[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1977/1978
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 39 13 13 4 35-23 9 6 0 23-8 4 7 4 12-15
2.  Śląsk Wrocław 30 38 16 6 8 36-30 12 2 1 25-11 4 4 7 11-19
3.  Lech Poznań 30 37 12 13 5 29-25 9 6 0 18-5 3 7 5 11-20
4.  Łódzki KS 30 31 10 11 9 29-29 10 3 2 20-6 0 8 7 9-23 2 3 1 1 0 4-2
5.  Legia Warszawa 30 31 12 7 11 44-34 7 4 4 21-13 5 3 7 23-21 2 1 0 1 1 2-4
6.  Odra Opole 30 30 13 4 13 35-31 11 2 2 26-7 2 2 11 9-24 2 3 1 1 0 3-0
7.  Arka Gdynia 30 30 11 8 11 30-35 9 5 1 21-7 2 3 10 9-28 2 1 0 1 1 0-3
8.  Stal Mielec 30 29 11 7 12 31-29 7 4 4 20-10 4 3 8 11-19
9.  Zagłębie Sosnowiec 30 28 10 8 12 33-33 5 5 5 14-14 5 3 7 19-19 4 4 2 0 2 9-5
10.  Widzew Łódź 30 28 9 10 11 34-40 7 3 5 20-20 2 7 6 14-20 4 4 2 0 2 8-8
11.  Pogoń Szczecin 30 28 11 6 13 36-42 10 1 4 30-19 1 5 9 6-23 4 4 2 0 2 6-10
12.  Szombierki Bytom 30 27 8 11 11 25-35 7 6 2 17-12 1 5 9 8-23 6 8 3 2 1 6-5
13.  Polonia Bytom 30 27 7 13 10 26-26 4 9 2 21-12 3 4 8 5-14 6 7 3 1 2 6-2
14.  Ruch Chorzów 30 27 9 9 12 33-36 7 5 3 22-12 2 4 9 11-24 6 6 2 2 2 6-7
15.  Zawisza Bydgoszcz 30 27 11 5 14 29-32 10 3 2 19-7 1 2 12 10-25 6 3 1 1 4 2-6
16.  Górnik Zabrze 30 23 6 11 13 25-30 4 7 4 18-12 2 4 9 7-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    2-0 1-1 1-1 2-1 2-1 3-1 1-0 1-0 1-1 2-0 4-0 0-0 1-1 2-1 0-0 
 2 Śląsk Wrocław3-1     1-0 1-1 1-0 4-2 1-0 3-1 0-3 3-1 2-0 1-1 1-0 2-1 1-0 1-0 
 3 Lech Poznań0-0 3-1     1-0 1-0 2-0 0-0 1-1 2-1 0-0 2-1 1-0 0-0 3-0 2-1 0-0 
 4 Łódzki KS0-0 0-1 3-0     3-1 1-0 2-0 1-0 1-2 2-1 0-0 0-0 2-0 2-1 1-0 2-0 
 5 Legia Warszawa2-0 6-3 0-0 1-1     0-1 1-0 0-1 3-2 1-1 0-0 2-1 1-2 3-0 0-1 1-0 
 6 Odra Opole1-0 0-1 2-2 2-0 3-0     3-0 2-0 1-0 1-2 2-0 1-0 3-0 0-0 4-2 1-0 
 7 Arka Gdynia2-2 2-1 4-0 1-0 1-2 0-0     2-0 0-0 0-0 1-0 2-1 0-0 1-0 2-1 3-0 
 8 Stal Mielec1-1 0-0 0-1 4-0 2-1 1-0 3-0     2-0 0-0 2-2 3-1 0-1 0-1 2-1 0-1 
 9 Zagłębie Sosnowiec0-0 0-0 0-0 3-1 0-3 2-1 1-2 0-1     1-2 1-2 2-1 2-0 0-0 0-0 2-1 
 10 Widzew Łódź0-1 1-0 0-0 3-0 1-4 1-0 1-3 2-2 1-3     2-0 1-1 1-0 2-4 3-2 1-0 
 11 Pogoń Szczecin0-1 2-0 2-3 0-0 1-4 2-0 3-1 3-0 0-4 4-3     3-0 1-0 2-1 3-1 4-1 
 12 Szombierki Bytom0-0 0-0 2-1 1-1 2-4 1-1 0-0 1-0 1-2 1-1 2-0     1-0 3-2 1-0 1-0 
 13 Polonia Bytom1-1 1-1 1-1 0-0 1-1 3-0 5-1 0-1 1-1 2-2 1-1 0-0     3-0 2-0 0-2 
 14 Ruch Chorzów2-0 0-1 3-0 2-2 1-1 1-3 3-0 0-2 4-1 1-0 0-0 1-1 1-0     2-0 1-1 
 15 Zawisza Bydgoszcz1-2 2-1 1-1 2-1 1-0 3-0 1-0 1-0 2-0 1-0 1-0 2-0 0-1 0-0     1-1 
 16 Górnik Zabrze2-3 0-1 0-1 1-1 1-1 1-0 1-1 2-2 0-0 2-0 5-0 0-1 1-1 2-0 0-0     

Kolejka 1 - 23-24 lipca

Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Pogoń Szczecin
Polonia Bytom 3-0 Odra Opole
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 1-3 Arka Gdynia
Wisła Kraków 1-0 Stal Mielec

Kolejka 2 - 30-31 lipca

Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze
Stal Mielec 0-0 Widzew Łódź
Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 2-0 Zawisza Bydgoszcz
Szombierki Bytom 1-0 Polonia Bytom
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 2-0 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 3-0 Lech Poznań

Kolejka 3 - 3 sierpnia

Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS
Lech Poznań 2-1 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 4-2 Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom
Polonia Bytom 3-0 Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Arka Gdynia
Legia Warszawa 0-1 Stal Mielec
Widzew Łódź 0-1 Wisła Kraków

Kolejka 4 - 6-7 sierpnia

Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa
Stal Mielec 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Arka Gdynia 0-0 Polonia Bytom
Ruch Chorzów 4-1 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 0-0 Śląsk Wrocław
Odra Opole 2-2 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS

Kolejka 5 - 13-14 sierpnia

Górnik Zabrze 5-0 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 1-0 Odra Opole
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Arka Gdynia
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Wisła Kraków
Legia Warszawa 1-1 Widzew Łódź

Kolejka 6 (pierwotnie 7) - 27-28 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole
Pogoń Szczecin 3-0 Szombierki Bytom
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 3-1 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków
Polonia Bytom 2-2 Widzew Łódź
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Legia Warszawa

Kolejka 7 (pierwotnie 8) - 31 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 1-2 Polonia Bytom
Widzew Łódź 1-3 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 2-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 0-1 Lech Poznań
Arka Gdynia 1-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 0-0 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 1-1 Odra Opole

Kolejka 8 (pierwotnie 10) - 10-11 września

Polonia Bytom 0-2 Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 6-3 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS
Stal Mielec 2-2 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 0-0 Odra Opole
Ruch Chorzów 1-1 Szombierki Bytom

Kolejka 9 (pierwotnie 11) - 24-25 września

Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 0-0 Arka Gdynia
Odra Opole 2-0 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 0-1 Wisła Kraków
Łódzki KS 2-1 Widzew Łódź
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Polonia Bytom

Kolejka 10 (pierwotnie 12) - 1-2 października

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Górnik Zabrze
Polonia Bytom 1-1 Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 1-1 Łódzki KS
Widzew Łódź 2-0 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 2-1 Odra Opole
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom
Arka Gdynia 1-0 Ruch Chorzów

Kolejka 11 (pierwotnie 13) - 12 października

Górnik Zabrze 1-1 Arka Gdynia
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec
Szombierki Bytom 0-0 Wisła Kraków
Odra Opole 1-2 Widzew Łódź
Pogoń Szczecin 1-4 Legia Warszawa
Łódzki KS 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań 0-0 Polonia Bytom
Śląsk Wrocław 0-3 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12 (pierwotnie 6) - 15-16 października

Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków 0-0 Polonia Bytom
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 3-0 Lech Poznań
Szombierki Bytom 1-1 Łódzki KS
Odra Opole 2-0 Pogoń Szczecin

Kolejka 13 (pierwotnie 14) - 19 października

Śląsk Wrocław 1-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań
Polonia Bytom 0-0 Łódzki KS
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 0-1 Odra Opole
Widzew Łódź 1-1 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 3-0 Arka Gdynia

Kolejka 14 (pierwotnie 9) - 2 listopada

Górnik Zabrze 0-1 Szombierki Bytom
Odra Opole 0-0 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 3-1 Arka Gdynia
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec
Lech Poznań 0-0 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 3-1 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 0-3 Legia Warszawa
Polonia Bytom 2-0 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Górnik Zabrze 2-2 Stal Mielec
Arka Gdynia 2-2 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 1-0 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 2-4 Legia Warszawa
Odra Opole 4-2 Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Bytom
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 3-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 16 - 16 listopada

Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze
Łódzki KS 0-1 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 0-4 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 3-0 Polonia Bytom
Szombierki Bytom 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa
Arka Gdynia 0-0 Widzew Łódź
Stal Mielec 1-1 Wisła Kraków

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Górnik Zabrze 2-3 Wisła Kraków
Widzew Łódź 2-2 Stal Mielec
Legia Warszawa 1-0 Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 0-0 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Odra Opole
Śląsk Wrocław 2-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-0 Łódzki KS

Kolejka 18 - 26-27 listopada

Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 2-3 Lech Poznań
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 1-0 Polonia Bytom
Arka Gdynia 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Stal Mielec 2-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź

Kolejka 19 - 3-4 grudnia

Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Stal Mielec
Polonia Bytom 5-1 Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 1-1 Szombierki Bytom
Lech Poznań 2-0 Odra Opole
Łódzki KS 0-0 Pogoń Szczecin

Kolejka 20 - 25-26 lutego

Pogoń Szczecin 4-1 Górnik Zabrze
Odra Opole 2-0 Łódzki KS
Szombierki Bytom 2-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 0-1 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 0-1 Polonia Bytom
Wisła Kraków 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź 1-4 Legia Warszawa

Kolejka 21 - 4-5 marca

Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Widzew Łódź
Polonia Bytom 1-1 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 1-0 Arka Gdynia
Lech Poznań 3-0 Ruch Chorzów
Łódzki KS 0-0 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 2-0 Odra Opole

Kolejka 22 - 9 marca

Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 2-0 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 2-2 Łódzki KS
Arka Gdynia 4-0 Lech Poznań
Stal Mielec 0-0 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 1-0 Polonia Bytom
Legia Warszawa 0-1 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 23 - 11-12 marca

Górnik Zabrze 0-0 Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 3-1 Wisła Kraków
Lech Poznań 1-1 Stal Mielec
Łódzki KS 2-0 Arka Gdynia
Pogoń Szczecin 2-1 Ruch Chorzów
Odra Opole 1-0 Szombierki Bytom

Kolejka 24 - 18-19 marca

Szombierki Bytom 1-0 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 1-3 Odra Opole
Arka Gdynia 1-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 4-0 Łódzki KS
Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań
Widzew Łódź 1-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Polonia Bytom

Kolejka 25 - 25 marca

Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa
Lech Poznań 0-0 Widzew Łódź
Łódzki KS 0-0 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 3-0 Stal Mielec
Odra Opole 3-0 Arka Gdynia
Szombierki Bytom 3-2 Ruch Chorzów

Kolejka 26 - 30 marca

Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze
Arka Gdynia 2-1 Szombierki Bytom
Stal Mielec 1-0 Odra Opole
Wisła Kraków 2-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 3-0 Łódzki KS
Legia Warszawa 0-0 Lech Poznań
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Śląsk Wrocław
Polonia Bytom 1-1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 27 - 15-16 kwietnia

Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 1-0 Polonia Bytom
Lech Poznań 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Łódzki KS 3-1 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 4-3 Widzew Łódź
Odra Opole 1-0 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 1-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 3-0 Arka Gdynia

Kolejka 28 - 19 kwietnia

Arka Gdynia 3-0 Górnik Zabrze
Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 4-0 Szombierki Bytom
Widzew Łódź 1-0 Odra Opole
Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Łódzki KS
Polonia Bytom 1-1 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 29 - 29 kwietnia

Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 2-0 Polonia Bytom
Pogoń Szczecin 3-1 Zawisza Bydgoszcz
Odra Opole 3-0 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 1-1 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 2-0 Wisła Kraków
Arka Gdynia 2-0 Stal Mielec

Kolejka 30 - 2 maja

Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 3-1 Arka Gdynia
Widzew Łódź 2-4 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Odra Opole
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas