[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Pniewo 18 46 15 1 2 81-25 8 1 0 46-11 7 0 2 35-14
2.  Narew Zambski Kościelne 18 40 12 4 2 49-24 5 3 1 21-11 7 1 1 28-13
3.  GKS Pokrzywnica 18 38 12 2 4 53-25 6 1 2 35-16 6 1 2 18-9
4.  Narew II Ostrołęka 18 33 10 3 5 62-26 6 1 2 40-12 4 2 3 22-14
5.  WKS Mystkówiec Stary 18 32 10 2 6 41-32 5 0 4 18-19 5 2 2 23-13
6.  LUKS Łęg Przedmiejski 18 23 7 2 9 48-36 4 1 4 22-16 3 1 5 26-20
7.  Jantar Parciaki 18 13 4 1 13 30-69 2 0 7 15-29 2 1 6 15-40
8.  Świt Baranowo 18 12 4 0 14 23-88 3 0 6 14-41 1 0 8 9-47
9.  LKS Zatory 18 11 3 2 13 20-48 2 1 6 14-19 1 1 7 6-29
10.  Bartnik Myszyniec 18 10 1 7 10 19-53 1 4 4 9-18 0 3 6 10-35
Narew II Ostrołęka rozgrywa swoje mecze w Ostrołęce-Wojciechowicach.
LUKS Łęg Przedmiejski rozgrywa swoje mecze w Lelisie.
Jantar Parciaki rozgrywa swoje mecze w Jednorożcu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 KS Pniewo    6-2 2-0 2-2 5-1 3-2 10-2 11-1 2-0 5-1 
 2 Narew Zambski Kościelne3-4     1-1 2-1 1-1 3-1 5-1 2-1 3-0* 1-1 
 3 GKS Pokrzywnica0-2 2-4     3-0* 4-3 5-3 4-2 10-0 5-0 2-2 
 4 Narew II Ostrołęka5-0 0-3* 3-1     0-3* 2-2 6-2 11-1 4-0 9-0 
 5 WKS Mystkówiec Stary0-4 0-3 0-4 3-0*     2-6 3-0* 2-0 5-2 3-0* 
 6 LUKS Łęg Przedmiejski5-1 0-3 1-2 1-5 2-2     0-1 4-0 4-0 5-2 
 7 Jantar Parciaki1-5 1-4 1-3 2-3 1-3 1-6     3-2 1-2 4-1 
 8 Świt Baranowo0-15 0-3* 0-3 0-9 0-3 2-1 4-5     4-1 4-1 
 9 LKS Zatory0-2 0-2 1-2 1-2 0-4 1-5 6-0 3-0     2-2 
 10 Bartnik Myszyniec0-2 4-4 0-2 0-0 0-3* 1-0 2-2 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

LKS Zatory 3-0 Świt Baranowo 31 sierpnia, 13:00
GKS Pokrzywnica 2-4 Narew Zambski Kościelne 31 sierpnia, 13:00
Narew II Ostrołęka 2-2 LUKS Łęg Przedmiejski 31 sierpnia, 13:00
KS Pniewo 10-2 Jantar Parciaki 31 sierpnia, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 3-0 Bartnik Myszyniec 31 sierpnia, 13:00
(wo)

Kolejka 2 - 6-7 września

Świt Baranowo 4-1 Bartnik Myszyniec 7 września, 13:00
LUKS Łęg Przedmiejski 5-1 KS Pniewo 7 września, 13:00
Narew Zambski Kościelne 2-1 Narew II Ostrołęka 7 września, 13:00
LKS Zatory 1-2 GKS Pokrzywnica 7 września, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 3-0 Jantar Parciaki 7 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 - 13-14 września

Narew II Ostrołęka 4-0 LKS Zatory 14 września, 13:00
KS Pniewo 6-2 Narew Zambski Kościelne
WKS Mystkówiec Stary 2-6 LUKS Łęg Przedmiejski 14 września, 12:00
Bartnik Myszyniec 2-2 Jantar Parciaki 14 września, 14:00
Świt Baranowo 0-3 GKS Pokrzywnica 13 września, 14:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Świt Baranowo 4-5 Jantar Parciaki 21 września, 13:00
LUKS Łęg Przedmiejski 5-2 Bartnik Myszyniec 21 września, 14:00
Narew Zambski Kościelne 1-1 WKS Mystkówiec Stary 21 września, 14:00
LKS Zatory 0-2 KS Pniewo 21 września, 14:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Narew II Ostrołęka 21 września, 15:00
(wo)
na boisku 0-5, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 5 - 27-28 września

Narew II Ostrołęka 11-1 Świt Baranowo 28 września, 11:00
KS Pniewo 2-0 GKS Pokrzywnica 28 września, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 5-2 LKS Zatory 28 września, 12:00
Bartnik Myszyniec 4-4 Narew Zambski Kościelne 28 września, 14:00
Jantar Parciaki 1-6 LUKS Łęg Przedmiejski 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Świt Baranowo 2-1 LUKS Łęg Przedmiejski 5 października, 13:00
Narew Zambski Kościelne 5-1 Jantar Parciaki 5 października, 14:00
LKS Zatory 2-2 Bartnik Myszyniec 5 października, 14:00
GKS Pokrzywnica 4-3 WKS Mystkówiec Stary 5 października, 15:00
Narew II Ostrołęka 5-0 KS Pniewo 9 listopada, 12:00
mecz przerwany w 74. minucie przy stanie 5-0 z powodu napaści na sędziego przez zawodnika gości

Kolejka 7 - 11-12 października

KS Pniewo 11-1 Świt Baranowo 12 października, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 3-0 Narew II Ostrołęka 12 października, 13:00
(wo)
Bartnik Myszyniec 0-2 GKS Pokrzywnica 12 października, 13:00
Jantar Parciaki 1-2 LKS Zatory 12 października, 13:00
LUKS Łęg Przedmiejski 0-3 Narew Zambski Kościelne 12 października, 14:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Świt Baranowo 0-3 Narew Zambski Kościelne 19 października, 13:00
(wo)
mecz się nie odbył
LKS Zatory 1-5 LUKS Łęg Przedmiejski 19 października, 14:00
GKS Pokrzywnica 4-2 Jantar Parciaki 19 października, 15:00
Narew II Ostrołęka 9-0 Bartnik Myszyniec 19 października, 14:00
KS Pniewo 5-1 WKS Mystkówiec Stary 19 października, 13:00

Kolejka 9 - 25-26 października

WKS Mystkówiec Stary 2-0 Świt Baranowo 26 października, 11:00
Bartnik Myszyniec 0-2 KS Pniewo 26 października, 13:00
Jantar Parciaki 2-3 Narew II Ostrołęka 26 października, 14:00
LUKS Łęg Przedmiejski 1-2 GKS Pokrzywnica 26 października, 14:00
Narew Zambski Kościelne 3-0 LKS Zatory
(wo)
nie odbył się z powodu wyjazdu drużyny gości na mistrzostwa Polski LZS-ów do Raciborza

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Świt Baranowo 4-1 LKS Zatory 19 kwietnia, 13:00
Narew Zambski Kościelne 1-1 GKS Pokrzywnica 19 kwietnia, 13:00
LUKS Łęg Przedmiejski 1-5 Narew II Ostrołęka 19 kwietnia, 13:00
Jantar Parciaki 1-5 KS Pniewo 19 kwietnia, 13:00
Bartnik Myszyniec 0-3 WKS Mystkówiec Stary 19 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Jantar Parciaki 1-3 WKS Mystkówiec Stary 26 kwietnia, 13:00
Bartnik Myszyniec 1-4 Świt Baranowo 26 kwietnia, 13:00
KS Pniewo 3-2 LUKS Łęg Przedmiejski 26 kwietnia, 13:00
Narew II Ostrołęka 0-3 Narew Zambski Kościelne 26 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 5-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
GKS Pokrzywnica 5-0 LKS Zatory 26 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 maja

GKS Pokrzywnica 10-0 Świt Baranowo 3 maja, 14:00
LKS Zatory 1-2 Narew II Ostrołęka 3 maja, 13:00
Narew Zambski Kościelne 3-4 KS Pniewo 3 maja, 15:00
LUKS Łęg Przedmiejski 2-2 WKS Mystkówiec Stary 3 maja, 14:00
Jantar Parciaki 4-1 Bartnik Myszyniec 3 maja, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 maja

Jantar Parciaki 3-2 Świt Baranowo 10 maja, 16:30
Bartnik Myszyniec 1-0 LUKS Łęg Przedmiejski 10 maja, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 0-3 Narew Zambski Kościelne 10 maja, 15:00
KS Pniewo 2-0 LKS Zatory 10 maja, 17:00
Narew II Ostrołęka 3-1 GKS Pokrzywnica 10 maja, 11:00

Kolejka 14 - 16-17 maja

Świt Baranowo 0-9 Narew II Ostrołęka 18 maja, 16:00
GKS Pokrzywnica 0-2 KS Pniewo 17 maja, 14:00
LKS Zatory 0-4 WKS Mystkówiec Stary 17 maja, 13:00
Narew Zambski Kościelne 1-1 Bartnik Myszyniec 17 maja, 15:00
LUKS Łęg Przedmiejski 0-1 Jantar Parciaki 17 maja, 14:00

Kolejka 15 - 23-24 maja

LUKS Łęg Przedmiejski 4-0 Świt Baranowo 24 maja, 14:00
Jantar Parciaki 1-4 Narew Zambski Kościelne 24 maja, 14:00
Bartnik Myszyniec 1-1 LKS Zatory 24 maja, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 0-4 GKS Pokrzywnica 24 maja, 15:00
KS Pniewo 2-2 Narew II Ostrołęka 23 maja, 17:00

Kolejka 16 - 30-31 maja

Świt Baranowo 0-15 KS Pniewo 31 maja, 16:00
w Pniewie; Świt gospodarzem
Narew II Ostrołęka 0-3 WKS Mystkówiec Stary
(wo)
GKS Pokrzywnica 2-2 Bartnik Myszyniec 31 maja, 14:00
LKS Zatory 6-0 Jantar Parciaki 31 maja, 13:00
Narew Zambski Kościelne 3-1 LUKS Łęg Przedmiejski 31 maja, 15:00

Kolejka 17 - 7 czerwca

Narew Zambski Kościelne 2-1 Świt Baranowo 7 czerwca, 13:00
LUKS Łęg Przedmiejski 4-0 LKS Zatory 7 czerwca, 13:00
Jantar Parciaki 1-3 GKS Pokrzywnica 7 czerwca, 13:00
Bartnik Myszyniec 0-0 Narew II Ostrołęka 7 czerwca, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 0-4 KS Pniewo 7 czerwca, 13:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

Świt Baranowo 0-3 WKS Mystkówiec Stary 14 czerwca, 13:00
KS Pniewo 5-1 Bartnik Myszyniec 14 czerwca, 13:00
Narew II Ostrołęka 6-2 Jantar Parciaki 14 czerwca, 13:00
GKS Pokrzywnica 5-3 LUKS Łęg Przedmiejski 14 czerwca, 13:00
LKS Zatory 0-2 Narew Zambski Kościelne 14 czerwca, 11:00

Klasa A 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2008/2009 (Ciechanów)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas