[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bystry Nowe Bystre 20 48 16 0 4 66-33 8 0 2 40-16 8 0 2 26-17
2.  Skawianin Skawa 20 43 13 4 3 56-27 7 2 1 25-10 6 2 2 31-17
3.  Wierchy Lasek 20 38 11 5 4 44-29 7 1 2 26-12 4 4 2 18-17
4.  Lepietnica Klikuszowa 20 36 11 3 6 42-26 6 1 3 27-14 5 2 3 15-12
5.  Huragan Waksmund 20 29 9 2 9 34-32 4 1 5 18-18 5 1 4 16-14
6.  Janosik Sieniawa 20 28 8 4 8 31-38 2 4 4 16-19 6 0 4 15-19
7.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 20 25 8 1 11 32-49 5 1 4 19-17 3 0 7 13-32
8.  Napravia Naprawa 20 24 7 3 10 36-36 3 2 5 19-12 4 1 5 17-24 2 4 1 1 0 4-3
9.  Biali Biały Dunajec 20 24 7 3 10 31-38 5 1 4 20-14 2 2 6 11-24 2 1 0 1 1 3-4
10.  Gronik Gronków 20 11 3 2 15 28-59 3 1 6 19-26 0 1 9 9-33
11.  Wiatr II Ludźmierz 20 10 3 1 16 18-51 2 0 8 9-22 1 1 8 9-29
Skawianin Skawa rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Orkan Raba Wyżna.
Wiatr II Ludźmierz wycofał się z rozgrywek po 13. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Bystry Nowe Bystre    6-2 3-4 3-1 1-3 5-1 10-2 2-0 2-0 4-0 4-3 
 2 Skawianin Skawa0-1     0-0 0-0 3-2 2-1 3-1 3-1 5-0 5-3 4-1 
 3 Wierchy Lasek3-2 2-0     3-1 2-2 2-3 6-1 3-1 0-1 2-1 3-0* 
 4 Lepietnica Klikuszowa5-0 0-1 1-1     3-0 2-3 1-0 7-1 4-2 4-3 0-3* 
 5 Huragan Waksmund2-7 2-5 1-2 0-0     4-0 1-2 0-1 2-0 3-1 3-0* 
 6 Janosik Sieniawa2-3 1-6 1-1 0-1 0-1     2-0 3-3 5-2 0-0 2-2 
 7 Szarotka Rokiciny Podhalańskie1-3 0-4 1-1 1-4 1-3 3-0     4-0 3-2 2-0 3-0* 
 8 Napravia Naprawa1-2 2-2 6-0 0-1 0-1 1-2 0-2     2-2 3-0 4-0 
 9 Biali Biały Dunajec1-2 3-3 0-3 2-0 3-1 0-1 3-1 1-2     4-1 3-0* 
 10 Gronik Gronków2-3 1-5 3-2 3-4 0-3 0-1 5-2 1-5 1-1     3-0* 
 11 Wiatr II Ludźmierz0-3* 0-3* 1-4 0-3* 1-0 0-3* 1-2 0-3* 0-1 6-0     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

Pauza: Wiatr II Ludźmierz.
 
Huragan Waksmund 0-1 Napravia Naprawa
Janosik Sieniawa 2-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek 3-1 Lepietnica Klikuszowa
Skawianin Skawa 5-3 Gronik Gronków
Biali Biały Dunajec 1-2 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 2 - 4 września

Pauza: Biali Biały Dunajec.
 
Bystry Nowe Bystre 6-2 Skawianin Skawa
Gronik Gronków 3-2 Wierchy Lasek
Lepietnica Klikuszowa 2-3 Janosik Sieniawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-3 Huragan Waksmund
Napravia Naprawa 4-0 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 3 - 11 września

Pauza: Napravia Naprawa.
 
Wiatr II Ludźmierz 1-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Huragan Waksmund 0-0 Lepietnica Klikuszowa
Janosik Sieniawa 0-0 Gronik Gronków
Wierchy Lasek 3-2 Bystry Nowe Bystre
Skawianin Skawa 5-0 Biali Biały Dunajec

Kolejka 4 - 18 września

Pauza: Skawianin Skawa.
 
Biali Biały Dunajec 0-3 Wierchy Lasek
Bystry Nowe Bystre 5-1 Janosik Sieniawa
Gronik Gronków 0-3 Huragan Waksmund
Lepietnica Klikuszowa 0-3 Wiatr II Ludźmierz
(wo)
mecz przerwany w 25. minucie przy stanie 1-0 z powodu zaatakowania sędziego przez kibica
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-0 Napravia Naprawa

Kolejka 5 - 25 września

Pauza: Szarotka Rokiciny Podhalańskie.
 
Napravia Naprawa 0-1 Lepietnica Klikuszowa
Wiatr II Ludźmierz 6-0 Gronik Gronków
Huragan Waksmund 2-7 Bystry Nowe Bystre
Janosik Sieniawa 5-2 Biali Biały Dunajec
Wierchy Lasek 2-0 Skawianin Skawa

Kolejka 6 - 2 października

Pauza: Wierchy Lasek.
 
Skawianin Skawa 2-1 Janosik Sieniawa
Biali Biały Dunajec 3-1 Huragan Waksmund
Bystry Nowe Bystre 4-3 Wiatr II Ludźmierz
Gronik Gronków 1-5 Napravia Naprawa
Lepietnica Klikuszowa 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 7 - 9 października

Pauza: Lepietnica Klikuszowa.
 
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-0 Gronik Gronków
Napravia Naprawa 1-2 Bystry Nowe Bystre
Wiatr II Ludźmierz 0-1 Biali Biały Dunajec
Huragan Waksmund 2-5 Skawianin Skawa
Janosik Sieniawa 1-1 Wierchy Lasek

Kolejka 8 - 16 października

Pauza: Janosik Sieniawa.
 
Wierchy Lasek 2-2 Huragan Waksmund
Skawianin Skawa 4-1 Wiatr II Ludźmierz
Biali Biały Dunajec 1-2 Napravia Naprawa
Bystry Nowe Bystre 10-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Gronik Gronków 3-4 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 9 - 23 października

Pauza: Gronik Gronków.
 
Lepietnica Klikuszowa 5-0 Bystry Nowe Bystre
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-2 Biali Biały Dunajec
Napravia Naprawa 2-2 Skawianin Skawa
Wiatr II Ludźmierz 1-4 Wierchy Lasek
Huragan Waksmund 4-0 Janosik Sieniawa

Kolejka 10 - 30 października

Pauza: Huragan Waksmund.
 
Janosik Sieniawa 2-2 Wiatr II Ludźmierz
Wierchy Lasek 3-1 Napravia Naprawa
Skawianin Skawa 3-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Biali Biały Dunajec 2-0 Lepietnica Klikuszowa
Bystry Nowe Bystre 4-0 Gronik Gronków

Kolejka 11 - 6 listopada

Pauza: Bystry Nowe Bystre.
 
Gronik Gronków 1-1 Biali Biały Dunajec
Lepietnica Klikuszowa 0-1 Skawianin Skawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Wierchy Lasek
Napravia Naprawa 1-2 Janosik Sieniawa
Wiatr II Ludźmierz 1-0 Huragan Waksmund

Kolejka 12 - 30 kwietnia

Pauza: Wiatr II Ludźmierz.
 
Napravia Naprawa 0-1 Huragan Waksmund
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Janosik Sieniawa
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Wierchy Lasek
Gronik Gronków 1-5 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 2-0 Biali Biały Dunajec

Kolejka 13 - 3 maja

Pauza: Biali Biały Dunajec.
 
Skawianin Skawa 0-1 Bystry Nowe Bystre
Wierchy Lasek 2-1 Gronik Gronków
Janosik Sieniawa 0-1 Lepietnica Klikuszowa
Huragan Waksmund 1-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wiatr II Ludźmierz 0-3 Napravia Naprawa
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 14 - 7 maja

Pauza: Napravia Naprawa.
 
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Wiatr II Ludźmierz
(wo)
Wiatr II Ludźmierz wycofał się z rozgrywek
Lepietnica Klikuszowa 3-0 Huragan Waksmund
Gronik Gronków 0-1 Janosik Sieniawa
Bystry Nowe Bystre 3-4 Wierchy Lasek
Biali Biały Dunajec 3-3 Skawianin Skawa

Kolejka 15 - 14 maja

Pauza: Skawianin Skawa.
 
Wierchy Lasek 0-1 Biali Biały Dunajec
Janosik Sieniawa 2-3 Bystry Nowe Bystre
Huragan Waksmund 3-1 Gronik Gronków
Wiatr II Ludźmierz 0-3 Lepietnica Klikuszowa
(wo)
Napravia Naprawa 0-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 16 - 21 maja

Pauza: Szarotka Rokiciny Podhalańskie.
 
Lepietnica Klikuszowa 7-1 Napravia Naprawa
Gronik Gronków 3-0 Wiatr II Ludźmierz
(wo)
Bystry Nowe Bystre 1-3 Huragan Waksmund
Biali Biały Dunajec 0-1 Janosik Sieniawa
Skawianin Skawa 0-0 Wierchy Lasek

Kolejka 17 - 28 maja

Pauza: Wierchy Lasek.
 
Janosik Sieniawa 1-6 Skawianin Skawa
Huragan Waksmund 2-0 Biali Biały Dunajec
Wiatr II Ludźmierz 0-3 Bystry Nowe Bystre
(wo)
Napravia Naprawa 3-0 Gronik Gronków
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-4 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 18 - 4 czerwca

Pauza: Lepietnica Klikuszowa.
 
Gronik Gronków 5-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Bystry Nowe Bystre 2-0 Napravia Naprawa
Biali Biały Dunajec 3-0 Wiatr II Ludźmierz
(wo)
Skawianin Skawa 3-2 Huragan Waksmund
Wierchy Lasek 2-3 Janosik Sieniawa

Kolejka 19 - 11 czerwca

Pauza: Janosik Sieniawa.
 
Huragan Waksmund 1-2 Wierchy Lasek
Wiatr II Ludźmierz 0-3 Skawianin Skawa
(wo)
Napravia Naprawa 2-2 Biali Biały Dunajec
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-3 Bystry Nowe Bystre
Lepietnica Klikuszowa 4-3 Gronik Gronków

Kolejka 20 - 15 czerwca

Pauza: Gronik Gronków.
 
Bystry Nowe Bystre 3-1 Lepietnica Klikuszowa
Biali Biały Dunajec 3-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skawianin Skawa 3-1 Napravia Naprawa
Wierchy Lasek 3-0 Wiatr II Ludźmierz
(wo)
Janosik Sieniawa 0-1 Huragan Waksmund

Kolejka 21 - 18 czerwca

Pauza: Huragan Waksmund.
 
Wiatr II Ludźmierz 0-3 Janosik Sieniawa
(wo)
Napravia Naprawa 6-0 Wierchy Lasek
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-4 Skawianin Skawa
Lepietnica Klikuszowa 4-2 Biali Biały Dunajec
Gronik Gronków 2-3 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 22 - 25 czerwca

Pauza: Bystry Nowe Bystre.
 
Biali Biały Dunajec 4-1 Gronik Gronków
Skawianin Skawa 0-0 Lepietnica Klikuszowa
Wierchy Lasek 6-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa 3-3 Napravia Naprawa
Huragan Waksmund 3-0 Wiatr II Ludźmierz
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa A 2005/2006 (Podhale)

Klasa B 2005/2006 (Podhale (wschód))

Klasa C 2005/2006 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas