[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Pszów 28 72 23 3 2 111-17 13 1 0 73-9 10 2 2 38-8
2.  Polonia Marklowice 28 59 18 5 5 85-27 8 3 3 50-14 10 2 2 35-13
3.  Płomień Połomia 28 58 17 7 4 63-22 10 3 1 34-8 7 4 3 29-14
4.  Start Mszana 28 57 17 6 5 68-33 10 2 2 39-16 7 4 3 29-17
5.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 28 52 16 4 8 74-48 9 2 3 38-17 7 2 5 36-31
6.  Naprzód Syrynia 28 49 15 4 9 56-40 8 3 3 36-15 7 1 6 20-25
7.  Górnik Radlin 28 40 12 4 12 54-46 8 2 4 28-18 4 2 8 26-28
8.  Czarni Gorzyce 28 39 12 3 13 58-63 7 1 6 41-31 5 2 7 17-32
9.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 28 35 10 5 13 47-45 8 1 5 25-12 2 4 8 22-33
10.  Silesia Lubomia 28 31 8 7 13 51-57 5 4 5 29-26 3 3 8 22-31 2 3 1 0 1 5-1
11.  Buk Rudy Wielkie 28 31 9 4 15 43-93 5 3 6 24-44 4 1 9 19-49 2 3 1 0 1 1-5
12.  LKS Studzienna (Racibórz) 28 29 8 5 15 41-64 6 3 5 28-27 2 2 10 13-37
13.  KS Kuźnia Raciborska 28 21 5 6 17 43-82 4 3 7 28-34 1 3 10 15-48
14.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 28 14 4 2 22 35-101 3 1 10 19-34 1 1 12 16-67
15.  LZS Górki Śląskie 28 10 3 1 24 29-120 2 1 11 16-45 1 0 13 13-75
Energetyk Rybnik i Piast Leszczyny zostały przeniesione do grupy I.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Górnik Pszów    5-1 3-0 0-0 5-2 7-1 2-1 5-0 5-0 4-2 10-1 2-0 7-0 13-1 5-0 
 2 Polonia Marklowice0-1     0-1 3-2 4-1 1-2 1-1 5-1 1-1 2-2 4-0 5-1 7-0 9-0 8-1 
 3 Płomień Połomia1-0 1-2     1-1 1-1 2-0 1-0 1-1 3-2 1-0 2-0 2-1 3-0* 7-0 8-0 
 4 Start Mszana0-5 1-0 1-1     2-3 1-1 4-1 5-2 3-1 2-0 8-0 2-1 2-0 4-0 4-1 
 5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)1-3 2-4 0-0 2-0     1-2 3-1 1-0 2-1 1-1 4-1 5-0 5-2 7-1 4-1 
 6 Naprzód Syrynia0-0 1-3 0-0 2-3 3-1     1-2 6-0 2-0 4-0 2-0 1-1 4-1 4-3 6-1 
 7 Górnik Radlin2-4 2-2 1-0 2-0 2-3 0-1     4-0 2-2 2-1 3-1 3-0 2-1 2-1 1-2 
 8 Czarni Gorzyce1-3 1-4 1-4 2-3 4-3 0-1 3-2     3-1 4-4 2-4 5-0 5-2 3-0 7-0 
 9 Górnik Boguszowice (Rybnik)1-0 0-1 0-2 0-2 4-1 1-0 3-1 0-1     4-1 0-1 1-0 1-1 4-0 6-1 
 10 Silesia Lubomia0-1 0-6 3-2 2-3 2-2 2-0 0-3 2-2 1-1     5-0 5-0 2-2 0-3* 5-1 
 11 Buk Rudy Wielkie0-8 0-4 2-8 0-5 1-5 5-4 1-1 1-0 0-4 1-0     2-2 3-0 2-2 6-1 
 12 LKS Studzienna (Racibórz)1-1 0-1 0-0 2-2 1-3 1-0 1-2 1-4 5-2 2-6 3-0     5-3 3-2 3-1 
 13 KS Kuźnia Raciborska0-7 0-0 2-4 1-1 0-4 0-1 5-2 0-3* 4-2 0-3* 1-1 0-3*     6-2 9-1 
 14 LKS Chałupki (k. Raciborza)0-2 0-3 1-4 0-4 1-2 2-3 2-1 1-2 0-3 1-2 4-5 3-0 1-1     3-2 
 15 LZS Górki Śląskie1-3 0-4 0-3 0-3 1-5 2-4 1-8 0-1 2-2 3-0* 1-5 1-4 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Buk Rudy Wielkie.
 
Górnik Pszów 5-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Polonia Marklowice 4-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Płomień Połomia 2-0 Naprzód Syrynia
Silesia Lubomia 5-1 LZS Górki Śląskie
Start Mszana 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Górnik Radlin 3-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Czarni Gorzyce 5-2 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Pauza: Czarni Gorzyce.
 
Buk Rudy Wielkie 0-5 Start Mszana
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Silesia Lubomia
LZS Górki Śląskie 0-3 Płomień Połomia
Naprzód Syrynia 1-3 Polonia Marklowice
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-3 Górnik Pszów
Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-1 Górnik Radlin
LKS Studzienna (Racibórz) 5-3 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pauza: Start Mszana.
 
Górnik Radlin 2-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Górnik Pszów 7-1 Naprzód Syrynia
Polonia Marklowice 8-1 LZS Górki Śląskie
Płomień Połomia 7-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Silesia Lubomia 5-0 Buk Rudy Wielkie
KS Kuźnia Raciborska 4-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Czarni Gorzyce 5-0 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 4 - 1-2 września

Pauza: LKS Studzienna (Racibórz).
 
Buk Rudy Wielkie 2-8 Płomień Połomia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 Polonia Marklowice
LZS Górki Śląskie 1-3 Górnik Pszów
Naprzód Syrynia 1-2 Górnik Radlin
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-2 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 2-0 Silesia Lubomia

Kolejka 5 - 8-9 września

Pauza: Silesia Lubomia.
 
LKS Studzienna (Racibórz) 5-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Górnik Radlin 1-2 LZS Górki Śląskie
Górnik Pszów 13-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Polonia Marklowice 4-0 Buk Rudy Wielkie
Czarni Gorzyce 4-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
KS Kuźnia Raciborska 0-1 Naprzód Syrynia
Płomień Połomia 1-1 Start Mszana

Kolejka 6 - 15-16 września

Pauza: Górnik Boguszowice (Rybnik).
 
Buk Rudy Wielkie 0-8 Górnik Pszów
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Górnik Radlin
Naprzód Syrynia 6-0 Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Start Mszana 1-0 Polonia Marklowice
Silesia Lubomia 3-2 Płomień Połomia
KS Kuźnia Raciborska 9-1 LZS Górki Śląskie

Kolejka 7 - 22-23 września

Pauza: Płomień Połomia.
 
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Naprzód Syrynia
Górnik Radlin 3-1 Buk Rudy Wielkie
Czarni Gorzyce 7-0 LZS Górki Śląskie
KS Kuźnia Raciborska 6-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia Marklowice 2-2 Silesia Lubomia
Górnik Pszów 0-0 Start Mszana

Kolejka 8 - 29-30 września

Pauza: Pierwszy Chwałowice (Rybnik).
 
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Czarni Gorzyce
Buk Rudy Wielkie 3-0 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LZS Górki Śląskie 1-4 LKS Studzienna (Racibórz)
Start Mszana 4-1 Górnik Radlin
Silesia Lubomia 0-1 Górnik Pszów
Płomień Połomia 1-2 Polonia Marklowice

Kolejka 9 - 6-7 października

Pauza: Polonia Marklowice.
 
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Start Mszana
LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Czarni Gorzyce 2-4 Buk Rudy Wielkie
Górnik Boguszowice (Rybnik) 6-1 LZS Górki Śląskie
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 Naprzód Syrynia
Górnik Pszów 3-0 Płomień Połomia
Górnik Radlin 2-1 Silesia Lubomia

Kolejka 10 - 13-14 października

Pauza: Naprzód Syrynia.
 
Start Mszana 5-2 Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia 2-2 KS Kuźnia Raciborska
LZS Górki Śląskie 1-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Studzienna (Racibórz)
Płomień Połomia 1-0 Górnik Radlin
Polonia Marklowice 0-1 Górnik Pszów

Kolejka 11 - 20-21 października

Pauza: Górnik Pszów.
 
Czarni Gorzyce 4-4 Silesia Lubomia
KS Kuźnia Raciborska 2-4 Płomień Połomia
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 Start Mszana
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Buk Rudy Wielkie
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 7-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód Syrynia 6-1 LZS Górki Śląskie
Górnik Radlin 2-2 Polonia Marklowice

Kolejka 12 - 27-28 października

Pauza: LZS Górki Śląskie.
 
Płomień Połomia 1-1 Czarni Gorzyce
Polonia Marklowice 7-0 KS Kuźnia Raciborska
Silesia Lubomia 5-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Start Mszana 3-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-3 Naprzód Syrynia
Buk Rudy Wielkie 1-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Górnik Pszów 2-1 Górnik Radlin

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pauza: Górnik Radlin.
 
Czarni Gorzyce 1-4 Polonia Marklowice
KS Kuźnia Raciborska 0-7 Górnik Pszów
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 Start Mszana
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-1 Silesia Lubomia
LKS Studzienna (Racibórz) 0-0 Płomień Połomia
Naprzód Syrynia 2-0 Buk Rudy Wielkie
LZS Górki Śląskie 3-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Pauza: LKS Chałupki (k. Raciborza).
 
Górnik Pszów 5-0 Czarni Gorzyce
Górnik Radlin 2-1 KS Kuźnia Raciborska
Polonia Marklowice 5-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Płomień Połomia 3-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Silesia Lubomia 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Start Mszana 1-1 Naprzód Syrynia
Buk Rudy Wielkie 6-1 LZS Górki Śląskie

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Pauza: KS Kuźnia Raciborska.
 
Czarni Gorzyce 3-2 Górnik Radlin
LZS Górki Śląskie 0-3 Start Mszana
Naprzód Syrynia 4-0 Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-0 Płomień Połomia
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Polonia Marklowice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-5 Buk Rudy Wielkie
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Górnik Pszów

Kolejka 16 - 23-24 marca

Pauza: Buk Rudy Wielkie.
 
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Górnik Radlin
KS Kuźnia Raciborska 0-3 Czarni Gorzyce
(wo)
mecz w Gorzycach ; na boisku 3-5
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Górnik Pszów
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-4 Polonia Marklowice
Naprzód Syrynia 0-0 Płomień Połomia
LZS Górki Śląskie 3-0 Silesia Lubomia
(wo)
na boisku 0-2
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-4 Start Mszana
anulowany walkower przyznany LKS Chałupki

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Czarni Gorzyce.
 
KS Kuźnia Raciborska 0-3 LKS Studzienna (Racibórz)
(wo)
na boisku 1-2
Start Mszana 8-0 Buk Rudy Wielkie
Silesia Lubomia 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
(wo)
na boisku 0-1
Płomień Połomia 8-0 LZS Górki Śląskie
Polonia Marklowice 1-2 Naprzód Syrynia
Górnik Pszów 5-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Górnik Radlin 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Pauza: Start Mszana.
 
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 Górnik Radlin
Naprzód Syrynia 0-0 Górnik Pszów
LZS Górki Śląskie 0-4 Polonia Marklowice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-4 Płomień Połomia
Buk Rudy Wielkie 1-0 Silesia Lubomia
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Pauza: LKS Studzienna (Racibórz).
 
Silesia Lubomia 2-3 Start Mszana
Płomień Połomia 2-0 Buk Rudy Wielkie
Polonia Marklowice 9-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Górnik Pszów 5-0 LZS Górki Śląskie
Górnik Radlin 0-1 Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce 3-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
KS Kuźnia Raciborska 0-4 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Pauza: Silesia Lubomia.
 
Start Mszana 1-1 Płomień Połomia
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 LKS Studzienna (Racibórz)
LZS Górki Śląskie 1-8 Górnik Radlin
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-2 Górnik Pszów
Buk Rudy Wielkie 0-4 Polonia Marklowice
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Syrynia 4-1 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Pauza: Górnik Boguszowice (Rybnik).
 
LKS Studzienna (Racibórz) 1-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia Marklowice 3-2 Start Mszana
Płomień Połomia 1-0 Silesia Lubomia
LZS Górki Śląskie 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Górnik Pszów 10-1 Buk Rudy Wielkie
Górnik Radlin 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Czarni Gorzyce 0-1 Naprzód Syrynia

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Płomień Połomia.
 
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Silesia Lubomia 0-6 Polonia Marklowice
Start Mszana 0-5 Górnik Pszów
Naprzód Syrynia 1-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie 1-1 Górnik Radlin
LZS Górki Śląskie 0-1 Czarni Gorzyce
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 23 - 4-5 maja

Pauza: Pierwszy Chwałowice (Rybnik).
 
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Naprzód Syrynia
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LZS Górki Śląskie
Górnik Radlin 2-0 Start Mszana
Górnik Pszów 4-2 Silesia Lubomia
Polonia Marklowice 0-1 Płomień Połomia
Czarni Gorzyce 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Buk Rudy Wielkie

Kolejka 24 - 11-12 maja

Pauza: Polonia Marklowice.
 
LZS Górki Śląskie 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Naprzód Syrynia 3-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Płomień Połomia 1-0 Górnik Pszów
Silesia Lubomia 0-3 Górnik Radlin
Start Mszana 2-0 KS Kuźnia Raciborska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie 1-0 Czarni Gorzyce

Kolejka 25 - 15 maja

Pauza: Naprzód Syrynia.
 
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-1 LZS Górki Śląskie
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Studzienna (Racibórz) 3-0 Buk Rudy Wielkie
Górnik Radlin 1-0 Płomień Połomia
Górnik Pszów 5-1 Polonia Marklowice
Czarni Gorzyce 2-3 Start Mszana
KS Kuźnia Raciborska 0-3 Silesia Lubomia
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 26 - 18-19 maja

Pauza: Górnik Pszów.
 
Start Mszana 2-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie 0-4 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 21 maja
LZS Górki Śląskie 2-4 Naprzód Syrynia
Polonia Marklowice 1-1 Górnik Radlin
Silesia Lubomia 2-2 Czarni Gorzyce
Płomień Połomia 3-0 KS Kuźnia Raciborska
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 27 - 25-26 maja

Pauza: LZS Górki Śląskie.
 
Naprzód Syrynia 4-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-1 Buk Rudy Wielkie
Górnik Radlin 2-4 Górnik Pszów
Czarni Gorzyce 1-4 Płomień Połomia
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Polonia Marklowice
LKS Studzienna (Racibórz) 2-6 Silesia Lubomia
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Start Mszana

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Pauza: Górnik Radlin.
 
Płomień Połomia 2-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie 5-4 Naprzód Syrynia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LZS Górki Śląskie
Polonia Marklowice 5-1 Czarni Gorzyce
Górnik Pszów 7-0 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 2-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Silesia Lubomia 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)

Kolejka 29 - 9 czerwca

Pauza: LKS Chałupki (k. Raciborza).
 
LZS Górki Śląskie 1-5 Buk Rudy Wielkie
Czarni Gorzyce 1-3 Górnik Pszów
KS Kuźnia Raciborska 5-2 Górnik Radlin
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Polonia Marklowice
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Silesia Lubomia
Naprzód Syrynia 2-3 Start Mszana

Kolejka 30 - 16 czerwca

Pauza: KS Kuźnia Raciborska.
 
Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Górnik Pszów 2-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Górnik Radlin 4-0 Czarni Gorzyce
Start Mszana 4-1 LZS Górki Śląskie
Silesia Lubomia 2-0 Naprzód Syrynia
Płomień Połomia 1-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia Marklowice 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (śląska I i II)

IV liga 2001/2002 (śląska II)

Liga okręgowa 2001/2002 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2001/2002 (Katowice I)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas