama 63 - Laszko 65
Orzeł Dębno 3-0 Strażak Mokrzyska 10 czerwca, 17:30 (200)
Buch 3, Prokop 21, Sakowicz 65
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 Tuchovia Tuchów 10 czerwca, 17:30 (300)
D.Kaim 53, M.Gąsior 55, M.Kozioł 83
Tarnovia Tarnów 1-1 Bocheński KS 10 czerwca, 17:30 (50)
Król 20 - Stokłosa 9
Poprad Muszyna 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 10 czerwca, 17:30 (300)
Zachariasz 44
Victoria Witowice Dolne 0-5 Okocimski KS Brzesko 10 czerwca, 17:30 (150)
K.Palej 5, 14 (k), 47, 80, Bryl 22

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2005/2006 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2005/2006 (lubelska)
IV liga 2005/2006 (małopolska (Kraków))
IV liga 2005/2006 (podkarpacka)
IV liga 2005/2006 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2005/2006 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2005/2006 (Tarnów)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas