[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1993/1994
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 34 48 19 13 2 72-24 11 6 0 44-11 8 7 2 28-13
2.  GKS Katowice 34 47 17 13 4 52-28 10 5 2 29-11 7 8 2 23-17
3.  Górnik Zabrze 34 46 17 12 5 56-32 12 3 2 35-14 5 9 3 21-18
4.  Łódzki KS 34 42 17 11 6 49-24 10 5 2 31-8 7 6 4 18-16
5.  Pogoń Szczecin 34 41 11 19 4 39-24 9 7 1 26-10 2 12 3 13-14
6.  Widzew Łódź 34 39 12 15 7 45-33 5 10 2 24-17 7 5 5 21-16
7.  Ruch Chorzów 34 37 14 9 11 48-41 10 4 3 32-17 4 5 8 16-24 2 2 0 2 0 1-1
8.  Hutnik Kraków 34 37 12 13 9 33-30 8 6 3 17-8 4 7 6 16-22 2 2 0 2 0 1-1
9.  Lech Poznań 34 35 12 11 11 39-32 9 5 3 25-14 3 6 8 14-18
10.  Sokół Pniewy 34 33 11 11 12 41-40 7 7 3 24-11 4 4 9 17-29
11.  Stal Mielec 34 31 11 9 14 32-45 8 4 5 19-11 3 5 9 13-34
12.  Stal Stalowa Wola 34 30 8 14 12 25-37 4 11 2 15-11 4 3 10 10-26 4 6 2 2 0 2-0
13.  Zagłębie Lubin 34 30 9 12 13 40-47 6 5 6 24-24 3 7 7 16-23 4 3 1 1 2 6-3
14.  Warta Poznań 34 30 11 8 15 32-45 8 4 5 18-14 3 4 10 14-31 4 3 1 1 2 2-7
15.  Wisła Kraków 34 22 6 13 15 30-46 4 8 5 18-17 2 5 10 12-29
16.  Polonia Warszawa 34 19 4 11 19 28-61 3 6 8 15-25 1 5 11 13-36 2 4 2 0 0 4-1
17.  Siarka Tarnobrzeg 34 19 5 9 20 25-57 4 3 10 16-32 1 6 10 9-25 2 0 0 0 2 1-4
18.  Zawisza Bydgoszcz 34 17 4 9 21 30-70 2 7 8 17-32 2 2 13 13-38
W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - Łódzki KS.
Legia Warszawa, Łódzki KS i Wisła Kraków przystąpiły do rozgrywek z trzema punktami ujemnymi, w związku z wydarzeniami poprzedniego sezonu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Legia Warszawa    0-0 1-1 0-0 0-0 2-0 2-0 5-0 2-0 5-0 3-0 5-1 2-2 3-2 1-1 2-1 6-3 5-0 
 2 GKS Katowice1-1     1-1 1-2 1-1 1-1 1-0 3-0 2-1 3-0 2-0 2-2 1-0 3-0 1-0 3-1 0-1 3-0 
 3 Górnik Zabrze2-1 4-2     1-2 3-2 2-0 0-0 1-2 1-0 1-1 5-0 2-0 1-1 2-1 1-0 2-1 2-1 5-0 
 4 Łódzki KS0-1 1-2 2-2     2-0 0-0 5-0 0-0 1-0 1-0 5-0 3-0 2-0 4-1 1-1 1-1 1-0 2-0 
 5 Pogoń Szczecin0-0 1-1 1-2 2-0     1-0 2-1 1-1 0-0 2-1 1-1 3-0 2-2 2-0 3-1 2-0 0-0 3-0 
 6 Widzew Łódź1-1 0-0 2-0 0-1 0-0     1-1 3-0* 0-0 2-2 3-3 0-0 1-1 2-0 3-2 2-2 2-1 2-3 
 7 Ruch Chorzów0-2 0-1 3-1 4-1 1-1 0-2     0-0 3-2 3-2 3-0 1-0 2-2 1-1 1-0 5-0 2-0 3-2 
 8 Hutnik Kraków0-0 3-1 0-0 0-0 1-1 0-1 1-1     2-0 1-0 0-0 2-0 2-1 0-2 1-0 1-0 3-0 0-1 
 9 Lech Poznań2-1 1-1 0-0 0-1 1-1 3-1 1-1 0-2     2-0 0-1 1-0 4-0 1-0 3-1 1-1 2-1 3-2 
 10 Sokół Pniewy1-2 2-2 1-0 0-0 0-0 0-1 2-2 2-1 0-0     0-1 0-0 1-0 2-0 5-0 5-0 1-1 2-1 
 11 Stal Mielec1-3 1-2 0-1 0-0 0-0 0-0 0-1 1-0 1-0 0-3     2-0 1-0 1-1 4-0 3-0 3-0 1-0 
 12 Stal Stalowa Wola1-1 0-1 1-1 0-0 2-2 1-2 3-1 0-0 1-1 2-0 1-0     0-0 0-0 0-0 2-2 0-0 1-0 
 13 Zagłębie Lubin1-2 1-2 2-2 2-6 0-0 1-3 1-0 3-2 2-2 0-1 2-1 0-1     5-0 0-0 1-0 0-0 3-2 
 14 Warta Poznań0-0 0-2 1-3 2-0 1-0 1-1 2-0 1-1 1-1 0-1 1-2 0-1 2-1     1-0 2-0 1-0 2-1 
 15 Wisła Kraków1-1 1-1 1-1 1-2 1-1 1-0 0-2 1-2 0-1 1-1 2-0 1-2 1-1 2-2     2-0 0-0 2-0 
 16 Polonia Warszawa1-2 1-1 2-2 0-2 0-1 0-3 0-3 0-0 1-0 1-1 1-1 3-2 0-1 1-2 1-2     2-1 1-1 
 17 Siarka Tarnobrzeg1-4 1-1 0-3 3-1 0-2 2-2 0-1 0-4 0-3 2-3 3-1 1-0 0-2 2-1 1-2 0-2     0-0 
 18 Zawisza Bydgoszcz0-6 0-3 0-1 0-0 1-1 1-4 3-2 1-1 1-3 3-1 2-2 0-1 1-2 0-1 2-2 2-2 0-0     

Kolejka 1 - 24-25 lipca

Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 1-0 Hutnik Kraków
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów 3-1 Górnik Zabrze
GKS Katowice 3-1 Polonia Warszawa
Wisła Kraków 1-1 Sokół Pniewy
Stal Stalowa Wola 0-0 Łódzki KS
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Warta Poznań

Kolejka 2 - 28 lipca

Pogoń Szczecin 2-0 Warta Poznań
Łódzki KS 2-0 Zawisza Bydgoszcz
Sokół Pniewy 0-0 Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa 1-2 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 4-2 GKS Katowice
Zagłębie Lubin 1-0 Ruch Chorzów
Hutnik Kraków 0-0 Legia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Stal Mielec
Lech Poznań 3-1 Widzew Łódź

Kolejka 3 - 31 lipca-1 sierpnia

Widzew Łódź 0-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 1-0 Lech Poznań
Legia Warszawa 6-3 Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów 0-0 Hutnik Kraków
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze
Stal Stalowa Wola 2-2 Polonia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Sokół Pniewy
Warta Poznań 2-0 Łódzki KS

Kolejka 4 - 4 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-0 Łódzki KS
Sokół Pniewy 2-0 Warta Poznań
Polonia Warszawa 1-1 Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze 2-0 Stal Stalowa Wola
Zagłębie Lubin 0-0 Wisła Kraków
Hutnik Kraków 3-1 GKS Katowice
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa
Widzew Łódź 3-3 Stal Mielec

Kolejka 5 - 7-8 sierpnia

Stal Mielec 0-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 3-2 Lech Poznań
GKS Katowice 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Kraków 1-2 Hutnik Kraków
Stal Stalowa Wola 0-0 Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Górnik Zabrze
Warta Poznań 2-0 Polonia Warszawa
Łódzki KS 1-0 Sokół Pniewy

Kolejka 6 - 14-15 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-1 Sokół Pniewy
Polonia Warszawa 0-2 Łódzki KS
Górnik Zabrze 2-1 Warta Poznań
Zagłębie Lubin 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Hutnik Kraków 2-0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Wisła Kraków
Lech Poznań 1-1 GKS Katowice
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-3 Legia Warszawa

Kolejka 7 - 18 sierpnia

Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 3-0 Stal Mielec
GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań
Stal Stalowa Wola 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Hutnik Kraków
Warta Poznań 2-1 Zagłębie Lubin
Łódzki KS 2-2 Górnik Zabrze
Sokół Pniewy 5-0 Polonia Warszawa

Kolejka 8 - 21-22 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-0 Polonia Warszawa
Górnik Zabrze 1-1 Sokół Pniewy
Zagłębie Lubin 2-6 Łódzki KS
Hutnik Kraków 0-2 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań 1-0 Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź 3-2 Wisła Kraków
Stal Mielec 1-2 GKS Katowice
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów

Kolejka 9 - 25 sierpnia

Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec
Stal Stalowa Wola 1-2 Widzew Łódź
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Lech Poznań
Warta Poznań 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Łódzki KS 0-0 Hutnik Kraków
Sokół Pniewy 1-0 Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa 2-2 Górnik Zabrze

Kolejka 10 - 28-29 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-2 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 1-0 Polonia Warszawa
Hutnik Kraków 1-0 Sokół Pniewy
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Łódzki KS
Lech Poznań 1-0 Warta Poznań
Widzew Łódź 2-3 Zawisza Bydgoszcz
Stal Mielec 2-0 Stal Stalowa Wola
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 0-1 GKS Katowice

Kolejka 11 - 11-12 września

GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 0-2 Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola 1-1 Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Stal Mielec
Warta Poznań 1-1 Widzew Łódź
Łódzki KS 1-0 Lech Poznań
Sokół Pniewy 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa 0-0 Hutnik Kraków
Górnik Zabrze 1-1 Zagłębie Lubin

Kolejka 12 - 25-26 września

Pogoń Szczecin 2-2 Zagłębie Lubin
Hutnik Kraków 0-0 Górnik Zabrze
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Polonia Warszawa
Lech Poznań 2-0 Sokół Pniewy
Widzew Łódź 0-1 Łódzki KS
Stal Mielec 1-1 Warta Poznań
Legia Warszawa 5-0 Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów 1-0 Stal Stalowa Wola
GKS Katowice 1-0 Wisła Kraków

Kolejka 13 - 2-3 października

Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin
Stal Stalowa Wola 0-1 GKS Katowice
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Ruch Chorzów
Warta Poznań 0-0 Legia Warszawa
Łódzki KS 5-0 Stal Mielec
Sokół Pniewy 0-1 Widzew Łódź
Polonia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Górnik Zabrze 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Lubin 3-2 Hutnik Kraków

Kolejka 14 - 16-17 października

Pogoń Szczecin 1-1 Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Zagłębie Lubin
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 2-2 Polonia Warszawa
Stal Mielec 0-3 Sokół Pniewy
Legia Warszawa 0-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 1-1 Warta Poznań
GKS Katowice 3-0 Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków 1-2 Stal Stalowa Wola

Kolejka 15 - 30-31 października

Stal Stalowa Wola 2-2 Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Wisła Kraków
Warta Poznań 0-2 GKS Katowice
Łódzki KS 5-0 Ruch Chorzów
Sokół Pniewy 1-2 Legia Warszawa
Polonia Warszawa 1-1 Stal Mielec
Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań
Hutnik Kraków 3-0 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Pogoń Szczecin 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Lech Poznań 0-2 Hutnik Kraków
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Lubin
Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 2-1 Polonia Warszawa
Ruch Chorzów 3-2 Sokół Pniewy
GKS Katowice 1-2 Łódzki KS
Wisła Kraków 2-2 Warta Poznań
Stal Stalowa Wola 1-0 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 17 - 20-21 listopada

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Pogoń Szczecin
Warta Poznań 0-1 Stal Stalowa Wola
Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków
Sokół Pniewy 2-2 GKS Katowice
Polonia Warszawa 0-3 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 2-1 Stal Mielec
Hutnik Kraków 0-1 Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Lech Poznań

Kolejka 18 - 12-13 marca

Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Widzew Łódź
Hutnik Kraków 0-0 Stal Mielec
Zagłębie Lubin 1-2 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów
Polonia Warszawa 1-1 GKS Katowice
Sokół Pniewy 5-0 Wisła Kraków
Łódzki KS 3-0 Stal Stalowa Wola
Warta Poznań 2-1 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 19 - 19-20 marca

Warta Poznań 1-0 Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Łódzki KS
Stal Stalowa Wola 2-0 Sokół Pniewy
Wisła Kraków 2-0 Polonia Warszawa
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 2-2 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 5-0 Hutnik Kraków
Stal Mielec 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań

Kolejka 20 - 26-27 marca

Pogoń Szczecin 1-0 Widzew Łódź
Lech Poznań 0-1 Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Legia Warszawa
Hutnik Kraków 1-1 Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin 1-2 GKS Katowice
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków
Polonia Warszawa 3-2 Stal Stalowa Wola
Sokół Pniewy 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Łódzki KS 4-1 Warta Poznań

Kolejka 21 - 2 kwietnia

Łódzki KS 2-0 Pogoń Szczecin
Warta Poznań 0-1 Sokół Pniewy
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Polonia Warszawa
Stal Stalowa Wola 1-1 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Lubin
GKS Katowice 3-0 Hutnik Kraków
Ruch Chorzów 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań
Stal Mielec 0-0 Widzew Łódź

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-1 Stal Mielec
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa
Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg 1-1 GKS Katowice
Hutnik Kraków 1-0 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 0-1 Stal Stalowa Wola
Górnik Zabrze 5-0 Zawisza Bydgoszcz
Polonia Warszawa 1-2 Warta Poznań
Sokół Pniewy 0-0 Łódzki KS

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Sokół Pniewy 0-0 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 1-1 Polonia Warszawa
Warta Poznań 1-3 Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Zagłębie Lubin
Stal Stalowa Wola 0-0 Hutnik Kraków
Wisła Kraków 0-0 Siarka Tarnobrzeg
GKS Katowice 2-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 0-2 Widzew Łódź
Legia Warszawa 3-0 Stal Mielec

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Pogoń Szczecin 0-0 Legia Warszawa
Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 0-0 GKS Katowice
Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola
Hutnik Kraków 0-1 Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Lubin 5-0 Warta Poznań
Górnik Zabrze 1-2 Łódzki KS
Polonia Warszawa 1-1 Sokół Pniewy

Kolejka 25 - 27 kwietnia

Polonia Warszawa 0-1 Pogoń Szczecin
Sokół Pniewy 1-0 Górnik Zabrze
Łódzki KS 2-0 Zagłębie Lubin
Warta Poznań 1-1 Hutnik Kraków
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 1-1 Lech Poznań
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź
GKS Katowice 2-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 0-2 Legia Warszawa

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Pogoń Szczecin 2-1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 0-0 GKS Katowice
Stal Mielec 4-0 Wisła Kraków
Widzew Łódź 0-0 Stal Stalowa Wola
Lech Poznań 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Warta Poznań
Hutnik Kraków 0-0 Łódzki KS
Zagłębie Lubin 0-1 Sokół Pniewy
Górnik Zabrze 2-1 Polonia Warszawa

Kolejka 27 - 7-8 maja

Górnik Zabrze 3-2 Pogoń Szczecin
Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin
Sokół Pniewy 2-1 Hutnik Kraków
Łódzki KS 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań 1-1 Lech Poznań
Zawisza Bydgoszcz 1-4 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 1-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów

Kolejka 28 - 14-15 maja

Pogoń Szczecin 1-1 GKS Katowice
Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 5-1 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź 2-0 Warta Poznań
Lech Poznań 0-1 Łódzki KS
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Sokół Pniewy
Hutnik Kraków 1-0 Polonia Warszawa
Zagłębie Lubin 2-2 Górnik Zabrze

Kolejka 29 - 21-22 maja

Zagłębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 1-2 Hutnik Kraków
Polonia Warszawa 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Sokół Pniewy 0-0 Lech Poznań
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź
Warta Poznań 1-2 Stal Mielec
Zawisza Bydgoszcz 0-6 Legia Warszawa
Stal Stalowa Wola 3-1 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pogoń Szczecin 3-1 Wisła Kraków
GKS Katowice 2-2 Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa 3-2 Warta Poznań
Stal Mielec 0-0 Łódzki KS
Widzew Łódź 2-2 Sokół Pniewy
Lech Poznań 1-1 Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Górnik Zabrze
Hutnik Kraków 2-1 Zagłębie Lubin

Kolejka 31 - 1 czerwca

Hutnik Kraków 1-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Zabrze 1-0 Lech Poznań
Polonia Warszawa 0-3 Widzew Łódź
Sokół Pniewy 0-1 Stal Mielec
Łódzki KS 0-1 Legia Warszawa
Warta Poznań 2-0 Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz 0-3 GKS Katowice
Stal Stalowa Wola 0-0 Wisła Kraków

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Pogoń Szczecin 3-0 Stal Stalowa Wola
Wisła Kraków 2-0 Zawisza Bydgoszcz
GKS Katowice 3-0 Warta Poznań
Ruch Chorzów 4-1 Łódzki KS
Legia Warszawa 5-0 Sokół Pniewy
Stal Mielec 3-0 Polonia Warszawa
Widzew Łódź 2-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Lubin
Siarka Tarnobrzeg 0-4 Hutnik Kraków

Kolejka 33 - 11 czerwca

Siarka Tarnobrzeg 0-2 Pogoń Szczecin
Hutnik Kraków 2-0 Lech Poznań
Zagłębie Lubin 1-3 Widzew Łódź
Górnik Zabrze 5-0 Stal Mielec
Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa
Sokół Pniewy 2-2 Ruch Chorzów
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice
Warta Poznań 1-0 Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Stal Stalowa Wola

Kolejka 34 - 15 czerwca

Pogoń Szczecin 3-0 Zawisza Bydgoszcz
Stal Stalowa Wola 0-0 Warta Poznań
Wisła Kraków 1-2 Łódzki KS
GKS Katowice 3-0 Sokół Pniewy
Ruch Chorzów 5-0 Polonia Warszawa
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Lubin
Widzew Łódź 3-0 Hutnik Kraków
(wo)
Lech Poznań 2-1 Siarka Tarnobrzeg

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas