[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1974/1975
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 44 20 4 6 61-27 13 1 1 43-13 7 3 5 18-14
2.  Stal Mielec 30 38 15 8 7 40-24 6 6 3 18-12 9 2 4 22-12
3.  Śląsk Wrocław 30 36 13 10 7 40-31 9 2 4 22-11 4 8 3 18-20
4.  Wisła Kraków 30 34 12 10 8 40-31 9 4 2 24-10 3 6 6 16-21
5.  Zagłębie Sosnowiec 30 31 11 9 10 31-31 7 5 3 18-13 4 4 7 13-18
6.  Legia Warszawa 30 29 9 11 10 45-35 6 6 3 23-16 3 5 7 22-19 2 4 2 0 0 7-1
7.  Górnik Zabrze 30 29 7 15 8 48-46 5 8 2 27-20 2 7 6 21-26 2 0 0 0 2 1-7
8.  Polonia Bytom 30 28 6 16 8 25-31 4 9 2 12-8 2 7 6 13-23 2 3 1 1 0 2-0
9.  Lech Poznań 30 28 10 8 12 31-43 9 4 2 22-12 1 4 10 9-31 2 1 0 1 1 0-2
10.  GKS Tychy 30 27 8 11 11 34-38 6 6 3 23-16 2 5 8 11-22
11.  Szombierki Bytom 30 26 7 12 11 43-45 5 6 4 28-20 2 6 7 15-25 10 9 2 5 3 16-18
12.  Pogoń Szczecin 30 26 9 8 13 30-35 8 3 4 24-12 1 5 9 6-23 10 11 3 5 2 14-8
13.  Łódzki KS 30 26 7 12 11 26-34 7 6 2 20-12 0 6 9 6-22 10 10 3 4 3 11-12
14.  ROW Rybnik 30 26 7 12 11 24-35 6 6 3 18-13 1 6 8 6-22 10 11 3 5 2 9-8
15.  Gwardia Warszawa 30 26 8 10 12 25-38 5 5 5 14-22 3 5 7 11-16 10 10 3 4 3 10-11
16.  Arka Gdynia 30 26 8 10 12 26-45 7 6 2 14-9 1 4 10 12-36 10 9 2 5 3 8-11

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    2-1 1-1 3-2 1-0 2-0 3-1 4-0 5-0 4-0 3-1 2-1 3-1 3-1 1-4 6-0 
 2 Stal Mielec1-0     1-1 0-1 3-0 3-1 2-2 1-1 2-2 0-1 0-1 1-1 0-0 1-0 1-0 2-1 
 3 Śląsk Wrocław0-1 1-2     2-0 2-1 0-0 3-1 3-1 0-1 3-1 1-0 2-0 1-0 2-0 1-2 1-1 
 4 Wisła Kraków2-1 1-1 3-0     0-2 2-0 0-2 2-1 2-0 1-1 1-1 3-0 3-1 2-0 0-0 2-0 
 5 Zagłębie Sosnowiec2-1 0-0 0-0 2-1     0-2 3-3 1-1 2-0 2-1 1-1 0-1 2-0 1-0 1-0 1-2 
 6 Legia Warszawa1-2 0-1 1-1 2-1 0-0     2-1 2-2 4-2 1-1 3-1 1-1 2-0 0-1 0-0 4-2 
 7 Górnik Zabrze1-1 1-2 2-2 3-2 2-2 0-5     1-1 3-0 4-1 1-1 4-1 0-0 1-1 1-1 3-0 
 8 Polonia Bytom1-1 0-1 0-0 1-1 1-0 1-1 0-0     0-0 1-1 0-3 2-0 0-0 0-0 1-0 4-0 
 9 Lech Poznań0-0 2-1 2-2 4-1 0-1 2-1 2-2 0-2     2-1 1-0 1-0 1-0 2-0 0-0 3-1 
 10 GKS Tychy0-2 0-2 3-1 2-2 0-1 2-1 1-1 3-0 1-1     1-1 3-0 0-0 3-1 3-2 1-1 
 11 Szombierki Bytom1-2 1-3 4-1 0-1 1-2 3-3 2-2 1-1 3-0 1-0     0-0 5-2 2-2 3-0 1-1 
 12 Pogoń Szczecin0-1 0-2 0-1 1-1 2-0 1-0 4-1 0-1 2-1 1-0 5-2     1-1 5-0 0-0 2-1 
 13 Łódzki KS1-2 1-0 1-1 0-2 1-1 2-1 2-1 1-1 3-0 1-1 2-2 1-0     0-0 2-0 2-0 
 14 ROW Rybnik2-1 3-1 1-3 0-0 2-2 1-1 0-3 1-0 1-1 0-0 3-0 2-0 0-0     0-1 2-0 
 15 Gwardia Warszawa1-3 0-3 0-2 0-0 2-1 0-6 2-1 0-0 1-0 0-2 3-1 0-0 3-1 0-0     2-2 
 16 Arka Gdynia1-0 0-2 1-2 1-1 1-0 0-0 0-0 3-1 2-1 1-0 0-0 1-1 1-0 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Ruch Chorzów 4-0 Polonia Bytom 17 sierpnia, 18:00 (15 000)
Arka Gdynia 1-0 Łódzki KS 17 sierpnia, 16:30 (15 000)
Śląsk Wrocław 1-2 Stal Mielec 17 sierpnia, 16:30 (8000)
ROW Rybnik 0-0 Wisła Kraków 18 sierpnia, 17:00 (6000)
GKS Tychy 1-1 Lech Poznań 18 sierpnia, 16:30 (15 000)
Szombierki Bytom 2-2 Górnik Zabrze 18 sierpnia, 16:30 (8000)
Pogoń Szczecin 1-0 Legia Warszawa 17 sierpnia, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec 18 sierpnia, 12:00 (5000)

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Legia Warszawa 3-1 Szombierki Bytom 21 sierpnia, 18:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-1 GKS Tychy 21 sierpnia, 18:30 (18 000)
Lech Poznań 2-0 ROW Rybnik 21 sierpnia, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 3-0 Śląsk Wrocław 21 sierpnia, 19:00 (15 000)
Stal Mielec 2-1 Arka Gdynia 21 sierpnia, 16:00 (16 000)
Łódzki KS 1-2 Ruch Chorzów 21 sierpnia, 18:00 (25 000)
Polonia Bytom 1-0 Gwardia Warszawa 21 sierpnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 16:30 (10 000)

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Polonia Bytom 25 sierpnia, 16:30 (8000)
Gwardia Warszawa 3-1 Łódzki KS 24 sierpnia, 16:00 (8000)
Ruch Chorzów 2-1 Stal Mielec 25 września, 18:00 (20 000)
Arka Gdynia 1-1 Wisła Kraków 25 sierpnia, 16:00 (18 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Lech Poznań 25 września, 15:30 (12 000)
GKS Tychy 2-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 16:30 (15 000)
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin 25 sierpnia, 16:30 (4000)
Górnik Zabrze 1-1 ROW Rybnik 25 września, 18:00 (4000)

Kolejka 4 - 11 września

Szombierki Bytom 1-2 Zagłębie Sosnowiec 11 września, 15:30 (3500)
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Tychy 11 września, 16:30 (20 000)
Legia Warszawa 0-1 ROW Rybnik 11 września, 17:30 (12 000)
Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław 11 września, 18:00 (12 000)
Lech Poznań 3-1 Arka Gdynia 11 września, 16:00 (40 000)
Wisła Kraków 2-1 Ruch Chorzów 11 września, 16:45 (30 000)
Stal Mielec 1-0 Gwardia Warszawa 11 września, 15:00 (10 000)
Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom 11 września, 18:30 (20 000)

Kolejka 5 - 14-15 września

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Łódzki KS 15 września, 11:00 (10 000)
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec 15 września, 11:00 (8000)
Gwardia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 14 września, 15:00 (3000)
Ruch Chorzów 5-0 Lech Poznań 14 września, 17:00 (17 000)
Arka Gdynia 0-0 Górnik Zabrze 15 września, 15:30 (18 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 15 września, 11:00 (13 000)
ROW Rybnik 2-0 Pogoń Szczecin 15 września, 11:00 (6000)
GKS Tychy 1-1 Szombierki Bytom 15 września, 11:00 (15 000)

Kolejka 6 - 21-22 września

GKS Tychy 0-1 Zagłębie Sosnowiec 22 września, 15:30 (10 000)
Szombierki Bytom 2-2 ROW Rybnik 22 września, 11:00 (1000)
Pogoń Szczecin 0-1 Śląsk Wrocław 22 września, 15:00 (15 000)
Legia Warszawa 4-2 Arka Gdynia 22 września, 17:30 (12 000)
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 22 września, 17:15 (20 000)
Lech Poznań 0-0 Gwardia Warszawa 22 września, 11:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-1 Polonia Bytom 21 września, 18:00 (22 000)
Stal Mielec 0-0 Łódzki KS 22 września, 14:00 (10 000)

Kolejka 7 - 28-29 września

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec 29 września, 14:30 (12 000)
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków 28 września, 17:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Lech Poznań 29 września, 11:00 (8000)
Gwardia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 28 września, 15:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa 29 września, 18:00 (18 000)
Arka Gdynia 1-1 Pogoń Szczecin 29 września, 15:00 (18 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom 29 września, 11:00 (8000)
ROW Rybnik 0-0 GKS Tychy 29 września, 11:00 (6000)

Kolejka 8 - 12-13 października

ROW Rybnik 2-2 Zagłębie Sosnowiec 13 października, 12:30 (2500)
GKS Tychy 3-1 Śląsk Wrocław 13 października, 14:30 (10 000)
Szombierki Bytom 1-1 Arka Gdynia 13 października, 11:00 (1500)
Pogoń Szczecin 0-1 Ruch Chorzów 12 października, 18:00 (25 000)
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 12 października, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom 13 października, 17:00 (8000)
Lech Poznań 1-0 Łódzki KS 13 października, 11:00 (20 000)
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec 13 października, 17:30 (20 000)

Kolejka 9 - 16 października

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Wisła Kraków 16 października, 14:00 (7000)
Stal Mielec 2-2 Lech Poznań 16 października, 14:00 (10 000)
Łódzki KS 2-1 Górnik Zabrze 16 października, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa 27 listopada, 13:00 (5000)
Gwardia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 16 października, 14:30 (400)
Ruch Chorzów 3-1 Szombierki Bytom 16 października, 17:30 (8000)
Arka Gdynia 1-0 GKS Tychy 16 października, 14:30 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-0 ROW Rybnik 16 października, 14:45 (3000)

Kolejka 10 - 19-20 października

Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec 20 października, 11:00 (10 000)
ROW Rybnik 2-0 Arka Gdynia 20 października, 11:00 (3000)
Szombierki Bytom 3-0 Gwardia Warszawa 20 października, 11:00 (3000)
Pogoń Szczecin 0-1 Polonia Bytom 20 października, 14:30 (12 000)
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS 19 października, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 1-2 Stal Mielec 19 października, 17:00 (12 000)
Lech Poznań 4-1 Wisła Kraków 20 października, 11:00 (35 000)
Ruch Chorzów 4-0 GKS Tychy 27 listopada, 16:30 (20 000)

Kolejka 11 - 26 listopada-27 października

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Lech Poznań 27 października, 13:00 (8000)
Wisła Kraków 0-2 Górnik Zabrze 27 października, 17:00 (25 000)
Stal Mielec 3-1 Legia Warszawa 27 października, 13:00 (15 000)
Łódzki KS 1-0 Pogoń Szczecin 27 października, 16:00 (10 000)
Polonia Bytom 0-3 Szombierki Bytom 27 października, 14:00 (5000)
Gwardia Warszawa 0-2 GKS Tychy 27 października, 12:00 (1500)
Ruch Chorzów 3-1 ROW Rybnik 27 października, 16:30 (6000)
Arka Gdynia 1-2 Śląsk Wrocław 27 października, 11:15 (10 000)

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Arka Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada, 11:00 (4000)
Śląsk Wrocław 0-1 Ruch Chorzów 10 listopada, 11:00 (20 000)
ROW Rybnik 0-1 Gwardia Warszawa 27 listopada, 14:00 (1000)
GKS Tychy 3-0 Polonia Bytom 10 listopada, 11:00 (10 000)
Szombierki Bytom 5-2 Łódzki KS 10 listopada, 11:00 (2000)
Pogoń Szczecin 0-2 Stal Mielec 10 listopada, 12:00 (17 000)
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 10 listopada, 17:30 (12 000)
Górnik Zabrze 3-0 Lech Poznań 9 listopada, 16:30 (8000)

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Zagłębie Sosnowiec 3-3 Górnik Zabrze 17 listopada, 11:00 (12 000)
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa 17 listopada, 13:30 (45 000)
Wisła Kraków 3-0 Pogoń Szczecin 17 listopada, 16:30 (15 000)
Stal Mielec 0-1 Szombierki Bytom 17 listopada, 12:00 (15 000)
Łódzki KS 1-1 GKS Tychy 17 listopada, 15:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 ROW Rybnik 17 listopada, 11:00 (3000)
Gwardia Warszawa 0-2 Śląsk Wrocław 17 listopada, 11:00 (2000)
Ruch Chorzów 6-0 Arka Gdynia 17 listopada, 16:00 (18 000)

Kolejka 14 - 23-24 listopada

Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec 23 listopada, 16:30 (20 000)
Arka Gdynia 2-1 Gwardia Warszawa 24 listopada, 10:30 (6000)
Śląsk Wrocław 3-1 Polonia Bytom 24 listopada, 10:30 (10 000)
ROW Rybnik 0-0 Łódzki KS 24 listopada, 11:00 (3000)
GKS Tychy 0-2 Stal Mielec 24 listopada, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 0-1 Wisła Kraków 24 listopada, 11:00 (3000)
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań 24 listopada, 12:00 (12 000)
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 24 listopada, 16:10 (20 000)

Kolejka 15 - 30 listopada-1 grudnia

Zagłębie Sosnowiec 0-2 Legia Warszawa 1 grudnia, 11:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-1 Pogoń Szczecin 30 listopada, 16:30 (8000)
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom 1 grudnia, 11:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-1 GKS Tychy 30 listopada, 16:00 (5000)
Stal Mielec 1-0 ROW Rybnik 1 grudnia, 12:00 (12 000)
Łódzki KS 1-1 Śląsk Wrocław 1 grudnia, 12:00 (10 000)
Polonia Bytom 4-0 Arka Gdynia 1 grudnia, 11:00 (5000)
Gwardia Warszawa 1-3 Ruch Chorzów 1 grudnia, 12:00 (5000)

Kolejka 16 - 8-9 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Gwardia Warszawa 9 marca, 12:00 (20 000)
Polonia Bytom 1-1 Ruch Chorzów 9 marca, 11:00 (20 000)
Łódzki KS 2-0 Arka Gdynia 9 marca, 11:00 (25 000)
Stal Mielec 1-1 Śląsk Wrocław 9 marca, 14:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-0 ROW Rybnik 8 marca, 16:00 (15 000)
Lech Poznań 2-1 GKS Tychy 9 marca, 12:00 (50 000)
Górnik Zabrze 1-1 Szombierki Bytom 8 marca, 16:30 (15 000)
Legia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin 9 marca, 12:00 (15 000)

Kolejka 17 - 15-16 marca

Pogoń Szczecin 2-0 Zagłębie Sosnowiec 15 marca, 18:15 (16 000)
Szombierki Bytom 3-3 Legia Warszawa 16 marca, 11:00 (8000)
GKS Tychy 1-1 Górnik Zabrze 16 marca, 14:30 (25 000)
ROW Rybnik 1-1 Lech Poznań 16 marca, 11:00 (8000)
Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków 15 marca, 15:15 (20 000)
Arka Gdynia 0-2 Stal Mielec 16 marca, 15:00 (20 000)
Ruch Chorzów 3-1 Łódzki KS 14 marca, 18:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 16 marca, 15:00 (5000)

Kolejka 18 - 22-23 marca

ROW Rybnik 0-3 Górnik Zabrze 23 marca, 11:00 (18 000)
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec 23 marca, 15:00 (8000)
Łódzki KS 2-0 Gwardia Warszawa 23 marca, 11:00 (25 000)
Stal Mielec 1-0 Ruch Chorzów 23 marca, 15:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-0 Arka Gdynia 22 marca, 16:30 (15 000)
Lech Poznań 2-2 Śląsk Wrocław 22 marca, 15:00 (50 000)
Legia Warszawa 1-1 GKS Tychy 23 marca, 15:00 (16 000)
Pogoń Szczecin 5-2 Szombierki Bytom 22 marca, 18:30 (18 000)

Kolejka 19 - 29 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Szombierki Bytom 30 marca, 11:00 (10 000)
GKS Tychy 3-0 Pogoń Szczecin 30 marca, 15:00 (10 000)
ROW Rybnik 1-1 Legia Warszawa 30 marca, 11:00 (5000)
Śląsk Wrocław 3-1 Górnik Zabrze 30 marca, 12:00 (22 000)
Arka Gdynia 2-1 Lech Poznań 29 marca, 16:00 (17 000)
Ruch Chorzów 3-2 Wisła Kraków 29 marca, 16:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 0-3 Stal Mielec 30 marca, 15:00 (6000)
Polonia Bytom 0-0 Łódzki KS 30 marca, 11:00 (7000)

Kolejka 20 - 2 kwietnia

Łódzki KS 1-1 Zagłębie Sosnowiec 2 kwietnia, 17:30 (30 000)
Stal Mielec 1-1 Polonia Bytom 2 kwietnia, 16:00 (18 000)
Wisła Kraków 0-0 Gwardia Warszawa 2 kwietnia, 17:00 (20 000)
Lech Poznań 0-0 Ruch Chorzów 2 kwietnia, 17:00 (55 000)
Górnik Zabrze 3-0 Arka Gdynia 2 kwietnia, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław 2 kwietnia, 17:30 (28 000)
Pogoń Szczecin 5-0 ROW Rybnik 2 kwietnia, 19:00 (12 000)
Szombierki Bytom 1-0 GKS Tychy 2 kwietnia, 15:30 (7000)

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 2-1 GKS Tychy 6 kwietnia, 11:00 (15 000)
ROW Rybnik 3-0 Szombierki Bytom 6 kwietnia, 11:00 (5000)
Śląsk Wrocław 2-0 Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 11:00 (45 000)
Arka Gdynia 0-0 Legia Warszawa 6 kwietnia, 16:00 (25 000)
Ruch Chorzów 3-1 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 16:30 (40 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Lech Poznań 6 kwietnia, 15:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Wisła Kraków 6 kwietnia, 15:30 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec 6 kwietnia, 11:00 (30 000)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Stal Mielec 3-0 Zagłębie Sosnowiec 27 kwietnia, 16:30 (17 000)
Wisła Kraków 3-1 Łódzki KS 26 kwietnia, 18:00 (15 000)
Lech Poznań 0-2 Polonia Bytom 27 kwietnia, 11:00 (30 000)
Górnik Zabrze 1-1 Gwardia Warszawa 26 kwietnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-2 Ruch Chorzów 26 kwietnia, 16:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Arka Gdynia 26 kwietnia, 19:00 (25 000)
Szombierki Bytom 4-1 Śląsk Wrocław 26 kwietnia, 14:00 (5000)
GKS Tychy 3-1 ROW Rybnik 27 kwietnia, 16:00 (15 000)

Kolejka 23 - 3-4 maja

Zagłębie Sosnowiec 1-0 ROW Rybnik 4 maja, 16:30 (7000)
Śląsk Wrocław 3-1 GKS Tychy 3 maja, 16:30 (15 000)
Arka Gdynia 0-0 Szombierki Bytom 4 maja, 16:00 (18 000)
Ruch Chorzów 2-1 Pogoń Szczecin 3 maja, 15:30 (9000)
Gwardia Warszawa 0-6 Legia Warszawa 3 maja, 16:00 (8000)
Polonia Bytom 0-0 Górnik Zabrze 4 maja, 16:00 (18 000)
Łódzki KS 3-0 Lech Poznań 3 maja, 17:00 (18 000)
Stal Mielec 0-1 Wisła Kraków 4 maja, 16:30 (13 000)

Kolejka 24 - 10-11 maja

Wisła Kraków 0-2 Zagłębie Sosnowiec 10 maja, 17:00 (15 000)
Lech Poznań 2-1 Stal Mielec 11 maja, 11:00 (20 000)
Górnik Zabrze 0-0 Łódzki KS 8 maja, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 2-2 Polonia Bytom 10 maja, 17:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Gwardia Warszawa 10 maja, 19:30 (18 000)
Szombierki Bytom 1-2 Ruch Chorzów 9 maja, 16:30 (70 000)
GKS Tychy 1-1 Arka Gdynia 11 maja, 17:00 (15 000)
ROW Rybnik 1-3 Śląsk Wrocław 11 maja, 11:00 (7000)

Kolejka 25 - 17-18 maja

GKS Tychy 0-2 Ruch Chorzów 17 maja, 17:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 17 maja, 17:00 (15 000)
Arka Gdynia 0-0 ROW Rybnik 17 maja, 15:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Szombierki Bytom 17 maja, 16:30 (4000)
Polonia Bytom 2-0 Pogoń Szczecin 18 maja, 16:30 (3000)
Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa 18 maja, 11:00 (25 000)
Stal Mielec 2-2 Górnik Zabrze 18 maja, 16:30 (18 000)
Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań 17 maja, 18:00 (15 000)

Kolejka 26 - 21 maja

Lech Poznań 0-1 Zagłębie Sosnowiec 21 maja, 17:30 (18 000)
Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków 21 maja, 16:30 (12 000)
Legia Warszawa 0-1 Stal Mielec 21 maja, 17:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 21 maja, 17:30 (10 000)
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Bytom 8 czerwca, 16:30 (10 000)
GKS Tychy 3-2 Gwardia Warszawa 21 maja, 17:30 (15 000)
ROW Rybnik 2-1 Ruch Chorzów 21 maja, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 1-1 Arka Gdynia 21 maja, 17:30 (18 000)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Zagłębie Sosnowiec 1-2 Arka Gdynia 31 maja, 17:30 (10 000)
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław 31 maja, 18:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-0 ROW Rybnik 31 maja, 16:30 (5000)
Polonia Bytom 1-1 GKS Tychy 1 czerwca, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 2-2 Szombierki Bytom 31 maja, 18:00 (25 000)
Stal Mielec 1-1 Pogoń Szczecin 1 czerwca, 16:00 (6000)
Wisła Kraków 2-0 Legia Warszawa 1 czerwca, 19:00 (15 000)
Lech Poznań 2-2 Górnik Zabrze 31 maja, 17:30 (30 000)

Kolejka 28 - 4 czerwca

Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Sosnowiec 4 czerwca, 18:00 (5000)
Legia Warszawa 4-2 Lech Poznań 4 czerwca, 18:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków 4 czerwca, 17:30 (15 000)
Szombierki Bytom 1-3 Stal Mielec 4 czerwca, 17:00 (10 000)
GKS Tychy 0-0 Łódzki KS 4 czerwca, 17:30 (15 000)
ROW Rybnik 1-0 Polonia Bytom 4 czerwca, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 1-2 Gwardia Warszawa 4 czerwca, 17:30 (15 000)
Arka Gdynia 1-0 Ruch Chorzów 4 czerwca, 17:30 (20 000)

Kolejka 29 - 15 czerwca

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ruch Chorzów 15 czerwca, 16:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Arka Gdynia 15 czerwca, 17:00 (8000)
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 15 czerwca, 17:00 (7000)
Łódzki KS 0-0 ROW Rybnik 15 czerwca, 17:00 (20 000)
Stal Mielec 0-1 GKS Tychy 15 czerwca, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-1 Szombierki Bytom 15 czerwca, 17:00 (15 000)
Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 15 czerwca, 17:00 (20 000)
Górnik Zabrze 0-5 Legia Warszawa 15 czerwca, 17:00 (8000)

Kolejka 30 - 18 czerwca

Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Sosnowiec 18 czerwca, 18:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Górnik Zabrze 18 czerwca, 18:00 (30 000)
Szombierki Bytom 3-0 Lech Poznań 18 czerwca, 18:00 (8000)
GKS Tychy 2-2 Wisła Kraków 18 czerwca, 18:00 (15 000)
ROW Rybnik 3-1 Stal Mielec 18 czerwca, 18:00 (5000)
Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS 18 czerwca, 18:00 (15 000)
Arka Gdynia 3-1 Polonia Bytom 18 czerwca, 18:00 (20 000)
Ruch Chorzów 1-4 Gwardia Warszawa 18 czerwca, 18:00 (8000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas