[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2001/2002
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Wrocław 18 51 17 0 1 103-11 9 0 0 60-2 8 0 1 43-9
2.  Czarni Sosnowiec 18 43 14 1 3 93-15 7 0 2 52-7 7 1 1 41-8
3.  Atena Poznań 18 40 13 1 4 52-32 7 1 1 31-15 6 0 3 21-17
4.  Medyk Konin 18 35 11 2 5 55-27 5 2 2 25-10 6 0 3 30-17 2 3 1 0 1 5-2
5.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 35 11 2 5 51-35 5 0 4 21-20 6 2 1 30-15 2 3 1 0 1 2-5
6.  Zryw Książki 18 22 7 1 10 23-32 4 0 5 12-16 3 1 5 11-16
7.  TKKF Checz Gdynia 18 15 4 3 11 30-53 1 3 5 18-23 3 0 6 12-30
8.  Savena Warszawa 18 12 4 0 14 15-51 2 0 7 7-21 2 0 7 8-30
9.  RKP Rybnik 18 7 2 1 15 15-63 1 0 8 9-25 1 1 7 6-38
10.  Rolnik Biedrzychowice 18 4 1 1 16 14-132 1 0 8 10-67 0 1 8 4-65
Wobec powiększenia I ligi do 10 zespołów przed sezonem, z ligi nie spadły jednak wcześniej zdegradowane zespoły Saveny Warszawa i Rolnika Biedrzychowice.
W trakcie przerwy zimowej Warta Poznań zmieniła nazwę na Atena Poznań.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS Wrocław    4-0 4-0 7-0 2-1 2-1 6-0 6-0 10-0 19-0 
 2 Czarni Sosnowiec1-2     6-1 4-0 2-3 3-0* 11-0 2-0 6-1 17-0 
 3 Atena Poznań2-1 1-4     3-0 5-5 2-1 3-2 3-0 3-1 9-1 
 4 Medyk Konin2-5 1-1 4-0     0-1 1-1 3-1 3-1 7-0 4-0 
 5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski2-4 0-6 1-2 1-5     3-0 2-0 3-1 5-0 4-2 
 6 Zryw Książki0-2 0-1 0-5 0-3 2-3     1-0 3-1 1-0 5-1 
 7 TKKF Checz Gdynia1-5 1-3 1-4 0-3 4-4 1-2     8-0 2-2 0-0 
 8 Savena Warszawa1-3 0-4 0-3 0-3 0-1 1-5 0-2     3-0 2-0 
 9 RKP Rybnik0-4 1-7 0-3 1-5 0-1 0-1 2-3 0-1     5-0 
 10 Rolnik Biedrzychowice0-17 0-15 1-3 1-11 0-11 3-0* 2-4 2-4 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 września

Zryw Książki 2-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Czarni Sosnowiec 6-1 RKP Rybnik
AZS Wrocław 7-0 Medyk Konin
Savena Warszawa 2-0 Rolnik Biedrzychowice
Atena Poznań 3-2 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 2 - 15-16 września

TKKF Checz Gdynia 1-5 AZS Wrocław
Rolnik Biedrzychowice 0-15 Czarni Sosnowiec
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Atena Poznań
RKP Rybnik 0-1 Zryw Książki
Medyk Konin 3-1 Savena Warszawa

Kolejka 3 - 29-30 września

Czarni Sosnowiec 4-0 Medyk Konin
Savena Warszawa 1-3 AZS Wrocław
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 TKKF Checz Gdynia
Atena Poznań 3-1 RKP Rybnik
Zryw Książki 5-1 Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 4 - 6-7 października

AZS Wrocław 4-0 Czarni Sosnowiec 1 grudnia
Rolnik Biedrzychowice 1-3 Atena Poznań
TKKF Checz Gdynia 8-0 Savena Warszawa
Medyk Konin 1-1 Zryw Książki
RKP Rybnik 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 5 - 13-14 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 Rolnik Biedrzychowice
Atena Poznań 3-0 Medyk Konin
Savena Warszawa 0-4 Czarni Sosnowiec
RKP Rybnik 2-3 TKKF Checz Gdynia
Zryw Książki 0-2 AZS Wrocław 7 listopada

Kolejka 6 - 20-21 października

Medyk Konin 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Rolnik Biedrzychowice 1-2 RKP Rybnik
AZS Wrocław 4-0 Atena Poznań
TKKF Checz Gdynia 1-3 Czarni Sosnowiec
Savena Warszawa 1-5 Zryw Książki

Kolejka 7 - 3-4 listopada

Zryw Książki 0-1 Czarni Sosnowiec
RKP Rybnik 1-5 Medyk Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-4 AZS Wrocław
Rolnik Biedrzychowice 2-4 TKKF Checz Gdynia
Atena Poznań 3-0 Savena Warszawa

Kolejka 8 - 10-11 listopada

Savena Warszawa 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Medyk Konin 4-0 Rolnik Biedrzychowice
AZS Wrocław 10-0 RKP Rybnik
TKKF Checz Gdynia 1-2 Zryw Książki
Czarni Sosnowiec 6-1 Atena Poznań

Kolejka 9 - 24-25 listopada

Atena Poznań 2-1 Zryw Książki
Medyk Konin 3-1 TKKF Checz Gdynia
RKP Rybnik 0-1 Savena Warszawa
Rolnik Biedrzychowice 0-17 AZS Wrocław
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-6 Czarni Sosnowiec

Kolejka 10 - 16-17 marca

Rolnik Biedrzychowice 2-4 Savena Warszawa
TKKF Checz Gdynia 1-4 Atena Poznań
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Zryw Książki
RKP Rybnik 1-7 Czarni Sosnowiec
Medyk Konin 2-5 AZS Wrocław

Kolejka 11 - 23-24 marca

Savena Warszawa 0-3 Medyk Konin 27 marca
AZS Wrocław 6-0 TKKF Checz Gdynia
Czarni Sosnowiec 17-0 Rolnik Biedrzychowice
Atena Poznań 5-5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Zryw Książki 1-0 RKP Rybnik

Kolejka 12 - 30 marca

RKP Rybnik 0-3 Atena Poznań
Rolnik Biedrzychowice 3-0 Zryw Książki
(wo)
Medyk Konin 1-1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 6-0 Savena Warszawa
TKKF Checz Gdynia 4-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Zryw Książki 0-3 Medyk Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5-0 RKP Rybnik
Czarni Sosnowiec 1-2 AZS Wrocław
Atena Poznań 9-1 Rolnik Biedrzychowice
Savena Warszawa 0-2 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Czarni Sosnowiec 2-0 Savena Warszawa
TKKF Checz Gdynia 2-2 RKP Rybnik
AZS Wrocław 2-1 Zryw Książki
Rolnik Biedrzychowice 0-11 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Medyk Konin 4-0 Atena Poznań

Kolejka 15 - 11-12 maja

RKP Rybnik 5-0 Rolnik Biedrzychowice
Atena Poznań 2-1 AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec 11-0 TKKF Checz Gdynia
Zryw Książki 3-1 Savena Warszawa
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-5 Medyk Konin

Kolejka 16 - 2 czerwca

Medyk Konin 7-0 RKP Rybnik
AZS Wrocław 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
TKKF Checz Gdynia 0-0 Rolnik Biedrzychowice
Savena Warszawa 0-3 Atena Poznań
Czarni Sosnowiec 3-0 Zryw Książki
(wo)
spotkanie nie odbyło się - drużyna Zrywu nie przyjechała na mecz

Kolejka 17 - 8 czerwca

RKP Rybnik 0-4 AZS Wrocław
Zryw Książki 1-0 TKKF Checz Gdynia
Atena Poznań 1-4 Czarni Sosnowiec
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Savena Warszawa
Rolnik Biedrzychowice 1-11 Medyk Konin

REKLAMA

Kolejka 18 - 15 czerwca

Czarni Sosnowiec 2-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Zryw Książki 0-5 Atena Poznań
TKKF Checz Gdynia 0-3 Medyk Konin
Savena Warszawa 3-0 RKP Rybnik
AZS Wrocław 19-0 Rolnik Biedrzychowice

Baraże o udział w I lidze kobiet (II etap)

Turniej barażowy o udział w I lidze kobiet (I etap)
II liga kobiet 2001/2002 (mazowiecka)
II liga kobiet 2001/2002 (śląska)
II liga kobiet 2001/2002 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas