[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2005/2006, grupa: Nowy Sącz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barciczanka Barcice 26 74 24 2 0 75-17 12 1 0 42-4 12 1 0 33-13
2.  KS Tymbark 26 55 17 4 5 59-25 10 1 2 33-14 7 3 3 26-11
3.  Sokół Słopnice 26 52 16 4 6 58-31 9 3 1 35-13 7 1 5 23-18
4.  Laskovia Laskowa 26 41 13 2 11 63-57 7 1 5 35-26 6 1 6 28-31
5.  AKS Ujanowice 26 39 11 6 9 55-42 5 5 3 25-20 6 1 6 30-22
6.  Zyndram Łącko 26 36 10 6 10 56-52 8 0 5 33-24 2 6 5 23-28
7.  Start Nowy Sącz 26 33 10 3 13 41-55 8 1 4 26-20 2 2 9 15-35
8.  Poprad Rytro 26 31 10 1 15 50-59 8 1 4 32-26 2 0 11 18-33 2 3 1 0 1 5-2
9.  Jaworzanka Jaworzna 26 31 8 7 11 30-43 7 4 2 14-9 1 3 9 16-34 2 3 1 0 1 2-5
10.  Witów Mszana Górna 26 30 9 3 14 57-78 8 1 4 38-33 1 2 10 19-45
11.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 29 8 5 13 47-55 7 2 4 32-21 1 3 9 15-34
12.  Dobrzanka Dobra 26 28 8 4 14 43-49 6 2 5 25-16 2 2 9 18-33
13.  Nawoj Nawojowa 26 27 7 6 13 31-51 6 4 3 23-20 1 2 10 8-31
14.  Zalesianka Zalesie 26 12 3 3 20 43-94 2 2 9 25-44 1 1 11 18-50
LKS Zalesianka Zalesie rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Gorce Kamienica.
KS Laskovia Laskowa oraz LKS Dobrzanka Dobra wszystkie mecze w rundzie jesiennej rozgrywają na wyjazdach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Barciczanka Barcice    3-1 1-0 7-0 2-0 4-0 1-1 3-0 3-0 5-0 5-0 2-1 2-1 4-0 
 2 KS Tymbark1-2     2-0 4-1 3-2 2-2 3-0 0-3 2-1 3-1 3-0 5-1 3-0 2-1 
 3 Sokół Słopnice3-4 0-0     3-0 1-1 2-1 1-0 4-1 2-0 3-2 3-1 5-1 1-1 7-1 
 4 Laskovia Laskowa2-3 0-3 0-3     1-3 0-0 3-1 5-3 5-3 4-1 3-2 2-3 6-0 4-1 
 5 AKS Ujanowice1-1 0-2 2-4 2-2     3-1 3-0 1-4 0-0 2-2 3-1 3-0* 3-1 2-2 
 6 Zyndram Łącko0-1 0-2 0-1 4-3 2-4     4-0 3-1 3-1 3-2 4-2 2-1 2-3 6-3 
 7 Start Nowy Sącz0-2 1-4 3-0* 0-4 2-1 1-1     3-0 3-2 3-1 1-2 3-1 1-0 5-2 
 8 Poprad Rytro1-3 1-4 1-0 0-3 1-8 2-1 4-0     4-0 6-3 1-1 3-1 1-0 7-2 
 9 Jaworzanka Jaworzna1-4 0-0 1-1 1-2 1-0 0-0 1-0 2-1     3-0 2-1 1-0 0-0 1-0 
 10 Witów Mszana Górna1-3 1-5 1-5 6-3 2-1 4-5 3-2 2-1 5-3     3-1 3-3 1-0 6-1 
 11 Ogniwo Piwniczna Zdrój1-2 2-2 1-3 1-2 4-1 2-1 5-2 2-0 1-1 4-2     1-4 5-0 3-1 
 12 Dobrzanka Dobra1-2 1-0 1-2 1-2 0-2 2-2 2-3 2-1 4-0 5-0 1-1     3-0 2-1 
 13 Nawoj Nawojowa1-3 2-1 3-1 2-1 2-3 2-2 0-0 2-1 2-2 1-1 4-2 1-0     1-3 
 14 Zalesianka Zalesie0-3 0-2 2-3 0-5 1-4 4-7 5-6 4-2 0-3 3-4 1-1 2-2 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Zalesianka Zalesie 5-6 Start Nowy Sącz
KS Tymbark 3-1 Witów Mszana Górna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Jaworzanka Jaworzna
Nawoj Nawojowa 1-3 Barciczanka Barcice
Sokół Słopnice 3-0 Laskovia Laskowa
Poprad Rytro 2-1 Zyndram Łącko
AKS Ujanowice 3-0 Dobrzanka Dobra
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-2

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Start Nowy Sącz 0-2 Barciczanka Barcice
AKS Ujanowice 3-1 Nawoj Nawojowa
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Dobrzanka Dobra
Witów Mszana Górna 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 listopada
Poprad Rytro 1-4 KS Tymbark 18 sierpnia
Sokół Słopnice 2-1 Zyndram Łącko
Zalesianka Zalesie 0-5 Laskovia Laskowa

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Zyndram Łącko 6-3 Zalesianka Zalesie
KS Tymbark 2-0 Sokół Słopnice
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Poprad Rytro
Nawoj Nawojowa 2-2 Jaworzanka Jaworzna
Barciczanka Barcice 2-0 AKS Ujanowice
Start Nowy Sącz 0-4 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 3-3 Dobrzanka Dobra

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Start Nowy Sącz 2-1 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 1-4 Barciczanka Barcice
Witów Mszana Górna 1-0 Nawoj Nawojowa
Poprad Rytro 3-1 Dobrzanka Dobra
Sokół Słopnice 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zalesianka Zalesie 0-2 KS Tymbark
Zyndram Łącko 4-3 Laskovia Laskowa

Kolejka 5 - 4 września

Zyndram Łącko 4-0 Start Nowy Sącz
KS Tymbark 4-1 Laskovia Laskowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 Zalesianka Zalesie
Nawoj Nawojowa 2-1 Poprad Rytro
Barciczanka Barcice 5-0 Witów Mszana Górna
AKS Ujanowice 0-0 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 5-1 Dobrzanka Dobra

Kolejka 6 - 11 września

Start Nowy Sącz 3-2 Jaworzanka Jaworzna
Witów Mszana Górna 2-1 AKS Ujanowice
Poprad Rytro 1-3 Barciczanka Barcice
Sokół Słopnice 1-1 Nawoj Nawojowa 7 września
Zalesianka Zalesie 2-2 Dobrzanka Dobra
Zyndram Łącko 0-2 KS Tymbark
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Laskovia Laskowa

Kolejka 7 - 18 września

KS Tymbark 3-0 Start Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Zyndram Łącko
Nawoj Nawojowa 1-3 Zalesianka Zalesie
Barciczanka Barcice 1-0 Sokół Słopnice
AKS Ujanowice 1-4 Poprad Rytro
Jaworzanka Jaworzna 3-0 Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa 2-3 Dobrzanka Dobra

Kolejka 8 - 25 września

Start Nowy Sącz 3-1 Witów Mszana Górna
Poprad Rytro 4-0 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 1-1 AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie 0-3 Barciczanka Barcice
Zyndram Łącko 2-1 Dobrzanka Dobra
KS Tymbark 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Nawoj Nawojowa 2-1 Laskovia Laskowa

Kolejka 9 - 2 października

Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-2 Start Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 2-2 Zyndram Łącko
Barciczanka Barcice 7-0 Laskovia Laskowa
AKS Ujanowice 2-2 Zalesianka Zalesie
Jaworzanka Jaworzna 1-1 Sokół Słopnice
Witów Mszana Górna 2-1 Poprad Rytro
KS Tymbark 5-1 Dobrzanka Dobra

Kolejka 10 - 9 października

Sokół Słopnice 3-2 Witów Mszana Górna
Zalesianka Zalesie 0-3 Jaworzanka Jaworzna
Zyndram Łącko 0-1 Barciczanka Barcice
KS Tymbark 3-0 Nawoj Nawojowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-4 Dobrzanka Dobra
Poprad Rytro 4-0 Start Nowy Sącz
AKS Ujanowice 2-2 Laskovia Laskowa

Kolejka 11 - 16 października

Nawoj Nawojowa 4-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Barciczanka Barcice 3-1 KS Tymbark
AKS Ujanowice 3-1 Zyndram Łącko
Jaworzanka Jaworzna 1-2 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 6-1 Zalesianka Zalesie
Poprad Rytro 1-0 Sokół Słopnice
Start Nowy Sącz 3-1 Dobrzanka Dobra

Kolejka 12 - 23 października

Start Nowy Sącz 3-0 Sokół Słopnice
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Zalesianka Zalesie 4-2 Poprad Rytro
Zyndram Łącko 3-1 Jaworzanka Jaworzna
KS Tymbark 3-2 AKS Ujanowice
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Barciczanka Barcice
Witów Mszana Górna 6-3 Laskovia Laskowa
Nawoj Nawojowa 1-0 Dobrzanka Dobra

Kolejka 13 - 30 października

Nawoj Nawojowa 0-0 Start Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 2-1 Dobrzanka Dobra
AKS Ujanowice 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Jaworzanka Jaworzna 0-0 KS Tymbark
Witów Mszana Górna 4-5 Zyndram Łącko
Poprad Rytro 0-3 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 7-1 Zalesianka Zalesie

Kolejka 14 - 11 czerwca

Laskovia Laskowa 0-3 Sokół Słopnice
Zyndram Łącko 3-1 Poprad Rytro
Dobrzanka Dobra 0-2 AKS Ujanowice
Start Nowy Sącz 5-2 Zalesianka Zalesie
Witów Mszana Górna 1-5 KS Tymbark
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Barciczanka Barcice 2-1 Nawoj Nawojowa 10 maja

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Barciczanka Barcice 1-1 Start Nowy Sącz 24 maja
Nawoj Nawojowa 2-3 AKS Ujanowice
Dobrzanka Dobra 4-0 Jaworzanka Jaworzna 17 maja
przełożony z powodu złego stanu boiska
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-2 Witów Mszana Górna
KS Tymbark 0-3 Poprad Rytro 17 maja
przełożony z powodu złego stanu boiska
Zyndram Łącko 0-1 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 4-1 Zalesianka Zalesie

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Laskovia Laskowa 3-1 Start Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra 5-0 Witów Mszana Górna
Zalesianka Zalesie 4-7 Zyndram Łącko
Sokół Słopnice 0-0 KS Tymbark
Poprad Rytro 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Jaworzanka Jaworzna 0-0 Nawoj Nawojowa
AKS Ujanowice 1-1 Barciczanka Barcice

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Laskovia Laskowa 0-0 Zyndram Łącko
AKS Ujanowice 3-0 Start Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 3-0 Jaworzanka Jaworzna
Nawoj Nawojowa 1-1 Witów Mszana Górna
Dobrzanka Dobra 2-1 Poprad Rytro
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-3 Sokół Słopnice
KS Tymbark 2-1 Zalesianka Zalesie

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Dobrzanka Dobra 1-2 Sokół Słopnice
Start Nowy Sącz 1-1 Zyndram Łącko
Laskovia Laskowa 0-3 KS Tymbark
Zalesianka Zalesie 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Poprad Rytro 1-0 Nawoj Nawojowa
Witów Mszana Górna 1-3 Barciczanka Barcice
Jaworzanka Jaworzna 1-0 AKS Ujanowice

Kolejka 19 - 3 maja

Laskovia Laskowa 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Start Nowy Sącz
AKS Ujanowice 2-2 Witów Mszana Górna
Barciczanka Barcice 3-0 Poprad Rytro
Nawoj Nawojowa 3-1 Sokół Słopnice
Dobrzanka Dobra 2-1 Zalesianka Zalesie
KS Tymbark 2-2 Zyndram Łącko

Kolejka 20 - 7 maja

Dobrzanka Dobra 1-2 Laskovia Laskowa
Start Nowy Sącz 1-4 KS Tymbark
Zyndram Łącko 4-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zalesianka Zalesie 3-2 Nawoj Nawojowa
Sokół Słopnice 3-4 Barciczanka Barcice
Poprad Rytro 1-8 AKS Ujanowice
Witów Mszana Górna 5-3 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 21 - 14 maja

Laskovia Laskowa 6-0 Nawoj Nawojowa
Witów Mszana Górna 3-2 Start Nowy Sącz
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Poprad Rytro
AKS Ujanowice 2-4 Sokół Słopnice
Barciczanka Barcice 4-0 Zalesianka Zalesie
Dobrzanka Dobra 2-2 Zyndram Łącko 24 maja
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 KS Tymbark

Kolejka 22 - 21 maja

Dobrzanka Dobra 1-0 KS Tymbark
Start Nowy Sącz 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zyndram Łącko 2-3 Nawoj Nawojowa
Laskovia Laskowa 2-3 Barciczanka Barcice
Zalesianka Zalesie 1-4 AKS Ujanowice
Sokół Słopnice 2-0 Jaworzanka Jaworzna
Poprad Rytro 6-3 Witów Mszana Górna 24 maja

Kolejka 23 - 28 maja

Start Nowy Sącz 3-0 Poprad Rytro
Laskovia Laskowa 1-3 AKS Ujanowice
Witów Mszana Górna 1-5 Sokół Słopnice
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Zalesianka Zalesie
Barciczanka Barcice 4-0 Zyndram Łącko
Nawoj Nawojowa 2-1 KS Tymbark 8 czerwca
Dobrzanka Dobra 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 24 - 4 czerwca

Dobrzanka Dobra 2-3 Start Nowy Sącz 15 czerwca
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-0 Nawoj Nawojowa
KS Tymbark 1-2 Barciczanka Barcice 15 czerwca
Zyndram Łącko 2-4 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 5-3 Jaworzanka Jaworzna
Zalesianka Zalesie 3-4 Witów Mszana Górna
Sokół Słopnice 4-1 Poprad Rytro

Kolejka 25 - 18 czerwca

Laskovia Laskowa 4-1 Witów Mszana Górna
Dobrzanka Dobra 3-0 Nawoj Nawojowa
Sokół Słopnice 1-0 Start Nowy Sącz
Poprad Rytro 7-2 Zalesianka Zalesie
Jaworzanka Jaworzna 0-0 Zyndram Łącko
AKS Ujanowice 0-2 KS Tymbark
Barciczanka Barcice 5-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój

REKLAMA

Kolejka 26 - 25 czerwca

Start Nowy Sącz 1-0 Nawoj Nawojowa
Dobrzanka Dobra 1-2 Barciczanka Barcice
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 AKS Ujanowice
KS Tymbark 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Zyndram Łącko 3-2 Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa 5-3 Poprad Rytro
Zalesianka Zalesie 2-3 Sokół Słopnice

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2005/2006 (Nowy Sącz)

Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz I)
Klasa A 2005/2006 (Podhale)

Klasa B 2005/2006 (Limanowa I)
Klasa B 2005/2006 (Limanowa II)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz II)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz II - play off - grupa mistrzowska)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz II - play off - grupa spadkowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas