[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1977/1978
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 39 13 13 4 35-23 9 6 0 23-8 4 7 4 12-15
2.  Śląsk Wrocław 30 38 16 6 8 36-30 12 2 1 25-11 4 4 7 11-19
3.  Lech Poznań 30 37 12 13 5 29-25 9 6 0 18-5 3 7 5 11-20
4.  Łódzki KS 30 31 10 11 9 29-29 10 3 2 20-6 0 8 7 9-23 2 3 1 1 0 4-2
5.  Legia Warszawa 30 31 12 7 11 44-34 7 4 4 21-13 5 3 7 23-21 2 1 0 1 1 2-4
6.  Odra Opole 30 30 13 4 13 35-31 11 2 2 26-7 2 2 11 9-24 2 3 1 1 0 3-0
7.  Arka Gdynia 30 30 11 8 11 30-35 9 5 1 21-7 2 3 10 9-28 2 1 0 1 1 0-3
8.  Stal Mielec 30 29 11 7 12 31-29 7 4 4 20-10 4 3 8 11-19
9.  Zagłębie Sosnowiec 30 28 10 8 12 33-33 5 5 5 14-14 5 3 7 19-19 4 4 2 0 2 9-5
10.  Widzew Łódź 30 28 9 10 11 34-40 7 3 5 20-20 2 7 6 14-20 4 4 2 0 2 8-8
11.  Pogoń Szczecin 30 28 11 6 13 36-42 10 1 4 30-19 1 5 9 6-23 4 4 2 0 2 6-10
12.  Szombierki Bytom 30 27 8 11 11 25-35 7 6 2 17-12 1 5 9 8-23 6 8 3 2 1 6-5
13.  Polonia Bytom 30 27 7 13 10 26-26 4 9 2 21-12 3 4 8 5-14 6 7 3 1 2 6-2
14.  Ruch Chorzów 30 27 9 9 12 33-36 7 5 3 22-12 2 4 9 11-24 6 6 2 2 2 6-7
15.  Zawisza Bydgoszcz 30 27 11 5 14 29-32 10 3 2 19-7 1 2 12 10-25 6 3 1 1 4 2-6
16.  Górnik Zabrze 30 23 6 11 13 25-30 4 7 4 18-12 2 4 9 7-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    2-0 1-1 1-1 2-1 2-1 3-1 1-0 1-0 1-1 2-0 4-0 0-0 1-1 2-1 0-0 
 2 Śląsk Wrocław3-1     1-0 1-1 1-0 4-2 1-0 3-1 0-3 3-1 2-0 1-1 1-0 2-1 1-0 1-0 
 3 Lech Poznań0-0 3-1     1-0 1-0 2-0 0-0 1-1 2-1 0-0 2-1 1-0 0-0 3-0 2-1 0-0 
 4 Łódzki KS0-0 0-1 3-0     3-1 1-0 2-0 1-0 1-2 2-1 0-0 0-0 2-0 2-1 1-0 2-0 
 5 Legia Warszawa2-0 6-3 0-0 1-1     0-1 1-0 0-1 3-2 1-1 0-0 2-1 1-2 3-0 0-1 1-0 
 6 Odra Opole1-0 0-1 2-2 2-0 3-0     3-0 2-0 1-0 1-2 2-0 1-0 3-0 0-0 4-2 1-0 
 7 Arka Gdynia2-2 2-1 4-0 1-0 1-2 0-0     2-0 0-0 0-0 1-0 2-1 0-0 1-0 2-1 3-0 
 8 Stal Mielec1-1 0-0 0-1 4-0 2-1 1-0 3-0     2-0 0-0 2-2 3-1 0-1 0-1 2-1 0-1 
 9 Zagłębie Sosnowiec0-0 0-0 0-0 3-1 0-3 2-1 1-2 0-1     1-2 1-2 2-1 2-0 0-0 0-0 2-1 
 10 Widzew Łódź0-1 1-0 0-0 3-0 1-4 1-0 1-3 2-2 1-3     2-0 1-1 1-0 2-4 3-2 1-0 
 11 Pogoń Szczecin0-1 2-0 2-3 0-0 1-4 2-0 3-1 3-0 0-4 4-3     3-0 1-0 2-1 3-1 4-1 
 12 Szombierki Bytom0-0 0-0 2-1 1-1 2-4 1-1 0-0 1-0 1-2 1-1 2-0     1-0 3-2 1-0 1-0 
 13 Polonia Bytom1-1 1-1 1-1 0-0 1-1 3-0 5-1 0-1 1-1 2-2 1-1 0-0     3-0 2-0 0-2 
 14 Ruch Chorzów2-0 0-1 3-0 2-2 1-1 1-3 3-0 0-2 4-1 1-0 0-0 1-1 1-0     2-0 1-1 
 15 Zawisza Bydgoszcz1-2 2-1 1-1 2-1 1-0 3-0 1-0 1-0 2-0 1-0 1-0 2-0 0-1 0-0     1-1 
 16 Górnik Zabrze2-3 0-1 0-1 1-1 1-1 1-0 1-1 2-2 0-0 2-0 5-0 0-1 1-1 2-0 0-0     

Kolejka 1 - 23-24 lipca

Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS 24 lipca, 17:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Pogoń Szczecin 27 lipca, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 3-0 Odra Opole 24 lipca, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Szombierki Bytom 24 lipca, 18:00 (20 000)
Legia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 20 lipca, 17:15 (15 000)
Widzew Łódź 1-3 Arka Gdynia 24 lipca, 18:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-0 Stal Mielec 23 lipca, 19:00 (18 000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 24 lipca, 18:00 (15 000)

Kolejka 2 - 30-31 lipca

Stal Mielec 0-0 Widzew Łódź 30 lipca, 17:00 (10 000)
Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa 10 sierpnia, 17:30 (20 000)
Ruch Chorzów 2-0 Zawisza Bydgoszcz 10 sierpnia, 18:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-0 Polonia Bytom 30 lipca, 17:00 (10 000)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 sierpnia, 19:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 3-0 Lech Poznań 30 lipca, 17:30 (15 000)
Górnik Zabrze 2-3 Wisła Kraków 30 lipca, 17:15 (15 000)

Kolejka 3 - 3 sierpnia

Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS 3 sierpnia, 18:00 (8000)
Lech Poznań 2-1 Pogoń Szczecin 3 sierpnia, 18:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 4-2 Odra Opole 3 sierpnia, 17:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom 3 sierpnia, 17:00 (4000)
Polonia Bytom 3-0 Ruch Chorzów 3 sierpnia, 17:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Arka Gdynia 3 sierpnia, 17:30 (35 000)
Legia Warszawa 0-1 Stal Mielec 3 sierpnia, 18:00 (18 000)
Widzew Łódź 0-1 Wisła Kraków 3 sierpnia, 17:30 (15 000)

Kolejka 4 - 6-7 sierpnia

Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 7 sierpnia, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa 7 sierpnia, 17:00 (40 000)
Stal Mielec 2-1 Zawisza Bydgoszcz 7 sierpnia, 16:30 (15 000)
Arka Gdynia 0-0 Polonia Bytom 6 sierpnia, 10:30 (18 000)
Ruch Chorzów 4-1 Zagłębie Sosnowiec 7 sierpnia, 17:30 (8000)
Szombierki Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 6 sierpnia, 17:00 (1000)
Odra Opole 2-2 Lech Poznań 7 sierpnia, 19:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS 7 sierpnia, 17:00 (18 000)

Kolejka 5 - 13-14 sierpnia

Górnik Zabrze 5-0 Pogoń Szczecin 14 sierpnia, 18:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Odra Opole 13 sierpnia, 17:30 (18 000)
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom 13 sierpnia, 18:00 (18 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów 14 sierpnia, 17:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Arka Gdynia 14 sierpnia, 16:30 (5000)
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec 13 sierpnia, 17:00 (12 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Wisła Kraków 13 sierpnia, 17:00 (40 000)
Widzew Łódź 1-4 Legia Warszawa 14 sierpnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 6 (pierwotnie 7) - 27-28 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole 27 sierpnia, 18:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Szombierki Bytom 27 sierpnia, 18:00 (12 000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów 27 sierpnia, 17:00 (15 000)
Lech Poznań 0-0 Arka Gdynia 27 sierpnia, 17:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 3-1 Stal Mielec 27 sierpnia, 17:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków 27 sierpnia, 16:45 (12 000)
Polonia Bytom 2-2 Widzew Łódź 27 sierpnia, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Legia Warszawa 27 sierpnia, 17:00 (40 000)

Kolejka 7 (pierwotnie 8) - 31 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Górnik Zabrze 31 sierpnia, 17:00 (45 000)
Legia Warszawa 1-2 Polonia Bytom 31 sierpnia, 18:30 (17 000)
Widzew Łódź 1-3 Zagłębie Sosnowiec 31 sierpnia, 16:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 Śląsk Wrocław 31 sierpnia, 18:00 (45 000)
Stal Mielec 0-1 Lech Poznań 31 sierpnia, 15:30 (10 000)
Arka Gdynia 1-0 Łódzki KS 31 sierpnia, 17:00 (22 000)
Ruch Chorzów 0-0 Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00 (12 000)
Szombierki Bytom 1-1 Odra Opole 31 sierpnia, 16:30 (2500)

Kolejka 8 (pierwotnie 10) - 10-11 września

Polonia Bytom 0-2 Górnik Zabrze 10 września, 16:00 (12 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 września, 16:00 (25 000)
Legia Warszawa 6-3 Śląsk Wrocław 10 września, 17:15 (15 000)
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań 10 września, 16:00 (8000)
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS 11 września, 18:00 (40 000)
Stal Mielec 2-2 Pogoń Szczecin 10 września, 16:00 (6000)
Arka Gdynia 0-0 Odra Opole 10 września, 16:00 (18 000)
Ruch Chorzów 1-1 Szombierki Bytom 11 września, 18:00 (3000)

Kolejka 9 (pierwotnie 11) - 24-25 września

Szombierki Bytom 0-0 Arka Gdynia 24 września, 15:30 (1000)
Odra Opole 2-0 Stal Mielec 24 września, 14:00 (7000)
Pogoń Szczecin 0-1 Wisła Kraków 24 września, 18:00 (25 000)
Łódzki KS 2-1 Widzew Łódź 24 września, 17:00 (20 000)
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 25 września, 11:00 (22 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Zawisza Bydgoszcz 24 września, 16:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Polonia Bytom 25 września, 15:30 (15 000)
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 25 września, 17:30 (35 000)

Kolejka 10 (pierwotnie 12) - 1-2 października

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Górnik Zabrze 2 października, 11:00 (5000)
Polonia Bytom 1-1 Śląsk Wrocław 1 października, 16:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Lech Poznań 2 października, 11:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-1 Łódzki KS 1 października, 16:45 (12 000)
Widzew Łódź 2-0 Pogoń Szczecin 2 października, 11:00 (6000)
Wisła Kraków 2-1 Odra Opole 1 października, 17:00 (20 000)
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom 2 października, 14:00 (5000)
Arka Gdynia 1-0 Ruch Chorzów 2 października, 12:00 (12 000)

Kolejka 11 (pierwotnie 13) - 12 października

Górnik Zabrze 1-1 Arka Gdynia 12 października, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec 12 października, 16:30 (10 000)
Szombierki Bytom 0-0 Wisła Kraków 12 października, 15:00 (2000)
Odra Opole 1-2 Widzew Łódź 12 października, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-4 Legia Warszawa 12 października, 17:00 (12 000)
Łódzki KS 1-0 Zawisza Bydgoszcz 12 października, 14:30 (10 000)
Lech Poznań 0-0 Polonia Bytom 12 października, 16:30 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-3 Zagłębie Sosnowiec 12 października, 14:30 (10 000)

Kolejka 12 (pierwotnie 6) - 15-16 października

Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 15 października, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 3-2 Zawisza Bydgoszcz 16 października, 11:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 Polonia Bytom 16 października, 16:00 (30 000)
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Sosnowiec 16 października, 13:00 (14 000)
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław 16 października, 12:00 (20 000)
Ruch Chorzów 3-0 Lech Poznań 16 października, 16:00 (6000)
Szombierki Bytom 1-1 Łódzki KS 16 października, 11:00 (3000)
Odra Opole 2-0 Pogoń Szczecin 15 października, 17:00 (8000)

Kolejka 13 (pierwotnie 14) - 19 października

Śląsk Wrocław 1-0 Górnik Zabrze 22 października, 14:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań 19 października, 14:15 (2000)
Polonia Bytom 0-0 Łódzki KS 19 października, 14:30 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Pogoń Szczecin 19 października, 14:30 (10 000)
Legia Warszawa 0-1 Odra Opole 19 października, 17:30 (20 000)
Widzew Łódź 1-1 Szombierki Bytom 23 października, 11:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 19 października, 17:00 (25 000)
Stal Mielec 3-0 Arka Gdynia 19 października, 13:30 (10 000)

Kolejka 14 (pierwotnie 9) - 2 listopada

Górnik Zabrze 0-1 Szombierki Bytom 28 października, 17:00 (5000)
Odra Opole 0-0 Ruch Chorzów 2 listopada, 17:00 (6000)
Pogoń Szczecin 3-1 Arka Gdynia 2 listopada, 18:00 (5000)
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec 2 listopada, 14:00 (6000)
Lech Poznań 0-0 Wisła Kraków 1 listopada, 11:00 (30 000)
Śląsk Wrocław 3-1 Widzew Łódź 23 listopada, 13:15 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-3 Legia Warszawa 1 listopada, 11:00 (4000)
Polonia Bytom 2-0 Zawisza Bydgoszcz 1 listopada, 12:00 (5000)

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Górnik Zabrze 2-2 Stal Mielec 6 listopada, 16:00 (8000)
Arka Gdynia 2-2 Wisła Kraków 6 listopada, 12:00 (20 000)
Ruch Chorzów 1-0 Widzew Łódź 5 listopada, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-4 Legia Warszawa 6 listopada, 11:00 (1000)
Odra Opole 4-2 Zawisza Bydgoszcz 6 listopada, 17:00 (8000)
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Bytom 6 listopada, 16:00 (10 000)
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Sosnowiec 6 listopada, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 3-1 Śląsk Wrocław 6 listopada, 11:00 (10 000)

Kolejka 16 - 16 listopada

Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań 16 listopada, 17:00 (5000)
Łódzki KS 0-1 Śląsk Wrocław 16 listopada, 13:30 (7000)
Pogoń Szczecin 0-4 Zagłębie Sosnowiec 16 listopada, 17:00 (4000)
Odra Opole 3-0 Polonia Bytom 16 listopada, 17:00 (5000)
Szombierki Bytom 1-0 Zawisza Bydgoszcz 16 listopada, 13:30 (300)
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa 16 listopada, 16:30 (10 000)
Arka Gdynia 0-0 Widzew Łódź 16 listopada, 13:30 (15 000)
Stal Mielec 1-1 Wisła Kraków 16 listopada, 12:30 (15 000)

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 20 listopada, 12:00 (25 000)
Widzew Łódź 2-2 Stal Mielec 20 listopada, 11:00 (8000)
Legia Warszawa 1-0 Arka Gdynia 20 listopada, 12:00 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Ruch Chorzów 20 listopada, 11:00 (12 000)
Polonia Bytom 0-0 Szombierki Bytom 20 listopada, 11:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Odra Opole 20 listopada, 12:00 (4000)
Śląsk Wrocław 2-0 Pogoń Szczecin 20 listopada, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 1-0 Łódzki KS 20 listopada, 11:00 (20 000)

Kolejka 18 - 26-27 listopada

Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze 27 listopada, 11:00 (5000)
Pogoń Szczecin 2-3 Lech Poznań 27 listopada, 11:00 (5000)
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław 26 listopada, 13:00 (8000)
Szombierki Bytom 1-2 Zagłębie Sosnowiec 27 listopada, 13:30 (300)
Ruch Chorzów 1-0 Polonia Bytom 27 listopada, 16:00 (4000)
Arka Gdynia 2-1 Zawisza Bydgoszcz 27 listopada, 12:00 (8000)
Stal Mielec 2-1 Legia Warszawa 27 listopada, 12:00 (6000)
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź 26 listopada, 16:00 (15 000)

Kolejka 19 - 3-4 grudnia

Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź 3 grudnia, 16:00 (1000)
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 4 grudnia, 12:00 (17 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Stal Mielec 4 grudnia, 11:00 (15 000)
Polonia Bytom 5-1 Arka Gdynia 4 grudnia, 11:00 (1000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów 4 grudnia, 12:30 (2000)
Śląsk Wrocław 1-1 Szombierki Bytom 4 grudnia, 11:00 (8000)
Lech Poznań 2-0 Odra Opole 3 grudnia, 12:30 (20 000)
Łódzki KS 0-0 Pogoń Szczecin 4 grudnia, 11:00 (3000)

Kolejka 20 - 25-26 lutego

Legia Warszawa 1-1 Widzew Łódź 26 lutego, 12:00 (22 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Górnik Zabrze 26 lutego, 17:00 (12 000)
Odra Opole 2-0 Łódzki KS 26 lutego, 12:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-1 Lech Poznań 26 lutego, 14:00 (6000)
Ruch Chorzów 0-1 Śląsk Wrocław 26 lutego, 16:00 (10 000)
Arka Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec 26 lutego, 12:00 (12 000)
Stal Mielec 0-1 Polonia Bytom 26 lutego, 13:00 (12 000)
Wisła Kraków 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 lutego, 12:00 (30 000)

Kolejka 21 - 4-5 marca

Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 5 marca, 17:00 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Widzew Łódź 5 marca, 11:00 (30 000)
Polonia Bytom 1-1 Wisła Kraków 5 marca, 12:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Stal Mielec 5 marca, 12:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Arka Gdynia 5 marca, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 3-0 Ruch Chorzów 5 marca, 11:00 (25 000)
Łódzki KS 0-0 Szombierki Bytom 5 marca, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Odra Opole 5 marca, 17:00 (15 000)

Kolejka 22 - 9 marca

Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze 9 marca, 15:30 (8000)
Szombierki Bytom 2-0 Pogoń Szczecin 9 marca, 15:15 (1000)
Ruch Chorzów 2-2 Łódzki KS 9 marca, 16:00 (3000)
Arka Gdynia 4-0 Lech Poznań 9 marca, 15:00 (18 000)
Stal Mielec 0-0 Śląsk Wrocław 9 marca, 15:15 (10 000)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 9 marca, 16:30 (20 000)
Widzew Łódź 1-0 Polonia Bytom 9 marca, 15:30 (12 000)
Legia Warszawa 0-1 Zawisza Bydgoszcz 9 marca, 17:00 (20 000)

Kolejka 23 - 11-12 marca

Górnik Zabrze 0-0 Zawisza Bydgoszcz 12 marca, 17:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa 12 marca, 12:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź 12 marca, 12:00 (5000)
Śląsk Wrocław 3-1 Wisła Kraków 12 marca, 11:15 (45 000)
Lech Poznań 1-1 Stal Mielec 12 marca, 11:00 (20 000)
Łódzki KS 2-0 Arka Gdynia 12 marca, 11:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Ruch Chorzów 12 marca, 15:00 (17 000)
Odra Opole 1-0 Szombierki Bytom 12 marca, 12:00 (7000)

Kolejka 24 - 18-19 marca

Szombierki Bytom 1-0 Górnik Zabrze 19 marca, 11:00 (7000)
Ruch Chorzów 1-3 Odra Opole 19 marca, 15:00 (6000)
Arka Gdynia 1-0 Pogoń Szczecin 19 marca, 12:00 (15 000)
Stal Mielec 4-0 Łódzki KS 19 marca, 14:00 (13 000)
Wisła Kraków 1-1 Lech Poznań 19 marca, 16:30 (30 000)
Widzew Łódź 1-0 Śląsk Wrocław 19 marca, 11:00 (15 000)
Legia Warszawa 3-2 Zagłębie Sosnowiec 19 marca, 12:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Polonia Bytom 19 marca, 11:00 (20 000)

Kolejka 25 - 25 marca

Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom 26 marca, 15:30 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Zawisza Bydgoszcz 26 marca, 15:00 (3000)
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa 26 marca, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 0-0 Widzew Łódź 26 marca, 11:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Wisła Kraków 26 marca, 12:00 (8000)
Pogoń Szczecin 3-0 Stal Mielec 26 marca, 12:00 (10 000)
Odra Opole 3-0 Arka Gdynia 26 marca, 12:00 (8000)
Szombierki Bytom 3-2 Ruch Chorzów 26 marca, 14:00 (6000)

Kolejka 26 - 30 marca

Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 30 marca, 17:00 (20 000)
Arka Gdynia 2-1 Szombierki Bytom 30 marca, 16:00 (20 000)
Stal Mielec 1-0 Odra Opole 30 marca, 15:30 (10 000)
Wisła Kraków 2-0 Pogoń Szczecin 30 marca, 17:00 (40 000)
Widzew Łódź 3-0 Łódzki KS 30 marca, 15:30 (25 000)
Legia Warszawa 0-0 Lech Poznań 30 marca, 17:00 (25 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Śląsk Wrocław 30 marca, 16:00 (35 000)
Polonia Bytom 1-1 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 16:00 (8000)

Kolejka 27 - 15-16 kwietnia

Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Sosnowiec 16 kwietnia, 16:30 (8000)
Śląsk Wrocław 1-0 Polonia Bytom 16 kwietnia, 11:00 (12 000)
Lech Poznań 2-1 Zawisza Bydgoszcz 16 kwietnia, 11:00 (20 000)
Łódzki KS 3-1 Legia Warszawa 16 kwietnia, 11:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 4-3 Widzew Łódź 16 kwietnia, 17:00 (12 000)
Odra Opole 1-0 Wisła Kraków 16 kwietnia, 12:00 (17 000)
Szombierki Bytom 1-0 Stal Mielec 16 kwietnia, 11:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-0 Arka Gdynia 16 kwietnia, 17:00 (6000)

Kolejka 28 - 19 kwietnia

Arka Gdynia 3-0 Górnik Zabrze 19 kwietnia, 17:00 (12 000)
Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów 19 kwietnia, 16:30 (6000)
Wisła Kraków 4-0 Szombierki Bytom 19 kwietnia, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 1-0 Odra Opole 19 kwietnia, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 19 kwietnia, 17:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Łódzki KS 19 kwietnia, 17:00 (35 000)
Polonia Bytom 1-1 Lech Poznań 19 kwietnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 19 kwietnia, 17:00 (5000)

Kolejka 29 - 29 kwietnia

Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 29 kwietnia, 17:00 (3000)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Sosnowiec 29 kwietnia, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 2-0 Polonia Bytom 29 kwietnia, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Zawisza Bydgoszcz 29 kwietnia, 17:00 (15 000)
Odra Opole 3-0 Legia Warszawa 29 kwietnia, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 1-1 Widzew Łódź 29 kwietnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 2-0 Wisła Kraków 29 kwietnia, 17:00 (20 000)
Arka Gdynia 2-0 Stal Mielec 29 kwietnia, 17:00 (13 000)

Kolejka 30 - 2 maja

Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze 2 maja, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 3-1 Arka Gdynia 2 maja, 17:00 (40 000)
Widzew Łódź 2-4 Ruch Chorzów 2 maja, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom 2 maja, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Odra Opole 2 maja, 17:00 (30 000)
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin 2 maja, 17:00 (9000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Łódzki KS 2 maja, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań 2 maja, 17:00 (30 000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas