[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Bochnia I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Kobyle 12 31 10 1 1 33-16 5 1 0 17-5 5 0 1 16-11
2.  Górnik Siedlec 12 22 7 1 4 24-17 5 0 1 15-4 2 1 3 9-13
3.  Tarnavia Tarnawa 12 18 6 0 6 35-24 5 0 1 28-10 1 0 5 7-14
4.  Beskid Żegocina 12 14 4 2 6 19-20 3 1 2 10-7 1 1 4 9-13
5.  ZKS Zbydniów (k. Bochni) 12 12 3 3 6 12-26 1 2 3 7-12 2 1 3 5-14 4 7 2 1 1 7-6
6.  Ceramika Muchówka 12 12 4 0 8 18-37 3 0 3 11-13 1 0 5 7-24 4 6 2 0 2 6-12
7.  LKS Trzciana 2000 12 12 3 3 6 29-30 3 1 2 22-9 0 2 4 7-21 4 4 1 1 2 13-8
Beskid Żegocina i LKS Trzciana rozgrywały swoje mecze jako gospodarze na boisku LKS Tarnavia Tarnawa a ZKS Zbydniów na stadionie LKS Naprzód Sobolów.
Strażak Chodenice wycofał się po rundzie jesiennej - wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Czarni Kobyle    4-1 2-1 4-0 1-0 4-1 2-2 
 2 Górnik Siedlec1-2     2-0 2-1 7-0 2-1 1-0 
 3 Tarnavia Tarnawa5-3 1-2     3-2 4-1 5-1 10-1 
 4 Beskid Żegocina0-2 2-1 3-0*     1-2 3-1 1-1 
 5 ZKS Zbydniów (k. Bochni)1-3 1-1 0-3 0-0     1-3 4-2 
 6 Ceramika Muchówka1-2 3-1 4-3 0-5 0-1     3-1 
 7 LKS Trzciana 20003-4 2-3 3-0 4-1 1-1 9-0     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Beskid Żegocina 1-2 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Ceramika Muchówka - Strażak Chodenice
było 5-1, anulowany
Czarni Kobyle 2-1 Tarnavia Tarnawa
Górnik Siedlec 1-0 LKS Trzciana 2000

Kolejka 2 - 31 sierpnia

ZKS Zbydniów (k. Bochni) 4-2 LKS Trzciana 2000
Tarnavia Tarnawa 1-2 Górnik Siedlec
Strażak Chodenice - Czarni Kobyle
było 0-6, anulowany
Beskid Żegocina 3-1 Ceramika Muchówka

Kolejka 3 - 7 września

Ceramika Muchówka 0-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Czarni Kobyle 4-0 Beskid Żegocina
Górnik Siedlec - Strażak Chodenice
było 10-1, anulowany
Tarnavia Tarnawa 10-1 LKS Trzciana 2000

Kolejka 4 - 14 września

ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-3 Tarnavia Tarnawa
Beskid Żegocina 2-1 Górnik Siedlec
Ceramika Muchówka 1-2 Czarni Kobyle
LKS Trzciana 2000 - Strażak Chodenice
było 3-1, anulowany

Kolejka 5 - 21 września

Górnik Siedlec 2-1 Ceramika Muchówka
LKS Trzciana 2000 4-1 Beskid Żegocina
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-3 Czarni Kobyle
Strażak Chodenice - Tarnavia Tarnawa
było 1-1, anulowany

Kolejka 6 - 28 września

Beskid Żegocina 3-0 Tarnavia Tarnawa
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Ceramika Muchówka 3-1 LKS Trzciana 2000
Czarni Kobyle 4-1 Górnik Siedlec
Strażak Chodenice - ZKS Zbydniów (k. Bochni)
było 0-1, anulowany

Kolejka 7 - 5 października

Górnik Siedlec 7-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
LKS Trzciana 2000 3-4 Czarni Kobyle
Tarnavia Tarnawa 5-1 Ceramika Muchówka
Strażak Chodenice - Beskid Żegocina
było 0-4, anulowany

Kolejka 8 - 2 maja

Pauza: Ceramika Muchówka.
 
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 0-0 Beskid Żegocina
Tarnavia Tarnawa 5-3 Czarni Kobyle
LKS Trzciana 2000 2-3 Górnik Siedlec

Kolejka 9 - 9 maja

Pauza: Czarni Kobyle.
 
LKS Trzciana 2000 1-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Górnik Siedlec 2-0 Tarnavia Tarnawa
Ceramika Muchówka 0-5 Beskid Żegocina

Kolejka 10 - 16 maja

Pauza: Górnik Siedlec.
 
LKS Trzciana 2000 3-0 Tarnavia Tarnawa
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-3 Ceramika Muchówka
Beskid Żegocina 0-2 Czarni Kobyle

Kolejka 11 - 23 maja

Pauza: LKS Trzciana 2000.
 
Tarnavia Tarnawa 4-1 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Górnik Siedlec 2-1 Beskid Żegocina
Czarni Kobyle 4-1 Ceramika Muchówka

Kolejka 12 - 30 maja

Pauza: Tarnavia Tarnawa.
 
Czarni Kobyle 1-0 ZKS Zbydniów (k. Bochni)
Ceramika Muchówka 3-1 Górnik Siedlec
Beskid Żegocina 1-1 LKS Trzciana 2000

Kolejka 13 - 6 czerwca

Pauza: ZKS Zbydniów (k. Bochni).
 
Tarnavia Tarnawa 3-2 Beskid Żegocina
LKS Trzciana 2000 9-0 Ceramika Muchówka
Górnik Siedlec 1-2 Czarni Kobyle

Kolejka 14 - 13 czerwca

Pauza: Beskid Żegocina.
 
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 1-1 Górnik Siedlec
Czarni Kobyle 2-2 LKS Trzciana 2000
Ceramika Muchówka 4-3 Tarnavia Tarnawa

Klasa A 2003/2004 (Tarnów I)

Klasa B 2003/2004 (Bochnia II)
Klasa B 2003/2004 (Brzesko I)
Klasa B 2003/2004 (Brzesko II)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas