[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Limanowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Limanovia II Limanowa 14 36 12 0 2 65-24 7 0 0 40-11 5 0 2 25-13
2.  Śnieżnica Kasina Wielka 14 31 10 1 3 48-18 5 1 1 24-7 5 0 2 24-11
3.  Płomień Limanowa 14 23 7 2 5 32-27 5 1 1 19-11 2 1 4 13-16
4.  Sokół II Słopnice 14 20 6 2 6 33-32 5 0 2 16-11 1 2 4 17-21
5.  Orkan Niedźwiedź 14 15 4 3 7 22-31 3 1 3 16-13 1 2 4 6-18
6.  Wierchy Pasierbiec 14 13 4 1 9 31-40 3 1 3 17-15 1 0 6 14-25 2 3 1 0 1 9-8
7.  Uran Łukowica 14 13 4 1 9 28-56 3 1 3 18-27 1 0 6 10-29 2 3 1 0 1 8-9
8.  Słomka Siekierczyna 14 11 3 2 9 24-55 3 1 3 16-22 0 1 6 8-33
Śnieżnica Kasina Wielka rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku obok ZSO w Mszanie Dolnej.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Limanovia II Limanowa    3-1 5-2 4-2 10-0 4-2 5-2 9-2 
 2 Śnieżnica Kasina Wielka4-1     1-2 7-2 1-1 3-1 5-0 3-0* 
 3 Płomień Limanowa1-2 3-1     3-2 3-0* 3-2 3-1 3-3 
 4 Sokół II Słopnice0-1 1-6 3-1     1-0 5-0 4-2 2-1 
 5 Orkan Niedźwiedź3-2 0-2 2-2 4-1     0-3* 2-3 5-0 
 6 Wierchy Pasierbiec0-2 1-3 3-2 2-2 0-3     4-2 7-1 
 7 Uran Łukowica2-7 1-7 1-4 1-1 3-2 6-5     4-1 
 8 Słomka Siekierczyna3-10 2-4 1-0 0-7 0-0 4-1 6-0     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Śnieżnica Kasina Wielka 7-2 Sokół II Słopnice
Orkan Niedźwiedź 5-0 Słomka Siekierczyna
Płomień Limanowa 3-2 Wierchy Pasierbiec
Uran Łukowica 2-7 Limanovia II Limanowa

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Sokół II Słopnice 0-1 Limanovia II Limanowa
Wierchy Pasierbiec 4-2 Uran Łukowica 9 października
Słomka Siekierczyna 1-0 Płomień Limanowa
Śnieżnica Kasina Wielka 1-1 Orkan Niedźwiedź

Kolejka 3 - 4 września

Orkan Niedźwiedź 4-1 Sokół II Słopnice
Płomień Limanowa 3-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Uran Łukowica 4-1 Słomka Siekierczyna
Wierchy Pasierbiec 0-2 Limanovia II Limanowa

Kolejka 4 - 11 września

Sokół II Słopnice 5-0 Wierchy Pasierbiec
Słomka Siekierczyna 3-10 Limanovia II Limanowa
Śnieżnica Kasina Wielka 5-0 Uran Łukowica
Orkan Niedźwiedź 2-2 Płomień Limanowa

Kolejka 5 - 18 września

Płomień Limanowa 3-2 Sokół II Słopnice
Uran Łukowica 3-2 Orkan Niedźwiedź 14 sierpnia
Wierchy Pasierbiec 7-1 Słomka Siekierczyna
Śnieżnica Kasina Wielka 4-1 Limanovia II Limanowa

Kolejka 6 - 25 września

Sokół II Słopnice 2-1 Słomka Siekierczyna
Śnieżnica Kasina Wielka 3-1 Wierchy Pasierbiec
Orkan Niedźwiedź 3-2 Limanovia II Limanowa
Płomień Limanowa 3-1 Uran Łukowica

Kolejka 7 - 2 października

Uran Łukowica 1-1 Sokół II Słopnice
Wierchy Pasierbiec 0-3 Orkan Niedźwiedź
Słomka Siekierczyna 2-4 Śnieżnica Kasina Wielka
Płomień Limanowa 1-2 Limanovia II Limanowa

Kolejka 8 - 23 kwietnia

Sokół II Słopnice 1-6 Śnieżnica Kasina Wielka
Słomka Siekierczyna 0-0 Orkan Niedźwiedź
Wierchy Pasierbiec 3-2 Płomień Limanowa
Limanovia II Limanowa 5-2 Uran Łukowica

Kolejka 9 - 30 kwietnia

Limanovia II Limanowa 4-2 Sokół II Słopnice
Uran Łukowica 6-5 Wierchy Pasierbiec
Płomień Limanowa 3-3 Słomka Siekierczyna
Orkan Niedźwiedź 0-2 Śnieżnica Kasina Wielka

Kolejka 10 - 7 maja

Limanovia II Limanowa 4-2 Wierchy Pasierbiec
Sokół II Słopnice 1-0 Orkan Niedźwiedź
Śnieżnica Kasina Wielka 1-2 Płomień Limanowa
Słomka Siekierczyna 6-0 Uran Łukowica

Kolejka 11 - 14 maja

Wierchy Pasierbiec 2-2 Sokół II Słopnice
Limanovia II Limanowa 9-2 Słomka Siekierczyna
Uran Łukowica 1-7 Śnieżnica Kasina Wielka
Płomień Limanowa 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 12 - 21 maja

Limanovia II Limanowa 3-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Sokół II Słopnice 3-1 Płomień Limanowa
Orkan Niedźwiedź 2-3 Uran Łukowica
mecz przerwany w 75. minucie z powodu wtargnięcia kibiców - utrzymano wynik z boiska
Słomka Siekierczyna 4-1 Wierchy Pasierbiec

Kolejka 13 - 28 maja

Słomka Siekierczyna 0-7 Sokół II Słopnice
Wierchy Pasierbiec 1-3 Śnieżnica Kasina Wielka
Limanovia II Limanowa 10-0 Orkan Niedźwiedź
Uran Łukowica 1-4 Płomień Limanowa 18 czerwca

Kolejka 14 - 11 czerwca

Limanovia II Limanowa 5-2 Płomień Limanowa
Sokół II Słopnice 4-2 Uran Łukowica
Orkan Niedźwiedź 0-3 Wierchy Pasierbiec
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
Śnieżnica Kasina Wielka 3-0 Słomka Siekierczyna
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Klasa A 2005/2006 (Nowy Sącz II)

Klasa B 2005/2006 (Limanowa I)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz II)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz II - play off - grupa mistrzowska)
Klasa B 2005/2006 (Nowy Sącz II - play off - grupa spadkowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas