[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Bytom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia II Bytom 18 46 14 4 0 71-18 7 2 0 47-9 7 2 0 24-9
2.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 18 38 12 2 4 49-23 6 2 1 30-10 6 0 3 19-13
3.  Naprzód Wieszowa 18 31 7 10 1 29-16 4 4 1 12-6 3 6 0 17-10
4.  Odra II Miasteczko Śląskie 18 29 8 5 5 35-30 5 2 2 24-13 3 3 3 11-17
5.  Rodło Górniki (Bytom) 18 28 8 4 6 38-33 5 2 2 21-15 3 2 4 17-18
6.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 18 27 7 6 5 31-27 4 3 2 15-8 3 3 3 16-19
7.  Sokół Rojca (Radzionków) 18 25 7 4 7 37-50 5 3 1 22-16 2 1 6 15-34
8.  Tempo Stolarzowice (Bytom) 18 17 4 5 9 26-41 3 2 4 16-13 1 3 5 10-28
9.  Drama II Zbrosławice 18 9 3 0 15 13-55 2 0 7 8-25 1 0 8 5-30
10.  Olimpia Boruszowice 18 0 0 0 18 10-46 0 0 9 7-22 0 0 9 3-24
Polonia II Bytom rozgrywa mecze na stadionie ŁKS Łagiewniki (Bytom).
Budowlani II Sucha Góra (Bytom) wycofali się przed sezonem.
Piast II Ożarowice przeniósł się do grupy I.
Drama II Zbrosławice przeniosła się z grupy I.
Nowe drużyny to: Sokół Rojca, Polonia II Bytom.
Drama II Zbrosławice wycofała się po 13. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Polonia II Bytom    5-1 1-1 1-1 5-3 5-0 9-1 11-0 5-2 5-0 
 2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)0-1     0-0 4-1 3-3 5-1 4-1 5-1 4-2 5-0 
 3 Naprzód Wieszowa1-2 1-0     1-1 0-0 0-0 3-1 2-2 2-0 2-0 
 4 Odra II Miasteczko Śląskie1-2 1-2 1-1     2-1 2-2 6-3 4-2 6-0 1-0 
 5 Rodło Górniki (Bytom)3-4 2-5 2-2 1-1     2-1 4-1 2-1 4-0 1-0 
 6 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)1-1 1-2 1-1 0-1 4-1     3-1 1-1 3-0* 1-0 
 7 Sokół Rojca (Radzionków)1-4 2-1 3-3 3-0 3-2 3-3     2-2 3-0* 2-1 
 8 Tempo Stolarzowice (Bytom)1-1 1-2 1-4 4-1 0-1 2-3 1-1     3-0* 3-0 
 9 Drama II Zbrosławice0-3* 0-5 0-3* 1-2 0-4 0-3* 2-3 1-0     4-2 
 10 Olimpia Boruszowice1-6 0-1 1-2 2-3 1-2 0-3 2-3 0-1 0-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-1 Polonia II Bytom
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Naprzód Wieszowa
Drama II Zbrosławice 0-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Sokół Rojca (Radzionków) 2-1 Olimpia Boruszowice
Rodło Górniki (Bytom) 1-1 Odra II Miasteczko Śląskie

Kolejka 2 - 7 września

Polonia II Bytom 5-3 Rodło Górniki (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 6-3 Sokół Rojca (Radzionków)
Olimpia Boruszowice 0-1 Drama II Zbrosławice
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 2-2 Tempo Stolarzowice (Bytom)

Kolejka 3 - 14 września

Naprzód Wieszowa 1-2 Polonia II Bytom
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Olimpia Boruszowice
Drama II Zbrosławice 1-2 Odra II Miasteczko Śląskie
Sokół Rojca (Radzionków) 3-2 Rodło Górniki (Bytom)

Kolejka 4 - 21 września

Polonia II Bytom 9-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Rodło Górniki (Bytom) 4-0 Drama II Zbrosławice
Odra II Miasteczko Śląskie 2-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Olimpia Boruszowice 0-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-0 Naprzód Wieszowa

Kolejka 5

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-1 Polonia II Bytom
Naprzód Wieszowa 2-0 Olimpia Boruszowice
Tempo Stolarzowice (Bytom) 4-1 Odra II Miasteczko Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-1 Rodło Górniki (Bytom)
Drama II Zbrosławice 2-3 Sokół Rojca (Radzionków)

Kolejka 6 - 4-5 października

Polonia II Bytom 5-2 Drama II Zbrosławice
Sokół Rojca (Radzionków) 3-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rodło Górniki (Bytom) 2-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 7 - 11-12 października

Olimpia Boruszowice 1-6 Polonia II Bytom
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-1 Odra II Miasteczko Śląskie
Naprzód Wieszowa 0-0 Rodło Górniki (Bytom)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Drama II Zbrosławice
(wo)
druzyna gości nie przyjechała

Kolejka 8 - 19 października

Drama II Zbrosławice 1-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Sokół Rojca (Radzionków) 3-3 Naprzód Wieszowa
Rodło Górniki (Bytom) 2-5 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 1-0 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Polonia II Bytom

Kolejka 9 - 26 października

Olimpia Boruszowice 1-2 Rodło Górniki (Bytom)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Naprzód Wieszowa 2-0 Drama II Zbrosławice
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Polonia II Bytom 1-1 Odra II Miasteczko Śląskie

Kolejka 10 - 3-4 kwietnia

Polonia II Bytom 11-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Naprzód Wieszowa 0-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-2 Drama II Zbrosławice 21 kwietnia
w pierwotnym terminie nie odbył się
Olimpia Boruszowice 2-3 Sokół Rojca (Radzionków)
Odra II Miasteczko Śląskie 2-1 Rodło Górniki (Bytom)

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Rodło Górniki (Bytom) 3-4 Polonia II Bytom
Sokół Rojca (Radzionków) 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
Drama II Zbrosławice 4-2 Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-4 Naprzód Wieszowa

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Polonia II Bytom 1-1 Naprzód Wieszowa
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Olimpia Boruszowice 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Odra II Miasteczko Śląskie 6-0 Drama II Zbrosławice
Rodło Górniki (Bytom) 4-1 Sokół Rojca (Radzionków)

Kolejka 13 - 1-2 maja

Sokół Rojca (Radzionków) 1-4 Polonia II Bytom
Drama II Zbrosławice 0-4 Rodło Górniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Odra II Miasteczko Śląskie
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Olimpia Boruszowice
Naprzód Wieszowa 1-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 14 - 8-9 maja

Polonia II Bytom 5-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Olimpia Boruszowice 1-2 Naprzód Wieszowa
Odra II Miasteczko Śląskie 4-2 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Rodło Górniki (Bytom) 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Sokół Rojca (Radzionków) 3-0 Drama II Zbrosławice
(wo)

Kolejka 15 - 15-16 maja

Drama II Zbrosławice 0-3 Polonia II Bytom
(wo)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-1 Rodło Górniki (Bytom)
Naprzód Wieszowa 1-1 Odra II Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-0 Olimpia Boruszowice

Kolejka 16 - 22-23 maja

Polonia II Bytom 5-0 Olimpia Boruszowice
Odra II Miasteczko Śląskie 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 Naprzód Wieszowa
Sokół Rojca (Radzionków) 2-2 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Drama II Zbrosławice 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
(wo)

Kolejka 17 - 29 maja

Polonia II Bytom 5-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Drama II Zbrosławice
(wo)
Naprzód Wieszowa 3-1 Sokół Rojca (Radzionków)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-3 Rodło Górniki (Bytom)
Olimpia Boruszowice 2-3 Odra II Miasteczko Śląskie

Kolejka 18 - 6 czerwca

Odra II Miasteczko Śląskie 1-2 Polonia II Bytom
Rodło Górniki (Bytom) 1-0 Olimpia Boruszowice
Sokół Rojca (Radzionków) 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Drama II Zbrosławice 0-3 Naprzód Wieszowa
(wo)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)

Klasa A 2003/2004 (Bytom)

Klasa B 2003/2004 (Bytom I)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas