[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Ciechanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza 34 II Płońsk 16 39 13 0 3 46-21 8 0 0 31-8 5 0 3 15-13
2.  Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 16 35 11 2 3 34-13 7 1 0 21-1 4 1 3 13-12 2 6 2 0 0 2-0
3.  Wkra Andzin 16 35 11 2 3 45-15 7 0 1 26-5 4 2 2 19-10 2 0 0 0 2 0-2
4.  Wkra Sochocin 16 29 9 2 5 38-34 5 2 1 22-8 4 0 4 16-26
5.  Gryf Kownaty Żędowe 16 25 8 1 7 42-38 6 0 2 31-15 2 1 5 11-23
6.  Borovia Czernice Borowe 16 16 5 1 10 29-41 3 1 4 18-18 2 0 6 11-23
7.  Jutrzenka Unieck 16 14 3 5 8 28-41 3 2 3 16-20 0 3 5 12-21
8.  GKS Gumino 16 10 3 1 12 34-68 2 1 5 21-26 1 0 7 13-42
9.  Gladiator II Słoszewo 16 5 1 2 13 20-45 1 1 6 9-20 0 1 7 11-25
MKS Szreńsk i Sona II Nowe Miasto wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Wkra Sochocin rozgrywa swoje mecze w Ojrzeniu.
MKS II Przasnysz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Neon Świercze wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Tęcza 34 II Płońsk    2-1 1-0 3-0 3-1 8-1 4-2 7-1 3-2 
 2 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą1-0     1-0 6-0 3-0 3-0* 0-0 6-1 1-0 
 3 Wkra Andzin5-1 0-1     3-0 3-1 3-1 4-1 5-0 3-0 
 4 Wkra Sochocin3-1 0-1 1-1     4-0 2-1 2-2 6-1 4-1 
 5 Gryf Kownaty Żędowe1-2 1-0 1-4 6-0     5-3 3-1 10-2 4-3 
 6 Borovia Czernice Borowe0-3 4-2 1-3 2-4 0-1     1-1 5-3 5-1 
 7 Jutrzenka Unieck1-2 2-2 1-1 2-6 3-5 1-0     3-2 3-2 
 8 GKS Gumino0-3* 1-2 3-5 4-5 6-2 0-3 5-4     2-2 
 9 Gladiator II Słoszewo2-3 2-4 1-5 0-1 1-1 1-2 2-1 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Borovia Czernice Borowe.
 
GKS Gumino 2-2 Gladiator II Słoszewo 31 sierpnia, 13:00
Tęcza 34 II Płońsk 3-0 Wkra Sochocin 31 sierpnia, 13:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-0 Wkra Andzin 31 sierpnia, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Jutrzenka Unieck 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 3 września

Pauza: Gryf Kownaty Żędowe, Jutrzenka Unieck, Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą.
 
Wkra Andzin - Neon Świercze 3 września, 17:00
było 7-0, anulowany
Wkra Sochocin 2-1 Borovia Czernice Borowe 3 września, 17:00
Gladiator II Słoszewo 2-3 Tęcza 34 II Płońsk 3 września, 17:00
MKS II Przasnysz - GKS Gumino 3 września, 17:00
było 5-0, anulowany

Kolejka 3 - 6-7 września

Pauza: GKS Gumino, Jutrzenka Unieck.
 
Tęcza 34 II Płońsk - MKS II Przasnysz 7 września, 13:00
było 7-0, anulowany
Borovia Czernice Borowe 5-1 Gladiator II Słoszewo 7 września, 13:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 6-0 Wkra Sochocin 7 września, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-4 Wkra Andzin 7 września, 13:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Pauza: Gryf Kownaty Żędowe.
 
Wkra Andzin 4-1 Jutrzenka Unieck
Wkra Sochocin - Neon Świercze
było 4-1, anulowany
Gladiator II Słoszewo 2-4 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
MKS II Przasnysz - Borovia Czernice Borowe
było 3-1, anulowany
GKS Gumino 0-3 Tęcza 34 II Płońsk
(wo)
gospodarze nie zapewnili opieki medycznej

Kolejka 5 - 20-21 września

Pauza: Jutrzenka Unieck.
 
Borovia Czernice Borowe 5-3 GKS Gumino 21 września, 14:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą - MKS II Przasnysz
było 0-3, anulowany
Neon Świercze - Gladiator II Słoszewo
było 5-5, anulowany
Gryf Kownaty Żędowe 6-0 Wkra Sochocin 21 września, 10:00
Tęcza 34 II Płońsk 1-0 Wkra Andzin

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Wkra Andzin.
 
Wkra Sochocin 2-2 Jutrzenka Unieck
Gladiator II Słoszewo 1-1 Gryf Kownaty Żędowe
MKS II Przasnysz - Neon Świercze
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GKS Gumino 1-2 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Tęcza 34 II Płońsk 8-1 Borovia Czernice Borowe

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Wkra Sochocin.
 
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-0 Tęcza 34 II Płońsk
Neon Świercze - GKS Gumino
było 2-1, anulowany
Gryf Kownaty Żędowe - MKS II Przasnysz
było 3-4, anulowany
Jutrzenka Unieck 3-2 Gladiator II Słoszewo
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 3-2 - goście zeszli z boiska; uznano wynik z boiska
Wkra Andzin 3-1 Borovia Czernice Borowe

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Gladiator II Słoszewo.
 
Wkra Sochocin 1-1 Wkra Andzin 5 października, 13:00
MKS II Przasnysz - Jutrzenka Unieck 4 października, 15:00
było 4-2, anulowany
GKS Gumino 6-2 Gryf Kownaty Żędowe 5 października, 14:00
Tęcza 34 II Płońsk - Neon Świercze 5 października, 14:00
było 4-0, anulowany
Borovia Czernice Borowe 4-2 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 5 października, 13:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą.
 
Neon Świercze - Borovia Czernice Borowe 12 października, 13:00
było 2-3, anulowany
Gryf Kownaty Żędowe 1-2 Tęcza 34 II Płońsk 12 października, 12:00
Jutrzenka Unieck 3-2 GKS Gumino 12 października, 14:00
Wkra Andzin 3-0 Gladiator II Słoszewo 12 października, 11:00
MKS II Przasnysz - Wkra Sochocin 12 października, 14:30
było 8-0, anulowany

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: GKS Gumino, Wkra Sochocin, Gladiator II Słoszewo.
 
MKS II Przasnysz - Wkra Andzin
było 2-4, anulowany
Tęcza 34 II Płońsk 4-2 Jutrzenka Unieck
Borovia Czernice Borowe 0-1 Gryf Kownaty Żędowe
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą - Neon Świercze
było 2-1, anulowany

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Tęcza 34 II Płońsk.
 
Gryf Kownaty Żędowe 1-0 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą
Jutrzenka Unieck 1-0 Borovia Czernice Borowe
Wkra Andzin 5-0 GKS Gumino
Wkra Sochocin 4-1 Gladiator II Słoszewo

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Tęcza 34 II Płońsk, Gladiator II Słoszewo, Borovia Czernice Borowe, Wkra Andzin.
 
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 0-0 Jutrzenka Unieck
Neon Świercze - Gryf Kownaty Żędowe
było 4-3, anulowany
Wkra Sochocin 6-1 GKS Gumino

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą, GKS Gumino, Wkra Sochocin, Tęcza 34 II Płońsk, Gryf Kownaty Żędowe, Borovia Czernice Borowe, Wkra Andzin.
 
Jutrzenka Unieck - Neon Świercze
było 1-0, anulowany
Gladiator II Słoszewo - MKS II Przasnysz
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Borovia Czernice Borowe.
 
Gladiator II Słoszewo 0-3 GKS Gumino 22 marca, 13:00
Wkra Sochocin 3-1 Tęcza 34 II Płońsk 22 marca, 13:00
Wkra Andzin 0-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 22 marca, 13:00
Jutrzenka Unieck 3-5 Gryf Kownaty Żędowe 22 marca, 13:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: Wkra Andzin, Gryf Kownaty Żędowe, GKS Gumino.
 
Borovia Czernice Borowe 2-4 Wkra Sochocin 29 marca, 13:00
Tęcza 34 II Płońsk 3-2 Gladiator II Słoszewo 29 marca, 13:00
Jutrzenka Unieck 2-2 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pauza: GKS Gumino, Jutrzenka Unieck, Tęcza 34 II Płońsk.
 
Gladiator II Słoszewo 1-2 Borovia Czernice Borowe 5 kwietnia, 14:00
Wkra Sochocin 0-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 5 kwietnia, 13:00
Wkra Andzin 3-1 Gryf Kownaty Żędowe 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Borovia Czernice Borowe, Gryf Kownaty Żędowe, Wkra Sochocin.
 
Jutrzenka Unieck 1-1 Wkra Andzin
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 1-0 Gladiator II Słoszewo
Tęcza 34 II Płońsk 7-1 GKS Gumino

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą, Jutrzenka Unieck, Wkra Andzin, Gladiator II Słoszewo, Tęcza 34 II Płońsk.
 
GKS Gumino 0-3 Borovia Czernice Borowe 26 kwietnia, 15:00 (150)
Wkra Sochocin 4-0 Gryf Kownaty Żędowe 26 kwietnia, 13:00 (100)

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Wkra Andzin.
 
Jutrzenka Unieck 2-6 Wkra Sochocin 3 maja, 13:00 (120)
Gryf Kownaty Żędowe 4-3 Gladiator II Słoszewo 3 maja, 11:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 6-1 GKS Gumino 3 maja, 13:00
Borovia Czernice Borowe 0-3 Tęcza 34 II Płońsk 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Gryf Kownaty Żędowe, Wkra Sochocin, GKS Gumino.
 
Tęcza 34 II Płońsk 2-1 Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 10 maja, 17:00
Gladiator II Słoszewo 2-1 Jutrzenka Unieck 10 maja, 14:00
Borovia Czernice Borowe 1-3 Wkra Andzin 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Tęcza 34 II Płońsk, Gladiator II Słoszewo, Jutrzenka Unieck.
 
Wkra Andzin 3-0 Wkra Sochocin 16 maja, 17:00
Gryf Kownaty Żędowe 10-2 GKS Gumino 17 maja, 11:00
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 3-0 Borovia Czernice Borowe 17 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą, Wkra Sochocin, Borovia Czernice Borowe.
 
Tęcza 34 II Płońsk 3-1 Gryf Kownaty Żędowe 24 maja, 15:00
GKS Gumino 5-4 Jutrzenka Unieck 24 maja, 16:00
Gladiator II Słoszewo 1-5 Wkra Andzin 31 maja, 13:00
w Arcelinie

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Wkra Andzin, Gladiator II Słoszewo, Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą.
 
Jutrzenka Unieck 1-2 Tęcza 34 II Płońsk 31 maja, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 5-3 Borovia Czernice Borowe 31 maja, 11:00
GKS Gumino 4-5 Wkra Sochocin 14 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Tęcza 34 II Płońsk.
 
Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą 3-0 Gryf Kownaty Żędowe 7 czerwca, 13:00
Borovia Czernice Borowe 1-1 Jutrzenka Unieck 7 czerwca, 13:00
GKS Gumino 3-5 Wkra Andzin 7 czerwca, 13:00
Gladiator II Słoszewo 0-1 Wkra Sochocin 7 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 25 - 14 czerwca

Pauza: Wkra Sochocin, GKS Gumino, Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą, Jutrzenka Unieck, Borovia Czernice Borowe, Gladiator II Słoszewo, Gryf Kownaty Żędowe.
 
Wkra Andzin 5-1 Tęcza 34 II Płońsk 14 czerwca, 13:00

Klasa A 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2008/2009 (Ostrołęka)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas