[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 18 45 14 3 1 61-14 7 2 0 25-5 7 1 1 36-9
2.  Granit Czarna Góra 18 44 14 2 2 68-19 9 0 0 39-5 5 2 2 29-14
3.  Jarmuta Szczawnica 18 36 11 3 4 47-26 6 2 1 29-15 5 1 3 18-11
4.  Spisz Krempachy 18 31 10 1 7 52-25 6 0 3 37-15 4 1 4 15-10
5.  Zapora Kluszkowce 18 27 7 6 5 48-34 4 2 3 29-14 3 4 2 19-20
6.  Gorc Ochotnica 18 25 7 4 7 40-35 5 1 3 22-11 2 3 4 18-24
7.  Łęgi Nowa Biała 18 21 5 6 7 35-49 3 4 2 19-21 2 2 5 16-28
8.  Wicher Dursztyn 18 9 2 3 13 23-66 1 3 5 13-32 1 0 8 10-34
9.  Krokus 2000 Łapsze Niżne 18 7 1 4 13 16-65 0 2 7 7-27 1 2 6 9-38 2 2 0 2 0 1-1
10.  Orzeł Niedzica 18 7 1 4 13 28-85 1 2 6 21-32 0 2 7 7-53 2 2 0 2 0 1-1
Krokus Łapsze Niżne rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na wyjazdach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem    2-1 2-1 1-0 2-2 3-0 1-1 2-0 3-0* 9-0 
 2 Granit Czarna Góra3-2     1-0 4-0 5-2 5-1 4-0 5-0 3-0 9-0 
 3 Jarmuta Szczawnica2-6 4-4     1-0 3-1 2-1 3-1 4-1 1-1 9-0 
 4 Spisz Krempachy1-2 0-1 3-1     2-3 5-2 3-1 5-2 12-0 6-3* 
 5 Zapora Kluszkowce0-4 2-2 0-1 0-2     2-2 5-1 2-1 10-1 8-0 
 6 Gorc Ochotnica1-3 0-2 2-3 2-0 2-2     3-0 6-1 1-0 5-0 
 7 Łęgi Nowa Biała0-6 2-1 0-0 0-0 2-4 2-2     3-1 6-3 4-4 
 8 Wicher Dursztyn0-8 1-6 2-3 0-6 1-1 2-2 3-3     1-3 3-0 
 9 Krokus 2000 Łapsze Niżne0-3 0-2 0-5 0-4 2-2 1-4 3-5 1-2     0-0 
 10 Orzeł Niedzica2-2 3-10 1-4 2-3 1-2 2-4 3-4 6-2 1-1     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-2 Zapora Kluszkowce
Granit Czarna Góra 5-1 Gorc Ochotnica
Orzeł Niedzica 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Wicher Dursztyn 0-6 Spisz Krempachy
Łęgi Nowa Biała 0-0 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 2 - 4 września

Zapora Kluszkowce 0-1 Jarmuta Szczawnica
Spisz Krempachy 3-1 Łęgi Nowa Biała
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-2 Wicher Dursztyn
Gorc Ochotnica 5-0 Orzeł Niedzica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Granit Czarna Góra

Kolejka 3 - 11 września

Granit Czarna Góra 5-2 Zapora Kluszkowce
Orzeł Niedzica 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Wicher Dursztyn 2-2 Gorc Ochotnica
Łęgi Nowa Biała 6-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Jarmuta Szczawnica 1-0 Spisz Krempachy

Kolejka 4 - 18 września

Zapora Kluszkowce 0-2 Spisz Krempachy
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-5 Jarmuta Szczawnica
Gorc Ochotnica 3-0 Łęgi Nowa Biała
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-0 Wicher Dursztyn
Granit Czarna Góra 9-0 Orzeł Niedzica

Kolejka 5 - 25 września

Orzeł Niedzica 1-2 Zapora Kluszkowce
Wicher Dursztyn 1-6 Granit Czarna Góra
Łęgi Nowa Biała 0-6 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Spisz Krempachy 12-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Gorc Ochotnica 2-3 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 6 - 2 października

Zapora Kluszkowce 10-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Gorc Ochotnica 2-0 Spisz Krempachy
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Jarmuta Szczawnica
Granit Czarna Góra 4-0 Łęgi Nowa Biała
Orzeł Niedzica 6-2 Wicher Dursztyn

Kolejka 7 - 9 października

Wicher Dursztyn 1-1 Zapora Kluszkowce
Łęgi Nowa Biała 4-4 Orzeł Niedzica
Jarmuta Szczawnica 4-4 Granit Czarna Góra
Spisz Krempachy 1-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Gorc Ochotnica

Kolejka 8 - 16 października

Zapora Kluszkowce 2-2 Gorc Ochotnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Granit Czarna Góra 4-0 Spisz Krempachy
Orzeł Niedzica 1-4 Jarmuta Szczawnica
Wicher Dursztyn 3-3 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 9 - 23 października

Łęgi Nowa Biała 2-4 Zapora Kluszkowce
Jarmuta Szczawnica 4-1 Wicher Dursztyn
Spisz Krempachy 6-3 Orzeł Niedzica
(wo)
goście zeszli z boiska w 75. minucie - utrzymano wynik 6-3
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-2 Granit Czarna Góra
Gorc Ochotnica 1-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem

Kolejka 10 - 30 kwietnia

Zapora Kluszkowce 0-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Gorc Ochotnica 0-2 Granit Czarna Góra
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-0 Orzeł Niedzica
Spisz Krempachy 5-2 Wicher Dursztyn
Jarmuta Szczawnica 3-1 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 11 - 7 maja

Jarmuta Szczawnica 3-1 Zapora Kluszkowce
Łęgi Nowa Biała 0-0 Spisz Krempachy
Wicher Dursztyn 1-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Orzeł Niedzica 2-4 Gorc Ochotnica
Granit Czarna Góra 3-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem

Kolejka 12 - 14 maja

Zapora Kluszkowce 2-2 Granit Czarna Góra
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 9-0 Orzeł Niedzica
Gorc Ochotnica 6-1 Wicher Dursztyn
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-5 Łęgi Nowa Biała
Spisz Krempachy 3-1 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 13 - 21 maja

Spisz Krempachy 2-3 Zapora Kluszkowce
Jarmuta Szczawnica 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Łęgi Nowa Biała 2-2 Gorc Ochotnica
Wicher Dursztyn 0-8 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Orzeł Niedzica 3-10 Granit Czarna Góra

Kolejka 14 - 28 maja

Jarmuta Szczawnica 2-1 Gorc Ochotnica
Zapora Kluszkowce 8-0 Orzeł Niedzica
Granit Czarna Góra 5-0 Wicher Dursztyn
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Łęgi Nowa Biała
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-4 Spisz Krempachy 15 czerwca

Kolejka 15 - 4 czerwca

Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-2 Zapora Kluszkowce
Spisz Krempachy 5-2 Gorc Ochotnica
Jarmuta Szczawnica 2-6 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Łęgi Nowa Biała 2-1 Granit Czarna Góra
Wicher Dursztyn 3-0 Orzeł Niedzica

Kolejka 16 - 11 czerwca

Zapora Kluszkowce 2-1 Wicher Dursztyn 15 czerwca
Orzeł Niedzica 3-4 Łęgi Nowa Biała
Granit Czarna Góra 1-0 Jarmuta Szczawnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-0 Spisz Krempachy
Gorc Ochotnica 1-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Kolejka 17 - 18 czerwca

Gorc Ochotnica 2-2 Zapora Kluszkowce
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Spisz Krempachy 0-1 Granit Czarna Góra
Jarmuta Szczawnica 9-0 Orzeł Niedzica
Łęgi Nowa Biała 3-1 Wicher Dursztyn

Kolejka 18 - 25 czerwca

Zapora Kluszkowce 5-1 Łęgi Nowa Biała
Wicher Dursztyn 2-3 Jarmuta Szczawnica
Orzeł Niedzica 2-3 Spisz Krempachy
Granit Czarna Góra 3-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Gorc Ochotnica

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa A 2005/2006 (Podhale)

Klasa B 2005/2006 (Podhale (zachód))

Klasa C 2005/2006 (Podhale (wschód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas