[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1978/1979
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 39 16 7 7 44-27 11 3 1 28-8 5 4 6 16-19 2 3 1 1 0 2-1
2.  Widzew Łódź 30 39 14 11 5 37-26 10 3 2 20-7 4 8 3 17-19 2 1 0 1 1 1-2
3.  Stal Mielec 30 36 14 8 8 43-27 10 3 2 29-11 4 5 6 14-16
4.  Szombierki Bytom 30 35 11 13 6 42-27 7 7 1 23-8 4 6 5 19-19
5.  Odra Opole 30 34 14 6 10 42-28 8 3 4 26-15 6 3 6 16-13
6.  Legia Warszawa 30 33 10 13 7 32-28 6 8 1 21-11 4 5 6 11-17
7.  Lech Poznań 30 30 11 8 11 34-38 9 4 2 22-11 2 4 9 12-27 2 3 1 1 0 3-1
8.  GKS Katowice 30 30 10 10 10 28-36 8 5 2 18-9 2 5 8 10-27 2 1 0 1 1 1-3
9.  Zagłębie Sosnowiec 30 29 7 15 8 22-25 5 7 3 10-8 2 8 5 12-17 4 5 1 3 0 2-1
10.  Śląsk Wrocław 30 29 11 7 12 23-27 9 3 3 18-8 2 4 9 5-19 4 4 1 2 1 3-2
11.  Arka Gdynia 30 29 11 7 12 29-35 9 3 3 22-10 2 4 9 7-25 4 3 1 1 2 1-3
12.  Łódzki KS 30 26 9 8 13 30-36 7 4 4 17-10 2 4 9 13-26 2 4 2 0 0 7-2
13.  Wisła Kraków 30 26 9 8 13 42-43 9 4 2 34-15 0 4 11 8-28 2 0 0 0 2 2-7
14.  Polonia Bytom 30 24 9 6 15 23-39 7 3 5 16-12 2 3 10 7-27
15.  Pogoń Szczecin 30 22 7 8 15 31-41 7 5 3 27-16 0 3 12 4-25
16.  Gwardia Warszawa 30 19 5 9 16 22-41 4 7 4 17-17 1 2 12 5-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    1-1 1-1 2-1 0-1 3-0 1-0 1-1 2-1 3-1 1-0 6-0 3-0 2-1 1-0 1-0 
 2 Widzew Łódź0-1     1-1 1-0 1-0 1-0 1-2 3-0 1-1 1-1 4-0 1-0 2-1 1-0 1-0 1-0 
 3 Stal Mielec1-2 1-1     3-1 2-0 1-0 0-2 4-0 1-1 1-0 5-2 4-1 2-1 0-0 2-0 2-0 
 4 Szombierki Bytom1-1 4-1 1-0     0-0 0-0 1-1 3-0 3-1 1-1 0-1 1-1 1-1 3-0 3-0 1-0 
 5 Odra Opole3-1 0-0 3-2 2-2     2-1 3-1 1-2 2-0 0-1 2-3 1-0 0-0 1-2 1-0 5-0 
 6 Legia Warszawa1-1 2-0 1-1 0-0 3-5     3-1 2-2 0-0 2-0 0-0 1-0 0-0 3-0 3-1 0-0 
 7 Lech Poznań1-2 1-1 1-0 2-2 2-1 2-1     3-1 1-0 1-0 0-0 1-3 2-0 2-0 0-0 3-0 
 8 GKS Katowice2-0 1-2 0-0 0-1 1-0 1-1 0-0     2-2 2-0 1-0 1-0 1-1 2-0 2-1 2-1 
 9 Zagłębie Sosnowiec0-0 1-1 0-1 0-0 0-1 0-1 1-0 1-1     0-0 1-0 1-1 1-0 1-1 1-0 2-1 
 10 Śląsk Wrocław2-1 0-1 1-0 0-2 2-1 0-1 3-0 2-1 1-1     2-0 1-0 2-0 2-0 0-0 0-0 
 11 Arka Gdynia1-0 1-1 0-3 0-1 0-1 3-0 3-2 0-0 0-0 1-0     2-0 4-2 4-0 2-0 1-0 
 12 Łódzki KS0-2 1-1 2-0 2-0 0-2 0-0 2-0 0-1 1-1 3-0 0-0     3-1 1-0 2-1 0-1 
 13 Wisła Kraków3-1 2-1 3-0 1-1 1-1 2-2 4-1 1-1 2-1 0-1 3-0 1-4     4-0 4-0 3-1 
 14 Polonia Bytom0-1 2-3 0-1 1-0 0-3 0-1 1-1 1-0 0-0 3-0 1-1 2-0 1-0     3-1 1-0 
 15 Pogoń Szczecin2-2 1-1 1-1 1-4 1-0 2-3 3-0 3-0 1-2 1-0 4-0 1-1 3-0 1-1     2-1 
 16 Gwardia Warszawa2-1 1-2 1-3 4-4 0-0 0-0 1-1 2-0 0-1 0-0 1-0 2-2 3-1 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Polonia Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec 30 lipca, 17:00 (8000)
Gwardia Warszawa 1-1 Lech Poznań 29 lipca, 15:00 (5000)
GKS Katowice 1-0 Arka Gdynia 30 lipca, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów 29 lipca, 17:15 (25 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 29 lipca, 18:00 (20 000)
Odra Opole 2-2 Szombierki Bytom 29 lipca, 18:00 (10 000)
Stal Mielec 1-1 Widzew Łódź 30 lipca, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 2-1 Pogoń Szczecin 30 lipca, 18:00 (15 000)

Kolejka 2 - 2 sierpnia

Widzew Łódź 1-0 Odra Opole 2 sierpnia, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-1 Śląsk Wrocław 2 sierpnia, 17:00 (3000)
Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 2 sierpnia, 18:00 (25 000)
Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice 2 sierpnia, 17:30 (20 000)
Arka Gdynia 1-0 Gwardia Warszawa 2 sierpnia, 16:30 (20 000)
Lech Poznań 2-0 Polonia Bytom 2 sierpnia, 17:30 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Łódzki KS 2 sierpnia, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Stal Mielec 2 sierpnia, 18:00 (12 000)

Kolejka 3 - 5-6 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-2 Zagłębie Sosnowiec 6 sierpnia, 18:00 (7000)
Łódzki KS 2-0 Lech Poznań 6 sierpnia, 19:00 (12 000)
Polonia Bytom 1-1 Arka Gdynia 6 sierpnia, 17:00 (3000)
Gwardia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 6 sierpnia, 16:00 (4000)
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa 5 sierpnia, 16:30 (7000)
Wisła Kraków 1-1 Szombierki Bytom 6 sierpnia, 17:30 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Widzew Łódź 5 sierpnia, 19:00 (10 000)
Odra Opole 3-2 Stal Mielec 5 sierpnia, 18:00 (8000)

Kolejka 4 - 12-13 sierpnia

Odra Opole 1-0 Pogoń Szczecin 13 sierpnia, 18:00 (6000)
Stal Mielec 1-0 Śląsk Wrocław 9 sierpnia, 17:15 (4000)
Widzew Łódź 2-1 Wisła Kraków 12 sierpnia, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 3-0 GKS Katowice 12 sierpnia, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 12 sierpnia, 17:00 (15 000)
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom 12 sierpnia, 17:30 (6000)
Arka Gdynia 2-0 Łódzki KS 13 sierpnia, 16:30 (18 000)
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec 13 sierpnia, 11:00 (30 000)

Kolejka 5 - 19-20 sierpnia

Pogoń Szczecin 3-0 Lech Poznań 11 października, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Arka Gdynia 19 sierpnia, 17:00 (2000)
Łódzki KS 0-2 Ruch Chorzów 20 sierpnia, 18:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-1 Legia Warszawa 20 sierpnia, 17:00 (4000)
Gwardia Warszawa 4-4 Szombierki Bytom 19 sierpnia, 16:00 (1000)
GKS Katowice 1-2 Widzew Łódź 19 sierpnia, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 3-0 Stal Mielec 20 sierpnia, 17:30 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Odra Opole 20 sierpnia, 11:00 (15 000)

Kolejka 6 - 23 sierpnia

Śląsk Wrocław 0-0 Pogoń Szczecin 23 sierpnia, 17:30 (15 000)
Odra Opole 0-0 Wisła Kraków 9 sierpnia, 19:00 (5000)
Stal Mielec 4-0 GKS Katowice 23 sierpnia, 16:30 (10 000)
Widzew Łódź 1-0 Gwardia Warszawa 23 sierpnia, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 3-0 Polonia Bytom 23 sierpnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS 23 sierpnia, 17:15 (20 000)
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Sosnowiec 23 sierpnia, 17:15 (20 000)
Arka Gdynia 3-2 Lech Poznań 23 sierpnia, 16:30 (20 000)

Kolejka 7 - 26-27 sierpnia

Pogoń Szczecin 4-0 Arka Gdynia 26 sierpnia, 19:00 (10 000)
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów 26 sierpnia, 17:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00 (5000)
Łódzki KS 2-0 Szombierki Bytom 26 sierpnia, 18:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-3 Widzew Łódź 26 sierpnia, 17:00 (3000)
Gwardia Warszawa 1-3 Stal Mielec 26 sierpnia, 16:00 (5000)
GKS Katowice 1-0 Odra Opole 26 sierpnia, 16:30 (5000)
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 18:00 (20 000)

Kolejka 8 - 9-10 września

Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin 9 września, 16:30 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Katowice 10 września, 11:00 (15 000)
Odra Opole 5-0 Gwardia Warszawa 9 września, 18:00 (6000)
Stal Mielec 0-0 Polonia Bytom 10 września, 16:00 (8000)
Widzew Łódź 1-0 Łódzki KS 10 września, 16:00 (25 000)
Szombierki Bytom 3-1 Zagłębie Sosnowiec 9 września, 16:30 (5000)
Legia Warszawa 3-1 Lech Poznań 9 września, 17:00 (18 000)
Ruch Chorzów 1-0 Arka Gdynia 9 września, 17:15 (10 000)

Kolejka 9 - 23-24 września

Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów 23 września, 17:00 (7000)
Arka Gdynia 3-0 Legia Warszawa 24 września, 11:00 (18 000)
Lech Poznań 2-2 Szombierki Bytom 24 września, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Widzew Łódź 23 września, 16:00 (6000)
Łódzki KS 2-0 Stal Mielec 24 września, 16:00 (5000)
Polonia Bytom 0-3 Odra Opole 24 września, 15:30 (3000)
Gwardia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław 23 września, 16:00 (3000)
GKS Katowice 1-1 Wisła Kraków 24 września, 15:00 (8000)

Kolejka 10 - 30 września-1 października

GKS Katowice 2-1 Pogoń Szczecin 30 września, 15:00 (6000)
Wisła Kraków 3-1 Gwardia Warszawa 1 października, 15:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Polonia Bytom 1 października, 11:00 (8000)
Odra Opole 1-0 Łódzki KS 30 września, 18:00 (9000)
Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec 1 października, 11:00 (7000)
Widzew Łódź 1-2 Lech Poznań 1 października, 14:30 (15 000)
Szombierki Bytom 0-1 Arka Gdynia 1 października, 11:00 (5000)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 30 września, 16:00 (17 000)

Kolejka 11 (pierwotnie 12) - 7-8 października

Gwardia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 7 października, 15:00 (3000)
GKS Katowice 2-0 Polonia Bytom 7 października, 15:00 (6000)
Wisła Kraków 1-4 Łódzki KS 7 października, 15:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec 7 października, 17:00 (8000)
Odra Opole 3-1 Lech Poznań 7 października, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 5-2 Arka Gdynia 7 października, 14:00 (5000)
Widzew Łódź 0-1 Ruch Chorzów 7 października, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 0-0 Legia Warszawa 7 października, 14:30 (8000)

Kolejka 12 (pierwotnie 11) - 14-15 października

Pogoń Szczecin 2-3 Legia Warszawa 15 października, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-1 Szombierki Bytom 14 października, 16:15 (25 000)
Arka Gdynia 1-1 Widzew Łódź 15 października, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 1-0 Stal Mielec 15 października, 11:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Odra Opole 15 października, 11:00 (5000)
Łódzki KS 3-0 Śląsk Wrocław 14 października, 17:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-0 Wisła Kraków 14 października, 14:30 (3000)
Gwardia Warszawa 2-0 GKS Katowice 15 października, 11:00 (3000)

Kolejka 13 - 28-29 października

Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 28 października, 17:00 (7000)
Szombierki Bytom 1-0 Stal Mielec 29 października, 11:00 (4000)
Legia Warszawa 3-5 Odra Opole 29 października, 12:00 (19 000)
Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław 28 października, 16:15 (12 000)
Arka Gdynia 4-2 Wisła Kraków 22 listopada, 13:30 (16 000)
Lech Poznań 3-1 GKS Katowice 29 października, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Gwardia Warszawa 29 października, 11:00 (2000)
Łódzki KS 1-0 Polonia Bytom 28 października, 17:00 (6000)

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pogoń Szczecin 1-4 Szombierki Bytom 5 listopada, 16:00 (6000)
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź 5 listopada, 12:00 (21 000)
Ruch Chorzów 1-1 Stal Mielec 4 listopada, 16:15 (20 000)
Arka Gdynia 0-1 Odra Opole 5 listopada, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław 5 listopada, 11:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 5 listopada, 12:00 (5000)
Łódzki KS 0-1 GKS Katowice 5 listopada, 11:00 (6000)
Polonia Bytom 1-0 Gwardia Warszawa 5 listopada, 11:00 (2000)

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Polonia Bytom 3-1 Pogoń Szczecin 19 listopada, 11:00 (3000)
Gwardia Warszawa 2-2 Łódzki KS 19 listopada, 11:00 (3000)
GKS Katowice 2-2 Zagłębie Sosnowiec 19 listopada, 12:00 (5000)
Wisła Kraków 4-1 Lech Poznań 19 listopada, 16:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Arka Gdynia 26 listopada, 11:00 (5000)
Odra Opole 3-1 Ruch Chorzów 19 listopada, 12:00 (25 000)
Stal Mielec 1-0 Legia Warszawa 19 listopada, 12:30 (10 000)
Widzew Łódź 1-0 Szombierki Bytom 19 listopada, 12:00 (12 000)

Kolejka 16 - 3-4 marca

Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 4 marca, 15:30 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Polonia Bytom 4 marca, 12:00 (8000)
Lech Poznań 3-0 Gwardia Warszawa 4 marca, 12:00 (18 000)
Arka Gdynia 0-0 GKS Katowice 4 marca, 11:00 (18 000)
Ruch Chorzów 3-0 Wisła Kraków 3 marca, 16:15 (20 000)
Legia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław 4 marca, 12:00 (21 000)
Szombierki Bytom 0-0 Odra Opole 4 marca, 14:00 (15 000)
Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec 4 marca, 12:00 (15 000)

Kolejka 17 - 10-11 marca

Stal Mielec 2-0 Pogoń Szczecin 11 marca, 12:00 (15 000)
Odra Opole 0-0 Widzew Łódź 11 marca, 12:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Szombierki Bytom 11 marca, 11:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa 11 marca, 17:00 (20 000)
GKS Katowice 2-0 Ruch Chorzów 10 marca, 15:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Arka Gdynia 11 marca, 12:00 (4000)
Polonia Bytom 1-1 Lech Poznań 11 marca, 12:00 (8000)
Łódzki KS 1-1 Zagłębie Sosnowiec 11 marca, 12:00 (10 000)

Kolejka 18 - 17-18 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Szczecin 18 marca, 11:00 (3000)
Lech Poznań 1-3 Łódzki KS 18 marca, 12:00 (12 000)
Arka Gdynia 4-0 Polonia Bytom 18 marca, 11:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-0 Gwardia Warszawa 18 marca, 16:15 (10 000)
Legia Warszawa 2-2 GKS Katowice 18 marca, 12:00 (14 000)
Szombierki Bytom 1-1 Wisła Kraków 17 marca, 15:00 (3000)
Widzew Łódź 1-1 Śląsk Wrocław 18 marca, 11:00 (10 000)
Stal Mielec 2-0 Odra Opole 18 marca, 12:00 (20 000)

Kolejka 19 - 24-25 marca

Pogoń Szczecin 1-0 Odra Opole 24 marca, 16:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Stal Mielec 25 marca, 11:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-1 Widzew Łódź 25 marca, 17:00 (15 000)
GKS Katowice 0-1 Szombierki Bytom 24 marca, 15:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 25 marca, 12:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-1 Ruch Chorzów 25 marca, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 0-0 Arka Gdynia 24 marca, 15:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Lech Poznań 25 marca, 11:00 (5000)

Kolejka 20 - 31 marca-1 kwietnia

Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin 31 marca, 14:00 (15 000)
Arka Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec 31 marca, 15:00 (15 000)
Ruch Chorzów 6-0 Łódzki KS 31 marca, 16:15 (10 000)
Legia Warszawa 3-0 Polonia Bytom 31 marca, 16:30 (18 000)
Szombierki Bytom 1-0 Gwardia Warszawa 31 marca, 15:30 (5000)
Widzew Łódź 3-0 GKS Katowice 31 marca, 16:00 (7000)
Stal Mielec 2-1 Wisła Kraków 31 marca, 15:00 (12 000)
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław 31 marca, 15:00 (15 000)

Kolejka 21 - 7-8 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław 7 kwietnia, 16:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-1 Odra Opole 8 kwietnia, 16:30 (8000)
GKS Katowice 0-0 Stal Mielec 8 kwietnia, 16:00 (3000)
Gwardia Warszawa 1-2 Widzew Łódź 7 kwietnia, 12:00 (2500)
Polonia Bytom 1-0 Szombierki Bytom 8 kwietnia, 12:00 (6000)
Łódzki KS 0-0 Legia Warszawa 7 kwietnia, 18:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów 7 kwietnia, 16:00 (4000)
Lech Poznań 0-0 Arka Gdynia 8 kwietnia, 12:00 (10 000)

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Arka Gdynia 2-0 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 16:00 (15 000)
Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań 21 kwietnia, 17:15 (12 000)
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Sosnowiec 22 kwietnia, 16:30 (18 000)
Szombierki Bytom 1-1 Łódzki KS 21 kwietnia, 16:30 (5000)
Widzew Łódź 1-0 Polonia Bytom 21 kwietnia, 16:00 (14 000)
Stal Mielec 2-0 Gwardia Warszawa 22 kwietnia, 14:00 (12 000)
Odra Opole 1-2 GKS Katowice 22 kwietnia, 14:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków 21 kwietnia, 16:30 (12 000)

Kolejka 23 - 25 kwietnia

Pogoń Szczecin 3-0 Wisła Kraków 25 kwietnia, 16:00 (12 000)
GKS Katowice 2-0 Śląsk Wrocław 25 kwietnia, 16:30 (5000)
Gwardia Warszawa 0-0 Odra Opole 25 kwietnia, 17:00 (3000)
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec 25 kwietnia, 16:30 (2000)
Łódzki KS 1-1 Widzew Łódź 25 kwietnia, 18:00 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Szombierki Bytom 25 kwietnia, 16:30 (2500)
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa 25 kwietnia, 16:30 (28 000)
Arka Gdynia 1-0 Ruch Chorzów 25 kwietnia, 16:00 (18 000)

Kolejka 24 - 5-6 maja

Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin 5 maja, 17:15 (15 000)
Legia Warszawa 0-0 Arka Gdynia 6 maja, 16:30 (15 000)
Szombierki Bytom 1-1 Lech Poznań 6 maja, 11:00 (3000)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec 5 maja, 16:00 (15 000)
Stal Mielec 4-1 Łódzki KS 6 maja, 14:00 (10 000)
Odra Opole 1-2 Polonia Bytom 5 maja, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 0-0 Gwardia Warszawa 6 maja, 11:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice 5 maja, 18:30 (5000)

Kolejka 25 - 12-13 maja

Pogoń Szczecin 3-0 GKS Katowice 12 maja, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Wisła Kraków 13 maja, 13:00 (3000)
Polonia Bytom 3-0 Śląsk Wrocław 12 maja, 17:00 (4000)
Łódzki KS 0-2 Odra Opole 12 maja, 18:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Stal Mielec 12 maja, 17:00 (5000)
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 12 maja, 17:00 (22 000)
Arka Gdynia 0-1 Szombierki Bytom 13 maja, 12:00 (20 000)
Ruch Chorzów 3-0 Legia Warszawa 12 maja, 17:15 (20 000)

Kolejka 26 - 19-20 maja

Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 19 maja, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-1 Ruch Chorzów 19 maja, 16:30 (15 000)
Widzew Łódź 4-0 Arka Gdynia 19 maja, 17:00 (12 000)
Stal Mielec 0-2 Lech Poznań 20 maja, 16:00 (15 000)
Odra Opole 2-0 Zagłębie Sosnowiec 19 maja, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS 19 maja, 17:30 (3000)
Wisła Kraków 4-0 Polonia Bytom 20 maja, 19:00 (5000)
GKS Katowice 2-1 Gwardia Warszawa 19 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pogoń Szczecin 2-1 Gwardia Warszawa 26 maja, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-0 GKS Katowice 27 maja, 18:30 (15 000)
Łódzki KS 3-1 Wisła Kraków 26 maja, 16:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 26 maja, 17:00 (2000)
Lech Poznań 2-1 Odra Opole 27 maja, 11:00 (18 000)
Arka Gdynia 0-3 Stal Mielec 26 maja, 17:00 (17 000)
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź 26 maja, 17:15 (30 000)
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom 26 maja, 17:00 (10 000)

Kolejka 28 - 30 maja

Szombierki Bytom 3-0 Pogoń Szczecin 30 maja, 17:00 (3000)
Widzew Łódź 1-0 Legia Warszawa 30 maja, 17:30 (20 000)
Stal Mielec 1-2 Ruch Chorzów 30 maja, 17:30 (30 000)
Odra Opole 2-3 Arka Gdynia 30 maja, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 3-0 Lech Poznań 30 maja, 18:00 (10 000)
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Sosnowiec 30 maja, 18:00 (3000)
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 30 maja, 17:30 (2000)
Gwardia Warszawa 0-2 Polonia Bytom 30 maja, 17:00 (1000)

Kolejka 29 - 6 czerwca

Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Bytom 6 czerwca, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 0-1 Gwardia Warszawa 6 czerwca, 17:00 (1000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Katowice 6 czerwca, 17:00 (300)
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 6 czerwca, 17:00 (8000)
Arka Gdynia 1-0 Śląsk Wrocław 6 czerwca, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-1 Odra Opole 6 czerwca, 17:00 (30 000)
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec 6 czerwca, 17:00 (12 000)
Szombierki Bytom 4-1 Widzew Łódź 6 czerwca, 17:00 (5000)

Kolejka 30 - 10 czerwca

Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin 10 czerwca, 17:00 (4000)
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom 10 czerwca, 17:00 (12 000)
Odra Opole 2-1 Legia Warszawa 10 czerwca, 17:00 (4000)
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów 10 czerwca, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 3-0 Arka Gdynia 10 czerwca, 20:00 (5000)
GKS Katowice 0-0 Lech Poznań 10 czerwca, 17:00 (2000)
Gwardia Warszawa 0-1 Zagłębie Sosnowiec 10 czerwca, 17:00 (300)
Polonia Bytom 2-0 Łódzki KS 10 czerwca, 17:00 (5000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas