[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 24 64 21 1 2 91-17 12 0 0 59-9 9 1 2 32-8 2 6 2 0 0 3-1
2.  Unia Kwaczała 24 64 21 1 2 91-18 11 0 1 43-8 10 1 1 48-10 2 0 0 0 2 1-3
3.  Korona Mętków 24 49 15 4 5 66-34 10 1 1 40-14 5 3 4 26-20
4.  Arka Babice 24 42 13 3 8 52-37 8 0 4 27-17 5 3 4 25-20
5.  Zryw Żarki 24 36 11 3 10 45-49 6 2 4 21-17 5 1 6 24-32 2 3 1 0 1 3-3
6.  Zryw Kąty (Chrzanów) 24 36 12 0 12 36-42 7 0 5 18-15 5 0 7 18-27 2 3 1 0 1 3-3
7.  Zryw Brodła 24 32 9 5 10 29-47 7 2 3 23-17 2 3 7 6-30
8.  MZKS II Alwernia 24 30 9 3 12 33-48 7 2 3 20-12 2 1 9 13-36
9.  Nadwiślan Rusocice 24 25 7 4 13 47-56 5 2 5 30-27 2 2 8 17-29
10.  UKS Dulowa 24 23 6 5 13 33-67 4 2 6 18-27 2 3 7 15-40
11.  Górzanka Nawojowa Góra 24 22 6 4 14 25-53 2 4 6 10-24 4 0 8 15-29
12.  Polonia Luszowice 24 17 4 5 15 36-63 3 3 6 25-32 1 2 9 11-31
13.  Wisła Jankowice 24 7 1 4 19 16-69 0 3 9 8-39 1 1 10 8-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)    1-0 3-1 7-4 4-1 6-0 6-0 5-2 3-0* 10-0 7-1 5-0 2-0 
 2 Unia Kwaczała1-2     3-0 3-0* 6-1 5-0 5-0 3-0 3-2 6-2 2-0 3-1 3-0 
 3 Korona Mętków2-1 2-3     2-0 5-1 3-1 3-0 5-0 4-0 3-3 4-3 4-2 3-0 
 4 Arka Babice0-1 0-2 2-4     2-1 5-3 2-0 3-1 3-0 3-1 1-3 2-1 4-0 
 5 Zryw Żarki2-0 0-5 2-0 0-3*     0-2 2-0 4-1 2-2 1-1 5-0 0-1 3-2 
 6 Zryw Kąty (Chrzanów)1-2 1-4 1-2 0-3 1-3     2-0 2-1 1-0 1-0 4-0 2-0 2-0 
 7 Zryw Brodła0-0 1-5 4-2 1-1 4-1 3-2     3-0 2-4 0-2 2-0 1-0 2-0 
 8 MZKS II Alwernia0-1 2-2 0-4 2-1 0-0 2-0 0-1     3-1 3-0 2-1 3-0 3-1 
 9 Nadwiślan Rusocice0-3 0-7 2-2 1-3 5-2 1-2 1-1 5-0     7-1 0-3* 4-2 4-1 
 10 UKS Dulowa1-6 2-6 0-0 1-1 2-4 1-0 1-2 0-3 3-1     2-1 4-1 1-2 
 11 Górzanka Nawojowa Góra1-5 0-4 0-3 0-3 1-3 0-1 1-1 1-1 1-1 3-1     1-1 1-0 
 12 Polonia Luszowice0-8 1-3 2-2 3-3 0-1 1-5 6-0 3-0* 4-3 3-4 0-1     2-2 
 13 Wisła Jankowice0-3 0-7 1-6 0-3 2-6 0-2 1-1 2-4 0-3 0-0 0-2 2-2     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-2 MZKS II Alwernia 24 września
pierwotnie mecz się nie odbył - brak gości
Unia Kwaczała 3-0 Wisła Jankowice
Zryw Żarki 0-3 Arka Babice
(wo)
w zespole Zrywu grali nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 3-0
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Korona Mętków
UKS Dulowa 1-2 Zryw Brodła
Polonia Luszowice 4-3 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
Korona Mętków 3-3 UKS Dulowa
Arka Babice 1-3 Górzanka Nawojowa Góra
Wisła Jankowice 2-6 Zryw Żarki
MZKS II Alwernia 2-2 Unia Kwaczała
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Polonia Luszowice 6-0 Zryw Brodła

Kolejka 3 - 6-7 września

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Unia Kwaczała 5-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Zryw Żarki 4-1 MZKS II Alwernia
Górzanka Nawojowa Góra 1-0 Wisła Jankowice
UKS Dulowa 1-1 Arka Babice
Polonia Luszowice 2-2 Korona Mętków
Nadwiślan Rusocice 1-1 Zryw Brodła 11 listopada
pierwotnie mecz się nie odbył - gospodarze nie przygotowali boiska

Kolejka 4 - 13-14 września

Pauza: Zryw Brodła.
 
Korona Mętków 4-0 Nadwiślan Rusocice
Arka Babice 2-1 Polonia Luszowice
Wisła Jankowice 0-0 UKS Dulowa
MZKS II Alwernia 2-1 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-3 Zryw Żarki
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Unia Kwaczała

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Unia Kwaczała.
 
Zryw Żarki 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Górzanka Nawojowa Góra 0-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
UKS Dulowa 0-3 MZKS II Alwernia
Polonia Luszowice 2-2 Wisła Jankowice
Nadwiślan Rusocice 1-3 Arka Babice
Zryw Brodła 4-2 Korona Mętków

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Korona Mętków.
 
Arka Babice 2-0 Zryw Brodła
Wisła Jankowice 0-3 Nadwiślan Rusocice
MZKS II Alwernia 3-0 Polonia Luszowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-0 UKS Dulowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 7-1 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Żarki 0-5 Unia Kwaczała

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Zryw Żarki.
 
Górzanka Nawojowa Góra 0-4 Unia Kwaczała
UKS Dulowa 1-6 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Polonia Luszowice 1-5 Zryw Kąty (Chrzanów)
Nadwiślan Rusocice 5-0 MZKS II Alwernia
Zryw Brodła 2-0 Wisła Jankowice
Korona Mętków 2-0 Arka Babice

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Arka Babice.
 
Wisła Jankowice 1-6 Korona Mętków
MZKS II Alwernia 0-1 Zryw Brodła
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-0 Nadwiślan Rusocice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-0 Polonia Luszowice
Unia Kwaczała 6-2 UKS Dulowa
Zryw Żarki 5-0 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
UKS Dulowa 2-4 Zryw Żarki
Polonia Luszowice 1-3 Unia Kwaczała
Nadwiślan Rusocice 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zryw Brodła 3-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 5-0 MZKS II Alwernia
Arka Babice 4-0 Wisła Jankowice

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Wisła Jankowice.
 
MZKS II Alwernia 2-1 Arka Babice
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-2 Korona Mętków
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6-0 Zryw Brodła
Unia Kwaczała 3-2 Nadwiślan Rusocice
Zryw Żarki 0-1 Polonia Luszowice
Górzanka Nawojowa Góra 3-1 UKS Dulowa

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: UKS Dulowa.
 
Polonia Luszowice 0-1 Górzanka Nawojowa Góra
Nadwiślan Rusocice 5-2 Zryw Żarki
Zryw Brodła 1-5 Unia Kwaczała
Korona Mętków 2-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Arka Babice 5-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Wisła Jankowice 2-4 MZKS II Alwernia

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: MZKS II Alwernia.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-0 Wisła Jankowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 7-4 Arka Babice
Unia Kwaczała 3-0 Korona Mętków
Zryw Żarki 2-0 Zryw Brodła
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Nadwiślan Rusocice
UKS Dulowa 4-1 Polonia Luszowice

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Nadwiślan Rusocice 7-1 UKS Dulowa
Zryw Brodła 2-0 Górzanka Nawojowa Góra
Korona Mętków 5-1 Zryw Żarki
Arka Babice 0-2 Unia Kwaczała
Wisła Jankowice 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MZKS II Alwernia 2-0 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 14 - 4 kwietnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
MZKS II Alwernia 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wisła Jankowice 0-7 Unia Kwaczała
Arka Babice 2-1 Zryw Żarki
Korona Mętków 4-3 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Brodła 0-2 UKS Dulowa
Nadwiślan Rusocice 4-2 Polonia Luszowice

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
Zryw Brodła 1-0 Polonia Luszowice
UKS Dulowa 0-0 Korona Mętków
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Arka Babice
Zryw Żarki 3-2 Wisła Jankowice
Unia Kwaczała 3-0 MZKS II Alwernia
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6-0 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 16 - 18 kwietnia

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-4 Unia Kwaczała
MZKS II Alwernia 0-0 Zryw Żarki
Wisła Jankowice 0-2 Górzanka Nawojowa Góra
Arka Babice 3-1 UKS Dulowa
Korona Mętków 4-2 Polonia Luszowice
Zryw Brodła 2-4 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 17 - 25 kwietnia

Pauza: Zryw Brodła.
 
Nadwiślan Rusocice 2-2 Korona Mętków
Polonia Luszowice 3-3 Arka Babice
UKS Dulowa 1-2 Wisła Jankowice
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 MZKS II Alwernia
Zryw Żarki 0-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Unia Kwaczała 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 18 - 2 maja

Pauza: Unia Kwaczała.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Zryw Żarki 12 maja
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-0 Górzanka Nawojowa Góra
MZKS II Alwernia 3-0 UKS Dulowa
Wisła Jankowice 2-2 Polonia Luszowice
Arka Babice 3-0 Nadwiślan Rusocice
Korona Mętków 3-0 Zryw Brodła

Kolejka 19 - 9 maja

Pauza: Korona Mętków.
 
Unia Kwaczała 6-1 Zryw Żarki
mecz w Żarkach?
Zryw Brodła 1-1 Arka Babice
Nadwiślan Rusocice 4-1 Wisła Jankowice
Polonia Luszowice 3-0 MZKS II Alwernia
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-2
UKS Dulowa 1-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Górzanka Nawojowa Góra 1-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 20 - 16 maja

Pauza: Zryw Żarki.
 
Unia Kwaczała 2-0 Górzanka Nawojowa Góra
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10-0 UKS Dulowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-0 Polonia Luszowice
MZKS II Alwernia 3-1 Nadwiślan Rusocice
Wisła Jankowice 1-1 Zryw Brodła
Arka Babice 2-4 Korona Mętków

Kolejka 21 - 23 maja

Pauza: Arka Babice.
 
Korona Mętków 3-0 Wisła Jankowice
Zryw Brodła 3-0 MZKS II Alwernia
Nadwiślan Rusocice 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Polonia Luszowice 0-8 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
UKS Dulowa 2-6 Unia Kwaczała
Górzanka Nawojowa Góra 1-3 Zryw Żarki

Kolejka 22 - 30 maja

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Zryw Żarki 1-1 UKS Dulowa
Unia Kwaczała 3-1 Polonia Luszowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Nadwiślan Rusocice
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-0 Zryw Brodła
MZKS II Alwernia 0-4 Korona Mętków
Wisła Jankowice 0-3 Arka Babice

Kolejka 23 - 6 czerwca

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Arka Babice 3-1 MZKS II Alwernia
Korona Mętków 3-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Zryw Brodła 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślan Rusocice 0-7 Unia Kwaczała
Polonia Luszowice 0-1 Zryw Żarki
UKS Dulowa 2-1 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 24 - 10 czerwca

Pauza: UKS Dulowa.
 
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Polonia Luszowice
Zryw Żarki 2-2 Nadwiślan Rusocice
Unia Kwaczała 5-0 Zryw Brodła
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Korona Mętków
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-3 Arka Babice
MZKS II Alwernia 3-1 Wisła Jankowice

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: MZKS II Alwernia.
 
Wisła Jankowice 0-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Arka Babice 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Mętków 2-3 Unia Kwaczała
Zryw Brodła 4-1 Zryw Żarki
Nadwiślan Rusocice 0-3 Górzanka Nawojowa Góra
(wo)
na boisku 4-5
Polonia Luszowice 3-4 UKS Dulowa

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Polonia Luszowice.
 
UKS Dulowa 3-1 Nadwiślan Rusocice
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Zryw Brodła
Zryw Żarki 2-0 Korona Mętków
Unia Kwaczała 3-0 Arka Babice
(wo)
na boisku 2-0
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Wisła Jankowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 MZKS II Alwernia

Baraże o udział w Klasie A (Chrzanów)

Klasa A 2003/2004 (Chrzanów)

Klasa B 2003/2004 (Olkusz I)
Klasa B 2003/2004 (Olkusz II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas