[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Viking Orły 26 60 19 3 4 63-19 10 3 0 41-6 9 0 4 22-13
2.  Pogoń Małkowice 26 52 15 7 4 71-32 10 2 1 43-13 5 5 3 28-19
3.  Leśnik Bircza 26 48 15 3 8 49-31 9 2 2 35-11 6 1 6 14-20
4.  Motor Grochowce 26 41 11 8 7 47-36 6 4 3 24-16 5 4 4 23-20
5.  Grom Wyszatyce 26 37 11 4 11 43-55 8 2 3 24-16 3 2 8 19-39
6.  Bizon Medyka 26 36 9 9 8 41-34 4 5 4 21-15 5 4 4 20-19
7.  San Ostrów 26 34 9 7 10 34-32 5 4 4 18-10 4 3 6 16-22
8.  Cresovia Kalników 26 32 8 8 10 43-48 6 2 5 27-21 2 6 5 16-27 2 3 1 0 1 10-6
9.  Korona Trójczyce 26 32 10 2 14 32-52 9 1 3 25-18 1 1 11 7-34 2 3 1 0 1 6-10
10.  ULKS Hermanowice 26 29 8 5 13 38-45 6 2 5 23-20 2 3 8 15-25 4 7 2 1 1 9-5
11.  Wiar Krówniki 26 29 7 8 11 41-48 4 4 5 24-22 3 4 6 17-26 4 7 2 1 1 8-5
12.  Fort Jaksmanice 26 29 8 5 13 38-51 5 3 5 24-23 3 2 8 14-28 4 3 1 0 3 4-11
13.  Fenix Leszno 26 25 7 4 15 28-47 4 2 7 14-20 3 2 8 14-27
14.  Wesoła Zadąbrowie 26 22 5 7 14 22-60 5 4 4 15-21 0 3 10 7-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Viking Orły    2-0 4-0 2-2 7-0 2-2 3-2 4-0 3-0* 2-0 0-0 6-0 3-0 3-0* 
 2 Pogoń Małkowice3-2     3-1 0-0 4-2 2-1 6-0 1-1 5-0 4-1 7-3 0-1 5-1 3-0 
 3 Leśnik Bircza0-1 1-1     1-0 3-1 2-3 4-0 4-0 2-0 1-0 5-2 2-1 2-2 8-0 
 4 Motor Grochowce2-0 1-1 4-1     3-3 2-0 1-2 2-3 2-0 2-1 1-2 1-1 2-1 1-1 
 5 Grom Wyszatyce1-2 4-3 3-0 2-3     1-3 1-0 2-2 1-0 0-0 3-2 3-1 1-0 2-0 
 6 Bizon Medyka0-1 1-1 0-1 2-2 0-1     1-2 0-0 2-1 3-3 2-1 0-0 6-2 4-0 
 7 San Ostrów0-1 1-2 0-0 0-1 2-0 4-0     1-1 5-1 2-0 0-0 1-3 0-0 2-1 
 8 Cresovia Kalników1-3 2-1 1-3 0-2 4-0 2-2 1-1     7-1 2-1 1-2 2-1 2-4 2-0 
 9 Korona Trójczyce1-0 0-3 0-1 4-3 3-2 0-0 1-0 5-3     1-4 2-1 1-0 2-0 5-1 
 10 ULKS Hermanowice0-2 0-5 0-1 3-2 1-2 3-2 1-0 1-1 1-1     3-1 5-1 0-1 5-1 
 11 Wiar Krówniki4-2 1-3 0-1 1-3 4-1 1-1 1-1 1-4 3-1 1-1     5-1 1-2 1-1 
 12 Fort Jaksmanice1-2 4-4 1-3 2-2 3-4 0-1 2-2 3-1 2-1 2-0 0-1     2-1 2-1 
 13 Fenix Leszno0-3 1-3 2-1 0-1 3-1 0-2 0-3* 3-0 0-1 1-2 1-1 2-1     1-1 
 14 Wesoła Zadąbrowie0-3 1-1 2-1 3-2 2-2 0-3 0-3 0-0 1-0 4-2 1-1 0-3 1-0     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Motor Grochowce 1-1 Fort Jaksmanice
Viking Orły 4-0 Leśnik Bircza
Bizon Medyka 3-3 ULKS Hermanowice
San Ostrów 0-0 Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce 2-0 Wesoła Zadąbrowie
Fenix Leszno 3-0 Cresovia Kalników
Pogoń Małkowice 5-0 Korona Trójczyce

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Fort Jaksmanice 2-1 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 2-1 Pogoń Małkowice
Wesoła Zadąbrowie 1-0 Fenix Leszno
Wiar Krówniki 4-1 Grom Wyszatyce
ULKS Hermanowice 1-0 San Ostrów
Leśnik Bircza 2-3 Bizon Medyka
Motor Grochowce 2-0 Viking Orły

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Viking Orły 6-0 Fort Jaksmanice
Bizon Medyka 2-2 Motor Grochowce
San Ostrów 0-0 Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce 0-0 ULKS Hermanowice
Fenix Leszno 1-1 Wiar Krówniki
Pogoń Małkowice 3-0 Wesoła Zadąbrowie
Korona Trójczyce 5-3 Cresovia Kalników

Kolejka 4 - 4 września

Fort Jaksmanice 3-1 Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie 1-0 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 1-3 Pogoń Małkowice
ULKS Hermanowice 0-1 Fenix Leszno
Leśnik Bircza 3-1 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 1-2 San Ostrów
Viking Orły 2-2 Bizon Medyka

Kolejka 5 - 11 września

Bizon Medyka 0-0 Fort Jaksmanice
San Ostrów 0-1 Viking Orły
Grom Wyszatyce 2-3 Motor Grochowce
Fenix Leszno 2-1 Leśnik Bircza
Pogoń Małkowice 4-1 ULKS Hermanowice
Korona Trójczyce 2-1 Wiar Krówniki
Cresovia Kalników 2-0 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 6 - 18 września

Fort Jaksmanice 2-1 Wesoła Zadąbrowie
Wiar Krówniki 1-4 Cresovia Kalników
ULKS Hermanowice 1-1 Korona Trójczyce
Leśnik Bircza 1-1 Pogoń Małkowice
Motor Grochowce 2-1 Fenix Leszno
Viking Orły 7-0 Grom Wyszatyce
Bizon Medyka 1-2 San Ostrów

Kolejka 7 - 25 września

San Ostrów 1-3 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 1-3 Bizon Medyka
Fenix Leszno 0-3 Viking Orły
Pogoń Małkowice 0-0 Motor Grochowce
Korona Trójczyce 0-1 Leśnik Bircza
Cresovia Kalników 2-1 ULKS Hermanowice
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Wiar Krówniki

Kolejka 8 - 2 października

Fort Jaksmanice 0-1 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 5-1 Wesoła Zadąbrowie
Leśnik Bircza 4-0 Cresovia Kalników
Motor Grochowce 2-0 Korona Trójczyce
Viking Orły 2-0 Pogoń Małkowice
Bizon Medyka 6-2 Fenix Leszno
San Ostrów 2-0 Grom Wyszatyce

Kolejka 9 - 9 października

Grom Wyszatyce 3-1 Fort Jaksmanice
Fenix Leszno 0-3 San Ostrów
(wo)
na boisku 6-1
Pogoń Małkowice 2-1 Bizon Medyka
Korona Trójczyce 1-0 Viking Orły
Cresovia Kalników 0-2 Motor Grochowce
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 1-1 ULKS Hermanowice

Kolejka 10 - 16 października

Fort Jaksmanice 2-0 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 5-2 Wiar Krówniki
Motor Grochowce 1-1 Wesoła Zadąbrowie
Viking Orły 4-0 Cresovia Kalników
Bizon Medyka 2-1 Korona Trójczyce
San Ostrów 1-2 Pogoń Małkowice
Grom Wyszatyce 1-0 Fenix Leszno

Kolejka 11 - 23 października

Fenix Leszno 2-1 Fort Jaksmanice
Pogoń Małkowice 4-2 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 1-0 San Ostrów
Cresovia Kalników 2-2 Bizon Medyka
Wesoła Zadąbrowie 0-3 Viking Orły
Wiar Krówniki 1-3 Motor Grochowce
ULKS Hermanowice 0-1 Leśnik Bircza

Kolejka 12 - 30 października

Fort Jaksmanice 1-3 Leśnik Bircza
Motor Grochowce 2-1 ULKS Hermanowice
Viking Orły 0-0 Wiar Krówniki
Bizon Medyka 4-0 Wesoła Zadąbrowie
San Ostrów 1-1 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 1-0 Korona Trójczyce
Fenix Leszno 1-3 Pogoń Małkowice

Kolejka 13 - 6 listopada

Pogoń Małkowice 0-1 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 2-0 Fenix Leszno
Cresovia Kalników 4-0 Grom Wyszatyce
Wesoła Zadąbrowie 0-3 San Ostrów
Wiar Krówniki 1-1 Bizon Medyka
ULKS Hermanowice 0-2 Viking Orły
Leśnik Bircza 1-0 Motor Grochowce

Kolejka 14 - 3 maja

Fort Jaksmanice 2-2 Motor Grochowce
Leśnik Bircza 0-1 Viking Orły
ULKS Hermanowice 3-2 Bizon Medyka
Wiar Krówniki 1-1 San Ostrów
Wesoła Zadąbrowie 2-2 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 2-4 Fenix Leszno
Korona Trójczyce 0-3 Pogoń Małkowice

Kolejka 15 - 2 kwietnia

Korona Trójczyce 1-0 Fort Jaksmanice
przełożony
Pogoń Małkowice 1-1 Cresovia Kalników
Fenix Leszno 1-1 Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce 3-2 Wiar Krówniki
San Ostrów 2-0 ULKS Hermanowice
Bizon Medyka 0-1 Leśnik Bircza
Viking Orły 2-2 Motor Grochowce

Kolejka 16 - 9 kwietnia

Fort Jaksmanice 1-2 Viking Orły
Motor Grochowce 2-0 Bizon Medyka
Leśnik Bircza 4-0 San Ostrów
ULKS Hermanowice 1-2 Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki 1-2 Fenix Leszno
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Pogoń Małkowice
Cresovia Kalników 7-1 Korona Trójczyce

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Cresovia Kalników 2-1 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 5-1 Wesoła Zadąbrowie
Pogoń Małkowice 7-3 Wiar Krówniki
Fenix Leszno 1-2 ULKS Hermanowice
Grom Wyszatyce 3-0 Leśnik Bircza
San Ostrów 0-1 Motor Grochowce
Bizon Medyka 0-1 Viking Orły

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Fort Jaksmanice 0-1 Bizon Medyka
Viking Orły 3-2 San Ostrów
Motor Grochowce 3-3 Grom Wyszatyce
Leśnik Bircza 2-2 Fenix Leszno
ULKS Hermanowice 0-5 Pogoń Małkowice
Wiar Krówniki 3-1 Korona Trójczyce
Wesoła Zadąbrowie 0-0 Cresovia Kalników

Kolejka 19 - 7 maja

Wesoła Zadąbrowie 0-3 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 1-2 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 1-4 ULKS Hermanowice
Pogoń Małkowice 3-1 Leśnik Bircza
Fenix Leszno 0-1 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 1-2 Viking Orły
San Ostrów 4-0 Bizon Medyka

Kolejka 20 - 14 maja

Fort Jaksmanice 2-2 San Ostrów
Bizon Medyka 0-1 Grom Wyszatyce
Viking Orły 3-0 Fenix Leszno
Motor Grochowce 1-1 Pogoń Małkowice
Leśnik Bircza 2-0 Korona Trójczyce
ULKS Hermanowice 1-1 Cresovia Kalników
Wiar Krówniki 1-1 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 21 - 21 maja

Wiar Krówniki 5-1 Fort Jaksmanice
Wesoła Zadąbrowie 4-2 ULKS Hermanowice
Cresovia Kalników 1-3 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 4-3 Motor Grochowce
Pogoń Małkowice 3-2 Viking Orły
Fenix Leszno 0-2 Bizon Medyka
Grom Wyszatyce 1-0 San Ostrów

Kolejka 22 - 28 maja

Fort Jaksmanice 3-4 Grom Wyszatyce
San Ostrów 0-0 Fenix Leszno
Bizon Medyka 1-1 Pogoń Małkowice
Viking Orły 3-0 Korona Trójczyce
(wo)
Motor Grochowce 2-3 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 8-0 Wesoła Zadąbrowie
ULKS Hermanowice 3-1 Wiar Krówniki

Kolejka 23 - 4 czerwca

ULKS Hermanowice 5-1 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 0-1 Leśnik Bircza
Wesoła Zadąbrowie 3-2 Motor Grochowce
Cresovia Kalników 1-3 Viking Orły
Korona Trójczyce 0-0 Bizon Medyka
Pogoń Małkowice 6-0 San Ostrów
Fenix Leszno 3-1 Grom Wyszatyce

Kolejka 24 - 11 czerwca

Fort Jaksmanice 2-1 Fenix Leszno
Grom Wyszatyce 4-3 Pogoń Małkowice
San Ostrów 5-1 Korona Trójczyce
Bizon Medyka 0-0 Cresovia Kalników
Viking Orły 3-0 Wesoła Zadąbrowie
(wo)
Motor Grochowce 1-2 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 1-0 ULKS Hermanowice

Kolejka 25 - 18 czerwca

Leśnik Bircza 2-1 Fort Jaksmanice
ULKS Hermanowice 3-2 Motor Grochowce
Wiar Krówniki 4-2 Viking Orły
Wesoła Zadąbrowie 0-3 Bizon Medyka
Cresovia Kalników 1-1 San Ostrów
Korona Trójczyce 3-2 Grom Wyszatyce
Pogoń Małkowice 5-1 Fenix Leszno

Kolejka 26 - 25 czerwca

Fort Jaksmanice 4-4 Pogoń Małkowice
Fenix Leszno 0-1 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 2-2 Cresovia Kalników
San Ostrów 2-1 Wesoła Zadąbrowie
Bizon Medyka 2-1 Wiar Krówniki
Viking Orły 2-0 ULKS Hermanowice
Motor Grochowce 4-1 Leśnik Bircza

Klasa okręgowa 2005/2006 (Jarosław)

Klasa A 2005/2006 (Jarosław)
Klasa A 2005/2006 (Lubaczów)
Klasa A 2005/2006 (Przeworsk)

Klasa B 2005/2006 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas