[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Szczyrzyc 34 75 23 6 5 88-26 14 2 1 57-17 9 4 4 31-9
2.  LKS Jodłownik 34 69 21 6 7 67-29 12 2 3 30-12 9 4 4 37-17
3.  Limanovia Limanowa 34 68 21 5 8 65-32 13 1 3 42-16 8 4 5 23-16
4.  Biegoniczanka Nowy Sącz 34 67 20 7 7 73-32 13 2 2 42-8 7 5 5 31-24
5.  Skalnik Kamionka Wielka 34 64 19 7 8 85-35 11 3 3 54-18 8 4 5 31-17
6.  Grybovia Grybów 34 63 19 6 9 61-41 12 2 3 33-10 7 4 6 28-31
7.  Gród Podegrodzie 34 52 14 10 10 65-42 8 5 4 37-16 6 5 6 28-26
8.  Hart Tęgoborze 34 50 15 5 14 60-57 11 2 4 41-21 4 3 10 19-36
9.  LKS Uście Gorlickie 34 48 13 9 12 46-45 9 5 3 28-15 4 4 9 18-30
10.  Helena Nowy Sącz 34 46 14 4 16 52-56 7 3 7 30-24 7 1 9 22-32
11.  Watra Białka Tatrzańska 34 43 12 7 15 56-64 10 5 2 41-20 2 2 13 15-44
12.  Orkan Raba Wyżna 34 39 12 3 19 44-80 9 2 6 28-25 3 1 13 16-55
13.  Sokół Stary Sącz 34 37 12 1 21 42-74 9 1 7 29-32 3 0 14 13-42
14.  Zawada Nowy Sącz 34 35 10 5 19 41-69 7 4 6 25-25 3 1 13 16-44 2 4 1 1 0 1-0
15.  LKS Zagórzany 34 35 9 8 17 41-66 5 5 7 19-22 4 3 10 22-44 2 1 0 1 1 0-1
16.  Jutrzenka Zakopane 34 30 9 3 22 41-82 7 1 9 27-36 2 2 13 14-46
17.  Turbacz Mszana Dolna 34 25 7 4 23 36-74 7 2 8 31-29 0 2 15 5-45
18.  Gorce Kamienica 34 22 6 4 24 39-98 5 3 9 23-39 1 1 15 16-59
Zwycięzca rozgrywek awansuje do IV ligi, dalsze trzy zespoły do nowoutworzonej V ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Orkan Szczyrzyc    2-4 2-1 1-0 1-1 3-1 1-0 2-0 3-1 2-2 3-2 6-1 3-1 8-1 9-1 1-0 4-0 6-1 
 2 LKS Jodłownik0-0     2-1 1-3 0-2 2-1 3-1 2-1 1-0 1-0 1-0 5-0 1-0 1-0 0-1 4-1 5-0 1-1 
 3 Limanovia Limanowa0-3 3-1     0-0 3-1 3-1 2-1 3-0 2-3 3-0 4-0 4-1 5-0 3-0* 3-1 0-3* 2-0 2-1 
 4 Biegoniczanka Nowy Sącz0-1 2-0 2-0     1-0 3-4 1-1 2-0 2-0 6-1 3-0 4-0 3-0 3-0* 0-0 3-0* 3-0 4-1 
 5 Skalnik Kamionka Wielka0-0 1-1 1-3 1-1     1-2 2-3 3-0* 2-0 3-1 4-0 4-3 5-0 6-2 4-1 9-1 3-0 5-0 
 6 Grybovia Grybów0-2 0-0 0-0 2-1 1-0     5-1 3-0* 2-0 0-1 3-1 1-0 2-0 1-0 1-2 4-0 4-1 4-1 
 7 Gród Podegrodzie0-0 0-2 0-1 0-1 3-2 0-3     0-0 1-0 4-1 1-1 9-1 2-1 4-1 4-1 0-0 1-1 8-0 
 8 Hart Tęgoborze2-0 1-1 1-3 3-1 2-2 0-1 0-3*     0-3* 1-0 3-1 3-0 5-1 5-0 3-2 3-0 5-1 4-2 
 9 LKS Uście Gorlickie0-1 1-1 1-0 2-2 1-0 0-0 1-1 3-0*     3-1 3-0* 1-2 3-2 3-1 1-1 0-3 3-0 2-0 
 10 Helena Nowy Sącz1-3 2-1 0-0 1-4 0-2 1-1 1-3 1-2 1-1     1-3 5-0 1-0 3-0 3-4 4-0 1-0 4-0 
 11 Watra Białka Tatrzańska1-0 3-1 3-3 1-1 1-1 4-0 2-2 3-3 4-2 3-1     2-1 0-1 0-2 4-0 3-0 5-1 2-1 
 12 Orkan Raba Wyżna0-0 0-6 0-1 4-3 1-4 4-1 1-0 3-2 1-1 2-4 1-2     3-0 1-0 0-1 2-0 1-0 4-0 
 13 Sokół Stary Sącz3-2 1-6 0-0 1-3 1-3 3-5 2-1 3-0* 0-1 1-3 2-0 3-1     2-1 3-2 2-1 2-0 0-3 
 14 Zawada Nowy Sącz0-3* 0-3 3-0* 1-2 1-1 2-3 2-2 2-3 2-1 0-2 1-1 2-0 1-0     1-0 2-2 2-0 3-2 
 15 LKS Zagórzany1-0 0-1 0-2 2-2 0-2 1-1 0-2 1-3 2-2 0-1 3-1 1-2 3-2 0-0     2-0 0-0 3-1 
 16 Jutrzenka Zakopane0-2 0-2 0-2 2-1 0-5 1-3 1-3 3-0* 1-1 0-3 2-1 4-0 1-3 1-5 3-2     2-1 6-2 
 17 Turbacz Mszana Dolna0-2 0-4 1-3 1-3 1-3 1-1 1-1 0-3 6-1 0-1 6-2 0-3 4-0 3-0 4-2 2-0     1-0 
 18 Gorce Kamienica1-12 1-3 0-3 1-3 0-2 2-0 1-3 2-2 0-1 3-0* 3-0* 1-1 0-2 0-3 1-1 5-3 2-0     

Kolejka 1 - 13-15 sierpnia

Jutrzenka Zakopane 4-0 Orkan Raba Wyżna 14 sierpnia, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Gród Podegrodzie 14 sierpnia, 17:00
Limanovia Limanowa 3-0 Hart Tęgoborze 14 sierpnia, 18:00
Zawada Nowy Sącz 1-0 LKS Zagórzany 14 sierpnia, 18:00
LKS Jodłownik 2-1 Grybovia Grybów 15 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 13 sierpnia, 18:00
Gorce Kamienica 2-0 Turbacz Mszana Dolna 14 sierpnia, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Orkan Szczyrzyc 15 sierpnia, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Helena Nowy Sącz 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 1-0 Turbacz Mszana Dolna 21 sierpnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie 2-0 Gorce Kamienica 21 sierpnia, 17:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 6-1 Helena Nowy Sącz 21 sierpnia, 11:00
Grybovia Grybów 2-0 Sokół Stary Sącz 21 sierpnia, 11:00
LKS Zagórzany 0-1 LKS Jodłownik 21 sierpnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-2 Zawada Nowy Sącz 21 sierpnia, 16:00
Hart Tęgoborze 2-0 Orkan Szczyrzyc 21 sierpnia, 17:30
Gród Podegrodzie 0-1 Limanovia Limanowa 21 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Zakopane 2-1 Watra Białka Tatrzańska 21 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 2-1 Orkan Raba Wyżna 24 sierpnia, 17:30
Limanovia Limanowa 0-3 Jutrzenka Zakopane 24 sierpnia, 17:30
(wo)
mecz przerwany w 84. minucie przy stanie 3-3 na skutek niesportowego zachowania się piłkarzy Limanovii
Orkan Szczyrzyc 1-0 Gród Podegrodzie 24 sierpnia, 17:30
Zawada Nowy Sącz 2-3 Hart Tęgoborze 24 sierpnia, 17:30
LKS Jodłownik 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 24 sierpnia, 18:00
Sokół Stary Sącz 3-2 LKS Zagórzany 24 sierpnia, 17:30
Helena Nowy Sącz 1-1 Grybovia Grybów 24 sierpnia, 17:30
Gorce Kamienica 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 24 sierpnia, 17:30
Turbacz Mszana Dolna 6-1 LKS Uście Gorlickie 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 1-1 LKS Uście Gorlickie 28 sierpnia, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Turbacz Mszana Dolna 28 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów 4-1 Gorce Kamienica 28 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 0-1 Helena Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 Sokół Stary Sącz 28 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 1-1 LKS Jodłownik 28 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 4-1 Zawada Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Zakopane 0-2 Orkan Szczyrzyc 28 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 3-3 Limanovia Limanowa 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Limanovia Limanowa 4-1 Orkan Raba Wyżna 31 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 3-2 Watra Białka Tatrzańska 31 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 2-2 Jutrzenka Zakopane 31 sierpnia, 17:00
LKS Jodłownik 3-1 Gród Podegrodzie 1 września, 17:00
Sokół Stary Sącz 3-0 Hart Tęgoborze 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Helena Nowy Sącz 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 31 sierpnia, 17:00
Gorce Kamienica 1-1 LKS Zagórzany 31 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Grybovia Grybów 31 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 4 września

Orkan Raba Wyżna 4-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 września, 11:00
Grybovia Grybów 2-0 LKS Uście Gorlickie 4 września, 14:00
LKS Zagórzany 0-0 Turbacz Mszana Dolna 4 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 Gorce Kamienica 4 września, 17:00
Hart Tęgoborze 1-0 Helena Nowy Sącz 4 września, 17:00
Gród Podegrodzie 2-1 Sokół Stary Sącz 4 września, 11:00
Jutrzenka Zakopane 0-2 LKS Jodłownik 4 września, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 0-2 Zawada Nowy Sącz 4 września, 17:00
Limanovia Limanowa 0-3 Orkan Szczyrzyc 4 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Orkan Szczyrzyc 6-1 Orkan Raba Wyżna 11 września, 17:00
Zawada Nowy Sącz 3-0 Limanovia Limanowa 11 września, 17:00
(wo)
walkower za zbyt małą liczbę młodzieżowców przez 5 minut - na boisku 0-2
LKS Jodłownik 1-0 Watra Białka Tatrzańska 11 września, 11:00
Sokół Stary Sącz 2-1 Jutrzenka Zakopane 11 września, 17:00
Helena Nowy Sącz 1-3 Gród Podegrodzie 10 września, 16:00
Gorce Kamienica 2-2 Hart Tęgoborze 11 września, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 11 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-1 LKS Zagórzany 10 września, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-4 Grybovia Grybów 11 września, 11:00

Kolejka 8 - 18 września

Orkan Raba Wyżna 4-1 Grybovia Grybów 18 września, 15:30
LKS Zagórzany 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 18 września, 11:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 LKS Uście Gorlickie 18 września, 16:30
Hart Tęgoborze 5-1 Turbacz Mszana Dolna 18 września, 15:00
Gród Podegrodzie 8-0 Gorce Kamienica 18 września, 16:30
Jutrzenka Zakopane 0-3 Helena Nowy Sącz 18 września, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Sokół Stary Sącz 18 września, 16:30
Limanovia Limanowa 3-1 LKS Jodłownik 18 września, 16:30
Orkan Szczyrzyc 8-1 Zawada Nowy Sącz 18 września, 11:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Zawada Nowy Sącz 2-0 Orkan Raba Wyżna 25 września, 14:00
LKS Jodłownik 0-0 Orkan Szczyrzyc 25 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 0-0 Limanovia Limanowa 25 września, 11:00
Helena Nowy Sącz 1-3 Watra Białka Tatrzańska 25 września, 16:00
Gorce Kamienica 5-3 Jutrzenka Zakopane 25 września, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Gród Podegrodzie 25 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 Hart Tęgoborze 25 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 24 września, 16:00
Grybovia Grybów 1-2 LKS Zagórzany 25 września, 16:00

Kolejka 10 - 2 października

Orkan Raba Wyżna 0-1 LKS Zagórzany 2 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Grybovia Grybów 2 października, 15:00
Hart Tęgoborze 3-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 października, 15:00
Gród Podegrodzie 1-0 LKS Uście Gorlickie 2 października, 15:00
Jutrzenka Zakopane 2-1 Turbacz Mszana Dolna 2 października, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Gorce Kamienica 2 października, 15:00
Limanovia Limanowa 3-0 Helena Nowy Sącz 2 października, 15:00
Orkan Szczyrzyc 3-1 Sokół Stary Sącz 2 października, 15:00
Zawada Nowy Sącz 0-3 LKS Jodłownik 2 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

LKS Jodłownik 5-0 Orkan Raba Wyżna 9 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 2-1 Zawada Nowy Sącz 9 października, 15:00
Helena Nowy Sącz 1-3 Orkan Szczyrzyc 9 października, 13:00
Gorce Kamienica 0-3 Limanovia Limanowa 9 października, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 6-2 Watra Białka Tatrzańska 9 października, 11:00
LKS Uście Gorlickie 0-3 Jutrzenka Zakopane 9 października, 15:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 Gród Podegrodzie 8 października, 15:00
Grybovia Grybów 3-0 Hart Tęgoborze 9 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Zagórzany 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 9 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Orkan Raba Wyżna 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 16 października, 14:00
Hart Tęgoborze 3-2 LKS Zagórzany 16 października, 14:00
Gród Podegrodzie 0-3 Grybovia Grybów 16 października, 14:00
Jutrzenka Zakopane 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 16 października, 14:00
Watra Białka Tatrzańska 4-2 LKS Uście Gorlickie 16 października, 14:00
Limanovia Limanowa 2-0 Turbacz Mszana Dolna 15 października, 14:00
Orkan Szczyrzyc 6-1 Gorce Kamienica 16 października, 14:00
Zawada Nowy Sącz 0-2 Helena Nowy Sącz 16 października, 14:00
LKS Jodłownik 1-0 Sokół Stary Sącz 16 października, 14:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Sokół Stary Sącz 3-1 Orkan Raba Wyżna 23 października, 14:00
Helena Nowy Sącz 2-1 LKS Jodłownik 23 października, 14:00
Gorce Kamienica 0-3 Zawada Nowy Sącz 23 października, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Orkan Szczyrzyc 23 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 Limanovia Limanowa 22 października, 14:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Watra Białka Tatrzańska 23 października, 14:00
Grybovia Grybów 4-0 Jutrzenka Zakopane 23 października, 14:00
LKS Zagórzany 0-2 Gród Podegrodzie 23 października, 12:30
Hart Tęgoborze 2-2 Skalnik Kamionka Wielka 22 października, 15:15
zmiana pierwotnego gospodarza na prośbę drużyny Skalnika

Kolejka 14 - 29-30 października

Orkan Raba Wyżna 3-2 Hart Tęgoborze 30 października, 13:30
Gród Podegrodzie 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 30 października, 13:30
Jutrzenka Zakopane 3-2 LKS Zagórzany 30 października, 13:30
Watra Białka Tatrzańska 4-0 Grybovia Grybów 30 października, 13:30
Limanovia Limanowa 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 29 października, 13:30
Orkan Szczyrzyc 3-1 LKS Uście Gorlickie 30 października, 13:30
Zawada Nowy Sącz 2-0 Turbacz Mszana Dolna 30 października, 13:30
LKS Jodłownik 1-1 Gorce Kamienica 30 października, 11:00
Sokół Stary Sącz 1-3 Helena Nowy Sącz 30 października, 13:30

Kolejka 15 - 6 listopada

Helena Nowy Sącz 5-0 Orkan Raba Wyżna 6 listopada, 11:00
Gorce Kamienica 0-2 Sokół Stary Sącz 6 listopada, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 0-4 LKS Jodłownik 6 listopada, 11:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Zawada Nowy Sącz 6 listopada, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-1 Orkan Szczyrzyc 6 listopada, 11:00
Grybovia Grybów 0-0 Limanovia Limanowa 6 listopada, 11:00
LKS Zagórzany 3-1 Watra Białka Tatrzańska 6 listopada, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 9-1 Jutrzenka Zakopane 6 listopada, 13:00
Hart Tęgoborze 0-3 Gród Podegrodzie 6 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 3-0

Kolejka 16 - 11 listopada

Orkan Raba Wyżna 1-0 Gród Podegrodzie 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Zakopane 3-0 Hart Tęgoborze 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-2
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 11 listopada, 13:00
Limanovia Limanowa 3-1 LKS Zagórzany 11 listopada, 13:00
Orkan Szczyrzyc 3-1 Grybovia Grybów 11 listopada, 13:00
Zawada Nowy Sącz 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 11 listopada, 11:00
LKS Jodłownik 1-0 LKS Uście Gorlickie 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 listopada) przełożony a w kolejnym (20 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Stary Sącz 2-0 Turbacz Mszana Dolna 11 listopada, 13:00
Helena Nowy Sącz 4-0 Gorce Kamienica 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 13 listopada

Gorce Kamienica 1-1 Orkan Raba Wyżna 13 listopada, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 0-1 Helena Nowy Sącz 13 listopada, 11:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Sokół Stary Sącz 13 listopada, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 LKS Jodłownik 13 listopada, 11:00
Grybovia Grybów 1-0 Zawada Nowy Sącz 13 listopada, 11:00
LKS Zagórzany 1-0 Orkan Szczyrzyc 13 listopada, 11:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-3 Limanovia Limanowa 13 listopada, 12:00
Hart Tęgoborze 3-1 Watra Białka Tatrzańska 13 listopada, 11:00
Gród Podegrodzie 0-0 Jutrzenka Zakopane 13 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 10 maja

Orkan Szczyrzyc 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 maja, 17:30
Helena Nowy Sącz 1-1 LKS Uście Gorlickie 10 maja, 17:30
Orkan Raba Wyżna 2-0 Jutrzenka Zakopane 10 maja, 17:30
Gród Podegrodzie 1-1 Watra Białka Tatrzańska 10 maja, 17:30
Hart Tęgoborze 1-3 Limanovia Limanowa 10 maja, 17:30
LKS Zagórzany 0-0 Zawada Nowy Sącz 10 maja, 17:30
Grybovia Grybów 0-0 LKS Jodłownik 15 czerwca, 16:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Sokół Stary Sącz 10 maja, 17:30
Turbacz Mszana Dolna 1-0 Gorce Kamienica 10 maja, 17:30

Kolejka 19 - 18 czerwca

Turbacz Mszana Dolna 0-3 Orkan Raba Wyżna 18 czerwca, 11:00
Gorce Kamienica 0-1 LKS Uście Gorlickie 2 kwietnia, 14:00
Helena Nowy Sącz 1-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 kwietnia, 16:30
Sokół Stary Sącz 3-5 Grybovia Grybów 21 czerwca, 18:00
LKS Jodłownik 0-1 LKS Zagórzany 2 kwietnia, 14:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 18 czerwca, 11:00
Orkan Szczyrzyc 2-0 Hart Tęgoborze 18 czerwca, 11:00
Limanovia Limanowa 2-1 Gród Podegrodzie 18 czerwca, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Jutrzenka Zakopane 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 1-2 Watra Białka Tatrzańska 9 kwietnia, 16:30
Jutrzenka Zakopane 0-2 Limanovia Limanowa 24 maja, 17:30
przełożony z powodu złego stanu boiska
Gród Podegrodzie 0-0 Orkan Szczyrzyc 9 kwietnia, 16:30
Hart Tęgoborze 5-0 Zawada Nowy Sącz 9 kwietnia, 16:30
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 LKS Jodłownik 9 kwietnia, 13:00
LKS Zagórzany 3-2 Sokół Stary Sącz 9 kwietnia, 14:00
Grybovia Grybów 0-1 Helena Nowy Sącz 9 kwietnia, 16:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 Gorce Kamienica 8 kwietnia, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 Turbacz Mszana Dolna 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 15 kwietnia

LKS Uście Gorlickie 1-2 Orkan Raba Wyżna 15 kwietnia, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 15 kwietnia, 14:00
Gorce Kamienica 2-0 Grybovia Grybów 15 kwietnia, 12:00
Helena Nowy Sącz 3-4 LKS Zagórzany 15 kwietnia, 11:00
Sokół Stary Sącz 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 15 kwietnia, 14:00
LKS Jodłownik 2-1 Hart Tęgoborze 15 kwietnia, 14:00
Zawada Nowy Sącz 2-2 Gród Podegrodzie 15 kwietnia, 14:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Jutrzenka Zakopane 15 kwietnia, 14:00
Limanovia Limanowa 4-0 Watra Białka Tatrzańska 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 0-1 Limanovia Limanowa 23 kwietnia, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Orkan Szczyrzyc 23 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Zakopane 1-5 Zawada Nowy Sącz 23 kwietnia, 17:00
w Białym Dunajcu
Gród Podegrodzie 0-2 LKS Jodłownik 23 kwietnia, 14:00
Hart Tęgoborze 5-1 Sokół Stary Sącz 25 kwietnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Helena Nowy Sącz 23 kwietnia, 17:00
LKS Zagórzany 3-1 Gorce Kamienica 23 kwietnia, 13:00
Grybovia Grybów 4-1 Turbacz Mszana Dolna 23 kwietnia, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 LKS Uście Gorlickie 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Orkan Raba Wyżna 30 kwietnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 0-0 Grybovia Grybów 30 kwietnia, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 4-2 LKS Zagórzany 30 kwietnia, 15:00
Gorce Kamienica 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 30 kwietnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 1-2 Hart Tęgoborze 30 kwietnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 2-1 Gród Podegrodzie 30 kwietnia, 17:00
LKS Jodłownik 4-1 Jutrzenka Zakopane 30 kwietnia, 13:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 Watra Białka Tatrzańska 30 kwietnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-1 Limanovia Limanowa 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 3 maja

Orkan Raba Wyżna 0-0 Orkan Szczyrzyc 3 maja, 14:00
Limanovia Limanowa 3-0 Zawada Nowy Sącz 3 maja, 17:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-3
Watra Białka Tatrzańska 3-1 LKS Jodłownik 3 maja, 11:00
Jutrzenka Zakopane 1-3 Sokół Stary Sącz 3 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 4-1 Helena Nowy Sącz 3 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 4-2 Gorce Kamienica 3 maja, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Turbacz Mszana Dolna 3 maja, 17:00
LKS Zagórzany 2-2 LKS Uście Gorlickie 3 maja, 11:00
Grybovia Grybów 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 maja, 14:00

Kolejka 25 - 6-7 maja

Grybovia Grybów 1-0 Orkan Raba Wyżna 6 maja, 18:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-0 LKS Zagórzany 6 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 7 maja, 14:30
Turbacz Mszana Dolna 0-3 Hart Tęgoborze 7 maja, 16:00
Gorce Kamienica 1-3 Gród Podegrodzie 7 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 4-0 Jutrzenka Zakopane 7 maja, 17:00
Sokół Stary Sącz 2-0 Watra Białka Tatrzańska 7 maja, 14:00
LKS Jodłownik 2-1 Limanovia Limanowa 7 maja, 13:00
Zawada Nowy Sącz 0-3 Orkan Szczyrzyc 7 maja, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył z powodu zawieszenia w rozgrywkach drużyny Zawady

Kolejka 26 - 14 maja

Orkan Raba Wyżna 1-0 Zawada Nowy Sącz 14 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-4 LKS Jodłownik 14 maja, 17:00
Limanovia Limanowa 5-0 Sokół Stary Sącz 14 maja, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Helena Nowy Sącz 14 maja, 15:00
Jutrzenka Zakopane 6-2 Gorce Kamienica 14 maja, 14:00
Gród Podegrodzie 1-1 Turbacz Mszana Dolna 14 maja, 14:30
Hart Tęgoborze 0-3 LKS Uście Gorlickie 14 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 14 maja, 17:00
LKS Zagórzany 1-1 Grybovia Grybów 14 maja, 17:00

Kolejka 27 - 17-18 maja

LKS Zagórzany 1-2 Orkan Raba Wyżna 17 maja, 17:30
Grybovia Grybów 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 17 maja, 17:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Hart Tęgoborze 17 maja, 17:30
LKS Uście Gorlickie 1-1 Gród Podegrodzie 18 maja, 17:30
Turbacz Mszana Dolna 2-0 Jutrzenka Zakopane 17 maja, 17:30
Gorce Kamienica 3-0 Watra Białka Tatrzańska 7 czerwca, 17:30
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-5
Helena Nowy Sącz 0-0 Limanovia Limanowa 17 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz 3-2 Orkan Szczyrzyc 17 maja, 17:30
LKS Jodłownik 1-0 Zawada Nowy Sącz 17 maja, 17:30

Kolejka 28 - 20-21 maja

Orkan Raba Wyżna 0-6 LKS Jodłownik 21 maja, 14:00
Zawada Nowy Sącz 1-0 Sokół Stary Sącz 21 maja, 17:30
Orkan Szczyrzyc 2-2 Helena Nowy Sącz 21 maja, 17:30
Limanovia Limanowa 2-1 Gorce Kamienica 21 maja, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 5-1 Turbacz Mszana Dolna 21 maja, 14:30
Jutrzenka Zakopane 1-1 LKS Uście Gorlickie 21 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 0-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 21 maja, 17:30
Hart Tęgoborze 0-1 Grybovia Grybów 21 maja, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 LKS Zagórzany 20 maja, 17:00

Kolejka 29 - 28 maja

Skalnik Kamionka Wielka 4-3 Orkan Raba Wyżna 28 maja, 17:30
LKS Zagórzany 1-3 Hart Tęgoborze 28 maja, 16:00
Grybovia Grybów 5-1 Gród Podegrodzie 28 maja, 17:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Jutrzenka Zakopane 28 maja, 11:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LKS Uście Gorlickie 3-0 Watra Białka Tatrzańska 28 maja, 17:30
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Turbacz Mszana Dolna 1-3 Limanovia Limanowa 28 maja, 13:00
Gorce Kamienica 1-12 Orkan Szczyrzyc 28 maja, 17:30
Helena Nowy Sącz 3-0 Zawada Nowy Sącz 28 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz 1-6 LKS Jodłownik 28 maja, 13:00

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Hart Tęgoborze 31 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-1
Orkan Raba Wyżna 3-0 Sokół Stary Sącz 7 czerwca, 17:30
LKS Jodłownik 1-0 Helena Nowy Sącz 31 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz 3-2 Gorce Kamienica 31 maja, 17:30
Orkan Szczyrzyc 4-0 Turbacz Mszana Dolna 31 maja, 17:30
Limanovia Limanowa 2-3 LKS Uście Gorlickie 1 czerwca, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 31 maja, 17:30
Jutrzenka Zakopane 1-3 Grybovia Grybów 6 czerwca, 17:30
Gród Podegrodzie 4-1 LKS Zagórzany 31 maja, 17:30

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

Hart Tęgoborze 3-0 Orkan Raba Wyżna 4 czerwca, 17:30
Skalnik Kamionka Wielka 2-3 Gród Podegrodzie 4 czerwca, 17:30
LKS Zagórzany 2-0 Jutrzenka Zakopane 15 czerwca, 16:00
Grybovia Grybów 3-1 Watra Białka Tatrzańska 4 czerwca, 17:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Limanovia Limanowa 3 czerwca, 17:30
LKS Uście Gorlickie 0-1 Orkan Szczyrzyc 15 czerwca, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 3-0 Zawada Nowy Sącz 4 czerwca, 17:30
Gorce Kamienica 1-3 LKS Jodłownik 4 czerwca, 14:00
Helena Nowy Sącz 1-0 Sokół Stary Sącz 15 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 11 czerwca

Orkan Raba Wyżna 2-4 Helena Nowy Sącz 11 czerwca, 12:00
Sokół Stary Sącz 0-3 Gorce Kamienica 11 czerwca, 11:00
LKS Jodłownik 5-0 Turbacz Mszana Dolna 11 czerwca, 11:00
Zawada Nowy Sącz 2-1 LKS Uście Gorlickie 11 czerwca, 11:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 11 czerwca, 11:00
Limanovia Limanowa 3-1 Grybovia Grybów 11 czerwca, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 4-0 LKS Zagórzany 11 czerwca, 12:00
Jutrzenka Zakopane 0-5 Skalnik Kamionka Wielka 11 czerwca, 11:00
Gród Podegrodzie 0-0 Hart Tęgoborze 11 czerwca, 16:00

Kolejka 33 - 25 czerwca

Gród Podegrodzie 9-1 Orkan Raba Wyżna 25 czerwca, 11:00
Hart Tęgoborze 3-0 Jutrzenka Zakopane 25 czerwca, 11:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Watra Białka Tatrzańska 25 czerwca, 11:00
LKS Zagórzany 0-2 Limanovia Limanowa 25 czerwca, 11:00
Grybovia Grybów 0-2 Orkan Szczyrzyc 25 czerwca, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Zawada Nowy Sącz 25 czerwca, 11:00
(wo)
goście odmówili gry
LKS Uście Gorlickie 1-1 LKS Jodłownik 25 czerwca, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 4-0 Sokół Stary Sącz 25 czerwca, 11:00
Gorce Kamienica 3-0 Helena Nowy Sącz 25 czerwca, 11:00
(wo)
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-2

Kolejka 34 - 28 czerwca

Orkan Raba Wyżna 4-0 Gorce Kamienica 28 czerwca, 18:00
Helena Nowy Sącz 1-0 Turbacz Mszana Dolna 28 czerwca, 18:00
Sokół Stary Sącz 0-1 LKS Uście Gorlickie 28 czerwca, 18:00
LKS Jodłownik 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 28 czerwca, 18:00
Zawada Nowy Sącz 2-3 Grybovia Grybów 28 czerwca, 18:00
Orkan Szczyrzyc 9-1 LKS Zagórzany 28 czerwca, 18:00
Limanovia Limanowa 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 28 czerwca, 18:00
Watra Białka Tatrzańska 3-3 Hart Tęgoborze 28 czerwca, 18:00
Jutrzenka Zakopane 1-3 Gród Podegrodzie 28 czerwca, 18:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

IV liga 2005/2006 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))

Liga okręgowa 2005/2006 (Tarnów)

Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz I)
Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz II)
Klasa A 2005/2006 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas