[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1974/1975
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 44 20 4 6 61-27 13 1 1 43-13 7 3 5 18-14
2.  Stal Mielec 30 38 15 8 7 40-24 6 6 3 18-12 9 2 4 22-12
3.  Śląsk Wrocław 30 36 13 10 7 40-31 9 2 4 22-11 4 8 3 18-20
4.  Wisła Kraków 30 34 12 10 8 40-31 9 4 2 24-10 3 6 6 16-21
5.  Zagłębie Sosnowiec 30 31 11 9 10 31-31 7 5 3 18-13 4 4 7 13-18
6.  Legia Warszawa 30 29 9 11 10 45-35 6 6 3 23-16 3 5 7 22-19 2 4 2 0 0 7-1
7.  Górnik Zabrze 30 29 7 15 8 48-46 5 8 2 27-20 2 7 6 21-26 2 0 0 0 2 1-7
8.  Polonia Bytom 30 28 6 16 8 25-31 4 9 2 12-8 2 7 6 13-23 2 3 1 1 0 2-0
9.  Lech Poznań 30 28 10 8 12 31-43 9 4 2 22-12 1 4 10 9-31 2 1 0 1 1 0-2
10.  GKS Tychy 30 27 8 11 11 34-38 6 6 3 23-16 2 5 8 11-22
11.  Szombierki Bytom 30 26 7 12 11 43-45 5 6 4 28-20 2 6 7 15-25 10 9 2 5 3 16-18
12.  Pogoń Szczecin 30 26 9 8 13 30-35 8 3 4 24-12 1 5 9 6-23 10 11 3 5 2 14-8
13.  Łódzki KS 30 26 7 12 11 26-34 7 6 2 20-12 0 6 9 6-22 10 10 3 4 3 11-12
14.  ROW Rybnik 30 26 7 12 11 24-35 6 6 3 18-13 1 6 8 6-22 10 11 3 5 2 9-8
15.  Gwardia Warszawa 30 26 8 10 12 25-38 5 5 5 14-22 3 5 7 11-16 10 10 3 4 3 10-11
16.  Arka Gdynia 30 26 8 10 12 26-45 7 6 2 14-9 1 4 10 12-36 10 9 2 5 3 8-11

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    2-1 1-1 3-2 1-0 2-0 3-1 4-0 5-0 4-0 3-1 2-1 3-1 3-1 1-4 6-0 
 2 Stal Mielec1-0     1-1 0-1 3-0 3-1 2-2 1-1 2-2 0-1 0-1 1-1 0-0 1-0 1-0 2-1 
 3 Śląsk Wrocław0-1 1-2     2-0 2-1 0-0 3-1 3-1 0-1 3-1 1-0 2-0 1-0 2-0 1-2 1-1 
 4 Wisła Kraków2-1 1-1 3-0     0-2 2-0 0-2 2-1 2-0 1-1 1-1 3-0 3-1 2-0 0-0 2-0 
 5 Zagłębie Sosnowiec2-1 0-0 0-0 2-1     0-2 3-3 1-1 2-0 2-1 1-1 0-1 2-0 1-0 1-0 1-2 
 6 Legia Warszawa1-2 0-1 1-1 2-1 0-0     2-1 2-2 4-2 1-1 3-1 1-1 2-0 0-1 0-0 4-2 
 7 Górnik Zabrze1-1 1-2 2-2 3-2 2-2 0-5     1-1 3-0 4-1 1-1 4-1 0-0 1-1 1-1 3-0 
 8 Polonia Bytom1-1 0-1 0-0 1-1 1-0 1-1 0-0     0-0 1-1 0-3 2-0 0-0 0-0 1-0 4-0 
 9 Lech Poznań0-0 2-1 2-2 4-1 0-1 2-1 2-2 0-2     2-1 1-0 1-0 1-0 2-0 0-0 3-1 
 10 GKS Tychy0-2 0-2 3-1 2-2 0-1 2-1 1-1 3-0 1-1     1-1 3-0 0-0 3-1 3-2 1-1 
 11 Szombierki Bytom1-2 1-3 4-1 0-1 1-2 3-3 2-2 1-1 3-0 1-0     0-0 5-2 2-2 3-0 1-1 
 12 Pogoń Szczecin0-1 0-2 0-1 1-1 2-0 1-0 4-1 0-1 2-1 1-0 5-2     1-1 5-0 0-0 2-1 
 13 Łódzki KS1-2 1-0 1-1 0-2 1-1 2-1 2-1 1-1 3-0 1-1 2-2 1-0     0-0 2-0 2-0 
 14 ROW Rybnik2-1 3-1 1-3 0-0 2-2 1-1 0-3 1-0 1-1 0-0 3-0 2-0 0-0     0-1 2-0 
 15 Gwardia Warszawa1-3 0-3 0-2 0-0 2-1 0-6 2-1 0-0 1-0 0-2 3-1 0-0 3-1 0-0     2-2 
 16 Arka Gdynia1-0 0-2 1-2 1-1 1-0 0-0 0-0 3-1 2-1 1-0 0-0 1-1 1-0 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Gwardia Warszawa
Ruch Chorzów 4-0 Polonia Bytom
Arka Gdynia 1-0 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 1-2 Stal Mielec
ROW Rybnik 0-0 Wisła Kraków
GKS Tychy 1-1 Lech Poznań
Szombierki Bytom 2-2 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 1-0 Legia Warszawa

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 3-1 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 4-1 GKS Tychy
Lech Poznań 2-0 ROW Rybnik
Wisła Kraków 3-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 2-1 Arka Gdynia
Łódzki KS 1-2 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 1-0 Gwardia Warszawa

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Polonia Bytom
Gwardia Warszawa 3-1 Łódzki KS
Ruch Chorzów 2-1 Stal Mielec
Arka Gdynia 1-1 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 0-1 Lech Poznań
ROW Rybnik 0-3 Górnik Zabrze
GKS Tychy 2-1 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin

Kolejka 4 - 11 września

Szombierki Bytom 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Tychy
Legia Warszawa 0-1 ROW Rybnik
Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 3-1 Arka Gdynia
Wisła Kraków 2-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-0 Gwardia Warszawa
Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom

Kolejka 5 - 14-15 września

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Łódzki KS
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 0-0 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 5-0 Lech Poznań
Arka Gdynia 0-0 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa
ROW Rybnik 2-0 Pogoń Szczecin
GKS Tychy 1-1 Szombierki Bytom

Kolejka 6 - 21-22 września

GKS Tychy 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 2-2 ROW Rybnik
Pogoń Szczecin 0-1 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 4-2 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Gwardia Warszawa
Wisła Kraków 2-1 Polonia Bytom
Stal Mielec 0-0 Łódzki KS

Kolejka 7 - 28-29 września

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków
Polonia Bytom 0-0 Lech Poznań
Gwardia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa
Arka Gdynia 1-1 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom
ROW Rybnik 0-0 GKS Tychy

Kolejka 8 - 12-13 października

ROW Rybnik 2-2 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 3-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 1-1 Arka Gdynia
Pogoń Szczecin 0-1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom
Lech Poznań 1-0 Łódzki KS
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec

Kolejka 9 - 16 października

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 2-2 Lech Poznań
Łódzki KS 2-1 Górnik Zabrze
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 3-1 Szombierki Bytom
Arka Gdynia 1-0 GKS Tychy
Śląsk Wrocław 2-0 ROW Rybnik

Kolejka 10 - 19-20 października

Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik 2-0 Arka Gdynia
GKS Tychy 0-2 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 3-0 Gwardia Warszawa
Pogoń Szczecin 0-1 Polonia Bytom
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 1-2 Stal Mielec
Lech Poznań 4-1 Wisła Kraków

Kolejka 11 - 26 listopada-27 października

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Lech Poznań
Wisła Kraków 0-2 Górnik Zabrze
Stal Mielec 3-1 Legia Warszawa
Łódzki KS 1-0 Pogoń Szczecin
Polonia Bytom 0-3 Szombierki Bytom
Gwardia Warszawa 0-2 GKS Tychy
Ruch Chorzów 3-1 ROW Rybnik
Arka Gdynia 1-2 Śląsk Wrocław

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Arka Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 0-1 Ruch Chorzów
ROW Rybnik 0-1 Gwardia Warszawa
GKS Tychy 3-0 Polonia Bytom
Szombierki Bytom 5-2 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 0-2 Stal Mielec
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 3-0 Lech Poznań

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Zagłębie Sosnowiec 3-3 Górnik Zabrze
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 3-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 0-1 Szombierki Bytom
Łódzki KS 1-1 GKS Tychy
Polonia Bytom 0-0 ROW Rybnik
Gwardia Warszawa 0-2 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 6-0 Arka Gdynia

Kolejka 14 - 23-24 listopada

Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 2-1 Gwardia Warszawa
Śląsk Wrocław 3-1 Polonia Bytom
ROW Rybnik 0-0 Łódzki KS
GKS Tychy 0-2 Stal Mielec
Szombierki Bytom 0-1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze

Kolejka 15 - 30 listopada-1 grudnia

Zagłębie Sosnowiec 0-2 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 4-1 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 1-1 GKS Tychy
Stal Mielec 1-0 ROW Rybnik
Łódzki KS 1-1 Śląsk Wrocław
Polonia Bytom 4-0 Arka Gdynia
Gwardia Warszawa 1-3 Ruch Chorzów

Kolejka 16 - 8-9 marca

Gwardia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom 1-1 Ruch Chorzów
Łódzki KS 2-0 Arka Gdynia
Stal Mielec 1-1 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 2-0 ROW Rybnik
Lech Poznań 2-1 GKS Tychy
Górnik Zabrze 1-1 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 17 - 15-16 marca

Zagłębie Sosnowiec 0-1 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 3-3 Legia Warszawa
GKS Tychy 1-1 Górnik Zabrze
ROW Rybnik 1-1 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków
Arka Gdynia 0-2 Stal Mielec
Ruch Chorzów 3-1 Łódzki KS
Gwardia Warszawa 0-0 Polonia Bytom

Kolejka 18 - 22-23 marca

Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 2-0 Gwardia Warszawa
Stal Mielec 1-0 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 2-0 Arka Gdynia
Lech Poznań 2-2 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 1-1 ROW Rybnik
Legia Warszawa 1-1 GKS Tychy
Pogoń Szczecin 5-2 Szombierki Bytom

Kolejka 19 - 29 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Szombierki Bytom
GKS Tychy 3-0 Pogoń Szczecin
ROW Rybnik 1-1 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 3-1 Górnik Zabrze
Arka Gdynia 2-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 3-2 Wisła Kraków
Gwardia Warszawa 0-3 Stal Mielec
Polonia Bytom 0-0 Łódzki KS

Kolejka 20 - 2 kwietnia

Łódzki KS 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 1-1 Polonia Bytom
Wisła Kraków 0-0 Gwardia Warszawa
Lech Poznań 0-0 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 3-0 Arka Gdynia
Legia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 5-0 ROW Rybnik
Szombierki Bytom 1-0 GKS Tychy

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 2-1 GKS Tychy
ROW Rybnik 3-0 Szombierki Bytom
Śląsk Wrocław 2-0 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 0-0 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 3-1 Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Polonia Bytom 1-1 Wisła Kraków
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Stal Mielec 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 3-1 Łódzki KS
Lech Poznań 0-2 Polonia Bytom
Górnik Zabrze 1-1 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 1-2 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 2-1 Arka Gdynia
Szombierki Bytom 4-1 Śląsk Wrocław
GKS Tychy 3-1 ROW Rybnik

Kolejka 23 - 3-4 maja

Zagłębie Sosnowiec 1-0 ROW Rybnik
Śląsk Wrocław 3-1 GKS Tychy
Arka Gdynia 0-0 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 2-1 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 0-6 Legia Warszawa
Polonia Bytom 0-0 Górnik Zabrze
Łódzki KS 3-0 Lech Poznań
Stal Mielec 0-1 Wisła Kraków

Kolejka 24 - 10-11 maja

Wisła Kraków 0-2 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 2-1 Stal Mielec
Górnik Zabrze 0-0 Łódzki KS
Legia Warszawa 2-2 Polonia Bytom
Pogoń Szczecin 0-0 Gwardia Warszawa
Szombierki Bytom 1-2 Ruch Chorzów
GKS Tychy 1-1 Arka Gdynia
ROW Rybnik 1-3 Śląsk Wrocław

Kolejka 25 - 17-18 maja

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 0-0 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 4-0 GKS Tychy
Gwardia Warszawa 3-1 Szombierki Bytom
Polonia Bytom 2-0 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa
Stal Mielec 2-2 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań

Kolejka 26 - 21 maja

Lech Poznań 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków
Legia Warszawa 0-1 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Bytom
GKS Tychy 3-2 Gwardia Warszawa
ROW Rybnik 2-1 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 1-1 Arka Gdynia

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Zagłębie Sosnowiec 1-2 Arka Gdynia
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław
Gwardia Warszawa 0-0 ROW Rybnik
Polonia Bytom 1-1 GKS Tychy
Łódzki KS 2-2 Szombierki Bytom
Stal Mielec 1-1 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 2-0 Legia Warszawa
Lech Poznań 2-2 Górnik Zabrze

Kolejka 28 - 4 czerwca

Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 4-2 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 1-3 Stal Mielec
GKS Tychy 0-0 Łódzki KS
ROW Rybnik 1-0 Polonia Bytom
Śląsk Wrocław 1-2 Gwardia Warszawa
Arka Gdynia 1-0 Ruch Chorzów

Kolejka 29 - 15 czerwca

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ruch Chorzów
Gwardia Warszawa 2-2 Arka Gdynia
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 0-0 ROW Rybnik
Stal Mielec 0-1 GKS Tychy
Wisła Kraków 1-1 Szombierki Bytom
Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 0-5 Legia Warszawa

Kolejka 30 - 18 czerwca

Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 4-1 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 3-0 Lech Poznań
GKS Tychy 2-2 Wisła Kraków
ROW Rybnik 3-1 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS
Arka Gdynia 3-1 Polonia Bytom
Ruch Chorzów 1-4 Gwardia Warszawa

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas