[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 10 sierpnia

Prosna Chocz 1-3 LZS Fabianów
LZS Cielcza 2-1 Sparta Panienka
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 1-1 Raszkowianka Raszków
pd. k. 3-5
Ogniwo Łąkociny 3-3 Sulimirczyk Sulmierzyce
pd. k. 3-4
Rolbud Libomierz 7-1 Fortuna Dębniałki Kaliskie
Orkan Taczanów 3-1 CKS Zbiersk
Ajax Rojów 4-1 LZS Kuźnica Grabowska
Strażak Słupia 1-5 GKS Grębanin
Płomień Opatów 2-2 Wielkopolanin Siemianice
pd. k. 4-2
Wtórkowianka Wtórek 5-0 KS Rogaszyce
Sparta Russów 3-3 Korona Chełmce
pd. k. 5-6
Lubeczenia Trzcinica 2-0 Orły Skoroszów
LZS Miechów 4-2 GZS Perzów

II runda - 15 sierpnia
Płomień Opatów - wolny los

LZS Fabianów 1-1 LZS Cielcza
pd. k. 3-5
Raszkowianka Raszków 5-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Rolbud Libomierz 3-2 Orkan Taczanów
Ajax Rojów 2-3 GKS Grębanin
Lubeczenia Trzcinica 1-0 LZS Miechów
Wtórkowianka Wtórek 2-2 Korona Chełmce
pd. k. 3-1

III runda - 11 listopada
Victoria Ostrzeszów - wolny los

LZS Cielcza 3-4 Unia Szymanowice
Polonia Żerków 1-1 Jarota II Jarocin
pd. k. 5-6
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 2-8 Rolbud OSiR Pleszew
Błękitni/Sparta Kotlin 1-1 Grom Golina
pd. k. 3-4
Raszkowianka Raszków 1-1 Czarni Dobrzyca
pd. k. 5-3
CKS Zduny 0-3 Piast Kobylin
Wtórkowianka Wtórek 1-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 Odolanovia Odolanów
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Iskra Sieroszewice
pd. k. 7-8
Rolbud Libomierz 3-1 Sokoły Droszew
Lilia Mikstat 4-2 Piast Czekanów
Calisia Kalisz 4-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
LZS Godziesze 0-1 Olimpia Brzeziny
Pelikan Grabów 2-2 Masovia Kraszewice
pd. k. 5-4
Sparta Opatówek 2-1 Swędrnia Koźminek
LZS Cieszyn 0-3 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Zawisza Sośnie 4-2 Barycz Janków Przygodzki
Zefka Kobyla Góra 1-2 KP II Ostrzeszów
LZS Doruchów 7-3 LZS Ostrówiec
GKS Grębanin 1-5 Orzeł Mroczeń
Lubeczenia Trzcinica 3-0 Victoria Laski
(wo)
na boisku 2-2 k. 1-3, mecz zweryfikowano jako walkower za grę nieuprawnionego zawodnika
Płomień Opatów 2-3 Pogoń Trębaczów
Sokół Świba 1-2 Sokół Bralin

IV runda - 16 listopada
Piast Kobylin - wolny los

Unia Szymanowice 1-1 Jarota II Jarocin
pd. k. 5-6
Rolbud OSiR Pleszew 4-3 Grom Golina
Raszkowianka Raszków 0-2 Victoria Ostrzeszów
Wtórkowianka Wtórek 0-11 Centra Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów 1-5 Iskra Sieroszewice
Rolbud Libomierz 2-1 Lilia Mikstat
w Taczanowie
Calisia Kalisz 6-1 Olimpia Brzeziny
Pelikan Grabów 2-1 Sparta Opatówek
LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-2 Zawisza Sośnie
KP II Ostrzeszów 2-1 LZS Doruchów
Pogoń Trębaczów 2-2 Sokół Bralin
pd. k. 2-3
Lubeczenia Trzcinica 3-7 Orzeł Mroczeń 7 marca

V runda - 7 marca
Rolbud OSiR Pleszew, Sokół Bralin, Orzeł Mroczeń - wolny los

Piast Kobylin 7-0 Jarota II Jarocin
Pelikan Grabów 0-4 Centra Ostrów Wielkopolski
Rolbud Libomierz 2-2 Iskra Sieroszewice
k. 4-3
Zawisza Sośnie 0-1 Calisia Kalisz
KP II Ostrzeszów 2-2 Victoria Ostrzeszów
k. 5-3

VI runda - 14 marca
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Astra Krotoszyn, Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski, Dąb/Derby Czarnylas, Jarota Jarocin, KKS Prosna Kalisz, LKS Gołuchów, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Polonia Kępno.

Orzeł Mroczeń 2-0 Sokół Bralin
Jarota Jarocin 3-1 LKS Gołuchów
LKS Czarnylas 0-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
k. 3-5
Calisia Kalisz 0-3 Piast Kobylin
Rolbud Libomierz 3-0 KKS Prosna Kalisz
(wo)
przerwany w 88. min. przy stanie 2-0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 Polonia Kępno
Rolbud OSiR Pleszew 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski
KP II Ostrzeszów 2-3 Astra Krotoszyn

VII runda - 24 marca

Orzeł Mroczeń 1-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Jarota Jarocin 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Rolbud Libomierz 1-5 Piast Kobylin
Rolbud OSiR Pleszew 3-4 Astra Krotoszyn

1/2 finału - 14 kwietnia
(Losowanie - 1 kwietnia 2004)

Piast Kobylin 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 14 kwietnia, 16:00
Kaczmarek 43, Paduch 89
Astra Krotoszyn 1-0 Jarota Jarocin 14 kwietnia, 17:00
Chylewicz 67

Finał - 3 maja

Piast Kobylin 2-1 Astra Krotoszyn 3 maja, 16:00
w Kobylinie

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas