[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1981/1982
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 30 39 14 11 5 45-31 10 5 0 27-8 4 6 5 18-23 2 3 1 1 0 3-2
2.  Śląsk Wrocław 30 39 16 7 7 40-22 13 1 1 35-7 3 6 6 5-15 2 1 0 1 1 2-3
3.  Stal Mielec 30 35 11 13 6 33-26 7 7 1 22-9 4 6 5 11-17 2 3 1 1 0 3-1
4.  Legia Warszawa 30 35 11 13 6 39-29 8 6 1 30-13 3 7 5 9-16 2 1 0 1 1 1-3
5.  Górnik Zabrze 30 33 13 7 10 35-27 11 3 1 26-6 2 4 9 9-21 2 2 1 0 1 4-3
6.  Pogoń Szczecin 30 33 13 7 10 44-43 10 2 3 29-17 3 5 7 15-26 2 2 1 0 1 3-4
7.  Gwardia Warszawa 30 32 12 8 10 36-34 9 4 2 24-10 3 4 8 12-24
8.  Wisła Kraków 30 29 9 11 10 41-32 7 6 2 30-12 2 5 8 11-20 2 2 0 2 0 1-1
9.  Zagłębie Sosnowiec 30 29 8 13 9 24-30 5 8 2 10-6 3 5 7 14-24 2 2 0 2 0 1-1
10.  Szombierki Bytom 30 28 10 8 12 38-30 8 4 3 30-11 2 4 9 8-19 4 5 2 1 1 4-2
11.  Lech Poznań 30 28 11 6 13 25-25 7 3 5 13-7 4 3 8 12-18 4 5 2 1 1 5-3
12.  Łódzki KS 30 28 12 4 14 30-39 10 2 3 22-11 2 2 11 8-28 4 2 1 0 3 2-6
13.  Bałtyk Gdynia 30 26 9 8 13 24-36 7 5 3 15-7 2 3 10 9-29
14.  Ruch Chorzów 30 25 9 7 14 29-35 7 2 6 19-13 2 5 8 10-22
15.  Arka Gdynia 30 22 7 8 15 16-37 4 6 5 11-12 3 2 10 5-25
16.  Motor Lublin 30 19 6 7 17 34-57 6 5 4 25-16 0 2 13 9-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Widzew Łódź    2-1 0-0 2-0 3-1 5-1 0-0 2-0 1-1 2-1 2-0 3-1 1-1 0-0 2-0 2-1 
 2 Śląsk Wrocław1-1     2-0 2-0 2-0 4-1 3-0 0-1 2-1 3-0 2-0 3-1 3-1 2-0 4-0 2-1 
 3 Stal Mielec1-1 3-1     2-0 2-0 1-1 0-1 1-0 0-0 0-0 2-2 1-0 5-2 1-1 3-0 0-0 
 4 Legia Warszawa5-3 0-0 1-1     1-0 5-2 2-2 1-0 2-2 0-0 0-1 4-0 0-0 1-0 3-0 5-2 
 5 Górnik Zabrze4-0 0-0 0-0 1-1     3-1 1-0 3-0 0-2 1-0 2-1 2-0 2-0 2-1 1-0 4-0 
 6 Pogoń Szczecin1-4 0-1 3-0 1-1 2-1     3-1 3-2 4-1 2-1 1-1 4-1 1-2 1-0 1-0 2-1 
 7 Gwardia Warszawa1-0 2-0 2-1 0-0 4-2 2-1     2-2 1-0 2-0 0-1 1-1 2-0 0-1 1-1 4-0 
 8 Wisła Kraków1-1 0-0 1-1 1-2 1-1 1-2 6-1     1-1 1-0 3-1 1-0 4-0 1-1 3-0 5-1 
 9 Zagłębie Sosnowiec1-0 0-0 0-1 0-0 0-1 0-0 2-1 0-0     2-1 0-0 1-1 1-0 3-1 0-0 0-0 
 10 Szombierki Bytom4-0 4-0 0-0 2-2 2-0 0-0 1-2 1-1 2-3     1-0 2-0 3-1 3-0 0-1 5-1 
 11 Lech Poznań0-1 0-1 0-1 0-0 0-0 0-1 0-1 2-1 1-0 1-1     2-0 2-0 2-0 2-0 1-0 
 12 Łódzki KS1-2 1-0 2-0 1-0 2-1 1-0 0-0 0-2 2-1 1-0 1-2     2-0 1-1 3-0 4-2 
 13 Bałtyk Gdynia1-1 0-0 1-1 0-1 1-0 0-0 1-0 2-0 0-0 0-1 1-0 1-2     2-0 2-1 3-0 
 14 Ruch Chorzów1-1 3-0 0-2 0-1 1-1 1-0 2-1 2-1 4-0 0-2 2-1 0-1 0-1     0-1 3-0 
 15 Arka Gdynia0-0 0-1 0-2 1-1 0-1 1-3 1-1 0-0 0-1 3-0 1-0 1-0 0-0 2-2     1-0 
 16 Motor Lublin1-3 0-0 5-1 3-0 0-0 2-2 2-1 1-1 4-1 1-1 0-2 2-0 3-1 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 9 sierpnia, 17:30 (18 000)
Arka Gdynia 0-2 Stal Mielec 9 sierpnia, 16:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 8 sierpnia, 17:00 (6000)
Śląsk Wrocław 2-0 Legia Warszawa 9 sierpnia, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Bałtyk Gdynia 9 sierpnia, 17:00 (18 000)
Szombierki Bytom 2-3 Zagłębie Sosnowiec 8 sierpnia, 17:00 (3000)
Lech Poznań 2-0 Łódzki KS 8 sierpnia, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 2-1 Motor Lublin 8 sierpnia, 17:30 (15 000)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Łódzki KS 1-0 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Pogoń Szczecin 15 sierpnia, 17:00 (6000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 2-2 Gwardia Warszawa 15 sierpnia, 17:30 (15 000)
Wisła Kraków 3-0 Arka Gdynia 15 sierpnia, 18:30 (15 000)
Stal Mielec 1-1 Ruch Chorzów 15 sierpnia, 18:30 (15 000)
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź 15 sierpnia, 17:30 (12 000)
Motor Lublin 0-2 Lech Poznań 16 sierpnia, 17:30 (18 000)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Motor Lublin 0-0 Górnik Zabrze 23 sierpnia, 17:00 (16 000)
Widzew Łódź 0-0 Stal Mielec 22 sierpnia, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 22 sierpnia, 17:00 (12 000)
Arka Gdynia 1-1 Legia Warszawa 22 sierpnia, 16:00 (8000)
Gwardia Warszawa 2-0 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec 22 sierpnia, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Łódzki KS 23 sierpnia, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 1-0 Lech Poznań 22 sierpnia, 17:00 (3000)

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Szombierki Bytom 5-1 Motor Lublin 26 sierpnia, 17:00 (1000)
Lech Poznań 0-1 Pogoń Szczecin 26 sierpnia, 17:00 (22 000)
Łódzki KS 1-0 Śląsk Wrocław 26 sierpnia, 17:30 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Gwardia Warszawa 26 sierpnia, 17:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Arka Gdynia 26 sierpnia, 16:30 (8000)
Legia Warszawa 1-0 Ruch Chorzów 26 sierpnia, 17:30 (15 000)
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź 26 sierpnia, 18:30 (20 000)
Stal Mielec 2-0 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Motor Lublin 5-1 Stal Mielec 29 sierpnia, 16:30 (10 000)
Górnik Zabrze 3-0 Wisła Kraków 29 sierpnia, 17:00 (15 000)
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa 29 sierpnia, 17:00 (15 000)
Ruch Chorzów 0-1 Bałtyk Gdynia 29 sierpnia, 17:00 (8000)
Arka Gdynia 0-1 Zagłębie Sosnowiec 29 sierpnia, 16:00 (4000)
Gwardia Warszawa 1-1 Łódzki KS 29 sierpnia, 17:00 (2000)
Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań 29 sierpnia, 17:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Szombierki Bytom 29 sierpnia, 17:00 (18 000)

Kolejka 6 - 5-6 września

Pogoń Szczecin 2-1 Motor Lublin 6 września, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 4-0 Śląsk Wrocław 5 września, 16:00 (1000)
Lech Poznań 0-1 Gwardia Warszawa 6 września, 11:00 (22 000)
Łódzki KS 3-0 Arka Gdynia 5 września, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Ruch Chorzów 5 września, 17:00 (9000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Widzew Łódź 6 września, 11:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 5 września, 17:30 (13 000)
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec 5 września, 18:30 (10 000)

Kolejka 7 - 12-13 września

Motor Lublin 1-1 Wisła Kraków 12 września, 15:30 (15 000)
Stal Mielec 2-0 Legia Warszawa 12 września, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 2-0 Bałtyk Gdynia 12 września, 16:30 (12 000)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec 12 września, 16:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-1 Łódzki KS 13 września, 17:00 (8000)
Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań 13 września, 16:00 (6000)
Gwardia Warszawa 2-0 Szombierki Bytom 12 września, 16:00 (5000)
Śląsk Wrocław 4-1 Pogoń Szczecin 12 września, 16:30 (15 000)

Kolejka 8 - 19-20 września

Śląsk Wrocław 2-1 Motor Lublin 19 września, 16:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Gwardia Warszawa 19 września, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 0-1 Arka Gdynia 20 września, 11:00 (2000)
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 19 września, 16:00 (8000)
Łódzki KS 1-2 Widzew Łódź 19 września, 17:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Górnik Zabrze 19 września, 16:00 (14 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Stal Mielec 19 września, 15:30 (4000)
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 19 września, 17:00 (15 000)

Kolejka 9 - 26-27 września

Motor Lublin 3-0 Legia Warszawa 26 września, 15:30 (15 000)
Wisła Kraków 4-0 Bałtyk Gdynia 26 września, 18:00 (8000)
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Sosnowiec 26 września, 16:00 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS 26 września, 16:00 (12 000)
Widzew Łódź 2-0 Lech Poznań 27 września, 15:00 (12 000)
Ruch Chorzów 0-2 Szombierki Bytom 26 września, 16:00 (5000)
Arka Gdynia 1-3 Pogoń Szczecin 27 września, 12:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław 26 września, 12:00 (3000)

Kolejka 10 - 14 października

Gwardia Warszawa 4-0 Motor Lublin 14 października, 14:00 (1000)
Śląsk Wrocław 4-0 Arka Gdynia 14 października, 14:30 (6000)
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 14 października, 18:00 (15 000)
Szombierki Bytom 4-0 Widzew Łódź 14 października, 14:30 (5000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 14 października, 15:30 (5000)
Łódzki KS 2-0 Stal Mielec 14 października, 17:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków 14 października, 15:00 (2000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Legia Warszawa 14 października, 15:00 (3000)

Kolejka 11 - 17-18 października

Motor Lublin 3-1 Bałtyk Gdynia 18 października, 10:30 (15 000)
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Sosnowiec 17 października, 17:00 (11 000)
Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS 17 października, 17:00 (4000)
Stal Mielec 2-2 Lech Poznań 18 października, 14:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Szombierki Bytom 18 października, 15:30 (15 000)
Widzew Łódź 5-1 Pogoń Szczecin 18 października, 11:00 (10 000)
Ruch Chorzów 3-0 Śląsk Wrocław 18 października, 16:30 (8000)
Arka Gdynia 1-1 Gwardia Warszawa 18 października, 12:00 (4000)

Kolejka 12 - 24-25 października

Arka Gdynia 1-0 Motor Lublin 24 października, 12:00 (5000)
Gwardia Warszawa 0-1 Ruch Chorzów 24 października, 12:00 (2000)
Śląsk Wrocław 1-1 Widzew Łódź 24 października, 14:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Zabrze 24 października, 15:00 (25 000)
Szombierki Bytom 0-0 Stal Mielec 24 października, 14:00 (600)
Lech Poznań 2-1 Wisła Kraków 24 października, 14:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa 24 października, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Bałtyk Gdynia 24 października, 14:00 (3000)

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Motor Lublin 4-1 Zagłębie Sosnowiec 8 listopada, 11:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 1-2 Łódzki KS 8 listopada, 11:00 (500)
Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań 8 listopada, 12:00 (8000)
Wisła Kraków 1-0 Szombierki Bytom 7 listopada, 14:30 (2000)
Stal Mielec 1-1 Pogoń Szczecin 8 listopada, 18:00 (5000)
Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław 7 listopada, 15:00 (6000)
Widzew Łódź 0-0 Gwardia Warszawa 8 listopada, 11:00 (8000)
Ruch Chorzów 0-1 Arka Gdynia 8 listopada, 16:30 (3000)

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Ruch Chorzów 3-0 Motor Lublin 22 listopada, 11:00 (2000)
Arka Gdynia 0-0 Widzew Łódź 21 listopada, 12:00 (4000)
Gwardia Warszawa 4-2 Górnik Zabrze 22 listopada, 11:00 (2000)
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec 22 listopada, 11:00 (5000)
Pogoń Szczecin 3-2 Wisła Kraków 22 listopada, 12:00 (17 000)
Szombierki Bytom 2-2 Legia Warszawa 22 listopada, 11:00 (500)
Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia 22 listopada, 11:00 (8000)
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec 22 listopada, 11:00 (3000)

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Motor Lublin 2-0 Łódzki KS 28 listopada, 12:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań 29 listopada, 11:00 (1000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Szombierki Bytom 29 listopada, 11:00 (2000)
Legia Warszawa 5-2 Pogoń Szczecin 29 listopada, 12:00 (4000)
Wisła Kraków 0-0 Śląsk Wrocław 29 listopada, 12:15 (3000)
Stal Mielec 0-1 Gwardia Warszawa 29 listopada, 12:00 (4000)
Górnik Zabrze 1-0 Arka Gdynia 28 listopada, 15:00 (10 000)
Widzew Łódź 0-0 Ruch Chorzów 29 listopada, 11:00 (5000)

Kolejka 16 - 6-7 marca

Motor Lublin 1-3 Widzew Łódź 7 marca, 12:00 (24 000)
Górnik Zabrze 2-1 Ruch Chorzów 7 marca, 15:30 (18 000)
Stal Mielec 3-0 Arka Gdynia 7 marca, 12:00 (14 000)
Wisła Kraków 6-1 Gwardia Warszawa 7 marca, 11:30 (15 000)
Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław 7 marca, 11:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Pogoń Szczecin 6 marca, 15:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom 7 marca, 11:00 (800)
Łódzki KS 1-2 Lech Poznań 6 marca, 15:30 (8000)

Kolejka 17 - 13-14 marca

Lech Poznań 1-0 Motor Lublin 14 marca, 12:00 (22 000)
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS 14 marca, 12:00 (1000)
Pogoń Szczecin 4-1 Zagłębie Sosnowiec 14 marca, 12:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 3-1 Bałtyk Gdynia 14 marca, 12:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 13 marca, 12:00 (7000)
Arka Gdynia 0-0 Wisła Kraków 14 marca, 12:00 (7000)
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec 13 marca, 15:30 (12 000)
Widzew Łódź 3-1 Górnik Zabrze 14 marca, 12:00 (18 000)

Kolejka 18 - 20-21 marca

Górnik Zabrze 4-0 Motor Lublin 20 marca, 16:00 (8000)
Stal Mielec 1-1 Widzew Łódź 21 marca, 12:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 20 marca, 15:45 (12 000)
Legia Warszawa 3-0 Arka Gdynia 21 marca, 12:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Gwardia Warszawa 20 marca, 15:30 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 20 marca, 15:30 (6000)
Łódzki KS 1-0 Pogoń Szczecin 20 marca, 16:00 (7000)
Lech Poznań 1-1 Szombierki Bytom 21 marca, 12:00 (30 000)

Kolejka 19 - 24 marca

Motor Lublin 1-1 Szombierki Bytom 24 marca, 15:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań 24 marca, 16:00 (25 000)
Śląsk Wrocław 3-1 Łódzki KS 24 marca, 16:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Zagłębie Sosnowiec 24 marca, 15:30 (2000)
Arka Gdynia 0-0 Bałtyk Gdynia 24 marca, 15:45 (10 000)
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa 24 marca, 16:00 (15 000)
Widzew Łódź 2-0 Wisła Kraków 24 marca, 15:30 (18 000)
Górnik Zabrze 0-0 Stal Mielec 24 marca, 16:00 (16 000)

Kolejka 20 - 27-28 marca

Stal Mielec 0-0 Motor Lublin 28 marca, 14:00 (18 000)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 27 marca, 16:00 (15 000)
Legia Warszawa 5-3 Widzew Łódź 28 marca, 12:00 (20 000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Ruch Chorzów 27 marca, 15:30 (9000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Arka Gdynia 28 marca, 11:00 (2000)
Łódzki KS 0-0 Gwardia Warszawa 27 marca, 16:00 (6000)
Lech Poznań 0-1 Śląsk Wrocław 28 marca, 12:00 (30 000)
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin 28 marca, 15:00 (3000)

Kolejka 21 - 31 marca

Motor Lublin 2-2 Pogoń Szczecin 31 marca, 16:30 (17 000)
Śląsk Wrocław 3-0 Szombierki Bytom 31 marca, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Lech Poznań 31 marca, 15:00 (5000)
Arka Gdynia 1-0 Łódzki KS 31 marca, 16:30 (6000)
Ruch Chorzów 4-0 Zagłębie Sosnowiec 31 marca, 16:00 (5000)
Widzew Łódź 1-1 Bałtyk Gdynia 31 marca, 16:30 (12 000)
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 31 marca, 17:00 (25 000)
Stal Mielec 1-0 Wisła Kraków 31 marca, 17:00 (15 000)

Kolejka 22 - 3-4 kwietnia

Wisła Kraków 5-1 Motor Lublin 3 kwietnia, 17:15 (5000)
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec 3 kwietnia, 17:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Górnik Zabrze 3 kwietnia, 16:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Widzew Łódź 3 kwietnia, 17:00 (5000)
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów 3 kwietnia, 16:00 (3000)
Lech Poznań 2-0 Arka Gdynia 3 kwietnia, 16:00 (20 000)
Szombierki Bytom 1-2 Gwardia Warszawa 3 kwietnia, 15:30 (2000)
Pogoń Szczecin 0-1 Śląsk Wrocław 3 kwietnia, 16:00 (25 000)

Kolejka 23 - 7 kwietnia

Motor Lublin 0-0 Śląsk Wrocław 7 kwietnia, 16:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 17:00 (3000)
Arka Gdynia 3-0 Szombierki Bytom 7 kwietnia, 16:30 (5000)
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań 7 kwietnia, 16:30 (7000)
Widzew Łódź 3-1 Łódzki KS 7 kwietnia, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 0-2 Zagłębie Sosnowiec 21 kwietnia, 17:30 (5000)
Stal Mielec 5-2 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia, 17:00 (13 000)
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 7 kwietnia, 17:15 (20 000)

Kolejka 24 - 10 kwietnia

Legia Warszawa 5-2 Motor Lublin 10 kwietnia, 12:00 (6000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Wisła Kraków 10 kwietnia, 15:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Stal Mielec 10 kwietnia, 17:00 (1000)
Łódzki KS 2-1 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 16:00 (6000)
Lech Poznań 0-1 Widzew Łódź 10 kwietnia, 16:00 (20 000)
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Chorzów 10 kwietnia, 16:30 (1500)
Pogoń Szczecin 1-0 Arka Gdynia 10 kwietnia, 16:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 3-0 Gwardia Warszawa 10 kwietnia, 16:00 (15 000)

Kolejka 25 - 14 kwietnia

Motor Lublin 2-1 Gwardia Warszawa 14 kwietnia, 16:30 (10 000)
Arka Gdynia 0-1 Śląsk Wrocław 14 kwietnia, 16:30 (5000)
Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin 14 kwietnia, 16:30 (4000)
Widzew Łódź 2-1 Szombierki Bytom 14 kwietnia, 17:00 (9000)
Górnik Zabrze 2-1 Lech Poznań 14 kwietnia, 17:30 (3000)
Stal Mielec 1-0 Łódzki KS 14 kwietnia, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Sosnowiec 14 kwietnia, 17:30 (2000)
Legia Warszawa 0-0 Bałtyk Gdynia 14 kwietnia, 17:00 (8000)

Kolejka 26 - 17-18 kwietnia

Bałtyk Gdynia 3-0 Motor Lublin 18 kwietnia, 11:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 17 kwietnia, 17:00 (5000)
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków 17 kwietnia, 16:00 (5000)
Lech Poznań 0-1 Stal Mielec 18 kwietnia, 12:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze 18 kwietnia, 11:00 (3000)
Pogoń Szczecin 1-4 Widzew Łódź 18 kwietnia, 11:00 (30 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Ruch Chorzów 18 kwietnia, 11:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Arka Gdynia 17 kwietnia, 17:00 (3500)

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Motor Lublin 0-1 Arka Gdynia 24 kwietnia, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-1 Gwardia Warszawa 24 kwietnia, 16:30 (10 000)
Widzew Łódź 2-1 Śląsk Wrocław 24 kwietnia, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin 24 kwietnia, 17:30 (5000)
Stal Mielec 0-0 Szombierki Bytom 24 kwietnia, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 3-1 Lech Poznań 24 kwietnia, 18:00 (5000)
Legia Warszawa 4-0 Łódzki KS 24 kwietnia, 17:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec 24 kwietnia, 16:00 (5000)

Kolejka 28 - 28 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Motor Lublin 28 kwietnia, 17:00 (1500)
Łódzki KS 2-0 Bałtyk Gdynia 28 kwietnia, 17:00 (3000)
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 28 kwietnia, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 1-1 Wisła Kraków 28 kwietnia, 17:00 (2000)
Pogoń Szczecin 3-0 Stal Mielec 28 kwietnia, 17:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze 28 kwietnia, 17:00 (18 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 28 kwietnia, 17:00 (6000)
Arka Gdynia 2-2 Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 29 - 1 maja

Motor Lublin 1-2 Ruch Chorzów 1 maja, 17:00 (5000)
Widzew Łódź 2-0 Arka Gdynia 1 maja, 17:00 (8000)
Górnik Zabrze 1-0 Gwardia Warszawa 1 maja, 17:00 (3000)
Stal Mielec 3-1 Śląsk Wrocław 1 maja, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 1-2 Pogoń Szczecin 1 maja, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom 1 maja, 17:00 (13 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Lech Poznań 1 maja, 17:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Łódzki KS 1 maja, 17:00 (300)

Kolejka 30 - 9 maja

Łódzki KS 4-2 Motor Lublin 9 maja, 17:00 (2000)
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec 9 maja, 17:00 (8000)
Szombierki Bytom 3-1 Bałtyk Gdynia 9 maja, 17:00 (1000)
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 9 maja, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 0-1 Wisła Kraków 9 maja, 17:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Stal Mielec 9 maja, 17:00 (5000)
Arka Gdynia 0-1 Górnik Zabrze 9 maja, 17:00 (6000)
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź 9 maja, 17:00 (20 000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas