[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1993/1994
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 34 48 19 13 2 72-24 11 6 0 44-11 8 7 2 28-13
2.  GKS Katowice 34 47 17 13 4 52-28 10 5 2 29-11 7 8 2 23-17
3.  Górnik Zabrze 34 46 17 12 5 56-32 12 3 2 35-14 5 9 3 21-18
4.  Łódzki KS 34 42 17 11 6 49-24 10 5 2 31-8 7 6 4 18-16
5.  Pogoń Szczecin 34 41 11 19 4 39-24 9 7 1 26-10 2 12 3 13-14
6.  Widzew Łódź 34 39 12 15 7 45-33 5 10 2 24-17 7 5 5 21-16
7.  Ruch Chorzów 34 37 14 9 11 48-41 10 4 3 32-17 4 5 8 16-24 2 2 0 2 0 1-1
8.  Hutnik Kraków 34 37 12 13 9 33-30 8 6 3 17-8 4 7 6 16-22 2 2 0 2 0 1-1
9.  Lech Poznań 34 35 12 11 11 39-32 9 5 3 25-14 3 6 8 14-18
10.  Sokół Pniewy 34 33 11 11 12 41-40 7 7 3 24-11 4 4 9 17-29
11.  Stal Mielec 34 31 11 9 14 32-45 8 4 5 19-11 3 5 9 13-34
12.  Stal Stalowa Wola 34 30 8 14 12 25-37 4 11 2 15-11 4 3 10 10-26 4 6 2 2 0 2-0
13.  Zagłębie Lubin 34 30 9 12 13 40-47 6 5 6 24-24 3 7 7 16-23 4 3 1 1 2 6-3
14.  Warta Poznań 34 30 11 8 15 32-45 8 4 5 18-14 3 4 10 14-31 4 3 1 1 2 2-7
15.  Wisła Kraków 34 22 6 13 15 30-46 4 8 5 18-17 2 5 10 12-29
16.  Polonia Warszawa 34 19 4 11 19 28-61 3 6 8 15-25 1 5 11 13-36 2 4 2 0 0 4-1
17.  Siarka Tarnobrzeg 34 19 5 9 20 25-57 4 3 10 16-32 1 6 10 9-25 2 0 0 0 2 1-4
18.  Zawisza Bydgoszcz 34 17 4 9 21 30-70 2 7 8 17-32 2 2 13 13-38
W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - Łódzki KS.
Legia Warszawa, Łódzki KS i Wisła Kraków przystąpiły do rozgrywek z trzema punktami ujemnymi, w związku z wydarzeniami poprzedniego sezonu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Legia Warszawa    0-0 1-1 0-0 0-0 2-0 2-0 5-0 2-0 5-0 3-0 5-1 2-2 3-2 1-1 2-1 6-3 5-0 
 2 GKS Katowice1-1     1-1 1-2 1-1 1-1 1-0 3-0 2-1 3-0 2-0 2-2 1-0 3-0 1-0 3-1 0-1 3-0 
 3 Górnik Zabrze2-1 4-2     1-2 3-2 2-0 0-0 1-2 1-0 1-1 5-0 2-0 1-1 2-1 1-0 2-1 2-1 5-0 
 4 Łódzki KS0-1 1-2 2-2     2-0 0-0 5-0 0-0 1-0 1-0 5-0 3-0 2-0 4-1 1-1 1-1 1-0 2-0 
 5 Pogoń Szczecin0-0 1-1 1-2 2-0     1-0 2-1 1-1 0-0 2-1 1-1 3-0 2-2 2-0 3-1 2-0 0-0 3-0 
 6 Widzew Łódź1-1 0-0 2-0 0-1 0-0     1-1 3-0* 0-0 2-2 3-3 0-0 1-1 2-0 3-2 2-2 2-1 2-3 
 7 Ruch Chorzów0-2 0-1 3-1 4-1 1-1 0-2     0-0 3-2 3-2 3-0 1-0 2-2 1-1 1-0 5-0 2-0 3-2 
 8 Hutnik Kraków0-0 3-1 0-0 0-0 1-1 0-1 1-1     2-0 1-0 0-0 2-0 2-1 0-2 1-0 1-0 3-0 0-1 
 9 Lech Poznań2-1 1-1 0-0 0-1 1-1 3-1 1-1 0-2     2-0 0-1 1-0 4-0 1-0 3-1 1-1 2-1 3-2 
 10 Sokół Pniewy1-2 2-2 1-0 0-0 0-0 0-1 2-2 2-1 0-0     0-1 0-0 1-0 2-0 5-0 5-0 1-1 2-1 
 11 Stal Mielec1-3 1-2 0-1 0-0 0-0 0-0 0-1 1-0 1-0 0-3     2-0 1-0 1-1 4-0 3-0 3-0 1-0 
 12 Stal Stalowa Wola1-1 0-1 1-1 0-0 2-2 1-2 3-1 0-0 1-1 2-0 1-0     0-0 0-0 0-0 2-2 0-0 1-0 
 13 Zagłębie Lubin1-2 1-2 2-2 2-6 0-0 1-3 1-0 3-2 2-2 0-1 2-1 0-1     5-0 0-0 1-0 0-0 3-2 
 14 Warta Poznań0-0 0-2 1-3 2-0 1-0 1-1 2-0 1-1 1-1 0-1 1-2 0-1 2-1     1-0 2-0 1-0 2-1 
 15 Wisła Kraków1-1 1-1 1-1 1-2 1-1 1-0 0-2 1-2 0-1 1-1 2-0 1-2 1-1 2-2     2-0 0-0 2-0 
 16 Polonia Warszawa1-2 1-1 2-2 0-2 0-1 0-3 0-3 0-0 1-0 1-1 1-1 3-2 0-1 1-2 1-2     2-1 1-1 
 17 Siarka Tarnobrzeg1-4 1-1 0-3 3-1 0-2 2-2 0-1 0-4 0-3 2-3 3-1 1-0 0-2 2-1 1-2 0-2     0-0 
 18 Zawisza Bydgoszcz0-6 0-3 0-1 0-0 1-1 1-4 3-2 1-1 1-3 3-1 2-2 0-1 1-2 0-1 2-2 2-2 0-0     

Kolejka 1 - 24-25 lipca

Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 21 lipca, 17:00 (5000)
Widzew Łódź 2-1 Siarka Tarnobrzeg 24 lipca, 17:00 (2000)
Stal Mielec 1-0 Hutnik Kraków 25 lipca, 17:00 (3118)
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin 24 lipca, 19:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-1 Górnik Zabrze 24 lipca, 18:00 (8000)
GKS Katowice 3-1 Polonia Warszawa 24 lipca, 17:00 (2500)
Wisła Kraków 1-1 Sokół Pniewy 24 lipca, 17:00 (7000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Łódzki KS 25 lipca, 17:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Warta Poznań 21 lipca, 17:00 (4303)

Kolejka 2 - 28 lipca

Pogoń Szczecin 2-0 Warta Poznań 28 lipca, 17:30 (5000)
Łódzki KS 2-0 Zawisza Bydgoszcz 28 lipca, 18:00 (2500)
Sokół Pniewy 0-0 Stal Stalowa Wola 28 lipca, 16:00 (2000)
Polonia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 28 lipca, 17:00 (5000)
Górnik Zabrze 4-2 GKS Katowice 28 lipca, 18:00 (6000)
Zagłębie Lubin 1-0 Ruch Chorzów 28 lipca, 17:00 (1000)
Hutnik Kraków 0-0 Legia Warszawa 28 lipca, 17:00 (4000)
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Stal Mielec 28 lipca, 17:30 (7000)
Lech Poznań 3-1 Widzew Łódź 28 lipca, 18:00 (6000)

Kolejka 3 - 31 lipca-1 sierpnia

Widzew Łódź 0-0 Pogoń Szczecin 31 lipca, 17:00 (3000)
Stal Mielec 1-0 Lech Poznań 31 lipca, 17:00 (3000)
Legia Warszawa 6-3 Siarka Tarnobrzeg 31 lipca, 19:00 (8000)
Ruch Chorzów 0-0 Hutnik Kraków 31 lipca, 18:00 (4000)
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 31 lipca, 16:00 (2000)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 1 sierpnia, 17:00 (3000)
Stal Stalowa Wola 2-2 Polonia Warszawa 1 sierpnia, 17:00 (7000)
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Sokół Pniewy 1 sierpnia, 17:30 (3855)
Warta Poznań 2-0 Łódzki KS 1 sierpnia, 11:00 (6000)

Kolejka 4 - 4 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-0 Łódzki KS 4 sierpnia, 17:00 (10 000)
Sokół Pniewy 2-0 Warta Poznań 4 sierpnia, 16:00 (3000)
Polonia Warszawa 1-1 Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:00 (4000)
Górnik Zabrze 2-0 Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 18:00 (3000)
Zagłębie Lubin 0-0 Wisła Kraków 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Hutnik Kraków 3-1 GKS Katowice 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Ruch Chorzów 4 sierpnia, 17:00 (4000)
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa 4 sierpnia, 17:00 (10 000)
Widzew Łódź 3-3 Stal Mielec 4 sierpnia, 17:00 (2000)

Kolejka 5 - 7-8 sierpnia

Stal Mielec 0-0 Pogoń Szczecin 7 sierpnia, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź 8 sierpnia, 19:00 (12 000)
Ruch Chorzów 3-2 Lech Poznań 7 sierpnia, 18:00 (7000)
GKS Katowice 0-1 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia, 16:00 (1000)
Wisła Kraków 1-2 Hutnik Kraków 8 sierpnia, 17:00 (7000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Zagłębie Lubin 8 sierpnia, 17:00 (6000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Górnik Zabrze 7 sierpnia, 17:00 (3847)
Warta Poznań 2-0 Polonia Warszawa 8 sierpnia, 16:30 (5000)
Łódzki KS 1-0 Sokół Pniewy 8 sierpnia, 17:00 (2000)

Kolejka 6 - 14-15 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-1 Sokół Pniewy 14 sierpnia, 17:00 (14 000)
Polonia Warszawa 0-2 Łódzki KS 14 sierpnia, 17:00 (3000)
Górnik Zabrze 2-1 Warta Poznań 14 sierpnia, 17:00 (4022)
Zagłębie Lubin 3-2 Zawisza Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00 (1000)
Hutnik Kraków 2-0 Stal Stalowa Wola 14 sierpnia, 17:00 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Wisła Kraków 14 sierpnia, 17:00 (4000)
Lech Poznań 1-1 GKS Katowice 14 sierpnia, 17:00 (7000)
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów 14 sierpnia, 17:00 (2000)
Stal Mielec 1-3 Legia Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (5000)

Kolejka 7 - 18 sierpnia

Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 18 sierpnia, 19:00 (11 000)
Ruch Chorzów 3-0 Stal Mielec 18 sierpnia, 18:00 (4000)
GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź 18 sierpnia, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań 18 sierpnia, 17:00 (5000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Hutnik Kraków 18 sierpnia, 17:00 (4000)
Warta Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 18 sierpnia, 18:00 (4000)
Łódzki KS 2-2 Górnik Zabrze 18 sierpnia, 17:00 (3000)
Sokół Pniewy 5-0 Polonia Warszawa 18 sierpnia, 16:00 (2000)

Kolejka 8 - 21-22 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-0 Polonia Warszawa 21 sierpnia, 17:00 (13 000)
Górnik Zabrze 1-1 Sokół Pniewy 21 sierpnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 2-6 Łódzki KS 22 sierpnia, 16:00 (3000)
Hutnik Kraków 0-2 Warta Poznań 22 sierpnia, 17:00 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia, 17:00 (4000)
Lech Poznań 1-0 Stal Stalowa Wola 21 sierpnia, 18:00 (5000)
Widzew Łódź 3-2 Wisła Kraków 21 sierpnia, 15:30 (3000)
Stal Mielec 1-2 GKS Katowice 21 sierpnia, 17:00 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 21 sierpnia, 19:00 (9000)

Kolejka 9 - 25 sierpnia

Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 25 sierpnia, 18:00 (4564)
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 17:00 (4000)
Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec 25 sierpnia, 17:00 (3000)
Stal Stalowa Wola 1-2 Widzew Łódź 25 sierpnia, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Lech Poznań 25 sierpnia, 17:00 (4679)
Warta Poznań 1-0 Siarka Tarnobrzeg 25 sierpnia, 18:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Hutnik Kraków 25 sierpnia, 17:00 (3080)
Sokół Pniewy 1-0 Zagłębie Lubin 25 sierpnia, 16:00 (3000)
Polonia Warszawa 2-2 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 10 - 28-29 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-2 Górnik Zabrze 28 sierpnia, 17:00 (20 000)
Zagłębie Lubin 1-0 Polonia Warszawa 29 sierpnia, 16:00 (1000)
Hutnik Kraków 1-0 Sokół Pniewy 29 sierpnia, 17:00 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Łódzki KS 28 sierpnia, 17:00 (4000)
Lech Poznań 1-0 Warta Poznań 28 sierpnia, 17:00 (16 000)
Widzew Łódź 2-3 Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia, 17:00 (3026)
Stal Mielec 2-0 Stal Stalowa Wola 28 sierpnia, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 29 sierpnia, 18:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-1 GKS Katowice 28 sierpnia, 18:00 (10 000)

Kolejka 11 - 11-12 września

GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin 11 września, 16:00 (3000)
Wisła Kraków 0-2 Ruch Chorzów 11 września, 16:00 (4000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Legia Warszawa 11 września, 17:00 (4000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Stal Mielec 11 września, 16:00 (3353)
Warta Poznań 1-1 Widzew Łódź 11 września, 16:00 (3000)
Łódzki KS 1-0 Lech Poznań 11 września, 17:00 (3000)
Sokół Pniewy 1-1 Siarka Tarnobrzeg 12 września, 15:00 (3000)
Polonia Warszawa 0-0 Hutnik Kraków 12 września, 12:00 (4000)
Górnik Zabrze 1-1 Zagłębie Lubin 11 września, 16:00 (7000)

Kolejka 12 - 25-26 września

Pogoń Szczecin 2-2 Zagłębie Lubin 25 września, 16:00 (11 000)
Hutnik Kraków 0-0 Górnik Zabrze 25 września, 16:00 (4000)
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Polonia Warszawa 25 września, 15:00 (4000)
Lech Poznań 2-0 Sokół Pniewy 24 września, 18:30 (6000)
Widzew Łódź 0-1 Łódzki KS 25 września, 17:00 (9393)
Stal Mielec 1-1 Warta Poznań 26 września, 13:00 (2000)
Legia Warszawa 5-0 Zawisza Bydgoszcz 25 września, 18:00 (12 000)
Ruch Chorzów 1-0 Stal Stalowa Wola 25 września, 18:00 (3152)
GKS Katowice 1-0 Wisła Kraków 25 września, 16:00 (3000)

Kolejka 13 - 2-3 października

Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 2 października, 15:00 (3000)
Stal Stalowa Wola 0-1 GKS Katowice 2 października, 14:30 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Ruch Chorzów 3 października, 12:00 (2186)
Warta Poznań 0-0 Legia Warszawa 2 października, 15:00 (7000)
Łódzki KS 5-0 Stal Mielec 2 października, 15:00 (3000)
Sokół Pniewy 0-1 Widzew Łódź 3 października, 11:00 (2000)
Polonia Warszawa 1-0 Lech Poznań 3 października, 12:00 (4000)
Górnik Zabrze 2-1 Siarka Tarnobrzeg 2 października, 15:30 (4000)
Zagłębie Lubin 3-2 Hutnik Kraków 3 października, 14:30 (4000)

Kolejka 14 - 16-17 października

Pogoń Szczecin 1-1 Hutnik Kraków 16 października, 16:00 (8000)
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Zagłębie Lubin 17 października, 13:00 (2000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 16 października, 16:00 (5000)
Widzew Łódź 2-2 Polonia Warszawa 16 października, 16:00 (3000)
Stal Mielec 0-3 Sokół Pniewy 16 października, 14:00 (1522)
Legia Warszawa 0-0 Łódzki KS 16 października, 18:00 (15 000)
Ruch Chorzów 1-1 Warta Poznań 16 października, 17:00 (3212)
GKS Katowice 3-0 Zawisza Bydgoszcz 16 października, 15:00 (1000)
Wisła Kraków 1-2 Stal Stalowa Wola 16 października, 14:00 (2000)

Kolejka 15 - 30-31 października

Stal Stalowa Wola 2-2 Pogoń Szczecin 30 października, 13:30 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Wisła Kraków 30 października, 12:00 (2142)
Warta Poznań 0-2 GKS Katowice 31 października, 12:00 (2000)
Łódzki KS 5-0 Ruch Chorzów 30 października, 12:00 (3000)
Sokół Pniewy 1-2 Legia Warszawa 30 października, 13:00 (5000)
Polonia Warszawa 1-1 Stal Mielec 30 października, 12:00 (13 000)
Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź 31 października, 11:00 (4000)
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 14 listopada, 12:00 (2000)
Hutnik Kraków 3-0 Siarka Tarnobrzeg 30 października, 11:00 (2000)

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Pogoń Szczecin 0-0 Siarka Tarnobrzeg 6 listopada, 16:00 (6000)
Lech Poznań 0-2 Hutnik Kraków 7 listopada, 11:00 (1000)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Lubin 6 listopada, 12:00 (1000)
Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze 7 listopada, 13:00 (2000)
Legia Warszawa 2-1 Polonia Warszawa 7 listopada, 12:00 (3000)
Ruch Chorzów 3-2 Sokół Pniewy 6 listopada, 16:00 (2000)
GKS Katowice 1-2 Łódzki KS 6 listopada, 15:00 (4000)
Wisła Kraków 2-2 Warta Poznań 6 listopada, 12:00 (1000)
Stal Stalowa Wola 1-0 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada, 11:00 (2000)

Kolejka 17 - 20-21 listopada

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Pogoń Szczecin 21 listopada, 12:00 (1011)
Warta Poznań 0-1 Stal Stalowa Wola 21 listopada, 12:00 (1000)
Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków 20 listopada, 12:00 (3000)
Sokół Pniewy 2-2 GKS Katowice 20 listopada, 13:00 (500)
Polonia Warszawa 0-3 Ruch Chorzów 20 listopada, 12:00 (3000)
Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa 21 listopada, 11:00 (6000)
Zagłębie Lubin 2-1 Stal Mielec 21 listopada, 13:30 (1000)
Hutnik Kraków 0-1 Widzew Łódź 21 listopada, 12:00 (1000)
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Lech Poznań 20 listopada, 11:00 (1000)

Kolejka 18 - 12-13 marca

Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań 12 marca, 15:00 (14 000)
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Widzew Łódź 12 marca, 12:00 (5000)
Hutnik Kraków 0-0 Stal Mielec 12 marca, 15:00 (4000)
Zagłębie Lubin 1-2 Legia Warszawa 13 marca, 15:30 (3000)
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów 12 marca, 15:30 (17 000)
Polonia Warszawa 1-1 GKS Katowice 13 marca, 13:00 (5000)
Sokół Pniewy 5-0 Wisła Kraków 12 marca, 11:00 (3000)
Łódzki KS 3-0 Stal Stalowa Wola 12 marca, 16:00 (5000)
Warta Poznań 2-1 Zawisza Bydgoszcz 12 marca, 15:00 (4000)

Kolejka 19 - 19-20 marca

Warta Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 19 marca, 15:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Łódzki KS 19 marca, 15:00 (1513)
Stal Stalowa Wola 2-0 Sokół Pniewy 19 marca, 15:00 (2000)
Wisła Kraków 2-0 Polonia Warszawa 19 marca, 15:00 (4000)
GKS Katowice - Górnik Zabrze 19 marca, 16:00 (7000)
mecz przerwany w 73. minucie przy stanie 0-1 z powodu awarii oświetlenia / w drugim terminie powtórzony
Ruch Chorzów 2-2 Zagłębie Lubin 19 marca, 16:00 (3000)
Legia Warszawa 5-0 Hutnik Kraków 19 marca, 17:00 (12 000)
Stal Mielec 3-0 Siarka Tarnobrzeg 19 marca, 15:00 (4729)
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań 19 marca, 16:00 (3000)
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 11:00 (8000)
w pierwotnym terminie mecz przerwany w 73. minucie przy stanie 0-1 z powodu awarii oświetlenia / powtórzony

Kolejka 20 - 26-27 marca

Pogoń Szczecin 1-0 Widzew Łódź 26 marca, 16:00 (8000)
Lech Poznań 0-1 Stal Mielec 26 marca, 17:00 (3000)
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Legia Warszawa 27 marca, 15:00 (7000)
Hutnik Kraków 1-1 Ruch Chorzów 26 marca, 15:00 (3000)
Zagłębie Lubin 1-2 GKS Katowice 27 marca, 16:00 (2000)
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 27 marca, 11:00 (5000)
Polonia Warszawa 3-2 Stal Stalowa Wola 26 marca, 15:00 (2000)
Sokół Pniewy 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 marca, 13:00 (2000)
Łódzki KS 4-1 Warta Poznań 26 marca, 12:15 (3816)

Kolejka 21 - 2 kwietnia

Łódzki KS 2-0 Pogoń Szczecin 2 kwietnia, 12:00 (6000)
Warta Poznań 0-1 Sokół Pniewy 1 kwietnia, 16:00 (4000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Polonia Warszawa 2 kwietnia, 16:00 (2470)
Stal Stalowa Wola 1-1 Górnik Zabrze 2 kwietnia, 12:00 (4000)
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Lubin 2 kwietnia, 12:00 (2000)
GKS Katowice 3-0 Hutnik Kraków 2 kwietnia, 16:00 (3000)
Ruch Chorzów 2-0 Siarka Tarnobrzeg 2 kwietnia, 17:00 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 2 kwietnia, 12:00 (15 000)
Stal Mielec 0-0 Widzew Łódź 2 kwietnia, 14:30 (5000)

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-1 Stal Mielec 9 kwietnia, 16:00 (7000)
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 9 kwietnia, 16:00 (9000)
Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów 9 kwietnia, 17:00 (3000)
Siarka Tarnobrzeg 1-1 GKS Katowice 9 kwietnia, 12:00 (3000)
Hutnik Kraków 1-0 Wisła Kraków 10 kwietnia, 11:00 (8000)
Zagłębie Lubin 0-1 Stal Stalowa Wola 9 kwietnia, 16:30 (1000)
Górnik Zabrze 5-0 Zawisza Bydgoszcz 9 kwietnia, 16:00 (4499)
Polonia Warszawa 1-2 Warta Poznań 10 kwietnia, 15:00 (5000)
Sokół Pniewy 0-0 Łódzki KS 9 kwietnia, 13:00 (2000)

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Sokół Pniewy 0-0 Pogoń Szczecin 16 kwietnia, 14:00 (2000)
Łódzki KS 1-1 Polonia Warszawa 16 kwietnia, 17:00 (5000)
Warta Poznań 1-3 Górnik Zabrze 16 kwietnia, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Zagłębie Lubin 16 kwietnia, 16:00 (2681)
Stal Stalowa Wola 0-0 Hutnik Kraków 16 kwietnia, 16:00 (7000)
Wisła Kraków 0-0 Siarka Tarnobrzeg 16 kwietnia, 17:00 (2000)
GKS Katowice 2-1 Lech Poznań 16 kwietnia, 16:00 (4000)
Ruch Chorzów 0-2 Widzew Łódź 16 kwietnia, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 3-0 Stal Mielec 17 kwietnia, 17:00 (5000)

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Pogoń Szczecin 0-0 Legia Warszawa 23 kwietnia, 16:00 (12 000)
Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów 23 kwietnia, 16:00 (4000)
Widzew Łódź 0-0 GKS Katowice 23 kwietnia, 16:30 (5000)
Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków 23 kwietnia, 18:30 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola 23 kwietnia, 16:00 (7000)
Hutnik Kraków 0-1 Zawisza Bydgoszcz 23 kwietnia, 16:00 (1500)
Zagłębie Lubin 5-0 Warta Poznań 23 kwietnia, 17:00 (3000)
Górnik Zabrze 1-2 Łódzki KS 24 kwietnia, 14:30 (13 000)
Polonia Warszawa 1-1 Sokół Pniewy 23 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 25 - 27 kwietnia

Polonia Warszawa 0-1 Pogoń Szczecin 27 kwietnia, 17:00 (4000)
Sokół Pniewy 1-0 Górnik Zabrze 27 kwietnia, 17:00 (3000)
Łódzki KS 2-0 Zagłębie Lubin 27 kwietnia, 17:00 (5000)
Warta Poznań 1-1 Hutnik Kraków 27 kwietnia, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Siarka Tarnobrzeg 27 kwietnia, 17:00 (3369)
Stal Stalowa Wola 1-1 Lech Poznań 27 kwietnia, 16:00 (4000)
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 27 kwietnia, 17:00 (2000)
GKS Katowice 2-0 Stal Mielec 27 kwietnia, 16:30 (3000)
Ruch Chorzów 0-2 Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00 (6000)

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Pogoń Szczecin 2-1 Ruch Chorzów 30 kwietnia, 16:00 (10 000)
Legia Warszawa 0-0 GKS Katowice 1 maja, 18:00 (12 000)
Stal Mielec 4-0 Wisła Kraków 1 maja, 14:30 (3000)
Widzew Łódź 0-0 Stal Stalowa Wola 30 kwietnia, 16:00 (2692)
Lech Poznań 3-2 Zawisza Bydgoszcz 30 kwietnia, 17:00 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Warta Poznań 1 maja, 16:00 (4000)
Hutnik Kraków 0-0 Łódzki KS 30 kwietnia, 17:00 (2000)
Zagłębie Lubin 0-1 Sokół Pniewy 30 kwietnia, 16:00 (2000)
Górnik Zabrze 2-1 Polonia Warszawa 30 kwietnia, 16:30 (4000)

Kolejka 27 - 7-8 maja

Górnik Zabrze 3-2 Pogoń Szczecin 7 maja, 17:00 (5061)
Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin 8 maja, 17:00 (1000)
Sokół Pniewy 2-1 Hutnik Kraków 7 maja, 11:00 (1000)
Łódzki KS 1-0 Siarka Tarnobrzeg 7 maja, 17:00 (4504)
Warta Poznań 1-1 Lech Poznań 7 maja, 17:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 1-4 Widzew Łódź 7 maja, 16:00 (1500)
Stal Stalowa Wola 1-0 Stal Mielec 7 maja, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 7 maja, 17:00 (3000)
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów 7 maja, 17:00 (4500)

Kolejka 28 - 14-15 maja

Pogoń Szczecin 1-1 GKS Katowice 14 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków 14 maja, 18:00 (2000)
Legia Warszawa 5-1 Stal Stalowa Wola 14 maja, 18:00 (7000)
Stal Mielec 1-0 Zawisza Bydgoszcz 14 maja, 17:00 (3000)
Widzew Łódź 2-0 Warta Poznań 14 maja, 17:00 (2501)
Lech Poznań 0-1 Łódzki KS 14 maja, 17:00 (4000)
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Sokół Pniewy 14 maja, 17:00 (4000)
Hutnik Kraków 1-0 Polonia Warszawa 14 maja, 17:00 (1000)
Zagłębie Lubin 2-2 Górnik Zabrze 14 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 29 - 21-22 maja

Zagłębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin 21 maja, 17:00 (3000)
Górnik Zabrze 1-2 Hutnik Kraków 21 maja, 17:00 (4264)
Polonia Warszawa 2-1 Siarka Tarnobrzeg 22 maja, 16:00 (2000)
Sokół Pniewy 0-0 Lech Poznań 21 maja, 16:00 (3000)
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź 21 maja, 17:00 (12 801)
Warta Poznań 1-2 Stal Mielec 21 maja, 12:00 (1000)
Zawisza Bydgoszcz 0-6 Legia Warszawa 21 maja, 16:00 (2200)
Stal Stalowa Wola 3-1 Ruch Chorzów 21 maja, 16:00 (3365)
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice 21 maja, 17:00 (3000)

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pogoń Szczecin 3-1 Wisła Kraków 28 maja, 17:00 (7000)
GKS Katowice 2-2 Stal Stalowa Wola 28 maja, 17:00 (2500)
Ruch Chorzów 3-2 Zawisza Bydgoszcz 28 maja, 18:00 (1644)
Legia Warszawa 3-2 Warta Poznań 28 maja, 19:00 (10 000)
Stal Mielec 0-0 Łódzki KS 28 maja, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 2-2 Sokół Pniewy 28 maja, 17:00 (2789)
Lech Poznań 1-1 Polonia Warszawa 28 maja, 18:00 (2000)
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Górnik Zabrze 28 maja, 17:00 (3000)
Hutnik Kraków 2-1 Zagłębie Lubin 28 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 31 - 1 czerwca

Hutnik Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 1 czerwca, 17:00 (1000)
Zagłębie Lubin 0-0 Siarka Tarnobrzeg 1 czerwca, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 1-0 Lech Poznań 1 czerwca, 17:30 (5000)
Polonia Warszawa 0-3 Widzew Łódź 1 czerwca, 17:30 (3000)
Sokół Pniewy 0-1 Stal Mielec 1 czerwca, 15:30 (2000)
Łódzki KS 0-1 Legia Warszawa 1 czerwca, 17:00 (11 760)
Warta Poznań 2-0 Ruch Chorzów 1 czerwca, 18:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-3 GKS Katowice 1 czerwca, 17:00 (600)
Stal Stalowa Wola 0-0 Wisła Kraków 1 czerwca, 17:00 (4000)

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Pogoń Szczecin 3-0 Stal Stalowa Wola 4 czerwca, 17:00 (6000)
Wisła Kraków 2-0 Zawisza Bydgoszcz 5 czerwca, 17:00 (300)
GKS Katowice 3-0 Warta Poznań 4 czerwca, 17:00 (1500)
Ruch Chorzów 4-1 Łódzki KS 4 czerwca, 18:00 (1689)
Legia Warszawa 5-0 Sokół Pniewy 4 czerwca, 18:00 (8000)
Stal Mielec 3-0 Polonia Warszawa 5 czerwca, 16:00 (3000)
Widzew Łódź 2-0 Górnik Zabrze 4 czerwca, 17:00 (3050)
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Lubin 4 czerwca, 18:00 (1000)
Siarka Tarnobrzeg 0-4 Hutnik Kraków 4 czerwca, 17:00 (2000)

Kolejka 33 - 11 czerwca

Siarka Tarnobrzeg 0-2 Pogoń Szczecin 11 czerwca, 17:00 (1000)
Hutnik Kraków 2-0 Lech Poznań 11 czerwca, 17:00 (2000)
Zagłębie Lubin 1-3 Widzew Łódź 11 czerwca, 17:00 (2000)
Górnik Zabrze 5-0 Stal Mielec 11 czerwca, 17:00 (3030)
Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa 11 czerwca, 17:00 (9000)
Sokół Pniewy 2-2 Ruch Chorzów 11 czerwca, 17:00 (2000)
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice 11 czerwca, 17:00 (4152)
Warta Poznań 1-0 Wisła Kraków 11 czerwca, 17:00 (1000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Stal Stalowa Wola 11 czerwca, 17:00 (560)

Kolejka 34 - 15 czerwca

Pogoń Szczecin 3-0 Zawisza Bydgoszcz 15 czerwca, 17:00 (7000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Warta Poznań 15 czerwca, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 1-2 Łódzki KS 15 czerwca, 17:00 (1000)
GKS Katowice 3-0 Sokół Pniewy 15 czerwca, 17:00 (3000)
Ruch Chorzów 5-0 Polonia Warszawa 15 czerwca, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 15 czerwca, 17:00 (20 000)
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Lubin 15 czerwca, 17:00 (1869)
Widzew Łódź 3-0 Hutnik Kraków 15 czerwca, 17:00 (3189)
(wo)
Lech Poznań 2-1 Siarka Tarnobrzeg 15 czerwca, 17:00 (1000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas