[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1978/1979
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 39 16 7 7 44-27 11 3 1 28-8 5 4 6 16-19 2 3 1 1 0 2-1
2.  Widzew Łódź 30 39 14 11 5 37-26 10 3 2 20-7 4 8 3 17-19 2 1 0 1 1 1-2
3.  Stal Mielec 30 36 14 8 8 43-27 10 3 2 29-11 4 5 6 14-16
4.  Szombierki Bytom 30 35 11 13 6 42-27 7 7 1 23-8 4 6 5 19-19
5.  Odra Opole 30 34 14 6 10 42-28 8 3 4 26-15 6 3 6 16-13
6.  Legia Warszawa 30 33 10 13 7 32-28 6 8 1 21-11 4 5 6 11-17
7.  Lech Poznań 30 30 11 8 11 34-38 9 4 2 22-11 2 4 9 12-27 2 3 1 1 0 3-1
8.  GKS Katowice 30 30 10 10 10 28-36 8 5 2 18-9 2 5 8 10-27 2 1 0 1 1 1-3
9.  Zagłębie Sosnowiec 30 29 7 15 8 22-25 5 7 3 10-8 2 8 5 12-17 4 5 1 3 0 2-1
10.  Śląsk Wrocław 30 29 11 7 12 23-27 9 3 3 18-8 2 4 9 5-19 4 4 1 2 1 3-2
11.  Arka Gdynia 30 29 11 7 12 29-35 9 3 3 22-10 2 4 9 7-25 4 3 1 1 2 1-3
12.  Łódzki KS 30 26 9 8 13 30-36 7 4 4 17-10 2 4 9 13-26 2 4 2 0 0 7-2
13.  Wisła Kraków 30 26 9 8 13 42-43 9 4 2 34-15 0 4 11 8-28 2 0 0 0 2 2-7
14.  Polonia Bytom 30 24 9 6 15 23-39 7 3 5 16-12 2 3 10 7-27
15.  Pogoń Szczecin 30 22 7 8 15 31-41 7 5 3 27-16 0 3 12 4-25
16.  Gwardia Warszawa 30 19 5 9 16 22-41 4 7 4 17-17 1 2 12 5-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    1-1 1-1 2-1 0-1 3-0 1-0 1-1 2-1 3-1 1-0 6-0 3-0 2-1 1-0 1-0 
 2 Widzew Łódź0-1     1-1 1-0 1-0 1-0 1-2 3-0 1-1 1-1 4-0 1-0 2-1 1-0 1-0 1-0 
 3 Stal Mielec1-2 1-1     3-1 2-0 1-0 0-2 4-0 1-1 1-0 5-2 4-1 2-1 0-0 2-0 2-0 
 4 Szombierki Bytom1-1 4-1 1-0     0-0 0-0 1-1 3-0 3-1 1-1 0-1 1-1 1-1 3-0 3-0 1-0 
 5 Odra Opole3-1 0-0 3-2 2-2     2-1 3-1 1-2 2-0 0-1 2-3 1-0 0-0 1-2 1-0 5-0 
 6 Legia Warszawa1-1 2-0 1-1 0-0 3-5     3-1 2-2 0-0 2-0 0-0 1-0 0-0 3-0 3-1 0-0 
 7 Lech Poznań1-2 1-1 1-0 2-2 2-1 2-1     3-1 1-0 1-0 0-0 1-3 2-0 2-0 0-0 3-0 
 8 GKS Katowice2-0 1-2 0-0 0-1 1-0 1-1 0-0     2-2 2-0 1-0 1-0 1-1 2-0 2-1 2-1 
 9 Zagłębie Sosnowiec0-0 1-1 0-1 0-0 0-1 0-1 1-0 1-1     0-0 1-0 1-1 1-0 1-1 1-0 2-1 
 10 Śląsk Wrocław2-1 0-1 1-0 0-2 2-1 0-1 3-0 2-1 1-1     2-0 1-0 2-0 2-0 0-0 0-0 
 11 Arka Gdynia1-0 1-1 0-3 0-1 0-1 3-0 3-2 0-0 0-0 1-0     2-0 4-2 4-0 2-0 1-0 
 12 Łódzki KS0-2 1-1 2-0 2-0 0-2 0-0 2-0 0-1 1-1 3-0 0-0     3-1 1-0 2-1 0-1 
 13 Wisła Kraków3-1 2-1 3-0 1-1 1-1 2-2 4-1 1-1 2-1 0-1 3-0 1-4     4-0 4-0 3-1 
 14 Polonia Bytom0-1 2-3 0-1 1-0 0-3 0-1 1-1 1-0 0-0 3-0 1-1 2-0 1-0     3-1 1-0 
 15 Pogoń Szczecin2-2 1-1 1-1 1-4 1-0 2-3 3-0 3-0 1-2 1-0 4-0 1-1 3-0 1-1     2-1 
 16 Gwardia Warszawa2-1 1-2 1-3 4-4 0-0 0-0 1-1 2-0 0-1 0-0 1-0 2-2 3-1 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS
Polonia Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Gwardia Warszawa 1-1 Lech Poznań
GKS Katowice 1-0 Arka Gdynia
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa
Odra Opole 2-2 Szombierki Bytom
Stal Mielec 1-1 Widzew Łódź

Kolejka 2 - 2 sierpnia

Stal Mielec 2-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 1-0 Odra Opole
Szombierki Bytom 1-1 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice
Arka Gdynia 1-0 Gwardia Warszawa
Lech Poznań 2-0 Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Łódzki KS

Kolejka 3 - 5-6 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 2-0 Lech Poznań
Polonia Bytom 1-1 Arka Gdynia
Gwardia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 1-1 Szombierki Bytom
Śląsk Wrocław 0-1 Widzew Łódź
Odra Opole 3-2 Stal Mielec

Kolejka 4 - 12-13 sierpnia

Odra Opole 1-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 1-0 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 2-1 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 3-0 GKS Katowice
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom
Arka Gdynia 2-0 Łódzki KS
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 5 - 19-20 sierpnia

Pogoń Szczecin 3-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Arka Gdynia
Łódzki KS 0-2 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 0-1 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 4-4 Szombierki Bytom
GKS Katowice 1-2 Widzew Łódź
Wisła Kraków 3-0 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 2-1 Odra Opole

Kolejka 6 - 23 sierpnia

Śląsk Wrocław 0-0 Pogoń Szczecin
Odra Opole 0-0 Wisła Kraków
Stal Mielec 4-0 GKS Katowice
Widzew Łódź 1-0 Gwardia Warszawa
Szombierki Bytom 3-0 Polonia Bytom
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 3-2 Lech Poznań

Kolejka 7 - 26-27 sierpnia

Pogoń Szczecin 4-0 Arka Gdynia
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Legia Warszawa
Łódzki KS 2-0 Szombierki Bytom
Polonia Bytom 2-3 Widzew Łódź
Gwardia Warszawa 1-3 Stal Mielec
GKS Katowice 1-0 Odra Opole
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 8 - 9-10 września

Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Katowice
Odra Opole 5-0 Gwardia Warszawa
Stal Mielec 0-0 Polonia Bytom
Widzew Łódź 1-0 Łódzki KS
Szombierki Bytom 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 3-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 1-0 Arka Gdynia

Kolejka 9 - 23-24 września

Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów
Arka Gdynia 3-0 Legia Warszawa
Lech Poznań 2-2 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Widzew Łódź
Łódzki KS 2-0 Stal Mielec
Polonia Bytom 0-3 Odra Opole
Gwardia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław
GKS Katowice 1-1 Wisła Kraków

Kolejka 10 - 30 września-1 października

GKS Katowice 2-1 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 3-1 Gwardia Warszawa
Śląsk Wrocław 2-0 Polonia Bytom
Odra Opole 1-0 Łódzki KS
Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 1-2 Lech Poznań
Szombierki Bytom 0-1 Arka Gdynia
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów

Kolejka 11 (pierwotnie 12) - 7-8 października

Gwardia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin
GKS Katowice 2-0 Polonia Bytom
Wisła Kraków 1-4 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 3-1 Lech Poznań
Stal Mielec 5-2 Arka Gdynia
Widzew Łódź 0-1 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 0-0 Legia Warszawa

Kolejka 12 (pierwotnie 11) - 14-15 października

Pogoń Szczecin 2-3 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 2-1 Szombierki Bytom
Arka Gdynia 1-1 Widzew Łódź
Lech Poznań 1-0 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Odra Opole
Łódzki KS 3-0 Śląsk Wrocław
Polonia Bytom 1-0 Wisła Kraków
Gwardia Warszawa 2-0 GKS Katowice

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Pogoń Szczecin 1-4 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 1-1 Stal Mielec
Arka Gdynia 0-1 Odra Opole
Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków
Łódzki KS 0-1 GKS Katowice
Polonia Bytom 1-0 Gwardia Warszawa

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Polonia Bytom 3-1 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 2-2 Łódzki KS
GKS Katowice 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 4-1 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 2-0 Arka Gdynia
Odra Opole 3-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-0 Legia Warszawa
Widzew Łódź 1-0 Szombierki Bytom

Kolejka 15 - 22 listopada

Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 1-0 Stal Mielec
Legia Warszawa 3-5 Odra Opole
Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 4-2 Wisła Kraków
Lech Poznań 3-1 GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Gwardia Warszawa
Łódzki KS 1-0 Polonia Bytom

Kolejka 16 - 3-4 marca

Łódzki KS 2-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Polonia Bytom
Lech Poznań 3-0 Gwardia Warszawa
Arka Gdynia 0-0 GKS Katowice
Ruch Chorzów 3-0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 0-0 Odra Opole
Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec

Kolejka 17 - 10-11 marca

Pogoń Szczecin 1-1 Stal Mielec
Odra Opole 0-0 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 0-2 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa
GKS Katowice 2-0 Ruch Chorzów
Gwardia Warszawa 1-0 Arka Gdynia
Polonia Bytom 1-1 Lech Poznań
Łódzki KS 1-1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 18 - 17-18 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-3 Łódzki KS
Arka Gdynia 4-0 Polonia Bytom
Ruch Chorzów 1-0 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 2-2 GKS Katowice
Szombierki Bytom 1-1 Wisła Kraków
Widzew Łódź 1-1 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 2-0 Odra Opole

Kolejka 19 - 24-25 marca

Pogoń Szczecin 1-0 Odra Opole
Śląsk Wrocław 1-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 2-1 Widzew Łódź
GKS Katowice 0-1 Szombierki Bytom
Gwardia Warszawa 0-0 Legia Warszawa
Polonia Bytom 0-1 Ruch Chorzów
Łódzki KS 0-0 Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Lech Poznań

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 6-0 Łódzki KS
Legia Warszawa 3-0 Polonia Bytom
Szombierki Bytom 1-0 Gwardia Warszawa
Widzew Łódź 3-0 GKS Katowice
Stal Mielec 2-1 Wisła Kraków
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 21 - 7-8 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-1 Odra Opole
GKS Katowice 0-0 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 1-2 Widzew Łódź
Polonia Bytom 1-0 Szombierki Bytom
Łódzki KS 0-0 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Arka Gdynia

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Arka Gdynia 2-0 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 1-1 Łódzki KS
Widzew Łódź 1-0 Polonia Bytom
Stal Mielec 2-0 Gwardia Warszawa
Odra Opole 1-2 GKS Katowice
Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków

Kolejka 23 - 25 kwietnia

Pogoń Szczecin 3-0 Wisła Kraków
GKS Katowice 2-0 Śląsk Wrocław
Gwardia Warszawa 0-0 Odra Opole
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec
Łódzki KS 1-1 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Szombierki Bytom
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa
Arka Gdynia 1-0 Ruch Chorzów

Kolejka 24 - 5-6 maja

Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 0-0 Arka Gdynia
Szombierki Bytom 1-1 Lech Poznań
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 4-1 Łódzki KS
Odra Opole 1-2 Polonia Bytom
Śląsk Wrocław 0-0 Gwardia Warszawa
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice

Kolejka 25 - 12-13 maja

Pogoń Szczecin 3-0 GKS Katowice
Gwardia Warszawa 3-1 Wisła Kraków
Polonia Bytom 3-0 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 0-2 Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Stal Mielec
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź
Arka Gdynia 0-1 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 3-0 Legia Warszawa

Kolejka 26 - 19-20 maja

Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 1-1 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 4-0 Arka Gdynia
Stal Mielec 0-2 Lech Poznań
Odra Opole 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS
Wisła Kraków 4-0 Polonia Bytom
GKS Katowice 2-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pogoń Szczecin 2-1 Gwardia Warszawa
Polonia Bytom 1-0 GKS Katowice
Łódzki KS 3-1 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 2-1 Odra Opole
Arka Gdynia 0-3 Stal Mielec
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom

Kolejka 28 - 30 maja

Szombierki Bytom 3-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 1-0 Legia Warszawa
Stal Mielec 1-2 Ruch Chorzów
Odra Opole 2-3 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 3-0 Lech Poznań
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS
Gwardia Warszawa 0-2 Polonia Bytom

Kolejka 29 - 6 czerwca

Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Bytom
Łódzki KS 0-1 Gwardia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Katowice
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków
Arka Gdynia 1-0 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 0-1 Odra Opole
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec
Szombierki Bytom 4-1 Widzew Łódź

Kolejka 30 - 10 czerwca

Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom
Odra Opole 2-1 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 3-0 Arka Gdynia
GKS Katowice 0-0 Lech Poznań
Gwardia Warszawa 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom 2-0 Łódzki KS

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas