[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

I runda - 20 sierpnia

Teleszyna Przykona 0-6 Tur II Turek
Aluminium II Konin 1-0 Sparta Konin
Promotor Strzałkowo 1-0 Victoria II Września
Hutex Konin 6-0 Maksymilian Konin
Start Ziemięcin 0-2 GKS Sompolno
Nałęcz Babiak 1-9 Błękitni Mąkolno
Warta Dobrów 3-0 GKS Olszówka
Sparta Barłogi 3-1 Górnik Kłodawa
Hetman Orchowo 0-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Warta Kramsk 4-1 Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew 0-5 Zryw Dąbie
Znicz Władysławów 1-1 Kasztelania Brudzew
pd. k. 3-4

II runda - 10 września
Tur Turek - wolny los

Hutex Konin 4-3 Błękitni Mąkolno
Aluminium II Konin 2-5 Zjednoczeni Rychwał
Warta Dobrów 3-1 Kasztelania Brudzew
Sparta Barłogi 0-11 Zryw Dąbie
Tur II Turek 1-0 Wicher Dobra
GKS Sompolno 2-1 LKS Ślesin
Warta Kramsk 0-4 Olimpia Koło
Polanin Strzałkowo 0-2 Zjednoczeni Zagórów
Polonia Golina 1-1 Tulisia Tuliszków
pd. k. 2-3
LZS Młodojewo 0-0 Polonus Kazimierz Biskupi
pd. k. 4-3
Kosynier Sokołowo 2-10 Victoria Września
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-2 Sokół Kleczew
Płomień Nekla 0-3 Błękitni Psary Polskie
Sparta Orzechowo 1-1 Orlik Miłosław
pd. k. 3-4
Promotor Strzałkowo 0-3 SKP Słupca

III runda - 1 października

Hutex Konin 1-3 Tulisia Tuliszków
Zjednoczeni Zagórów 0-7 Victoria Września
GKS Sompolno 0-1 Sokół Kleczew
Warta Dobrów 2-2 Olimpia Koło
pd. k. 5-4
Zryw Dąbie 1-2 Tur Turek
Orlik Miłosław 4-0 Błękitni Psary Polskie
Tur II Turek 2-2 Zjednoczeni Rychwał
pd. k. 4-5
LZS Młodojewo 2-8 SKP Słupca

1/4 finału - 22 października

Warta Dobrów 0-2 Tulisia Tuliszków
Zjednoczeni Rychwał 1-3 Tur Turek
SKP Słupca 1-3 Victoria Września
Orlik Miłosław 1-2 Sokół Kleczew

1/2 finału - 7-21 kwietnia

Tulisia Tuliszków 1-1 Tur Turek 7 kwietnia
k. 6-7
Victoria Września 3-1 Sokół Kleczew 21 kwietnia

Finał - 5 maja

Victoria Września 1-1 Tur Turek 5 maja, 17:00
k. 4-3
Jabłoński 44 - Szeląg 48
w Kleczewie

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas