[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Żabno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Olesno 24 53 17 2 5 73-38 9 2 1 44-19 8 0 4 29-19
2.  Strażak Karsy 24 52 16 4 4 65-35 7 2 3 37-21 9 2 1 28-14
3.  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 24 47 15 2 7 67-40 9 0 3 38-13 6 2 4 29-27
4.  LZS Luszowice 24 42 13 3 8 55-38 6 1 5 27-23 7 2 3 28-15
5.  Kłos Słupiec 24 40 12 4 8 59-43 4 3 5 23-23 8 1 3 36-20
6.  Ava Grądy 24 39 12 3 9 59-56 8 1 3 32-26 4 2 6 27-30
7.  Iskra Dąbrówki Breńskie 24 38 12 2 10 70-51 7 0 5 37-19 5 2 5 33-32 2 6 2 0 0 6-2
8.  Spartakus Radgoszcz 24 38 11 5 8 63-46 7 2 3 39-19 4 3 5 24-27 2 0 0 0 2 2-6
9.  Wisła Borusowa 24 31 9 4 11 48-56 2 3 7 18-29 7 1 4 30-27
10.  LZS Wójcina 24 22 6 4 14 42-73 2 3 7 21-31 4 1 7 21-42
11.  Orzeł Pilcza Żelichowska 24 18 5 3 16 32-69 3 2 7 18-27 2 1 9 14-42
12.  LKS Smęgorzów 24 17 4 5 15 42-71 3 2 7 28-34 1 3 8 14-37
13.  LKS Ćwików 24 10 3 1 20 19-78 1 0 11 7-41 2 1 9 12-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Olesno    3-0 3-2 2-2 4-4 3-2 5-1 4-0 2-3 5-4 4-1 6-0 3-0* 
 2 Strażak Karsy4-1     2-2 2-4 2-3 4-1 6-1 2-3 2-1 4-1 3-1 5-2 1-1 
 3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska1-4 1-2     1-0 0-2 2-1 5-2 5-1 4-0 6-0 5-1 3-0* 5-0 
 4 LZS Luszowice0-2 1-2 1-1     0-3 1-4 4-2 2-1 2-4 4-0 4-1 5-2 3-1 
 5 Kłos Słupiec1-2 2-2 2-3 1-3     4-1 1-6 1-1 2-1 1-2 3-2 0-0 5-0 
 6 Ava Grądy3-2 0-3* 5-3 0-4 0-3     2-1 5-2 2-2 4-2 2-1 4-2 5-1 
 7 Iskra Dąbrówki Breńskie4-1 2-3 5-0 0-3* 0-2 3-6     3-1 2-3 7-0 8-0 1-0 2-0 
 8 Spartakus Radgoszcz3-0* 0-0 2-3 2-1 6-0 1-1 1-3     6-2 2-4 6-3 6-2 4-0 
 9 Wisła Borusowa1-8 2-3 2-3 1-2 3-2 1-2 2-2 2-2     0-0 1-2 1-2 2-1 
 10 LZS Wójcina0-3 1-3 1-2 3-0 0-3 1-1 2-2 1-6 2-5     5-0 3-3 2-3 
 11 Orzeł Pilcza Żelichowska0-1 1-6 1-4 2-2 3-0 2-1 2-4 0-2 1-2 5-1     1-1 0-3* 
 12 LKS Smęgorzów2-3 1-2 3-2 0-5 1-8 7-0 2-3 1-1 1-2 4-5 1-1     5-2 
 13 LKS Ćwików0-2 0-2 0-4 1-2 1-6 1-7 0-6 1-4 1-5 0-2 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Pauza: Strażak Karsy.
 
LZS Luszowice 0-3 Kłos Słupiec
Spartakus Radgoszcz 6-2 LKS Smęgorzów
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-3 Wisła Borusowa
LKS Ćwików 0-2 LZS Olesno
LZS Wójcina 1-1 Ava Grądy
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-1 Orzeł Pilcza Żelichowska

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Pauza: Orzeł Pilcza Żelichowska.
 
Ava Grądy 5-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Olesno 5-4 LZS Wójcina
Wisła Borusowa 2-1 LKS Ćwików
LKS Smęgorzów 2-3 Iskra Dąbrówki Breńskie
Kłos Słupiec 1-1 Spartakus Radgoszcz
Strażak Karsy 2-4 LZS Luszowice

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pauza: LZS Luszowice.
 
Spartakus Radgoszcz 0-0 Strażak Karsy
Iskra Dąbrówki Breńskie 0-2 Kłos Słupiec
LKS Ćwików 2-0 LKS Smęgorzów
LZS Wójcina 2-5 Wisła Borusowa
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-4 LZS Olesno
Orzeł Pilcza Żelichowska 2-1 Ava Grądy

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: Ava Grądy.
 
LZS Olesno 4-1 Orzeł Pilcza Żelichowska
Wisła Borusowa 2-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LKS Smęgorzów 4-5 LZS Wójcina
Kłos Słupiec 5-0 LKS Ćwików
Strażak Karsy 6-1 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Luszowice 2-1 Spartakus Radgoszcz

Kolejka 5 - 7 września

Pauza: Spartakus Radgoszcz.
 
Iskra Dąbrówki Breńskie 0-3 LZS Luszowice
(wo)
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy - na boisku 3-2
LKS Ćwików 0-2 Strażak Karsy
LZS Wójcina 0-3 Kłos Słupiec
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-0 LKS Smęgorzów
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Orzeł Pilcza Żelichowska 1-2 Wisła Borusowa
Ava Grądy 3-2 LZS Olesno

Kolejka 6 - 14 września

Pauza: LZS Olesno.
 
Wisła Borusowa 1-2 Ava Grądy
LKS Smęgorzów 1-1 Orzeł Pilcza Żelichowska
Kłos Słupiec 2-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Strażak Karsy 4-1 LZS Wójcina
LZS Luszowice 3-1 LKS Ćwików
Spartakus Radgoszcz 1-3 Iskra Dąbrówki Breńskie

Kolejka 7 - 21 września

Pauza: Iskra Dąbrówki Breńskie.
 
LKS Ćwików 1-4 Spartakus Radgoszcz
LZS Wójcina 3-0 LZS Luszowice
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-2 Strażak Karsy
Orzeł Pilcza Żelichowska 3-0 Kłos Słupiec
Ava Grądy 4-2 LKS Smęgorzów
LZS Olesno 2-3 Wisła Borusowa

Kolejka 8 - 28 września

Pauza: Wisła Borusowa.
 
LKS Smęgorzów 2-3 LZS Olesno
Kłos Słupiec 4-1 Ava Grądy
Strażak Karsy 3-1 Orzeł Pilcza Żelichowska
LZS Luszowice 1-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Spartakus Radgoszcz 2-4 LZS Wójcina
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0 LKS Ćwików

Kolejka 9 - 5 października

Pauza: LKS Ćwików.
 
LZS Wójcina 2-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-1 Spartakus Radgoszcz
Orzeł Pilcza Żelichowska 2-2 LZS Luszowice
Ava Grądy 0-3 Strażak Karsy
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-0
LZS Olesno 4-4 Kłos Słupiec
Wisła Borusowa 1-2 LKS Smęgorzów

Kolejka 10 - 12 października

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
Kłos Słupiec 2-1 Wisła Borusowa
Strażak Karsy 4-1 LZS Olesno
LZS Luszowice 1-4 Ava Grądy
Spartakus Radgoszcz 6-3 Orzeł Pilcza Żelichowska
Iskra Dąbrówki Breńskie 5-0 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LKS Ćwików 0-2 LZS Wójcina

Kolejka 11 - 19 października

Pauza: LZS Wójcina.
 
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-0 LKS Ćwików
Orzeł Pilcza Żelichowska 2-4 Iskra Dąbrówki Breńskie
Ava Grądy 5-2 Spartakus Radgoszcz
LZS Olesno 2-2 LZS Luszowice
Wisła Borusowa 2-3 Strażak Karsy
LKS Smęgorzów 1-8 Kłos Słupiec

Kolejka 12 - 26 października

Pauza: Kłos Słupiec.
 
Strażak Karsy 5-2 LKS Smęgorzów
LZS Luszowice 2-4 Wisła Borusowa
Spartakus Radgoszcz 3-0 LZS Olesno
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-2
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-6 Ava Grądy
LKS Ćwików 0-1 Orzeł Pilcza Żelichowska
LZS Wójcina 1-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 13 - 2 listopada

Pauza: Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska.
 
Orzeł Pilcza Żelichowska 5-1 LZS Wójcina
Ava Grądy 5-1 LKS Ćwików
LZS Olesno 5-1 Iskra Dąbrówki Breńskie
Wisła Borusowa 2-2 Spartakus Radgoszcz
LKS Smęgorzów 0-5 LZS Luszowice
Kłos Słupiec 2-2 Strażak Karsy

Kolejka 17 (pierwotnie 14) - 21 kwietnia

Pauza: Strażak Karsy.
 
Kłos Słupiec 1-3 LZS Luszowice
LKS Smęgorzów 1-1 Spartakus Radgoszcz
Wisła Borusowa 2-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Olesno 3-0 LKS Ćwików
(wo)
goście odmówili poddania się pomeczowej konfrontacji - na boisku 1-1
Ava Grądy 4-2 LZS Wójcina
Orzeł Pilcza Żelichowska 1-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 14 (pierwotnie 15) - 4 kwietnia

Pauza: Orzeł Pilcza Żelichowska.
 
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-1 Ava Grądy
LZS Wójcina 0-3 LZS Olesno
LKS Ćwików 1-5 Wisła Borusowa
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-0 LKS Smęgorzów
według Gazety Krakowskiej 0-1
Spartakus Radgoszcz 6-0 Kłos Słupiec
LZS Luszowice 1-2 Strażak Karsy

Kolejka 15 (pierwotnie 16) - 10 kwietnia

Pauza: LZS Luszowice.
 
Strażak Karsy 2-3 Spartakus Radgoszcz
Kłos Słupiec 1-6 Iskra Dąbrówki Breńskie
LKS Smęgorzów 5-2 LKS Ćwików
Wisła Borusowa 0-0 LZS Wójcina
LZS Olesno 3-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Ava Grądy 2-1 Orzeł Pilcza Żelichowska

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 18 kwietnia

Pauza: Ava Grądy.
 
Orzeł Pilcza Żelichowska 0-1 LZS Olesno
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-0 Wisła Borusowa
LZS Wójcina 3-3 LKS Smęgorzów
LKS Ćwików 1-6 Kłos Słupiec
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-3 Strażak Karsy
Spartakus Radgoszcz 2-1 LZS Luszowice

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Pauza: Spartakus Radgoszcz.
 
LZS Luszowice 4-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
Strażak Karsy 1-1 LKS Ćwików
Kłos Słupiec 1-2 LZS Wójcina
LKS Smęgorzów 3-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Wisła Borusowa 1-2 Orzeł Pilcza Żelichowska
LZS Olesno 3-2 Ava Grądy

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: LZS Olesno.
 
Ava Grądy 2-2 Wisła Borusowa
Orzeł Pilcza Żelichowska 1-1 LKS Smęgorzów
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-2 Kłos Słupiec
LZS Wójcina 1-3 Strażak Karsy
LKS Ćwików 1-2 LZS Luszowice
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 Spartakus Radgoszcz

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Iskra Dąbrówki Breńskie.
 
Spartakus Radgoszcz 4-0 LKS Ćwików
LZS Luszowice 4-0 LZS Wójcina
Strażak Karsy 2-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Kłos Słupiec 3-2 Orzeł Pilcza Żelichowska
LKS Smęgorzów 7-0 Ava Grądy
Wisła Borusowa 1-8 LZS Olesno

Kolejka 21 - 9 maja

Pauza: Wisła Borusowa.
 
LZS Olesno 6-0 LKS Smęgorzów
Ava Grądy 0-3 Kłos Słupiec
Orzeł Pilcza Żelichowska 1-6 Strażak Karsy
lub 1-1
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-0 LZS Luszowice
LZS Wójcina 1-6 Spartakus Radgoszcz
LKS Ćwików 0-6 Iskra Dąbrówki Breńskie

Kolejka 22 - 16 maja

Pauza: LKS Ćwików.
 
Iskra Dąbrówki Breńskie 7-0 LZS Wójcina
Spartakus Radgoszcz 2-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
LZS Luszowice 4-1 Orzeł Pilcza Żelichowska
Strażak Karsy 4-1 Ava Grądy
Kłos Słupiec 1-2 LZS Olesno
LKS Smęgorzów 1-2 Wisła Borusowa

Kolejka 23 - 23 maja

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
Wisła Borusowa 3-2 Kłos Słupiec
LZS Olesno 3-0 Strażak Karsy
Ava Grądy 0-4 LZS Luszowice
Orzeł Pilcza Żelichowska 0-2 Spartakus Radgoszcz
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Wójcina 2-3 LKS Ćwików

Kolejka 24 - 30 maja

Pauza: LZS Wójcina.
 
LKS Ćwików 0-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
Iskra Dąbrówki Breńskie 8-0 Orzeł Pilcza Żelichowska
Spartakus Radgoszcz 1-1 Ava Grądy
LZS Luszowice 0-2 LZS Olesno
Strażak Karsy 2-1 Wisła Borusowa
Kłos Słupiec 0-0 LKS Smęgorzów

Kolejka 25 - 6 czerwca

Pauza: Kłos Słupiec.
 
LKS Smęgorzów 1-2 Strażak Karsy
Wisła Borusowa 1-2 LZS Luszowice
LZS Olesno 4-0 Spartakus Radgoszcz
Ava Grądy 2-1 Iskra Dąbrówki Breńskie
Orzeł Pilcza Żelichowska 0-3 LKS Ćwików
(wo)
na boisku 3-2
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 6-0 LZS Wójcina

Kolejka 26 - 13 czerwca

Pauza: Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska.
 
LZS Wójcina 5-0 Orzeł Pilcza Żelichowska
LKS Ćwików 1-7 Ava Grądy
Iskra Dąbrówki Breńskie 4-1 LZS Olesno
Spartakus Radgoszcz 6-2 Wisła Borusowa
LZS Luszowice 5-2 LKS Smęgorzów
Strażak Karsy 2-3 Kłos Słupiec

Klasa A 2003/2004 (Tarnów III)

Klasa B 2003/2004 (Żabno I)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas