[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świteź Wiązów 26 59 19 2 5 78-42 13 0 0 46-15 6 2 5 32-27
2.  Polonia Miłoszyce 26 57 18 3 5 55-35 9 2 2 26-15 9 1 3 29-20
3.  Sokół Marcinkowice 26 45 13 6 7 63-32 9 2 2 39-14 4 4 5 24-18
4.  LZS Stary Śleszów 26 43 12 7 7 48-30 6 3 4 26-15 6 4 3 22-15
5.  Foto-Higiena II Osiek 26 42 12 6 8 50-37 7 3 3 29-17 5 3 5 21-20
6.  Burza Bystrzyca 26 37 11 4 11 39-39 7 3 3 22-16 4 1 8 17-23 4 7 2 1 1 8-4
7.  Nefryt Jordanów Śląski 26 37 11 4 11 48-45 7 1 5 28-16 4 3 6 20-29 4 6 2 0 2 7-8
8.  Czarni Kondratowice 26 37 12 1 13 46-52 9 0 4 27-21 3 1 9 19-31 4 4 1 1 2 7-10
9.  Ognisko Przeworno 26 35 10 5 11 56-59 7 1 5 36-25 3 4 6 20-34
10.  PKS Łany 26 33 9 6 11 37-39 3 5 5 14-17 6 1 6 23-22
11.  KS Żórawina 26 32 9 5 12 45-57 7 3 3 31-22 2 2 9 14-35
12.  Rzemieślnik Oława 26 28 7 7 12 37-44 4 5 4 23-21 3 2 8 14-23
13.  BKS Borów 26 17 4 5 17 31-64 2 2 9 17-31 2 3 8 14-33
14.  LKS Brożec 26 12 3 3 20 22-80 1 2 10 11-35 2 1 10 11-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Świteź Wiązów    3-2 3-2 3-1 3-0 2-1 2-1 4-2 3-1 2-1 5-1 2-1 7-0 7-2 
 2 Polonia Miłoszyce2-1     3-0 1-1 2-1 3-2 4-0 1-0 2-1 0-3* 3-3 1-2 1-0 3-1 
 3 Sokół Marcinkowice4-2 1-2     2-2 1-2 3-2 4-1 5-2 2-0 2-0 3-0 1-0 1-1 10-0 
 4 LZS Stary Śleszów2-2 1-2 1-1     2-0 3-0 0-2 2-1 10-3 1-0 0-1 1-1 1-2 2-0 
 5 Foto-Higiena II Osiek0-3 1-3 1-1 1-0     1-1 5-1 1-0 1-2 3-0 3-1 4-0 2-2 6-3 
 6 Burza Bystrzyca2-1 0-1 2-2 0-5 2-0     3-1 2-2 1-2 0-0 3-0 2-1 3-1 2-0 
 7 Nefryt Jordanów Śląski1-2 2-2 0-1 3-5 0-1 1-0     2-3 3-0 6-0 2-1 2-1 3-0 3-0* 
 8 Czarni Kondratowice0-5 3-1 2-1 3-0* 1-5 0-3 2-3     5-2 2-1 5-0 1-0 1-0 2-0 
 9 Ognisko Przeworno6-1 2-3 2-1 0-3 1-1 2-3 4-2 3-1     1-5 2-1 5-0 7-2 1-2 
 10 PKS Łany2-4 0-3 1-1 0-1 1-1 3-0 0-3* 5-2 0-0     0-0 0-0 2-1 0-1 
 11 KS Żórawina2-0 3-1 0-6 0-1 3-1 1-0 1-1 3-1 3-3 4-5     3-1 2-2 6-0 
 12 Rzemieślnik Oława4-4 1-2 2-1 2-2 1-1 2-0 1-2 0-1 2-2 0-2 4-2     3-1 1-1 
 13 BKS Borów1-3 1-3 1-2 0-1 2-3 1-3 2-2 3-1 1-1 1-2 2-4 0-5     2-1 
 14 LKS Brożec1-4 2-4 0-5 0-0 1-5 1-2 1-1 0-3* 1-3 0-4 3-0* 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

KS Żórawina 1-0 Burza Bystrzyca
Polonia Miłoszyce 0-3 PKS Łany
(wo)
na boisku 3-0
LKS Brożec 0-3 Czarni Kondratowice
(wo)
na boisku 3-3, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Nefryt Jordanów Śląski 3-0 Ognisko Przeworno
Rzemieślnik Oława 1-1 Foto-Higiena II Osiek
Sokół Marcinkowice 4-2 Świteź Wiązów
BKS Borów 0-1 LZS Stary Śleszów

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Burza Bystrzyca 0-5 LZS Stary Śleszów
Świteź Wiązów 7-0 BKS Borów
Foto-Higiena II Osiek 1-1 Sokół Marcinkowice
Ognisko Przeworno 5-0 Rzemieślnik Oława
Czarni Kondratowice 2-3 Nefryt Jordanów Śląski
PKS Łany 0-1 LKS Brożec
KS Żórawina 3-1 Polonia Miłoszyce

Kolejka 3 - 3 września

Polonia Miłoszyce 3-2 Burza Bystrzyca
LKS Brożec 3-0 KS Żórawina
(wo)
na boisku 1-3
Nefryt Jordanów Śląski 6-0 PKS Łany
Rzemieślnik Oława 0-1 Czarni Kondratowice
Sokół Marcinkowice 2-0 Ognisko Przeworno 13 września
BKS Borów 2-3 Foto-Higiena II Osiek
LZS Stary Śleszów 2-2 Świteź Wiązów

Kolejka 4 - 10 września

Burza Bystrzyca 2-1 Świteź Wiązów
Foto-Higiena II Osiek 1-0 LZS Stary Śleszów
Ognisko Przeworno 7-2 BKS Borów
Czarni Kondratowice 2-1 Sokół Marcinkowice
PKS Łany 0-0 Rzemieślnik Oława
KS Żórawina 1-1 Nefryt Jordanów Śląski
Polonia Miłoszyce 3-1 LKS Brożec

Kolejka 5 - 17 września

LKS Brożec 1-2 Burza Bystrzyca
Nefryt Jordanów Śląski 2-2 Polonia Miłoszyce
Rzemieślnik Oława 4-2 KS Żórawina
Sokół Marcinkowice 2-0 PKS Łany
BKS Borów 3-1 Czarni Kondratowice
LZS Stary Śleszów 10-3 Ognisko Przeworno
Świteź Wiązów 3-0 Foto-Higiena II Osiek

Kolejka 6 - 24 września

Burza Bystrzyca 2-0 Foto-Higiena II Osiek
Ognisko Przeworno 6-1 Świteź Wiązów
Czarni Kondratowice 3-0 LZS Stary Śleszów
(wo)
na boisku 2-1
PKS Łany 2-1 BKS Borów
KS Żórawina 0-6 Sokół Marcinkowice
Polonia Miłoszyce 1-2 Rzemieślnik Oława
LKS Brożec 1-1 Nefryt Jordanów Śląski

Kolejka 7 - 1 października

Nefryt Jordanów Śląski 1-0 Burza Bystrzyca
Rzemieślnik Oława 1-1 LKS Brożec
Sokół Marcinkowice 1-2 Polonia Miłoszyce
BKS Borów 2-4 KS Żórawina
LZS Stary Śleszów 1-0 PKS Łany
Świteź Wiązów 4-2 Czarni Kondratowice
Foto-Higiena II Osiek 1-2 Ognisko Przeworno

Kolejka 8 - 8 października

Burza Bystrzyca 1-2 Ognisko Przeworno
Czarni Kondratowice 1-5 Foto-Higiena II Osiek
PKS Łany 2-4 Świteź Wiązów
KS Żórawina 0-1 LZS Stary Śleszów
Polonia Miłoszyce 1-0 BKS Borów
LKS Brożec 0-5 Sokół Marcinkowice
Nefryt Jordanów Śląski 2-1 Rzemieślnik Oława

Kolejka 9 - 15 października

Rzemieślnik Oława 2-0 Burza Bystrzyca
Sokół Marcinkowice 4-1 Nefryt Jordanów Śląski
BKS Borów 2-1 LKS Brożec
LZS Stary Śleszów 1-2 Polonia Miłoszyce
Świteź Wiązów 5-1 KS Żórawina
Foto-Higiena II Osiek 3-0 PKS Łany
Ognisko Przeworno 3-1 Czarni Kondratowice

Kolejka 10 - 22 października

Burza Bystrzyca 2-2 Czarni Kondratowice
PKS Łany 0-0 Ognisko Przeworno
KS Żórawina 3-1 Foto-Higiena II Osiek
Polonia Miłoszyce 2-1 Świteź Wiązów
LKS Brożec 0-0 LZS Stary Śleszów
Nefryt Jordanów Śląski 3-0 BKS Borów
Rzemieślnik Oława 2-1 Sokół Marcinkowice

Kolejka 11 - 29 października

Sokół Marcinkowice 3-2 Burza Bystrzyca
BKS Borów 0-5 Rzemieślnik Oława
LZS Stary Śleszów 0-2 Nefryt Jordanów Śląski
Świteź Wiązów 7-2 LKS Brożec
Foto-Higiena II Osiek 1-3 Polonia Miłoszyce
Ognisko Przeworno 2-1 KS Żórawina
Czarni Kondratowice 2-1 PKS Łany

Kolejka 12 - 5 listopada

Burza Bystrzyca 0-0 PKS Łany
KS Żórawina 3-1 Czarni Kondratowice
Polonia Miłoszyce 2-1 Ognisko Przeworno
LKS Brożec 1-5 Foto-Higiena II Osiek
Nefryt Jordanów Śląski 1-2 Świteź Wiązów
Rzemieślnik Oława 2-2 LZS Stary Śleszów
Sokół Marcinkowice 1-1 BKS Borów

Kolejka 13 - 12 listopada

BKS Borów 1-3 Burza Bystrzyca
LZS Stary Śleszów 1-1 Sokół Marcinkowice
Świteź Wiązów 2-1 Rzemieślnik Oława
Foto-Higiena II Osiek 5-1 Nefryt Jordanów Śląski
Ognisko Przeworno 1-2 LKS Brożec
Czarni Kondratowice 3-1 Polonia Miłoszyce
PKS Łany 0-0 KS Żórawina

Kolejka 14 - 19 listopada

Burza Bystrzyca 3-0 KS Żórawina
PKS Łany 0-3 Polonia Miłoszyce
Czarni Kondratowice 2-0 LKS Brożec
Ognisko Przeworno 4-2 Nefryt Jordanów Śląski
Foto-Higiena II Osiek 4-0 Rzemieślnik Oława
Świteź Wiązów 3-2 Sokół Marcinkowice
LZS Stary Śleszów 1-2 BKS Borów

Kolejka 15 - 25 marca

LZS Stary Śleszów 3-0 Burza Bystrzyca
BKS Borów 1-3 Świteź Wiązów
Sokół Marcinkowice 1-2 Foto-Higiena II Osiek
Rzemieślnik Oława 2-2 Ognisko Przeworno
Nefryt Jordanów Śląski 2-3 Czarni Kondratowice
LKS Brożec 0-4 PKS Łany
Polonia Miłoszyce 3-3 KS Żórawina

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Burza Bystrzyca 0-1 Polonia Miłoszyce
KS Żórawina 6-0 LKS Brożec
PKS Łany 0-3 Nefryt Jordanów Śląski
(wo)
na boisku 2-1
Czarni Kondratowice 1-0 Rzemieślnik Oława
Ognisko Przeworno 2-1 Sokół Marcinkowice
Foto-Higiena II Osiek 2-2 BKS Borów
Świteź Wiązów 3-1 LZS Stary Śleszów

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Świteź Wiązów 2-1 Burza Bystrzyca
LZS Stary Śleszów 2-0 Foto-Higiena II Osiek
BKS Borów 1-1 Ognisko Przeworno
Sokół Marcinkowice 5-2 Czarni Kondratowice
Rzemieślnik Oława 0-2 PKS Łany
Nefryt Jordanów Śląski 2-1 KS Żórawina
LKS Brożec 2-4 Polonia Miłoszyce

Kolejka 18 - 22 kwietnia

Burza Bystrzyca 2-0 LKS Brożec
Polonia Miłoszyce 4-0 Nefryt Jordanów Śląski
KS Żórawina 3-1 Rzemieślnik Oława
PKS Łany 1-1 Sokół Marcinkowice
Czarni Kondratowice 1-0 BKS Borów
Ognisko Przeworno 0-3 LZS Stary Śleszów
Foto-Higiena II Osiek 0-3 Świteź Wiązów

Kolejka 19 - 29 kwietnia

Foto-Higiena II Osiek 1-1 Burza Bystrzyca
Świteź Wiązów 3-1 Ognisko Przeworno
LZS Stary Śleszów 2-1 Czarni Kondratowice
BKS Borów 1-2 PKS Łany
Sokół Marcinkowice 3-0 KS Żórawina
Rzemieślnik Oława 1-2 Polonia Miłoszyce
Nefryt Jordanów Śląski 3-0 LKS Brożec
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 20 - 6 maja

Burza Bystrzyca 3-1 Nefryt Jordanów Śląski
LKS Brożec 1-2 Rzemieślnik Oława
Polonia Miłoszyce 3-0 Sokół Marcinkowice
KS Żórawina 2-2 BKS Borów
PKS Łany 0-1 LZS Stary Śleszów
Czarni Kondratowice 0-5 Świteź Wiązów
Ognisko Przeworno 1-1 Foto-Higiena II Osiek

Kolejka 21 - 13 maja

Ognisko Przeworno 2-3 Burza Bystrzyca
Foto-Higiena II Osiek 1-0 Czarni Kondratowice
Świteź Wiązów 2-1 PKS Łany
LZS Stary Śleszów 0-1 KS Żórawina
BKS Borów 1-3 Polonia Miłoszyce
Sokół Marcinkowice 10-0 LKS Brożec
Rzemieślnik Oława 1-2 Nefryt Jordanów Śląski

Kolejka 22 - 20 maja

Burza Bystrzyca 2-1 Rzemieślnik Oława
Nefryt Jordanów Śląski 0-1 Sokół Marcinkowice
LKS Brożec 0-2 BKS Borów
Polonia Miłoszyce 1-1 LZS Stary Śleszów
KS Żórawina 2-0 Świteź Wiązów
PKS Łany 1-1 Foto-Higiena II Osiek
Czarni Kondratowice 5-2 Ognisko Przeworno

Kolejka 23 - 27 maja

Czarni Kondratowice 0-3 Burza Bystrzyca
Ognisko Przeworno 1-5 PKS Łany
Foto-Higiena II Osiek 3-1 KS Żórawina
Świteź Wiązów 3-2 Polonia Miłoszyce
LZS Stary Śleszów 2-0 LKS Brożec
BKS Borów 2-2 Nefryt Jordanów Śląski
Sokół Marcinkowice 1-0 Rzemieślnik Oława

Kolejka 24 - 3 czerwca

Burza Bystrzyca 2-2 Sokół Marcinkowice
Rzemieślnik Oława 3-1 BKS Borów
Nefryt Jordanów Śląski 3-5 LZS Stary Śleszów
LKS Brożec 1-4 Świteź Wiązów
Polonia Miłoszyce 2-1 Foto-Higiena II Osiek
KS Żórawina 3-3 Ognisko Przeworno
PKS Łany 5-2 Czarni Kondratowice 7 czerwca

Kolejka 25 - 10 czerwca

PKS Łany 3-0 Burza Bystrzyca
Czarni Kondratowice 5-0 KS Żórawina
Ognisko Przeworno 2-3 Polonia Miłoszyce
Foto-Higiena II Osiek 6-3 LKS Brożec
Świteź Wiązów 2-1 Nefryt Jordanów Śląski
LZS Stary Śleszów 1-1 Rzemieślnik Oława
BKS Borów 1-2 Sokół Marcinkowice

Kolejka 26 - 17 czerwca

Burza Bystrzyca 3-1 BKS Borów
Sokół Marcinkowice 2-2 LZS Stary Śleszów
Rzemieślnik Oława 4-4 Świteź Wiązów
Nefryt Jordanów Śląski 0-1 Foto-Higiena II Osiek
LKS Brożec 1-3 Ognisko Przeworno
Polonia Miłoszyce 1-0 Czarni Kondratowice
KS Żórawina 4-5 PKS Łany

Klasa okręgowa 2006/2007 (Wrocław)

Klasa A 2006/2007 (Wrocław I)
Klasa A 2006/2007 (Wrocław III)

Klasa B 2006/2007 (Wrocław I)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław II)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław III)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław IV)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław IX)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław V)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław VI)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław VII)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław VIII)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław X)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław XI)
Klasa B 2006/2007 (Wrocław XII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas