[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1981/1982
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 30 39 14 11 5 45-31 10 5 0 27-8 4 6 5 18-23 2 3 1 1 0 3-2
2.  Śląsk Wrocław 30 39 16 7 7 40-22 13 1 1 35-7 3 6 6 5-15 2 1 0 1 1 2-3
3.  Stal Mielec 30 35 11 13 6 33-26 7 7 1 22-9 4 6 5 11-17 2 3 1 1 0 3-1
4.  Legia Warszawa 30 35 11 13 6 39-29 8 6 1 30-13 3 7 5 9-16 2 1 0 1 1 1-3
5.  Górnik Zabrze 30 33 13 7 10 35-27 11 3 1 26-6 2 4 9 9-21 2 2 1 0 1 4-3
6.  Pogoń Szczecin 30 33 13 7 10 44-43 10 2 3 29-17 3 5 7 15-26 2 2 1 0 1 3-4
7.  Gwardia Warszawa 30 32 12 8 10 36-34 9 4 2 24-10 3 4 8 12-24
8.  Wisła Kraków 30 29 9 11 10 41-32 7 6 2 30-12 2 5 8 11-20 2 2 0 2 0 1-1
9.  Zagłębie Sosnowiec 30 29 8 13 9 24-30 5 8 2 10-6 3 5 7 14-24 2 2 0 2 0 1-1
10.  Szombierki Bytom 30 28 10 8 12 38-30 8 4 3 30-11 2 4 9 8-19 4 5 2 1 1 4-2
11.  Lech Poznań 30 28 11 6 13 25-25 7 3 5 13-7 4 3 8 12-18 4 5 2 1 1 5-3
12.  Łódzki KS 30 28 12 4 14 30-39 10 2 3 22-11 2 2 11 8-28 4 2 1 0 3 2-6
13.  Bałtyk Gdynia 30 26 9 8 13 24-36 7 5 3 15-7 2 3 10 9-29
14.  Ruch Chorzów 30 25 9 7 14 29-35 7 2 6 19-13 2 5 8 10-22
15.  Arka Gdynia 30 22 7 8 15 16-37 4 6 5 11-12 3 2 10 5-25
16.  Motor Lublin 30 19 6 7 17 34-57 6 5 4 25-16 0 2 13 9-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Widzew Łódź    2-1 0-0 2-0 3-1 5-1 0-0 2-0 1-1 2-1 2-0 3-1 1-1 0-0 2-0 2-1 
 2 Śląsk Wrocław1-1     2-0 2-0 2-0 4-1 3-0 0-1 2-1 3-0 2-0 3-1 3-1 2-0 4-0 2-1 
 3 Stal Mielec1-1 3-1     2-0 2-0 1-1 0-1 1-0 0-0 0-0 2-2 1-0 5-2 1-1 3-0 0-0 
 4 Legia Warszawa5-3 0-0 1-1     1-0 5-2 2-2 1-0 2-2 0-0 0-1 4-0 0-0 1-0 3-0 5-2 
 5 Górnik Zabrze4-0 0-0 0-0 1-1     3-1 1-0 3-0 0-2 1-0 2-1 2-0 2-0 2-1 1-0 4-0 
 6 Pogoń Szczecin1-4 0-1 3-0 1-1 2-1     3-1 3-2 4-1 2-1 1-1 4-1 1-2 1-0 1-0 2-1 
 7 Gwardia Warszawa1-0 2-0 2-1 0-0 4-2 2-1     2-2 1-0 2-0 0-1 1-1 2-0 0-1 1-1 4-0 
 8 Wisła Kraków1-1 0-0 1-1 1-2 1-1 1-2 6-1     1-1 1-0 3-1 1-0 4-0 1-1 3-0 5-1 
 9 Zagłębie Sosnowiec1-0 0-0 0-1 0-0 0-1 0-0 2-1 0-0     2-1 0-0 1-1 1-0 3-1 0-0 0-0 
 10 Szombierki Bytom4-0 4-0 0-0 2-2 2-0 0-0 1-2 1-1 2-3     1-0 2-0 3-1 3-0 0-1 5-1 
 11 Lech Poznań0-1 0-1 0-1 0-0 0-0 0-1 0-1 2-1 1-0 1-1     2-0 2-0 2-0 2-0 1-0 
 12 Łódzki KS1-2 1-0 2-0 1-0 2-1 1-0 0-0 0-2 2-1 1-0 1-2     2-0 1-1 3-0 4-2 
 13 Bałtyk Gdynia1-1 0-0 1-1 0-1 1-0 0-0 1-0 2-0 0-0 0-1 1-0 1-2     2-0 2-1 3-0 
 14 Ruch Chorzów1-1 3-0 0-2 0-1 1-1 1-0 2-1 2-1 4-0 0-2 2-1 0-1 0-1     0-1 3-0 
 15 Arka Gdynia0-0 0-1 0-2 1-1 0-1 1-3 1-1 0-0 0-1 3-0 1-0 1-0 0-0 2-2     1-0 
 16 Motor Lublin1-3 0-0 5-1 3-0 0-0 2-2 2-1 1-1 4-1 1-1 0-2 2-0 3-1 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Motor Lublin 1-3 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze
Arka Gdynia 0-2 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 2-2 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 2-0 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 1-2 Bałtyk Gdynia
Szombierki Bytom 2-3 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 2-0 Łódzki KS

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Lech Poznań 1-0 Motor Lublin
Łódzki KS 1-0 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Pogoń Szczecin
Bałtyk Gdynia 0-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 2-2 Gwardia Warszawa
Wisła Kraków 3-0 Arka Gdynia
Stal Mielec 1-1 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Motor Lublin 0-0 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 0-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków
Arka Gdynia 1-1 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 2-0 Bałtyk Gdynia
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 4-1 Łódzki KS
Szombierki Bytom 1-0 Lech Poznań

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Szombierki Bytom 5-1 Motor Lublin
Lech Poznań 0-1 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 1-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Gwardia Warszawa
Bałtyk Gdynia 2-1 Arka Gdynia
Legia Warszawa 1-0 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź
Stal Mielec 2-0 Górnik Zabrze

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Motor Lublin 5-1 Stal Mielec
Górnik Zabrze 3-0 Wisła Kraków
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 0-1 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Gwardia Warszawa 1-1 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 2-1 Szombierki Bytom

Kolejka 6 - 5-6 września

Pogoń Szczecin 2-1 Motor Lublin
Szombierki Bytom 4-0 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 0-1 Gwardia Warszawa
Łódzki KS 3-0 Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Ruch Chorzów
Bałtyk Gdynia 1-1 Widzew Łódź
Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec

Kolejka 7 - 12-13 września

Motor Lublin 1-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 2-0 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 2-0 Bałtyk Gdynia
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 0-1 Łódzki KS
Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań
Gwardia Warszawa 2-0 Szombierki Bytom
Śląsk Wrocław 4-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 8 - 19-20 września

Śląsk Wrocław 2-1 Motor Lublin
Pogoń Szczecin 3-1 Gwardia Warszawa
Szombierki Bytom 0-1 Arka Gdynia
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów
Łódzki KS 1-2 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Górnik Zabrze
Bałtyk Gdynia 1-1 Stal Mielec
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków

Kolejka 9 - 26-27 września

Motor Lublin 3-0 Legia Warszawa
Wisła Kraków 4-0 Bałtyk Gdynia
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS
Widzew Łódź 2-0 Lech Poznań
Ruch Chorzów 0-2 Szombierki Bytom
Arka Gdynia 1-3 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 10 - 14 października

Gwardia Warszawa 4-0 Motor Lublin
Śląsk Wrocław 4-0 Arka Gdynia
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 4-0 Widzew Łódź
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze
Łódzki KS 2-0 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków
Bałtyk Gdynia 0-1 Legia Warszawa

Kolejka 11 - 17-18 października

Motor Lublin 3-1 Bałtyk Gdynia
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS
Stal Mielec 2-2 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1-0 Szombierki Bytom
Widzew Łódź 5-1 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 3-0 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 1-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 12 - 24-25 października

Arka Gdynia 1-0 Motor Lublin
Gwardia Warszawa 0-1 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 1-1 Widzew Łódź
Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 0-0 Stal Mielec
Lech Poznań 2-1 Wisła Kraków
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Bałtyk Gdynia

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Motor Lublin 4-1 Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia 1-2 Łódzki KS
Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań
Wisła Kraków 1-0 Szombierki Bytom
Stal Mielec 1-1 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 0-0 Gwardia Warszawa
Ruch Chorzów 0-1 Arka Gdynia

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Ruch Chorzów 3-0 Motor Lublin
Arka Gdynia 0-0 Widzew Łódź
Gwardia Warszawa 4-2 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 3-2 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 2-2 Legia Warszawa
Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 15 - 28-29 listopada

Motor Lublin 2-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań
Bałtyk Gdynia 0-1 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 5-2 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 0-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 0-1 Gwardia Warszawa
Górnik Zabrze 1-0 Arka Gdynia
Widzew Łódź 0-0 Ruch Chorzów

Kolejka 16 - 6-7 marca

Widzew Łódź 2-1 Motor Lublin
Górnik Zabrze 2-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 3-0 Arka Gdynia
Wisła Kraków 6-1 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław
Bałtyk Gdynia 0-0 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom
Łódzki KS 1-2 Lech Poznań

Kolejka 17 - 13-14 marca

Motor Lublin 0-2 Lech Poznań
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 4-1 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 3-1 Bałtyk Gdynia
Gwardia Warszawa 0-0 Legia Warszawa
Arka Gdynia 0-0 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec
Widzew Łódź 3-1 Górnik Zabrze

Kolejka 18 - 20-21 marca

Górnik Zabrze 4-0 Motor Lublin
Stal Mielec 1-1 Widzew Łódź
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 3-0 Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia 1-0 Gwardia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 1-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-1 Szombierki Bytom

Kolejka 19 - 24 marca

Motor Lublin 1-1 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 3-1 Łódzki KS
Gwardia Warszawa 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 0-0 Bałtyk Gdynia
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa
Widzew Łódź 2-0 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 0-0 Stal Mielec

Kolejka 20 - 27-28 marca

Stal Mielec 0-0 Motor Lublin
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 5-3 Widzew Łódź
Bałtyk Gdynia 2-0 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Arka Gdynia
Łódzki KS 0-0 Gwardia Warszawa
Lech Poznań 0-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin

Kolejka 21 - 31 marca

Motor Lublin 2-2 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 3-0 Szombierki Bytom
Gwardia Warszawa 0-1 Lech Poznań
Arka Gdynia 1-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 4-0 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 1-1 Bałtyk Gdynia
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa
Stal Mielec 1-0 Wisła Kraków

Kolejka 22 - 3-4 kwietnia

Wisła Kraków 5-1 Motor Lublin
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec
Bałtyk Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Widzew Łódź
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 2-0 Arka Gdynia
Szombierki Bytom 1-2 Gwardia Warszawa
Pogoń Szczecin 0-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 23 - 7 kwietnia

Motor Lublin 0-0 Śląsk Wrocław
Gwardia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 3-0 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań
Widzew Łódź 3-1 Łódzki KS
Górnik Zabrze 0-2 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 5-2 Bałtyk Gdynia
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa

Kolejka 24 - 10 kwietnia

Legia Warszawa 5-2 Motor Lublin
Bałtyk Gdynia 2-0 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Stal Mielec
Łódzki KS 2-1 Górnik Zabrze
Lech Poznań 0-1 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 1-0 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 3-0 Gwardia Warszawa

Kolejka 25 - 14 kwietnia

Motor Lublin 2-1 Gwardia Warszawa
Arka Gdynia 0-1 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 2-1 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 2-1 Lech Poznań
Stal Mielec 1-0 Łódzki KS
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 0-0 Bałtyk Gdynia

Kolejka 26 - 17-18 kwietnia

Bałtyk Gdynia 3-0 Motor Lublin
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków
Lech Poznań 0-1 Stal Mielec
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 1-4 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 2-0 Ruch Chorzów
Gwardia Warszawa 1-1 Arka Gdynia

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Motor Lublin 0-1 Arka Gdynia
Ruch Chorzów 2-1 Gwardia Warszawa
Widzew Łódź 2-1 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 0-0 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 3-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 4-0 Łódzki KS
Bałtyk Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 28 - 28 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Motor Lublin
Łódzki KS 2-0 Bałtyk Gdynia
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 1-1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 3-0 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa 1-0 Widzew Łódź
Arka Gdynia 2-2 Ruch Chorzów

Kolejka 29 - 1 maja

Motor Lublin 1-2 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 2-0 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 1-0 Gwardia Warszawa
Stal Mielec 3-1 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-2 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom
Bałtyk Gdynia 1-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Łódzki KS

Kolejka 30 - 9 maja

Łódzki KS 4-2 Motor Lublin
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 3-1 Bałtyk Gdynia
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 0-1 Wisła Kraków
Gwardia Warszawa 2-1 Stal Mielec
Arka Gdynia 0-1 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas