[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Nowy Sącz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Biecz 26 66 21 3 2 77-22 13 0 0 43-5 8 3 2 34-17
2.  LKS Świniarsko 26 58 18 4 4 63-27 10 2 1 37-13 8 2 3 26-14
3.  Jedność Nowy Sącz 26 52 15 7 4 66-31 9 2 2 48-15 6 5 2 18-16
4.  Orzeł Wojnarowa 26 49 15 4 7 60-37 8 3 2 35-15 7 1 5 25-22
5.  Przełęcz Tylicz 26 44 13 5 8 68-40 8 3 2 42-17 5 2 6 26-23
6.  KS Bobowa 26 41 11 8 7 47-29 9 1 3 33-10 2 7 4 14-19
7.  Nafta Kryg 26 31 9 4 13 44-68 3 3 7 21-29 6 1 6 23-39 2 4 1 1 0 3-1
8.  Zuber Krynica Zdrój 26 31 8 7 11 27-39 7 3 3 16-13 1 4 8 11-26 2 1 0 1 1 1-3
9.  LKS Ropa 26 29 8 5 13 33-57 3 3 7 14-26 5 2 6 19-31
10.  Librantovia Librantowa 26 28 8 4 14 43-51 5 3 5 29-22 3 1 9 14-29
11.  Amator Paszyn 26 26 7 5 14 35-46 5 4 4 19-14 2 1 10 16-32
12.  LKS Stróżówka 26 22 6 4 16 31-58 3 2 8 13-25 3 2 8 18-33
13.  LKS Korzenna 26 18 4 6 16 32-60 3 4 6 19-26 1 2 10 13-34
14.  LKS Szymbark 26 16 4 4 18 32-93 2 2 9 18-41 2 2 9 14-52
LKS Stróżówka swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa na bocznym boisku OSiR w Gorlicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Biecz    1-0 5-0 5-2 4-1 2-0 5-0 2-0 4-0 2-0 3-0 5-1 1-0 4-1 
 2 LKS Świniarsko1-2     0-0 3-1 2-1 4-2 6-1 5-1 2-0 2-1 2-1 2-2 4-0 4-1 
 3 Jedność Nowy Sącz1-3 3-1     5-1 5-1 3-0 7-1 0-0 6-2 2-2 1-2 5-2 4-0 6-0 
 4 Orzeł Wojnarowa0-0 2-4 1-2     2-2 1-1 6-2 1-0 5-0 3-1 2-1 3-0 2-0 7-2 
 5 Przełęcz Tylicz7-2 1-2 3-1 1-1     0-0 0-3 1-1 5-2 3-1 4-1 6-1 3-0* 8-2 
 6 KS Bobowa2-1 0-1 2-2 1-3 1-0     3-0 4-0 1-2 4-0 1-0 3-0 4-0 7-1 
 7 Nafta Kryg2-5 1-3 1-2 0-5 1-1 1-3     1-1 1-1 2-0 4-0 0-2 7-5 0-1 
 8 Zuber Krynica Zdrój0-3 0-0 1-3 4-2 1-0 0-0 0-2     3-1 1-0 1-1 1-0 1-0 3-1 
 9 LKS Ropa1-1 0-1 0-3 0-4 2-1 2-2 1-1 2-1     0-2 1-3 2-1 1-3 2-3 
 10 Librantovia Librantowa1-4 5-2 1-1 0-1 0-1 2-2 0-1 4-2 1-2     5-3 2-2 2-1 6-0 
 11 Amator Paszyn0-1 0-1 1-1 1-0 1-2 1-0 3-4 3-2 1-1 4-0     2-0 1-1 1-1 
 12 LKS Stróżówka1-6 1-1 0-1 0-1 0-4 0-1 1-3 0-2 1-3 3-1 2-1     1-1 3-0 
 13 LKS Korzenna1-1 0-5 1-1 1-2 1-6 2-2 5-0 2-0 0-1 2-3 2-1 1-3     1-1 
 14 LKS Szymbark0-5 0-5 0-1 1-2 3-6 1-1 2-5 1-1 1-4 1-3 4-2 1-4 3-2     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

LKS Świniarsko 4-1 LKS Szymbark
Jedność Nowy Sącz 3-0 KS Bobowa
LKS Stróżówka 0-1 Orzeł Wojnarowa
Nafta Kryg 1-1 LKS Ropa
Librantovia Librantowa 2-1 LKS Korzenna
Przełęcz Tylicz 7-2 KS Biecz
Amator Paszyn 3-2 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 2 - 17 sierpnia

LKS Szymbark 4-2 Amator Paszyn
KS Biecz 2-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Korzenna 1-6 Przełęcz Tylicz
LKS Ropa 0-2 Librantovia Librantowa
Orzeł Wojnarowa 6-2 Nafta Kryg
KS Bobowa 3-0 LKS Stróżówka
LKS Świniarsko 0-0 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Jedność Nowy Sącz 6-0 LKS Szymbark
LKS Stróżówka 1-1 LKS Świniarsko
Nafta Kryg 1-3 KS Bobowa
Librantovia Librantowa 0-1 Orzeł Wojnarowa
Przełęcz Tylicz 5-2 LKS Ropa
Zuber Krynica Zdrój 1-0 LKS Korzenna
Amator Paszyn 0-1 KS Biecz

Kolejka 4 - 28 sierpnia

LKS Szymbark 0-5 KS Biecz
LKS Korzenna 2-1 Amator Paszyn
LKS Ropa 2-1 Zuber Krynica Zdrój
Orzeł Wojnarowa 2-2 Przełęcz Tylicz
KS Bobowa 4-0 Librantovia Librantowa
LKS Świniarsko 6-1 Nafta Kryg
Jedność Nowy Sącz 5-2 LKS Stróżówka

Kolejka 5 - 4 września

LKS Stróżówka 3-0 LKS Szymbark
Nafta Kryg 1-2 Jedność Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 5-2 LKS Świniarsko
Przełęcz Tylicz 0-0 KS Bobowa
Zuber Krynica Zdrój 4-2 Orzeł Wojnarowa
Amator Paszyn 1-1 LKS Ropa
KS Biecz 1-0 LKS Korzenna

Kolejka 6 - 11 września

LKS Szymbark 3-2 LKS Korzenna
LKS Ropa 1-1 KS Biecz
Orzeł Wojnarowa 2-1 Amator Paszyn
KS Bobowa 4-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Świniarsko 2-1 Przełęcz Tylicz
Jedność Nowy Sącz 2-2 Librantovia Librantowa
LKS Stróżówka 1-3 Nafta Kryg

Kolejka 7 - 18 września

Nafta Kryg 0-1 LKS Szymbark
Librantovia Librantowa 2-2 LKS Stróżówka
Przełęcz Tylicz 3-1 Jedność Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 0-0 LKS Świniarsko 21 września
Amator Paszyn 1-0 KS Bobowa
KS Biecz 5-2 Orzeł Wojnarowa
LKS Korzenna 0-1 LKS Ropa

Kolejka 8 - 25 września

LKS Szymbark 1-4 LKS Ropa
Orzeł Wojnarowa 2-0 LKS Korzenna
KS Bobowa 2-1 KS Biecz
LKS Świniarsko 2-1 Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz 0-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Stróżówka 0-4 Przełęcz Tylicz 19 kwietnia
w pierwotnym terminie 3-2, następnie orzeczono walkower 0-3 a ostatecznie mecz został powtórzony ze względu na niedociągnięcia proceduralne w składaniu odwołania od poprzedniej decyzji
Nafta Kryg 2-0 Librantovia Librantowa

Kolejka 9 - 2 października

Librantovia Librantowa 6-0 LKS Szymbark
Przełęcz Tylicz 0-3 Nafta Kryg
Zuber Krynica Zdrój 1-0 LKS Stróżówka
Amator Paszyn 1-1 Jedność Nowy Sącz
KS Biecz 1-0 LKS Świniarsko
LKS Korzenna 2-2 KS Bobowa
LKS Ropa 0-4 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 10 - 9 października

LKS Szymbark 1-2 Orzeł Wojnarowa
KS Bobowa 1-2 LKS Ropa
LKS Świniarsko 4-0 LKS Korzenna
Jedność Nowy Sącz 1-3 KS Biecz
LKS Stróżówka 2-1 Amator Paszyn
Nafta Kryg 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Librantovia Librantowa 0-1 Przełęcz Tylicz

Kolejka 11 - 16 października

Przełęcz Tylicz 8-2 LKS Szymbark
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Librantovia Librantowa
Amator Paszyn 3-4 Nafta Kryg
KS Biecz 5-1 LKS Stróżówka
LKS Korzenna 1-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Ropa 0-1 LKS Świniarsko
Orzeł Wojnarowa 1-1 KS Bobowa

Kolejka 12 - 23 października

LKS Szymbark 1-1 KS Bobowa
LKS Świniarsko 3-1 Orzeł Wojnarowa
Jedność Nowy Sącz 6-2 LKS Ropa
LKS Stróżówka 1-1 LKS Korzenna
Nafta Kryg 2-5 KS Biecz
Librantovia Librantowa 5-3 Amator Paszyn
Przełęcz Tylicz 1-1 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 13 - 30 października

Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Szymbark
Amator Paszyn 1-2 Przełęcz Tylicz
KS Biecz 2-0 Librantovia Librantowa
LKS Korzenna 5-0 Nafta Kryg
LKS Ropa 2-1 LKS Stróżówka
Orzeł Wojnarowa 1-2 Jedność Nowy Sącz
KS Bobowa 0-1 LKS Świniarsko

Kolejka 14 - 11 czerwca

Zuber Krynica Zdrój 1-1 Amator Paszyn
LKS Szymbark 0-5 LKS Świniarsko
KS Bobowa 2-2 Jedność Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 3-0 LKS Stróżówka
LKS Ropa 1-1 Nafta Kryg
LKS Korzenna 2-3 Librantovia Librantowa
KS Biecz 4-1 Przełęcz Tylicz

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Amator Paszyn 1-1 LKS Szymbark
Zuber Krynica Zdrój 0-3 KS Biecz
w Bieczu ze względu na zły stan boiska w Krynicy
Przełęcz Tylicz 3-0 LKS Korzenna
(wo)
piłkarze gości nie zgłosili się na pomeczową konfrontację - na boisku 1-2
Librantovia Librantowa 1-2 LKS Ropa
Nafta Kryg 0-5 Orzeł Wojnarowa
LKS Stróżówka 0-1 KS Bobowa
Jedność Nowy Sącz 3-1 LKS Świniarsko

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LKS Szymbark 0-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Świniarsko 2-2 LKS Stróżówka
KS Bobowa 3-0 Nafta Kryg
Orzeł Wojnarowa 3-1 Librantovia Librantowa
LKS Ropa 2-1 Przełęcz Tylicz
LKS Korzenna 2-0 Zuber Krynica Zdrój
KS Biecz 3-0 Amator Paszyn

Kolejka 17 - 23 kwietnia

KS Biecz 4-1 LKS Szymbark
Amator Paszyn 1-1 LKS Korzenna
Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Ropa
Przełęcz Tylicz 1-1 Orzeł Wojnarowa
Librantovia Librantowa 2-2 KS Bobowa
Nafta Kryg 1-3 LKS Świniarsko
LKS Stróżówka 0-1 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 18 - 30 kwietnia

LKS Szymbark 1-4 LKS Stróżówka
Jedność Nowy Sącz 7-1 Nafta Kryg
LKS Świniarsko 2-1 Librantovia Librantowa 29 kwietnia
KS Bobowa 1-0 Przełęcz Tylicz
Orzeł Wojnarowa 1-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Ropa 1-3 Amator Paszyn
LKS Korzenna 1-1 KS Biecz

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Korzenna 1-1 LKS Szymbark
KS Biecz 4-0 LKS Ropa
Amator Paszyn 1-0 Orzeł Wojnarowa
Zuber Krynica Zdrój 0-0 KS Bobowa
Przełęcz Tylicz 1-2 LKS Świniarsko
Librantovia Librantowa 1-1 Jedność Nowy Sącz
Nafta Kryg 0-2 LKS Stróżówka

Kolejka 20 - 7 maja

LKS Szymbark 2-5 Nafta Kryg
LKS Stróżówka 3-1 Librantovia Librantowa
Jedność Nowy Sącz 5-1 Przełęcz Tylicz
LKS Świniarsko 5-1 Zuber Krynica Zdrój
KS Bobowa 1-0 Amator Paszyn
Orzeł Wojnarowa 0-0 KS Biecz
LKS Ropa 1-3 LKS Korzenna

Kolejka 21 - 14 maja

LKS Ropa 2-3 LKS Szymbark
LKS Korzenna 1-2 Orzeł Wojnarowa
KS Biecz 2-0 KS Bobowa
Amator Paszyn 0-1 LKS Świniarsko
Zuber Krynica Zdrój 1-3 Jedność Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 6-1 LKS Stróżówka
Librantovia Librantowa 0-1 Nafta Kryg

Kolejka 22 - 21 maja

LKS Szymbark 1-3 Librantovia Librantowa
Nafta Kryg 1-1 Przełęcz Tylicz
LKS Stróżówka 0-2 Zuber Krynica Zdrój
Jedność Nowy Sącz 1-2 Amator Paszyn
LKS Świniarsko 1-2 KS Biecz
KS Bobowa 4-0 LKS Korzenna
Orzeł Wojnarowa 5-0 LKS Ropa

Kolejka 23 - 28 maja

Orzeł Wojnarowa 7-2 LKS Szymbark
LKS Ropa 2-2 KS Bobowa
LKS Korzenna 0-5 LKS Świniarsko
KS Biecz 5-0 Jedność Nowy Sącz
Amator Paszyn 2-0 LKS Stróżówka
Zuber Krynica Zdrój 0-2 Nafta Kryg
Przełęcz Tylicz 3-1 Librantovia Librantowa

Kolejka 24 - 4 czerwca

LKS Szymbark 3-6 Przełęcz Tylicz 15 czerwca
Librantovia Librantowa 4-2 Zuber Krynica Zdrój
Nafta Kryg 4-0 Amator Paszyn
LKS Stróżówka 1-6 KS Biecz 15 czerwca
Jedność Nowy Sącz 4-0 LKS Korzenna 15 czerwca
LKS Świniarsko 2-0 LKS Ropa
KS Bobowa 1-3 Orzeł Wojnarowa 15 czerwca

Kolejka 25 - 18 czerwca

KS Bobowa 7-1 LKS Szymbark
Orzeł Wojnarowa 2-4 LKS Świniarsko
LKS Ropa 0-3 Jedność Nowy Sącz
LKS Korzenna 1-3 LKS Stróżówka
KS Biecz 5-0 Nafta Kryg
Amator Paszyn 4-0 Librantovia Librantowa
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Przełęcz Tylicz

Kolejka 26 - 25 czerwca

LKS Szymbark 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Przełęcz Tylicz 4-1 Amator Paszyn
Librantovia Librantowa 1-4 KS Biecz
Nafta Kryg 7-5 LKS Korzenna
LKS Stróżówka 1-3 LKS Ropa
Jedność Nowy Sącz 5-1 Orzeł Wojnarowa
LKS Świniarsko 4-2 KS Bobowa

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)
Baraże o udział w klasie A (Nowy Sącz-Gorlice)

Liga okręgowa 2005/2006 (Nowy Sącz)

Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz II)
Klasa A 2005/2006 (Podhale)

Klasa B 2005/2006 (Gorlice)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz I)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz I - play off - grupa mistrzowska)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz I - play off - grupa spadkowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas