[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Szaflary 26 51 16 3 7 62-41 10 2 1 41-17 6 1 6 21-24
2.  Orawa Jabłonka 26 48 15 3 8 58-34 11 2 0 38-7 4 1 8 20-27
3.  Czarni Czarny Dunajec 26 46 13 7 6 49-41 6 3 4 22-22 7 4 2 27-19
4.  Dunajec Ostrowsko 26 43 13 4 9 66-44 7 3 3 40-24 6 1 6 26-20
5.  Szarotka Nowy Targ 26 42 12 6 8 50-35 7 3 3 34-17 5 3 5 16-18
6.  Lubań Tylmanowa 26 39 11 6 9 55-50 7 3 3 33-15 4 3 6 22-35
7.  Przełęcz Łopuszna 26 38 10 8 8 53-42 6 5 2 29-15 4 3 6 24-27
8.  Jordan Jordanów 26 36 11 3 12 63-55 8 1 4 43-20 3 2 8 20-35 2 4 1 1 0 8-1
9.  ZKP Zakopane 26 36 11 3 12 39-50 9 2 2 26-14 2 1 10 13-36 2 1 0 1 1 1-8
10.  Poroniec Poronin 26 35 10 5 11 40-48 7 1 5 25-24 3 4 6 15-24 2 4 1 1 0 2-1
11.  ZOR Frydman 26 35 11 2 13 50-49 6 2 5 25-18 5 0 8 25-31 2 1 0 1 1 1-2
12.  Wierchy Rabka Zdrój 26 29 8 5 13 27-46 7 1 5 16-18 1 4 8 11-28
13.  Trzy Korony Sromowce Niżne 26 22 6 4 16 34-72 4 3 6 20-23 2 1 10 14-49
14.  Wiatr Ludźmierz 26 14 3 5 18 27-66 1 1 11 15-32 2 4 7 12-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Szaflary    5-0 2-2 3-1 0-2 3-2 5-1 3-1 2-0 2-1 4-2 2-2 6-1 4-2 
 2 Orawa Jabłonka4-1     3-0 1-0 1-1 5-1 2-1 3-0* 0-0 3-0 4-1 2-1 3-1 7-0 
 3 Czarni Czarny Dunajec1-1 2-1     0-6 2-1 1-2 2-2 3-2 3-0 1-0 0-3 4-0 3-3 0-1 
 4 Dunajec Ostrowsko2-4 2-2 3-3     2-4 2-2 3-0 6-2 1-0 3-0 3-2 1-2 6-1 6-2 
 5 Szarotka Nowy Targ1-3 2-0 0-1 4-1     4-2 1-1 2-1 2-3 3-1 2-1 2-2 11-1 0-0 
 6 Lubań Tylmanowa3-1 0-1 4-1 1-1 2-3     2-0 6-0 3-2 1-2 5-0 0-0 4-2 2-2 
 7 Przełęcz Łopuszna5-1 1-4 0-0 2-0 1-1 1-1     2-2 3-1 1-1 2-3 3-1 5-0 3-0 
 8 Jordan Jordanów2-0 3-2 3-5 1-2 1-0 7-0 3-1     7-0 2-2 1-4 6-0 1-3 6-1 
 9 ZKP Zakopane1-0 1-0 0-3 2-1 3-0* 3-0 2-5 1-1     2-2 5-1 1-0 3-0* 2-1 
 10 Poroniec Poronin3-4 3-2 1-2 0-4 3-0 0-2 3-2 0-3* 4-2     1-0 3-2 3-0 1-1 
 11 ZOR Frydman1-2 3-1 1-3 4-1 0-1 2-2 0-3* 2-4 5-0 1-1     2-0 2-0 2-0 
 12 Wierchy Rabka Zdrój1-0 2-0 0-3* 0-3 0-2 3-1 0-3* 3-0 3-2 2-0 0-3*     1-0 1-1 
 13 Trzy Korony Sromowce Niżne0-3 1-2 1-1 1-2 0-0 3-4 4-4 3-1 2-1 1-2 3-2 1-0     0-1 
 14 Wiatr Ludźmierz0-1 2-5 1-3 1-4 3-1 1-3 0-1 1-3 1-2 2-3 1-3 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

ZKP Zakopane 2-1 Wiatr Ludźmierz
Orawa Jabłonka 1-0 Dunajec Ostrowsko 7 września
LKS Szaflary 3-1 Jordan Jordanów
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-4 Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna 2-3 ZOR Frydman
Poroniec Poronin 3-2 Wierchy Rabka Zdrój
Szarotka Nowy Targ 0-1 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wiatr Ludźmierz 1-3 Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka Zdrój 0-2 Szarotka Nowy Targ
ZOR Frydman 1-1 Poroniec Poronin
Lubań Tylmanowa 2-0 Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów 1-3 Trzy Korony Sromowce Niżne
Dunajec Ostrowsko 2-4 LKS Szaflary
ZKP Zakopane 1-0 Orawa Jabłonka

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Orawa Jabłonka 7-0 Wiatr Ludźmierz
LKS Szaflary 2-0 ZKP Zakopane
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 Dunajec Ostrowsko
Przełęcz Łopuszna 2-2 Jordan Jordanów
Poroniec Poronin 0-2 Lubań Tylmanowa
Szarotka Nowy Targ 2-1 ZOR Frydman
Czarni Czarny Dunajec 4-0 Wierchy Rabka Zdrój

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Lubań Tylmanowa 2-3 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 2-2 Poroniec Poronin
Dunajec Ostrowsko 3-0 Przełęcz Łopuszna
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-1 ZKP Zakopane
Wiatr Ludźmierz 0-1 LKS Szaflary
ZOR Frydman 2-0 Wierchy Rabka Zdrój
Orawa Jabłonka 3-0 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 5 - 4 września

Przełęcz Łopuszna 3-1 ZKP Zakopane
Poroniec Poronin 0-4 Dunajec Ostrowsko
Szarotka Nowy Targ 2-1 Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec 0-3 ZOR Frydman
LKS Szaflary 5-0 Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Lubań Tylmanowa
Wiatr Ludźmierz 1-2 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 6 - 11 września

Dunajec Ostrowsko 2-4 Szarotka Nowy Targ
ZKP Zakopane 2-2 Poroniec Poronin
Orawa Jabłonka 3-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Jordan Jordanów 6-0 Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa 5-0 ZOR Frydman
Wiatr Ludźmierz 0-1 Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec 1-1 LKS Szaflary

Kolejka 7 - 18 września

Czarni Czarny Dunajec 1-2 Lubań Tylmanowa
Szarotka Nowy Targ 2-3 ZKP Zakopane
Poroniec Poronin 1-1 Wiatr Ludźmierz
Przełęcz Łopuszna 1-4 Orawa Jabłonka
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-3 LKS Szaflary
ZOR Frydman 2-4 Jordan Jordanów
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 8 - 25 września

LKS Szaflary 5-1 Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka 3-0 Poroniec Poronin
ZKP Zakopane 1-0 Wierchy Rabka Zdrój
Dunajec Ostrowsko 3-2 ZOR Frydman
Jordan Jordanów 7-0 Lubań Tylmanowa
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Czarni Czarny Dunajec
Wiatr Ludźmierz 3-1 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 9 - 2 października

Wierchy Rabka Zdrój 1-1 Wiatr Ludźmierz
Czarni Czarny Dunajec 3-2 Jordan Jordanów
Szarotka Nowy Targ 2-0 Orawa Jabłonka
Poroniec Poronin 3-4 LKS Szaflary
Przełęcz Łopuszna 5-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Lubań Tylmanowa 1-1 Dunajec Ostrowsko
ZOR Frydman 5-0 ZKP Zakopane

Kolejka 10 - 9 października

Wiatr Ludźmierz 1-3 ZOR Frydman
Orawa Jabłonka 2-1 Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna 0-0 Czarni Czarny Dunajec
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 Poroniec Poronin
LKS Szaflary 0-2 Szarotka Nowy Targ
ZKP Zakopane 3-0 Lubań Tylmanowa
Dunajec Ostrowsko 6-2 Jordan Jordanów

Kolejka 11 - 16 października

Czarni Czarny Dunajec 0-6 Dunajec Ostrowsko
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 LKS Szaflary
ZOR Frydman 3-1 Orawa Jabłonka
Lubań Tylmanowa 2-2 Wiatr Ludźmierz
Szarotka Nowy Targ 11-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Poroniec Poronin 3-2 Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów 7-0 ZKP Zakopane

Kolejka 12 - 23 października

Wiatr Ludźmierz 1-3 Jordan Jordanów
Orawa Jabłonka 5-1 Lubań Tylmanowa
LKS Szaflary 4-2 ZOR Frydman
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-0 Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna 1-1 Szarotka Nowy Targ
Poroniec Poronin 1-2 Czarni Czarny Dunajec
ZKP Zakopane 2-1 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 13 - 30 października

Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Przełęcz Łopuszna
(wo)
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy - na boisku 2-2
ZOR Frydman 2-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Lubań Tylmanowa 3-1 LKS Szaflary
Jordan Jordanów 3-2 Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec 3-0 ZKP Zakopane
Dunajec Ostrowsko 6-2 Wiatr Ludźmierz
Szarotka Nowy Targ 3-1 Poroniec Poronin

Kolejka 14 - 23 kwietnia

Wiatr Ludźmierz 1-2 ZKP Zakopane
Dunajec Ostrowsko 2-2 Orawa Jabłonka
Jordan Jordanów 2-0 LKS Szaflary
Lubań Tylmanowa 4-2 Trzy Korony Sromowce Niżne
ZOR Frydman 0-3 Przełęcz Łopuszna
(wo)
na boisku 1-1
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Poroniec Poronin
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 15 - 30 kwietnia

Czarni Czarny Dunajec 0-1 Wiatr Ludźmierz
Szarotka Nowy Targ 2-2 Wierchy Rabka Zdrój
Poroniec Poronin 1-0 ZOR Frydman
Przełęcz Łopuszna 1-1 Lubań Tylmanowa
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1 Jordan Jordanów
LKS Szaflary 3-1 Dunajec Ostrowsko
Orawa Jabłonka 0-0 ZKP Zakopane

Kolejka 16 - 3 maja

Wiatr Ludźmierz 2-5 Orawa Jabłonka
ZKP Zakopane 1-0 LKS Szaflary
Dunajec Ostrowsko 6-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Jordan Jordanów 3-1 Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa 1-2 Poroniec Poronin
ZOR Frydman 0-1 Szarotka Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Czarni Czarny Dunajec
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 17 - 7 maja

ZKP Zakopane 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LKS Szaflary 4-2 Wiatr Ludźmierz
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 ZOR Frydman
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 1-3
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Orawa Jabłonka
Szarotka Nowy Targ 4-2 Lubań Tylmanowa
Poroniec Poronin 0-3 Jordan Jordanów
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 1-2
Przełęcz Łopuszna 2-0 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 18 - 14 maja

ZOR Frydman 1-3 Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka 4-1 LKS Szaflary
Lubań Tylmanowa 0-0 Wierchy Rabka Zdrój
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-1 Wiatr Ludźmierz
ZKP Zakopane 2-5 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 3-0 Poroniec Poronin
Jordan Jordanów 1-0 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 19 - 21 maja

Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Jordan Jordanów
ZOR Frydman 2-2 Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna 3-0 Wiatr Ludźmierz
LKS Szaflary 2-2 Czarni Czarny Dunajec
Szarotka Nowy Targ 4-1 Dunajec Ostrowsko
Poroniec Poronin 4-2 ZKP Zakopane

Kolejka 20 - 28 maja

Orawa Jabłonka 2-1 Przełęcz Łopuszna
LKS Szaflary 6-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Jordan Jordanów 1-4 ZOR Frydman
Dunajec Ostrowsko 1-2 Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa 4-1 Czarni Czarny Dunajec
ZKP Zakopane 3-0 Szarotka Nowy Targ
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-3
Wiatr Ludźmierz 2-3 Poroniec Poronin

Kolejka 21 - 31 maja

Przełęcz Łopuszna 5-1 LKS Szaflary
Poroniec Poronin 3-2 Orawa Jabłonka 7 czerwca
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 ZKP Zakopane
ZOR Frydman 4-1 Dunajec Ostrowsko
Lubań Tylmanowa 6-0 Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec 3-3 Trzy Korony Sromowce Niżne
Szarotka Nowy Targ 0-0 Wiatr Ludźmierz

Kolejka 22 - 4 czerwca

Wiatr Ludźmierz 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
Jordan Jordanów 3-5 Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka 1-1 Szarotka Nowy Targ 21 czerwca
LKS Szaflary 2-1 Poroniec Poronin
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-4 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 2-2 Lubań Tylmanowa
ZKP Zakopane 5-1 ZOR Frydman

Kolejka 23 - 11 czerwca

Poroniec Poronin 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Szarotka Nowy Targ 1-3 LKS Szaflary
Lubań Tylmanowa 3-2 ZKP Zakopane
Jordan Jordanów 1-2 Dunajec Ostrowsko
ZOR Frydman 2-0 Wiatr Ludźmierz
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec 2-2 Przełęcz Łopuszna

Kolejka 24 - 15 czerwca

Wiatr Ludźmierz 1-3 Lubań Tylmanowa
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-0 Szarotka Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna 1-1 Poroniec Poronin
ZKP Zakopane 1-1 Jordan Jordanów
Dunajec Ostrowsko 3-3 Czarni Czarny Dunajec
LKS Szaflary 2-2 Wierchy Rabka Zdrój
Orawa Jabłonka 4-1 ZOR Frydman

Kolejka 25 - 18 czerwca

Szarotka Nowy Targ 1-1 Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec 1-0 Poroniec Poronin
Dunajec Ostrowsko 1-0 ZKP Zakopane
Jordan Jordanów 6-1 Wiatr Ludźmierz
Lubań Tylmanowa 0-1 Orawa Jabłonka
ZOR Frydman 1-2 LKS Szaflary
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 26 - 25 czerwca

ZKP Zakopane 0-3 Czarni Czarny Dunajec
Wiatr Ludźmierz 1-4 Dunajec Ostrowsko
Poroniec Poronin 3-0 Szarotka Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna 3-1 Wierchy Rabka Zdrój
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-2 ZOR Frydman
LKS Szaflary 3-2 Lubań Tylmanowa
Orawa Jabłonka 3-0 Jordan Jordanów
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)
Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Liga okręgowa 2005/2006 (Nowy Sącz)

Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz I)
Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz II)

Klasa B 2005/2006 (Podhale (wschód))
Klasa B 2005/2006 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas