[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Oświęcim
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Skidziń 24 58 18 4 2 90-19 11 1 0 57-8 7 3 2 33-11
2.  Unia Oświęcim 24 56 18 2 4 72-27 10 1 1 44-9 8 1 3 28-18
3.  LKS Harmęże 24 53 16 5 3 66-27 7 4 1 40-14 9 1 2 26-13
4.  LKS Bobrek 24 45 13 6 5 65-27 8 3 1 36-11 5 3 4 29-16
5.  LKS Palczowice 24 44 13 5 6 53-37 8 3 1 30-9 5 2 5 23-28
6.  LKS Przecieszyn 24 40 12 4 8 71-37 6 2 4 47-24 6 2 4 24-13
7.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 24 36 11 3 10 53-44 7 0 5 26-20 4 3 5 27-24
8.  Soła Łęki 24 34 10 4 10 43-54 6 2 4 19-22 4 2 6 24-32
9.  Pogórze Gierałtowice 24 27 7 6 11 33-41 6 2 4 25-11 1 4 7 8-30
10.  Skawa Podolsze 24 19 5 4 15 30-56 3 1 8 17-23 2 3 7 13-33
11.  LKS Głębowice 24 15 3 6 15 25-59 1 5 6 15-23 2 1 9 10-36
12.  Orzeł Witkowice 24 13 3 4 17 22-60 2 2 8 11-28 1 2 9 11-32
13.  LKS Monowice 24 1 0 1 23 14-149 0 1 11 7-61 0 0 12 7-88
KS II Chełmek i Górnik II Brzeszcze wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej - wyniki meczów z ich udziałem zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Skidziń    2-0 1-1 4-0 5-1 3-0 3-2 6-0 2-1 8-1 8-1 7-1 8-0 
 2 Unia Oświęcim3-2     2-0 3-1 4-1 3-1 2-3 5-1 4-0 0-0 6-0 1-0 11-0 
 3 LKS Harmęże1-1 3-1     2-2 2-2 2-2 3-1 2-1 4-0 4-0 2-3 5-1 10-0 
 4 LKS Bobrek1-3 5-1 4-1     1-1 1-0 2-2 4-1 1-1 1-0 1-0 3-0 12-1 
 5 LKS Palczowice2-1 1-1 1-3 3-0     3-0 0-0 1-1 4-2 4-0 2-0 4-1 5-0 
 6 LKS Przecieszyn2-2 3-6 1-2 1-0 0-1     4-2 4-4 8-1 1-4 3-1 2-1 18-0 
 7 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)1-7 0-1 0-1 0-6 3-2 0-2     2-1 1-0 6-0 1-0 3-0 9-0 
 8 Soła Łęki0-1 0-4 0-3 1-1 3-0 0-7 2-0     0-0 3-2 2-0 2-0 6-4 
 9 Pogórze Gierałtowice0-0 0-2 1-2 0-2 4-0 0-0 5-1 0-3     4-1 6-0 2-0 3-0* 
 10 Skawa Podolsze0-3 1-2 0-1 0-1 2-3 0-2 0-3 2-3 4-0     4-2 1-1 3-2 
 11 LKS Głębowice0-2 1-2 2-3 1-1 1-3 0-3 2-2 2-3 1-1 1-1     2-2 2-0 
 12 Orzeł Witkowice0-3 0-2 1-5 1-6 3-4 1-2 0-3 2-0 0-1 1-1 1-1     1-0 
 13 LKS Monowice1-8 2-6 0-4 0-9 0-5 0-5 1-8 2-6 1-1 0-3 0-2 0-4     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Pogórze Gierałtowice.
 
Orzeł Witkowice 1-1 Skawa Podolsze
Unia Oświęcim 4-1 LKS Palczowice
LKS Monowice 0-2 LKS Głębowice
LKS Bobrek 4-1 LKS Harmęże
LKS Przecieszyn 4-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Górnik II Brzeszcze - LKS Skidziń
było 4-3, anulowany
KS II Chełmek - Soła Łęki
było 2-0, anulowany

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Pauza: Unia Oświęcim.
 
Skawa Podolsze 2-3 Soła Łęki
LKS Skidziń - KS II Chełmek
było 4-2, anulowany
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) - Górnik II Brzeszcze
było 0-1, anulowany
LKS Harmęże 2-2 LKS Przecieszyn
LKS Głębowice 1-1 LKS Bobrek
LKS Palczowice 5-0 LKS Monowice
Orzeł Witkowice 0-1 Pogórze Gierałtowice

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Pauza: LKS Monowice.
 
Pogórze Gierałtowice 4-1 Skawa Podolsze
Unia Oświęcim 1-0 Orzeł Witkowice
LKS Bobrek 1-1 LKS Palczowice
LKS Przecieszyn 3-1 LKS Głębowice
Górnik II Brzeszcze - LKS Harmęże
było 2-3, anulowany
KS II Chełmek - LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
było 2-2, anulowany
Soła Łęki 0-1 LKS Skidziń

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: LKS Bobrek.
 
Skawa Podolsze 0-3 LKS Skidziń
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 2-1 Soła Łęki
LKS Harmęże - KS II Chełmek
było 1-1, anulowany
LKS Głębowice - Górnik II Brzeszcze
było 2-1, anulowany
LKS Palczowice 3-0 LKS Przecieszyn
Orzeł Witkowice 1-0 LKS Monowice
Pogórze Gierałtowice 0-2 Unia Oświęcim

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: LKS Przecieszyn.
 
Unia Oświęcim 0-0 Skawa Podolsze
LKS Monowice 1-1 Pogórze Gierałtowice
LKS Bobrek 3-0 Orzeł Witkowice
Górnik II Brzeszcze - LKS Palczowice
było 1-3, anulowany
KS II Chełmek - LKS Głębowice
było 3-0, anulowany
Soła Łęki 0-3 LKS Harmęże
LKS Skidziń 3-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 6 - 6-7 września

Skawa Podolsze 0-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Harmęże 1-1 LKS Skidziń
LKS Głębowice 2-3 Soła Łęki
LKS Palczowice - KS II Chełmek
było 6-0, anulowany
Orzeł Witkowice 1-2 LKS Przecieszyn
Pogórze Gierałtowice 0-2 LKS Bobrek
LKS Monowice 2-6 Unia Oświęcim

Kolejka 7 - 13-14 września

LKS Monowice 0-3 Skawa Podolsze
LKS Bobrek 5-1 Unia Oświęcim
LKS Przecieszyn 8-1 Pogórze Gierałtowice
Górnik II Brzeszcze - Orzeł Witkowice
było 0-1, anulowany
Soła Łęki 3-0 LKS Palczowice
LKS Skidziń 8-1 LKS Głębowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-1 LKS Harmęże

Kolejka 8 - 20-21 września

Pauza: Soła Łęki.
 
Skawa Podolsze 0-1 LKS Harmęże
LKS Głębowice 2-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Palczowice 2-1 LKS Skidziń
Orzeł Witkowice - KS II Chełmek
było 0-2, anulowany
Pogórze Gierałtowice - Górnik II Brzeszcze
było 3-0, anulowany
Unia Oświęcim 3-1 LKS Przecieszyn
LKS Monowice 0-9 LKS Bobrek

Kolejka 9 - 27-28 września

Pauza: LKS Skidziń.
 
LKS Bobrek 1-0 Skawa Podolsze
LKS Przecieszyn 18-0 LKS Monowice
Górnik II Brzeszcze - Unia Oświęcim
było 2-2, anulowany
KS II Chełmek - Pogórze Gierałtowice
było 3-0, anulowany
Soła Łęki 2-0 Orzeł Witkowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-2 LKS Palczowice
LKS Harmęże 2-3 LKS Głębowice

Kolejka 10 - 4-5 października

Pauza: LKS Gorzów (k. Oświęcimia).
 
Skawa Podolsze 4-2 LKS Głębowice
LKS Palczowice 1-3 LKS Harmęże
Orzeł Witkowice 0-3 LKS Skidziń
Pogórze Gierałtowice 0-3 Soła Łęki
Unia Oświęcim - KS II Chełmek
było 1-2, anulowany
LKS Monowice - Górnik II Brzeszcze
było 0-2, anulowany
LKS Bobrek 1-0 LKS Przecieszyn

Kolejka 11 - 11-12 października

Pauza: LKS Harmęże.
 
LKS Przecieszyn 1-4 Skawa Podolsze
Górnik II Brzeszcze - LKS Bobrek
było 0-5, anulowany
KS II Chełmek - LKS Monowice
było 4-0, anulowany
Soła Łęki 0-4 Unia Oświęcim
LKS Skidziń 2-1 Pogórze Gierałtowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 3-0 Orzeł Witkowice
LKS Głębowice 1-3 LKS Palczowice

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: LKS Głębowice.
 
Skawa Podolsze 2-3 LKS Palczowice
Orzeł Witkowice 1-5 LKS Harmęże
Pogórze Gierałtowice 5-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Unia Oświęcim 3-2 LKS Skidziń
LKS Monowice 2-6 Soła Łęki
LKS Bobrek - KS II Chełmek
było 5-0, anulowany
LKS Przecieszyn - Górnik II Brzeszcze
było 2-1, anulowany

Kolejka 13 - 25-26 października

Pauza: LKS Palczowice.
 
Górnik II Brzeszcze - Skawa Podolsze
było 2-1, anulowany
KS II Chełmek - LKS Przecieszyn
było 1-3, anulowany
Soła Łęki 1-1 LKS Bobrek
LKS Skidziń 8-0 LKS Monowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-1 Unia Oświęcim
LKS Harmęże 4-0 Pogórze Gierałtowice
LKS Głębowice 2-2 Orzeł Witkowice

Kolejka 14 - 2 listopada

Pauza: Skawa Podolsze.
 
Orzeł Witkowice 3-4 LKS Palczowice
Pogórze Gierałtowice 6-0 LKS Głębowice
Unia Oświęcim 2-0 LKS Harmęże
LKS Monowice 1-8 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Bobrek 1-3 LKS Skidziń
LKS Przecieszyn 4-4 Soła Łęki
Górnik II Brzeszcze - KS II Chełmek
było 3-3, anulowany

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pauza: Orzeł Witkowice.
 
KS II Chełmek - Skawa Podolsze
było 3-1, anulowany
Soła Łęki - Górnik II Brzeszcze
było 2-1, anulowany
LKS Skidziń 3-0 LKS Przecieszyn
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-6 LKS Bobrek
LKS Harmęże 10-0 LKS Monowice
LKS Głębowice 1-2 Unia Oświęcim
LKS Palczowice 4-2 Pogórze Gierałtowice

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 3-4 kwietnia

Pauza: LKS Skidziń, Unia Oświęcim, LKS Gorzów (k. Oświęcimia).
 
Soła Łęki 3-2 Skawa Podolsze
LKS Przecieszyn 1-2 LKS Harmęże
LKS Bobrek 1-0 LKS Głębowice
LKS Monowice 0-5 LKS Palczowice
Pogórze Gierałtowice 2-0 Orzeł Witkowice

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 10-11 kwietnia

Pauza: LKS Gorzów (k. Oświęcimia), LKS Harmęże, LKS Monowice.
 
Skawa Podolsze 4-0 Pogórze Gierałtowice
Orzeł Witkowice 0-2 Unia Oświęcim
LKS Palczowice 3-0 LKS Bobrek
LKS Głębowice 0-3 LKS Przecieszyn
LKS Skidziń 6-0 Soła Łęki

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 17-18 kwietnia

Pauza: LKS Głębowice, LKS Bobrek, LKS Harmęże.
 
LKS Skidziń 8-1 Skawa Podolsze
Soła Łęki 2-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Przecieszyn 0-1 LKS Palczowice
LKS Monowice 0-4 Orzeł Witkowice
Unia Oświęcim 4-0 Pogórze Gierałtowice

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 24-25 kwietnia

Pauza: LKS Głębowice, LKS Palczowice, LKS Przecieszyn.
 
Skawa Podolsze 1-2 Unia Oświęcim
Pogórze Gierałtowice 3-0 LKS Monowice
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 2-1 - zawodnik gości ukarany czerwoną kartką wtargnął na boisko i wszczął awanturę
Orzeł Witkowice 1-6 LKS Bobrek
LKS Harmęże 2-1 Soła Łęki
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-7 LKS Skidziń

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 2 maja

Pauza: LKS Palczowice.
 
Unia Oświęcim 11-0 LKS Monowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 6-0 Skawa Podolsze
LKS Skidziń 1-1 LKS Harmęże
Soła Łęki 2-0 LKS Głębowice
LKS Przecieszyn 2-1 Orzeł Witkowice
LKS Bobrek 1-1 Pogórze Gierałtowice

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 8-9 maja

Pauza: Orzeł Witkowice.
 
Skawa Podolsze 3-2 LKS Monowice
Unia Oświęcim 3-1 LKS Bobrek
Pogórze Gierałtowice 0-0 LKS Przecieszyn
LKS Palczowice 1-1 Soła Łęki
LKS Głębowice 0-2 LKS Skidziń
LKS Harmęże 3-1 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)

Kolejka 22 (pierwotnie 16) - 12 maja

Pauza: Soła Łęki, LKS Skidziń, Pogórze Gierałtowice.
 
Skawa Podolsze 1-1 Orzeł Witkowice
mecz w Witkowicach?
LKS Palczowice 1-1 Unia Oświęcim
LKS Głębowice 2-0 LKS Monowice
LKS Harmęże 2-2 LKS Bobrek 18 kwietnia
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 0-2 LKS Przecieszyn

Kolejka 23 - 15-16 maja

Pauza: Orzeł Witkowice, Pogórze Gierałtowice, Soła Łęki.
 
LKS Harmęże 4-0 Skawa Podolsze
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 LKS Głębowice
LKS Skidziń 5-1 LKS Palczowice
LKS Przecieszyn 3-6 Unia Oświęcim
LKS Bobrek 12-1 LKS Monowice

Kolejka 24 - 22-23 maja

Pauza: Unia Oświęcim, LKS Skidziń, Pogórze Gierałtowice.
 
Skawa Podolsze 0-1 LKS Bobrek
LKS Monowice 0-5 LKS Przecieszyn
Orzeł Witkowice 2-0 Soła Łęki
LKS Palczowice 0-0 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Głębowice 2-3 LKS Harmęże

Kolejka 25 - 29-30 maja

Pauza: LKS Gorzów (k. Oświęcimia), Unia Oświęcim, LKS Monowice.
 
LKS Głębowice 1-1 Skawa Podolsze
LKS Harmęże 2-2 LKS Palczowice
LKS Skidziń 7-1 Orzeł Witkowice
Soła Łęki 0-0 Pogórze Gierałtowice
LKS Przecieszyn 1-0 LKS Bobrek

Kolejka 26 - 5-6 czerwca

Pauza: LKS Monowice, LKS Bobrek, LKS Harmęże.
 
Skawa Podolsze 0-2 LKS Przecieszyn
Unia Oświęcim 5-1 Soła Łęki
Pogórze Gierałtowice 0-0 LKS Skidziń
Orzeł Witkowice 0-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Palczowice 2-0 LKS Głębowice

Kolejka 27 - 10 czerwca

Pauza: LKS Przecieszyn, LKS Bobrek, LKS Głębowice.
 
LKS Palczowice 4-0 Skawa Podolsze
LKS Harmęże 5-1 Orzeł Witkowice
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-0 Pogórze Gierałtowice
LKS Skidziń 2-0 Unia Oświęcim
Soła Łęki 6-4 LKS Monowice 23 czerwca
w pierwotnym terminie mecz przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu obfitych opadów deszczu

Kolejka 28 - 13 czerwca

Pauza: Skawa Podolsze, LKS Palczowice, LKS Przecieszyn.
 
LKS Bobrek 4-1 Soła Łęki
LKS Monowice 1-8 LKS Skidziń
Unia Oświęcim 2-3 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
Pogórze Gierałtowice 1-2 LKS Harmęże
Orzeł Witkowice 1-1 LKS Głębowice

Kolejka 29 - 19-20 czerwca

Pauza: Skawa Podolsze.
 
LKS Palczowice 4-1 Orzeł Witkowice
LKS Głębowice 1-1 Pogórze Gierałtowice
LKS Harmęże 3-1 Unia Oświęcim
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 9-0 LKS Monowice
LKS Skidziń 4-0 LKS Bobrek
Soła Łęki 0-7 LKS Przecieszyn

Kolejka 30 - 27 lipca

Pauza: Skawa Podolsze, Orzeł Witkowice, Soła Łęki.
 
LKS Przecieszyn 2-2 LKS Skidziń
LKS Bobrek 2-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia)
LKS Monowice 0-4 LKS Harmęże
Unia Oświęcim 6-0 LKS Głębowice
Pogórze Gierałtowice 4-0 LKS Palczowice

Klasa A 2003/2004 (Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas