[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2001/2002

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 9 sierpnia, 23 sierpnia

Polonia Warszawa 4-0 Llansantffraid FC
Tarachulski 69, 78, T.Moskal 89, 90
mecz w Łodzi
Fylkir (Reykjavík) 2-1 Pogoń Szczecin
McFarlane 7, Stigsson 41 - Dźwigała 72 (k)
FC Etzella Ettelbruck 0-4 Legia Warszawa
Magiera 11, Kucharski 14, Wróblewski 27, Mierzejewski 72
SP Cosmos 0-1 SK Rapid Wiedeń
Wallner 10
mecz w Serravalle
FK Pelister (Bitola) 0-2 FC Sankt Gallen
Giudo 4, dal Santo 90
Dinamo Bukareszt 1-0 Dinamo Tirana
C.Niculescu 35 (k)
NK Olimpija (Lublana) 4-0 Şəfa Baku
Komać 28, Tiganj 57, 59, Calleja 75
FC Midtjylland 1-1 Glentoran FC
Pimpong 16 - Glendinning 84
JK Trans Narva 3-0 IF Elfsborg
(wo)
Gruznov 40 - Lundström 33, Andreasson 36 (k), 61
mecz w Tallinie; w drużynie Elfsborga wystąpił nieuprawniony zawodnik (Christian Lundström) - na boisku Elfsborg wygrał 3-1
Club Brugge KV 4-0 ÍA (Akranes)
Lange 62, 85, Lembi 77, Mendoza 88 (k)
FK Obilić (Belgrad) 4-0 GÍ Gøta
Simonović 23, Zorić 45 (k), Mladenović 49, Filipović 66
FC Brașov 5-1 Mika Asztarak
Buga 21, Sandor 23, 27, Isaila 47, Badea 61 - Nazarjan 65
Viking FK 1-0 NK Brotnjo (Čitluk)
Fuglestad 82 (k)
CSKA Kijów 2-0 FC Jokerit
Kostyszin 23, Malcew 53
FK Vardar (Skopje) 0-3 Royal Standard de Liège
Meyssen 30, Blay 50, Walem 68
HJK 2-1 FK Ventspils
Kallio 37, J.Jensen 76 - Rimkus 64 (k)
Cwmbrân Town AFC 0-4 ŠK Slovan Bratysława
Mojić 39, Obzera 43, Vittek 81, Sobana 87
mecz w Cardiff
CS Marítimo 1-0 FK Sarajevo
Dinda 5
NK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 FC Flora Tallin
Gondzić 55
Glenavon F&AC 0-1 Kilmarnock FC
Innes 90
KF Tirana 3-2 Apóllon FC
Fortuzi 57, 80, Kenessei 74 - Zubarew 4, 46
Ararat Erewan 0-2 Hapoel Tel Awiw
Toema 37, Osterc 41
Zimbru Chișinău 0-0 Gaziantepspor Kulübü
Dinaburg Daugavpils 2-1 NK Osijek
Dorosz 59, Pucinsks 80 - Vuka 53
Neftçı Baku 0-0 ND Gorica
HB Tórshavn 2-2 Grazer AK
Mortansson 47, 54 - Akwuegbu 57, 89
Atlantas Kłajpeda 0-4 Rapid Bukareszt
Schumacher 18, Pancu 46, Nita 66, Sumudica 90
ŠK Matador Púchov 3-0 Sliema Wanderers FC
Breska 10, Pernis 67 (k), Belak 71
Longford Town FC 1-1 Liteks Łowecz
Bogdanow 15 (s) - Lavine 84 (s)
Brøndbyernes IF 2-0 Shelbourne FC
M.Jonson 14, Bagger 80
FC Santa Coloma 0-1 FK Partizan (Belgrad)
Cakar 34
mecz w Andorra La Vella
Maccabi Tel Awiw 6-0 Žalgiris Wilno
Ben-Dayan 7, Dago 21, 45, 77, Banin 51, Biton 80
Szachtior Soligorsk 1-2 CSKA Sofia
Padrez 85 - Manczew 65, Giglio 83
mecz w Mińsku
Myllykosken Pallo-47 1-3 Helsingborgs IF
Lindberg 50 - Eklund 25, Prica 47, Lindström 87
Dinamo Tbilisi 2-1 BATE Borysów
Daraselia 22 (k), Mikuczadze 86 - Ganczaruk 88
Debreceni VSC 3-0 Nistru Otaci
Bajzat 26, Ulvecki 35, Tiber 83
Birkirkara FC 0-0 Lokomotiwi Tbilisi
mecz w Ta'Qali
AÉK (Ateny) 6-0 CS Grevenmacher
Tsartas 39, Zagorakis 42, Lakis 54, Nikolaidis 66, 90, S.Konstantinidis 70
MŠK SCP Ružomberok 3-1 Biełszyna Bobrujsk
Fabula 25, 82 (k), Oravec 42 - Siadniu 59 (k)
AÉ Olympiakós Lefkossías 2-2 Dunaferr SE
Themistocleous 49, Kozlej 78 - Sowunmi 15, Tököli 50
FC Vaduz 3-3 NK Varteks (Varaždin)
Niederhauser 41, Merenda 53, 75 - Bjelanović 49, 85, 86

Llansantffraid FC 0-2 Polonia Warszawa
A.Bąk 43, Bartczak 53
mecz w Wrexham
Pogoń Szczecin 1-1 Fylkir (Reykjavík)
Dźwigała 6 - Jonsson 90
Legia Warszawa 2-1 FC Etzella Ettelbruck
Mierzejewski 43, Karwan 73 - Leweck 52
SK Rapid Wiedeń 2-0 SP Cosmos
Lagonikakis 29, 89
FC Sankt Gallen 2-3 FK Pelister (Bitola)
Gane 57, 61 - Talevski 65, Deliovski 72, Elmazovski 74
mecz w Zurychu
Dinamo Tirana 1-3 Dinamo Bukareszt
Dhembi 89 - C.Niculescu 17, Mihalcea 44, Dragan 77
Şəfa Baku 0-3 NK Olimpija (Lublana)
Kosić 29, Komar 65, Jolić 82
Glentoran FC 0-4 FC Midtjylland
Skoubo 13, 83, From 65, Pimpong 86
IF Elfsborg 5-0 JK Trans Narva
Andreasson 26, 46, 79, Klarström 48, 54
ÍA (Akranes) 1-6 Club Brugge KV
Karvelsson 3 - Lembi 25, Englebert 65, van der Heyden 72, Verheyen 76, Mendoza 83, Martens 89
mecz w Reykjaviku
GÍ Gøta 1-1 FK Obilić (Belgrad)
Jarnskor 33 - Simonović 19
mecz w Torshavn
Mika Asztarak 0-2 FC Brașov
Sandor 38, Buga 90
mecz w Erewanie
NK Brotnjo (Čitluk) 1-1 Viking FK
Krivić 31 - Tihinen 26
FC Jokerit 0-2 CSKA Kijów
Zakariuka 58, Kossyrin 82
Royal Standard de Liège 3-1 FK Vardar (Skopje)
Walem 48, Lukunku 58, 75 - Abazi 52
FK Ventspils 0-1 HJK
Roiha 9
ŠK Slovan Bratysława 1-0 Cwmbrân Town AFC
Meszaros 80
FK Sarajevo 0-1 CS Marítimo
Bruno 90
FC Flora Tallin 0-1 NK Dinamo (Zagrzeb)
Pilipović 44
Kilmarnock FC 1-0 Glenavon F&AC
Mitchell 66
Apóllon FC 3-1 KF Tirana
Miserdovski 57, Kavazis 59, Spoljaric 80 - Fortuzi 25
mecz w Nikozji
Hapoel Tel Awiw 3-0 Ararat Erewan
Osterc 7, Domb 16, Udi 90
Gaziantepspor Kulübü 4-1 Zimbru Chișinău
Fatih T. 2, Romaszczenko 31, Hasan Ö. 62, Mustafa S. 82 - Cebotari 44
NK Osijek 1-0 Dinaburg Daugavpils
Balatinac 44 (k)
ND Gorica 1-0 Neftçı Baku
Tezacki 80
Grazer AK 4-0 HB Tórshavn
Brunmayr 13, 35, Tokić 70, Milinković 90
Rapid Bukareszt 8-0 Atlantas Kłajpeda
Nita 25, 82, Sumudica 29, 56 (k), Schumacher 60, Bogdanovic 68, 89, Bratu 74
Sliema Wanderers FC 2-1 ŠK Matador Púchov
Busuttil 6, Said 78 - Pernis 57 (k)
mecz w Ta'Qali
Liteks Łowecz 2-0 Longford Town FC
Janković 89, 90 (k)
Shelbourne FC 0-3 Brøndbyernes IF
Bagger 12, Jørgensen 54, Madsen 78
FK Partizan (Belgrad) 7-1 FC Santa Coloma
Ivić 12, 60, Delibasić 22, Cakar 68, 87 (k), Vukić 79, Iliew 90 - Fernandez 38 (k)
Žalgiris Wilno 0-1 Maccabi Tel Awiw
Goldberg 58
CSKA Sofia 3-1 Szachtior Soligorsk
Manczew 33, 62, Giglio 67 - Bezborodow 88
Helsingborgs IF 2-1 Myllykosken Pallo-47
Prica 45, Eklund 83 - Puhakainen 26
BATE Borysów 4-0 Dinamo Tbilisi
Lisowski 22, Kutuzow 44 (k), Łoszankow 48, Grigorow 90
Nistru Otaci 1-0 Debreceni VSC
Czmakow 55 (k)
mecz w Kiszyniowie
Lokomotiwi Tbilisi 1-1 Birkirkara FC
Anczbadze 86 - Zahra 12
CS Grevenmacher 0-2 AÉK (Ateny)
Lakis 27, S.Konstantinidis 88
mecz w Luksemburgu
Biełszyna Bobrujsk 0-0 MŠK SCP Ružomberok
mecz w Mińsku
Dunaferr SE 2-4 AÉ Olympiakós Lefkossías
Sowunmi 47, Tököli 61 - Kozlej 24, Radosavljev 36, Themistocleous 58, Aristokleous 63
mecz w Györ
NK Varteks (Varaždin) 6-1 FC Vaduz
Mumlek 9 (k), Bjelanović 20, Andricević 30, Drobne 71, 75, Rezić 86 - Merenda 48

I runda - 20 września, 27 września

HNK Hajduk (Split) 2-2 Wisła Kraków
Deranja 22, Srna 88 - Żurawski 52, Moskalewicz 90
Legia Warszawa 4-1 IF Elfsborg
Karwan 23, Vuković 58, Kucharski 71, 81 - Klarström 42
Polonia Warszawa 1-2 FC Twente
A.Bąk 76 - Kollmann 57, van der Laan 84
mecz w Łodzi
AŠK Inter Bratysława 1-0 Liteks Łowecz
Kratochvil 54 (k)
FC Internazionale Milano 3-0 FC Brașov
S.Dalmat 23, Kallon 31, Di Biagio 41
mecz w Trieście
Servette FC Genewa 1-0 SK Slavia Praga
Oruma 75
Roda JC Kerkrade 3-0 Fylkir (Reykjavík) 11 września
Nygaard 27, Anastasiou 65, 71
CSKA Kijów 3-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Tkaczenko 45, Kostyszin 49, Zakariuka 67 - Pjanović 34, Acimović 69 (k)
Gençlerbirliği SK 1-1 Halmstads BK
Youla 79 - Selaković 8
AÉK (Ateny) 2-0 Hibernian FC
Tsartas 54 (k), Nikolaidis 67
NK Olimpija (Lublana) 2-4 Brøndbyernes IF
Żlogar 1, 61 - Bagger 34, Johansen 54 (k), Niżnik 72, 75 (k)
FC Utrecht 3-0 Grazer AK
van der Bergh 21, Tanghe 35, Gluscević 49
FC Slovan Liberec 2-0 ŠK Slovan Bratysława
Gyan 8, Nezmar 90
FC København 2-0 FK Obilić (Belgrad)
H.Fernandez 8, 70
CSKA Sofia 3-0 Szachtar Donieck
Manczew 24, L.Penew 40, 78
Royal Standard de Liège 2-0 RC Strasbourg
Moreira 40, 84
BATE Borysów 0-2 AC Milan
Szewczenko 64, Javi Moreno 89
Czernomoriec Noworosyjsk 0-1 València CF 19 września
Mista 63
Aston Villa FC 2-3 NK Varteks (Varaždin)
Angel 54, 70 - Bjelanović 44, 86, Karić 64
Parma AC 1-0 HJK
Milosević 21 (k)
ND Gorica 1-2 NK Osijek 11 września
Tezacki 58 - Turković 54, Besirević 76
Ipswich Town FC 1-1 Torpiedo Moskwa
Bramble 85 - Wjazmikin 14
Kilmarnock FC 1-1 Viking FK
Dargo 73 - Sanne 45
AFC Ajax 2-0 Apóllon FC
Ibrahimovic 4, Machlas 58
Real Zaragoza CD 3-0 Silkeborg IF
Yordi 48, Jose Ignacio 76, Castańo 82
Dinamo Bukareszt 1-3 Grasshopper-Club Zurych
Mihalcea 84 (k) - Chapuisat 28, Mwaruwari 81, Nunez 87
FC Marila Příbram 4-0 CS Sedan-Ardennes
Kulić 17, 61 (k), 70, Otepka 68
ES Troyes Aube Champagne 6-1 MŠK SCP Ružomberok 11 września
Zatek 21 (s), Boutal 27, 29, 57, Meniri 52, Loko 84 - Kurty 77
KVC Westerlo 0-2 Hertha BSC Berlin 19 września
Schmidt 41, Beinlich 88
Chelsea FC 3-0 Lewski Sofia
Gudjohnsen 45, 74, Lampard 90
FC Kärnten 0-0 PAÓK
mecz w Grazu
Dinamo Moskwa 1-0 Birkirkara FC
Chazow 22
Dnipro Dniepropietrowsk 0-0 AC Fiorentina
mecz w Krzywym Rogu
FC Sankt Gallen 2-1 Steaua Bukareszt
Jefferson 33, Mokoena 53 - Neaga 38
FC Girondins de Bordeaux 5-1 Debreceni VSC
Pauleta 13, 77, Christian 42, Dugarry 52, 54 - Tiber 38
Hapoel Tel Awiw 1-0 Gaziantepspor Kulübü
Ryndiuk 90 (s)
FC Haka 1-1 1.FC Union Berlin
Vaaisaanen 13 (k) - Ristić 70
FK Partizan (Belgrad) 1-0 SK Rapid Wiedeń
Bajić 90
RC Celta de Vigo 4-0 SK Sigma Ołomuniec
Karpin 40, 89, Catanha 64, Edu 67
FC Midtjylland 0-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Babb 49, Beto 61, Jardel 90
Anży Machaczkała 0-1 Rangers FC 27 września
Konterman 84
mecz w Warszawie - tylko jedno spotkanie po tym jak Rangers nie zgodzili się na podróż do Machaczkały
Paris Saint-Germain FC 0-0 Rapid Bukareszt 18 września
CS Marítimo 1-0 Leeds United FC
Bruno 34
AÉ Olympiakós Lefkossías 2-2 Club Brugge KV
Themistocleous 5, Radosavljev 80 - Verheyen 33, Clement 69
Odd Grenland 2-2 Helsingborgs IF
Fevang 9, van Ankeren 32 - Hansson 23, Santos 56
FK Viktoria Žižkov (Praga) 0-0 FC Tirol Innsbruck 11 września
NK Dinamo (Zagrzeb) 2-2 Maccabi Tel Awiw
Agić 55, Sedloski 73 - Goldberg 23, Dago 43
ŠK Matador Púchov 0-0 SC Freiburg 11 września

Wisła Kraków 1-0 HNK Hajduk (Split)
Frankowski 22
IF Elfsborg 1-6 Legia Warszawa
J.Karlsson 51 - Yahaya 36, Sokołowski 54, 90, Wróblewski 66, Kucharski 77, Kiełbowicz 89
FC Twente 2-0 Polonia Warszawa
Kollmann 70, Booth 71
Liteks Łowecz 3-0 AŠK Inter Bratysława
Janković 42, 44, M.Petrow 84
FC Brașov 0-3 FC Internazionale Milano
Ventola 14, 79, Guly 38
SK Slavia Praga 1-1 Servette FC Genewa
Petrous 89 - Oruma 13
Fylkir (Reykjavík) 1-3 Roda JC Kerkrade 25 września
Johanesson 57 - Zafarin 59, Berglund 77, Anastasiou 87
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 CSKA Kijów
Halmstads BK 1-0 Gençlerbirliği SK
Arvidsson 21
Hibernian FC 3-2 AÉK (Ateny)
pd.
Luna 52, 82, Zitelli 114 - Tsartas 92, 105
Brøndbyernes IF 0-0 NK Olimpija (Lublana)
Grazer AK 3-3 FC Utrecht
Bazina 4, Brunmayr 20, Akwuegbu 38 - Kuijt 47, Zwaanswijk 55, Jochemsen 68
ŠK Slovan Bratysława 1-0 FC Slovan Liberec
Mojić 22
FK Obilić (Belgrad) 2-2 FC København
Vujosević 32, 48 - H.Fernandez 75, 86
Szachtar Donieck 2-1 CSKA Sofia
Zubow 31, Worobej 51 - Dejanow 89
RC Strasbourg 2-2 Royal Standard de Liège
Ljuboja 5, 38 - Goossens 55, van Dooren 58
AC Milan 4-0 BATE Borysów
Rui Costa 20, Javi Moreno 45, Sarr 55, F.Inzaghi 74 (k)
València CF 5-0 Czernomoriec Noworosyjsk
Juan Sanchez 15, 67, A.Ilie 34, Salva Ballesta 56, Rufete 82
NK Varteks (Varaždin) 0-1 Aston Villa FC
Hadji 90
HJK 0-2 Parma AC
Marchionni 80, Bonazzoli 90
NK Osijek 1-0 ND Gorica
Vuka 64
Torpiedo Moskwa 1-2 Ipswich Town FC
Wjazmikin 65 - Finidi George 46, Stewart 54 (k)
Viking FK 2-0 Kilmarnock FC
Sanne 1, Nevland 18
Apóllon FC 0-3 AFC Ajax
van der Vaart 34, Ibrahimović 66, Wamberto 80
mecz w Nikozji
Silkeborg IF 1-2 Real Zaragoza CD
Larsen 38 (k) - Yordi 24, Jamelli 90
Grasshopper-Club Zurych 3-1 Dinamo Bukareszt
Baturina 18, Chapuisat 21, Morales 87 - Mihalcea 52 (k)
CS Sedan-Ardennes 3-1 FC Marila Příbram
N'Diefi 29, Brogno 52, 54 (k) - H.Siegl 47
MŠK SCP Ružomberok 1-0 ES Troyes Aube Champagne
Oravec 55
Hertha BSC Berlin 1-0 KVC Westerlo 25 września
Marcelinho 86
Lewski Sofia 0-2 Chelsea FC
Terry 33, Gudjohnsen 45
PAÓK 4-0 FC Kärnten
P.Konstantinidis 24, 52, Kaffes 51, Luciano 75
Birkirkara FC 0-0 Dinamo Moskwa
mecz w Ta'Qali
AC Fiorentina 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk
Adani 74, Chiesa 76 - Słabyszew 88
Steaua Bukareszt 1-1 FC Sankt Gallen
Raducanu 12 - Giudo 59
Debreceni VSC 3-1 FC Girondins de Bordeaux
Plokai 43, Kerekes 57 (k), 67 - Pauleta 78
Gaziantepspor Kulübü 1-1 Hapoel Tel Awiw 25 września
Ryndiuk 51 - Osterc 19
1.FC Union Berlin 3-0 FC Haka
Djurković 36, Chifon 43, Koiłow 90
SK Rapid Wiedeń 5-1 FK Partizan (Belgrad)
Wallner 11, 60, Taument 34, Wagner 65, 71 - Wagner 58 (s)
SK Sigma Ołomuniec 4-3 RC Celta de Vigo
P.Siegl 46, Kotrys 57, Mucha 59, 64 - McCarthy 2, Caceres 33, Coira 90
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-2 FC Midtjylland
Jardel 4, 45, Skriver 84 (s) - Lindkvist 53, Skoubo 55
Rapid Bukareszt 0-3 Paris Saint-Germain FC 25 września
(wo)
Aloisio 93
W 113. minucie zgasło światło na stadionie (przy stanie 1-0 dla PSG) - UEFA orzekła walkower na rzecz paryżan (którzy odmówili powtórzenia meczu)
Leeds United FC 3-0 CS Marítimo
Robbie Keane 20, Kewell 37, Bakke 62
Club Brugge KV 7-1 AÉ Olympiakós Lefkossías
Lange 21, Sillah 26, 57, Martens 47, 87, Simons 69, Ceh 90 - Themistocleous 87
Helsingborgs IF 1-1 Odd Grenland
Santos 3 - Fevang 43
FC Tirol Innsbruck 1-0 FK Viktoria Žižkov (Praga) 25 września
Glieder 49
Maccabi Tel Awiw 1-1 NK Dinamo (Zagrzeb)
Nimny 41 (k) - Agić 32
SC Freiburg 2-1 ŠK Matador Púchov
Coulibaly 20, Tanko 88 - Pernis 51

II runda - 18 października, 1 listopada

FC Internazionale Milano 2-0 Wisła Kraków
Kallon 61, 65
mecz w Trieście
Legia Warszawa 1-1 València CF
Karwan 11 - A.Ilie 61 (k)
Roda JC Kerkrade 4-1 Maccabi Tel Awiw 16 października
Soetaers 4, 36, Berglund 54, Sonkaya 82 - Horvath 78
SC Freiburg 0-1 FC Sankt Gallen
Mokoena 90
FC Girondins de Bordeaux 2-0 Royal Standard de Liège
Pauleta 5 (k), Christian 32
AC Fiorentina 2-0 FC Tirol Innsbruck
Morfeo 46, Nuno Gomes 85
Ipswich Town FC 0-0 Helsingborgs IF
Paris Saint-Germain FC 4-0 SK Rapid Wiedeń
Ronaldinho 16, 60, Mendy 27, Anelka 55
1.FC Union Berlin 0-2 Liteks Łowecz
Bornosuzow 50, M.Petrow 90
FC København 0-0 AFC Ajax
PAÓK 6-1 FC Marila Příbram
P.Konstantinidis 22, 27, Udeze 38, 88, Yiasemakis 50, Luciano 75 - Kulic 56
Rangers FC 3-1 Dinamo Moskwa
L.Amoruso 9, Ball 61, R.de Boer 80 - Gusiew 90
Halmstads BK 0-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Niculae 54
Real Zaragoza CD 0-0 Servette FC Genewa
Leeds United FC 4-2 ES Troyes Aube Champagne
Viduka 6, 44, Bowyer 23, 46 - Loko 31, 81
CSKA Kijów 0-2 Club Brugge KV
Verheyen 33, 47
FC Utrecht 1-3 Parma AC
Jochemsen 86 - Di Vaio 21, 79, Bonazzoli 54
NK Osijek 1-2 AÉK (Ateny)
M.Mijatović 72 - Zagorakis 13, Nikolaidis 71
Viking FK 0-1 Hertha BSC Berlin 16 października
Preetz 5
Grasshopper-Club Zurych 4-1 FC Twente
Ricardo Nunez 29, 33, 90, Petrić 56 - Polak 70
NK Varteks (Varaždin) 3-1 Brøndbyernes IF
Bjelanović 64, Mumlek 78, Karić 84 (k) - Niżnik 81
Hapoel Tel Awiw 2-0 Chelsea FC
Gershon 89 (k), Kleszczenko 90
RC Celta de Vigo 3-1 FC Slovan Liberec
Mostowoj 34, 75, 89 - Caceres 66 (s)
AC Milan 2-0 CSKA Sofia
Rui Costa 19, Szewczenko 51

Wisła Kraków 1-0 FC Internazionale Milano 30 października
Żurawski 4
València CF 6-1 Legia Warszawa
Albelda 12, A.Ilie 15, M.Djukić 31, Aimar 38 (k), Juan Sanchez 70, Angulo 78 - Svitlica 76
Maccabi Tel Awiw 2-1 Roda JC Kerkrade
Biton 37, 57 - Lawal 11
FC Sankt Gallen 1-4 SC Freiburg
Zellweger 8 - Ckitiszwili 11, Sellimi 37, But 75, Kehl 82
mecz w Zurychu
Royal Standard de Liège 0-2 FC Girondins de Bordeaux
Dugarry 58, Pauleta 84
FC Tirol Innsbruck 2-2 AC Fiorentina
Gilewicz 25, 74 - Nuno Gomes 26, Morfeo 41
Helsingborgs IF 1-3 Ipswich Town FC
Eklund 7 - Hreidarsson 69, Stewart 81, 88
SK Rapid Wiedeń 2-2 Paris Saint-Germain FC
Wagner 11, 17 - Potillon 53, Hugo Leal 90
Liteks Łowecz 0-0 1.FC Union Berlin 30 października
AFC Ajax 0-1 FC København
N.Jensen 83
FC Marila Příbram 2-2 PAÓK
Otepka 36, H.Siegl 63 - Yiasemakis 15, Luciano 61
Dinamo Moskwa 1-4 Rangers FC
Gusiew 27 - R.de Boer 8, Chomutowski 16 (s), T.A.Flo 43, Løvenkrands 79
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6-1 Halmstads BK
Jardel 30 (k), 77, 90, Joao M.V.Pinto 39, Niculae 61, Paulo Bento 70 - Nordstrand 41
Servette FC Genewa 1-0 Real Zaragoza CD
Oruma 86
ES Troyes Aube Champagne 3-2 Leeds United FC
Amzine 7, Hamed 36, Rothen 57 - Viduka 13, Robbie Keane 76
Club Brugge KV 5-0 CSKA Kijów
Martens 4, 73, 90, Verheyen 7, Mendoza 42
Parma AC 0-0 FC Utrecht
AÉK (Ateny) 3-2 NK Osijek 30 października
Lakis 31, Tsartas 38, S.Konstantinidis 79 - Ramos 15 (s), Mitu 43
Hertha BSC Berlin 2-0 Viking FK
Alex Alves 17, E.Sverrisson 28
FC Twente 4-2 Grasshopper-Club Zurych
van der Laan 36, 79, Cairo 45, El Brazi 61 - Chapuisat 70, Mwaruwari 85
Brøndbyernes IF 5-0 NK Varteks (Varaždin)
Madsen 1, Bagger 31, M.Jonson 53, 76, 83
Chelsea FC 1-1 Hapoel Tel Awiw
Zola 64 - Osterc 35
FC Slovan Liberec 3-0 RC Celta de Vigo
Stajner 37, Nezmar 70, 90
CSKA Sofia 0-1 AC Milan
F.Inzaghi 62

III runda - 22 listopada, 6 grudnia

PAÓK 3-2 PSV Eindhoven
Yiasemakis 35, 69, Udeze 39 - De Jong 20, Bruggink 80
AC Fiorentina 0-1 LOSC Lille Métropole
Bakari 24
València CF 1-0 Celtic FC
Vicente 74
Servette FC Genewa 0-0 Hertha BSC Berlin
Ipswich Town FC 1-0 FC Internazionale Milano
Armstrong 81
Rangers FC 0-0 Paris Saint-Germain FC
Feyenoord Rotterdam 1-0 SC Freiburg
Ono 83
AÉK (Ateny) 3-2 Liteks Łowecz
Tsartas 10 (k), Zagorakis 18, S.Konstantinidis 22 - Janković 29, Rachita 72
Grasshopper-Club Zurych 1-2 Leeds United FC
Chapuisat 17 - Harte 73, A.Smith 79
Parma AC 1-1 Brøndbyernes IF
Lamouchi 1 - Nordin 90 (k)
FC Girondins de Bordeaux 1-0 Roda JC Kerkrade 20 listopada
Miranda 49
FC Slovan Liberec 3-1 RCD Mallorca
Lukas 3, Johana 19, Jun 50 - Biagini 60
Hapoel Tel Awiw 2-1 Łokomotiw Moskwa 20 listopada
Osterc 42, Domb 89 - Izmaiłow 56
FC København 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Herrlich 90
AC Milan 2-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Szewczenko 37, F.Inzaghi 76
Club Brugge KV 4-1 Olympique Lyonnais
Englebert 4, van der Heyden 54, Mendoza 75, De Brul 89 - Luyindula 82

PSV Eindhoven 4-1 PAÓK
Vennegoor of Hesselink 2, 58, Gachokidze 33, van Bommel 90 (k) - Luciano 59
LOSC Lille Métropole 2-0 AC Fiorentina
Cheyrou 32, Sterjovski 79
Celtic FC 1-0 València CF
pd. k. 4-5
Larsson 45
Hertha BSC Berlin 0-3 Servette FC Genewa
Hilton 16, Frei 48, G.Obradović 69
FC Internazionale Milano 4-1 Ipswich Town FC
Vieri 19, 35, 70, Kallon 46 - Armstrong 80 (k)
Paris Saint-Germain FC 0-0 Rangers FC
pd. k. 3-4
SC Freiburg 2-2 Feyenoord Rotterdam
Kehl 22, Kobiaszwili 49 (k) - van Hooijdonk 57, Vitor Santiago 86
Liteks Łowecz 1-1 AÉK (Ateny)
Jurukow 90 - Gamarra 16
Leeds United FC 2-2 Grasshopper-Club Zurych
Kewell 19, Robbie Keane 45 - Ricardo Nunez 45, 90
Brøndbyernes IF 0-3 Parma AC
MBoma 44, Nakata 59, Lamouchi 83
Roda JC Kerkrade 2-0 FC Girondins de Bordeaux 4 grudnia
Anastasiou 56, Lawal 64
RCD Mallorca 1-2 FC Slovan Liberec
Eto'o 80 (k) - Gyan 55, Stajner 67
Łokomotiw Moskwa 0-1 Hapoel Tel Awiw 4 grudnia
Osterc 58
mecz w Ramieńskoje
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 FC København 4 grudnia
Sørensen 89
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 AC Milan
Niculae 49 - Javi Moreno 90
Olympique Lyonnais 3-0 Club Brugge KV
Anderson 19, 23, 90

1/8 finału - 21 lutego, 28 lutego

Roda JC Kerkrade 0-1 AC Milan 19 lutego
Jose Mari 29
LOSC Lille Métropole 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Bassir 74 - Ewerthon 68
València CF 3-0 Servette FC Genewa 19 lutego
Hilton 3 (s), Aimar 49, Salva Ballesta 57
PSV Eindhoven 0-0 Leeds United FC
Olympique Lyonnais 1-1 FC Slovan Liberec
Govou 90 - Stajner 14 (k)
Hapoel Tel Awiw 0-0 Parma AC
FC Internazionale Milano 3-1 AÉK (Ateny)
J.Zanetti 14, Kallon 37, Ventola 56 - Zagorakis 8
Rangers FC 1-1 Feyenoord Rotterdam
D.Ferguson 81 (k) - Ono 72

AC Milan 0-1 Roda JC Kerkrade
pd. k. 3-2
Luijpers 70
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-0 LOSC Lille Métropole
Servette FC Genewa 2-2 València CF
Robert 36, Frei 67 - Juan Sanchez 12, Angulo 45
Leeds United FC 0-1 PSV Eindhoven
Vennegoor of Hesselink 89
FC Slovan Liberec 4-1 Olympique Lyonnais
Nezmar 1, 81, Stajner 75, Neumann 85 - Muller 17
mecz w Pradze
Parma AC 1-2 Hapoel Tel Awiw
Bonazzoli 85 - Osterc 33, Pisont 53
AÉK (Ateny) 2-2 FC Internazionale Milano
S.Konstantinidis 23, Nikolaidis 56 - Gresko 20, Ventola 57
Feyenoord Rotterdam 3-2 Rangers FC
van Hooijdonk 37, 45, Kalou 46 - McCann 26, D.Ferguson 53 (k)

1/4 finału - 14 marca, 21 marca

Hapoel Tel Awiw 1-0 AC Milan
Kleszczenko 32
mecz w Nikozji (Cypr)
FC Internazionale Milano 1-1 València CF
Materazzi 52 - Rufete 65
PSV Eindhoven 1-1 Feyenoord Rotterdam
Kezman 47 - van Hooijdonk 45
FC Slovan Liberec 0-0 BV Borussia 1909 (Dortmund)
mecz w Pradze

AC Milan 2-0 Hapoel Tel Awiw
Rui Costa 5, Gershon 45 (s)
València CF 0-1 FC Internazionale Milano
Ventola 2
Feyenoord Rotterdam 1-1 PSV Eindhoven
pd. k. 5-4
van Hooijdonk 90 - van Bommel 77
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 FC Slovan Liberec
Amoroso 51, Koller 57, Ricken 70, Ewerthon 90

1/2 finału - 4 kwietnia, 11 kwietnia

FC Internazionale Milano 0-1 Feyenoord Rotterdam
Cordoba 50 (s)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 AC Milan
Amoroso 8 (k), 34, 39, Heinrich 62

Feyenoord Rotterdam 2-2 FC Internazionale Milano
van Hooijdonk 16, Tomasson 34 - C.Zanetti 85, Kallon 90 (k)
AC Milan 3-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
F.Inzaghi 11, Contra 19, Serginho 89 (k) - Ricken 90

Finał - 8 maja

Feyenoord Rotterdam 3-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 8 maja, 20:45 (61 400)
van Hooijdonk 33 (k), 40, Tomasson 50 - Amoroso 47 (k), Koller 58
De Kuip, Rotterdam

Pierwsze mecze I rundy zostały przełożone z 13.09 na 20.09 z powodu ataku terrorystycznego na USA (11.09)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas