[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Masovia Płock 26 71 23 2 1 90-20 13 0 0 57-12 10 2 1 33-8
2.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 61 19 4 3 115-33 9 2 2 61-10 10 2 1 54-23
3.  Limit Rybno 26 55 16 7 3 92-32 11 1 1 59-14 5 6 2 33-18
4.  Unia Iłów 26 47 14 5 7 59-38 7 3 3 33-12 7 2 4 26-26
5.  Kormoran Łąck 26 46 14 4 8 69-35 8 2 3 36-15 6 2 5 33-20
6.  Sparta Mochowo 26 38 11 5 10 43-51 6 3 4 29-22 5 2 6 14-29
7.  Skrwa Brudzeń 26 34 10 4 12 58-50 6 3 4 28-16 4 1 8 30-34
8.  Błyskawica Lucień 26 31 9 4 13 52-67 7 3 3 36-21 2 1 10 16-46
9.  Zorza Szczawin Kościelny 26 30 8 6 12 50-56 4 4 5 30-28 4 2 7 20-28 2 3 1 0 1 4-3
10.  Ikar Bielice 26 30 10 0 16 42-55 7 0 6 26-24 3 0 10 16-31 2 3 1 0 1 3-4
11.  Skrwa Łukomie 26 27 7 6 13 46-68 5 3 5 22-23 2 3 8 24-45
12.  Lwówianka Lwówek 26 22 6 4 16 30-68 4 2 7 23-28 2 2 9 7-40
13.  Victoria Wykowo 26 19 5 4 17 47-104 4 1 8 32-44 1 3 9 15-60
14.  Iskra Kozłowo 26 6 1 3 22 28-144 1 2 10 16-64 0 1 12 12-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Masovia Płock    3-1 2-0 3-2 2-1 7-0 3-0 5-0 5-1 3-1 3-2 5-0 4-3 12-1 
 2 Bzura Chodaków (Sochaczew)1-3     3-3 6-0 0-2 3-0 7-1 3-0 0-0 4-0 4-0 10-0 12-0 8-1 
 3 Limit Rybno2-0 3-3     2-1 3-5 1-0 2-0 6-0 5-1 4-2 7-2 6-0 8-0 10-0 
 4 Unia Iłów0-2 0-2 1-1     1-1 5-0 5-0 4-0 2-1 3-0 4-2 0-2 1-1 7-0 
 5 Kormoran Łąck0-2 1-2 0-0 3-0     0-1 3-1 4-2 3-1 2-1 2-2 2-0 10-2 6-1 
 6 Sparta Mochowo0-1 3-5 1-1 1-3 1-1     1-1 1-4 4-2 3-0* 4-2 2-0 3-0 5-2 
 7 Skrwa Brudzeń0-0 0-4 1-1 1-2 2-1 1-1     5-2 2-0 0-1 1-2 4-1 8-1 3-0* 
 8 Błyskawica Lucień2-4 2-3 2-2 1-1 3-2 2-3 3-2     2-0 3-0* 5-0 1-1 5-2 5-1 
 9 Zorza Szczawin Kościelny2-2 3-3 2-0 1-2 0-4 2-2 1-5 2-2     1-3 5-1 4-1 1-3 6-0 
 10 Ikar Bielice0-3* 2-7 0-3* 1-2 0-2 2-0 3-2 4-1 0-3*     6-0 2-0 1-0 5-1 
 11 Skrwa Łukomie0-4 3-4 1-3 0-2 3-2 3-1 0-2 2-0 2-2 3-1     3-0 1-1 1-1 
 12 Lwówianka Lwówek1-2 1-6 2-5 2-2 3-2 0-1 1-3 1-2 0-1 1-0 2-2     4-0 5-2 
 13 Victoria Wykowo0-5 2-6 1-7 3-5 1-5 2-3 3-2 6-2 1-3 4-1 2-2 0-1     7-2 
 14 Iskra Kozłowo0-5 0-8 2-7 2-4 1-5 1-2 2-11 3-1 2-5 0-6 0-7 1-1 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Lwówianka Lwówek 4-0 Victoria Wykowo
Limit Rybno 2-1 Unia Iłów
Błyskawica Lucień 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Masovia Płock 2-1 Kormoran Łąck
Sparta Mochowo 4-2 Skrwa Łukomie
Iskra Kozłowo 0-6 Ikar Bielice
Skrwa Brudzeń 2-0 Zorza Szczawin Kościelny

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Zorza Szczawin Kościelny 4-1 Lwówianka Lwówek
Ikar Bielice 3-2 Skrwa Brudzeń
Skrwa Łukomie 1-1 Iskra Kozłowo
Kormoran Łąck 0-1 Sparta Mochowo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 Masovia Płock
Unia Iłów 4-0 Błyskawica Lucień
Victoria Wykowo 1-7 Limit Rybno

Kolejka 3 - 6-7 września

Lwówianka Lwówek 2-5 Limit Rybno
Błyskawica Lucień 5-2 Victoria Wykowo
Masovia Płock 3-2 Unia Iłów
Sparta Mochowo 3-5 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Iskra Kozłowo 1-5 Kormoran Łąck
Skrwa Brudzeń 1-2 Skrwa Łukomie
Zorza Szczawin Kościelny 1-3 Ikar Bielice

Kolejka 4 - 13-14 września

Ikar Bielice 2-0 Lwówianka Lwówek
Skrwa Łukomie 2-2 Zorza Szczawin Kościelny
Kormoran Łąck 3-1 Skrwa Brudzeń
Bzura Chodaków (Sochaczew) 8-1 Iskra Kozłowo
Unia Iłów 5-0 Sparta Mochowo
Victoria Wykowo 0-5 Masovia Płock
Limit Rybno 6-0 Błyskawica Lucień

Kolejka 5 - 20-21 września

Lwówianka Lwówek 1-2 Błyskawica Lucień
Masovia Płock 2-0 Limit Rybno
Sparta Mochowo 3-0 Victoria Wykowo
Iskra Kozłowo 2-4 Unia Iłów
Skrwa Brudzeń 0-4 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Zorza Szczawin Kościelny 0-4 Kormoran Łąck
Ikar Bielice 6-0 Skrwa Łukomie

Kolejka 6 - 27-28 września

Skrwa Łukomie 3-0 Lwówianka Lwówek
Kormoran Łąck 2-1 Ikar Bielice
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-0 Zorza Szczawin Kościelny
Unia Iłów 5-0 Skrwa Brudzeń
Victoria Wykowo 7-2 Iskra Kozłowo 11 listopada
Limit Rybno 1-0 Sparta Mochowo
Błyskawica Lucień 2-4 Masovia Płock

Kolejka 7 - 4-5 października

Lwówianka Lwówek 1-2 Masovia Płock
Sparta Mochowo 1-4 Błyskawica Lucień
Iskra Kozłowo 2-7 Limit Rybno
Skrwa Brudzeń 8-1 Victoria Wykowo
Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Unia Iłów
Ikar Bielice 2-7 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Skrwa Łukomie 3-2 Kormoran Łąck

Kolejka 8 - 11-12 października

Kormoran Łąck 2-0 Lwówianka Lwówek
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 Skrwa Łukomie
Unia Iłów 3-0 Ikar Bielice
Victoria Wykowo 1-3 Zorza Szczawin Kościelny
Limit Rybno 2-0 Skrwa Brudzeń
Błyskawica Lucień 5-1 Iskra Kozłowo
Masovia Płock 7-0 Sparta Mochowo

Kolejka 9 - 18-19 października

Lwówianka Lwówek 0-1 Sparta Mochowo
Iskra Kozłowo 0-5 Masovia Płock
Skrwa Brudzeń 5-2 Błyskawica Lucień
Zorza Szczawin Kościelny 2-0 Limit Rybno
Ikar Bielice 1-0 Victoria Wykowo
Skrwa Łukomie 0-2 Unia Iłów
Kormoran Łąck 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 10 - 25-26 października

Bzura Chodaków (Sochaczew) 10-0 Lwówianka Lwówek
Unia Iłów 1-1 Kormoran Łąck
Victoria Wykowo 2-2 Skrwa Łukomie
Limit Rybno 4-2 Ikar Bielice
Błyskawica Lucień 2-0 Zorza Szczawin Kościelny
Masovia Płock 3-0 Skrwa Brudzeń
Sparta Mochowo 5-2 Iskra Kozłowo

Kolejka 11 - 2 listopada

Lwówianka Lwówek 5-2 Iskra Kozłowo
Skrwa Brudzeń 1-1 Sparta Mochowo
Zorza Szczawin Kościelny 2-2 Masovia Płock
Ikar Bielice 4-1 Błyskawica Lucień
Skrwa Łukomie 1-3 Limit Rybno
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-0 Unia Iłów
Victoria Wykowo 1-5 Kormoran Łąck

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Unia Iłów 0-2 Lwówianka Lwówek
Victoria Wykowo 2-6 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Limit Rybno 3-5 Kormoran Łąck
Błyskawica Lucień 5-0 Skrwa Łukomie
Masovia Płock 3-1 Ikar Bielice
Sparta Mochowo 4-2 Zorza Szczawin Kościelny
Iskra Kozłowo 2-11 Skrwa Brudzeń

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Lwówianka Lwówek 1-3 Skrwa Brudzeń
Zorza Szczawin Kościelny 6-0 Iskra Kozłowo
Ikar Bielice 2-0 Sparta Mochowo
Skrwa Łukomie 0-4 Masovia Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-3 Limit Rybno
Unia Iłów 1-1 Victoria Wykowo
Błyskawica Lucień 3-2 Kormoran Łąck

Kolejka 14 - 20-21 marca

Victoria Wykowo 0-1 Lwówianka Lwówek
Unia Iłów 1-1 Limit Rybno
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Błyskawica Lucień
Kormoran Łąck 0-2 Masovia Płock
Skrwa Łukomie 3-1 Sparta Mochowo
Ikar Bielice 5-1 Iskra Kozłowo
Zorza Szczawin Kościelny 1-5 Skrwa Brudzeń

Kolejka 15 - 27 marca

Lwówianka Lwówek 0-1 Zorza Szczawin Kościelny
Skrwa Brudzeń 0-1 Ikar Bielice
Iskra Kozłowo 0-7 Skrwa Łukomie
Sparta Mochowo 1-1 Kormoran Łąck
Masovia Płock 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Błyskawica Lucień 1-1 Unia Iłów
Limit Rybno 8-0 Victoria Wykowo

Kolejka 16 - 3-4 kwietnia

Limit Rybno 6-0 Lwówianka Lwówek
Victoria Wykowo 6-2 Błyskawica Lucień
Unia Iłów 0-2 Masovia Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Sparta Mochowo
Kormoran Łąck 6-1 Iskra Kozłowo
lub 5-1
Skrwa Łukomie 0-2 Skrwa Brudzeń
Ikar Bielice 0-3 Zorza Szczawin Kościelny
(wo)
W zespole z Bielic zagrał nieuprawniony zawodnik (4 żółta kartka)

Kolejka 17 - 8-10 kwietnia

Lwówianka Lwówek 1-0 Ikar Bielice
Zorza Szczawin Kościelny 5-1 Skrwa Łukomie
Skrwa Brudzeń 2-1 Kormoran Łąck
Iskra Kozłowo 0-8 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Sparta Mochowo 1-3 Unia Iłów
Masovia Płock 4-3 Victoria Wykowo
Błyskawica Lucień 2-2 Limit Rybno

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Błyskawica Lucień 1-1 Lwówianka Lwówek
Limit Rybno 2-0 Masovia Płock
Victoria Wykowo 2-3 Sparta Mochowo
Unia Iłów 7-0 Iskra Kozłowo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 7-1 Skrwa Brudzeń
Kormoran Łąck 3-1 Zorza Szczawin Kościelny
Skrwa Łukomie 3-1 Ikar Bielice

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Lwówianka Lwówek 2-2 Skrwa Łukomie
Ikar Bielice 0-2 Kormoran Łąck
Zorza Szczawin Kościelny 3-3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Skrwa Brudzeń 1-2 Unia Iłów
Iskra Kozłowo 2-2 Victoria Wykowo
Sparta Mochowo 1-1 Limit Rybno
Masovia Płock 5-0 Błyskawica Lucień

Kolejka 20 - 1-2 maja

Masovia Płock 5-0 Lwówianka Lwówek
Błyskawica Lucień 2-3 Sparta Mochowo
Limit Rybno 10-0 Iskra Kozłowo
Victoria Wykowo 3-2 Skrwa Brudzeń
Unia Iłów 2-1 Zorza Szczawin Kościelny
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 Ikar Bielice
Kormoran Łąck 2-2 Skrwa Łukomie

Kolejka 21 - 8-9 maja

Lwówianka Lwówek 3-2 Kormoran Łąck
Skrwa Łukomie 3-4 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Ikar Bielice 1-2 Unia Iłów
Zorza Szczawin Kościelny 1-3 Victoria Wykowo
Skrwa Brudzeń 1-1 Limit Rybno
Iskra Kozłowo 3-1 Błyskawica Lucień
Sparta Mochowo 0-1 Masovia Płock

Kolejka 22 - 15-16 maja

Sparta Mochowo 2-0 Lwówianka Lwówek
Masovia Płock 12-1 Iskra Kozłowo
Błyskawica Lucień 3-2 Skrwa Brudzeń
Limit Rybno 5-1 Zorza Szczawin Kościelny
Victoria Wykowo 4-1 Ikar Bielice
Unia Iłów 4-2 Skrwa Łukomie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Kormoran Łąck

Kolejka 23 - 22-23 maja

Lwówianka Lwówek 1-6 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Kormoran Łąck 3-0 Unia Iłów
Skrwa Łukomie 1-1 Victoria Wykowo
Ikar Bielice 0-3 Limit Rybno
(wo)
Zorza Szczawin Kościelny 2-2 Błyskawica Lucień
Skrwa Brudzeń 0-0 Masovia Płock
Iskra Kozłowo 1-2 Sparta Mochowo

Kolejka 24 - 29-30 maja

Kormoran Łąck 10-2 Victoria Wykowo
Iskra Kozłowo 1-1 Lwówianka Lwówek
Sparta Mochowo 1-1 Skrwa Brudzeń
Masovia Płock 5-1 Zorza Szczawin Kościelny
Błyskawica Lucień 3-0 Ikar Bielice
(wo)
prawdopodobnie
Limit Rybno 7-2 Skrwa Łukomie
Unia Iłów 0-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Lwówianka Lwówek 2-2 Unia Iłów
Bzura Chodaków (Sochaczew) 12-0 Victoria Wykowo
Kormoran Łąck 0-0 Limit Rybno
Skrwa Łukomie 2-0 Błyskawica Lucień
Ikar Bielice 0-3 Masovia Płock
(wo)
Zorza Szczawin Kościelny 2-2 Sparta Mochowo
Skrwa Brudzeń 3-0 Iskra Kozłowo
(wo)

REKLAMA

Kolejka 26 - 12 czerwca

Kormoran Łąck 4-2 Błyskawica Lucień
Skrwa Brudzeń 4-1 Lwówianka Lwówek
Iskra Kozłowo 2-5 Zorza Szczawin Kościelny
Sparta Mochowo 3-0 Ikar Bielice
(wo)
Masovia Płock 3-2 Skrwa Łukomie
Limit Rybno 3-3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Victoria Wykowo 3-5 Unia Iłów

Liga okręgowa 2003/2004 (Płock)

Klasa B 2003/2004 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas