[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

Runda wstępna - 27 lipca

LZS Socha 0-4 LZS Wągłczew
LZS Słomków 2-1 TS Gruszczyce
LZS Pyszków 2-1 Błyskawica Klonowa
LKS Paprotnia 3-1 LZS Chrząstawa
LZS II Chrząstawa 0-1 LZS Sędziejowice
LZS Wydrzyn 1-5 Iskra Stolec
Prymat Coctail Bar Sieradz 4-2 LKS Chojne
Iskra Chobanin 4-0 Start Świątkowice
Płomień Dzigorzew 5-0 UKS Ustków

I runda - 27 lipca-3 sierpnia

Florian Łask 3-0 Tęcza Brodnia
(wo)
LZS Kamienna 2-4 Awista Kobierzycko
Łuk Schemat Sieradz 2-1 GKS Burzenin
Start Łubnice 1-5 Gal Gaz Galewice
GKS Czastary 3-0 Prosna Wieruszów
(wo)
Flormarbut Osiek 3-1 Orzeł Galewice
LZS Tubądzin 5-1 GKS Goszczanów
Zryw Brzeźnio 5-2 Skalimex Włocin
GKS Siemkowice 1-2 Orkan Buczek
Amper Łagiewniki 6-4 MLKS Konopnica
LZS Krzyworzeka 2-4 Victoria Skomlin
LZS Wrońsko 0-1 LZS Łaszew
LZS Chotów 0-1 LZS Kurów
LZS Staw 1-2 Jaga Lututów
LZS Masłowice 1-0 LZS Starzenice
Prosna Wyszanów 3-0 LZS Walichnowy
(wo)
LZS Marzęcice 3-4 Płomień Makowiska
LZS Kiełczygłów 3-4 LKS Wierzchlas
Piast Ruda 1-4 Radosz Radoszewice
GLKS Strzelce Wielkie 5-1 Zryw Ożegów
LZS Wągłczew 1-4 LZS Słomków
Płomień Dzigorzew 6-3 LZS Pyszków
LKS Paprotnia 2-3 LZS Sędziejowice
Prymat Coctail Bar Sieradz 3-3 Iskra Stolec
pd. k. 5-4
Iskra Chobanin 1-5 LZS Brąszewice
Victoria II Szadek 1-5 Korab Łask
Auto-Części Zduńska Wola 5-1 LZS Bilew
LZS Szczyty 1-2 Czarni II Rząśnia

II runda - 3-10 sierpnia

Florian Łask 1-6 Pogoń Łask Kolumna
Awista Kobierzycko 0-2 Piast Błaszki
Łuk Schemat Sieradz 4-2 LGKS Charłupia Mała
Korab Łask 1-2 LKS Kwiatkowice
Auto-Części Zduńska Wola 4-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LZS Tubądzin 1-2 Jutrzenka Warta
Zryw Brzeźnio 4-3 LKS Kalinowa
Orkan Buczek 1-3 BKS Bałucz
Amper Łagiewniki 0-1 Mabudo Suchoczasy
Victoria Skomlin 0-9 Warta Sieradz
Czarni II Rząśnia 1-0 LZS Łaszew
LZS Kurów 1-0 Jaga Lututów
LZS Masłowice 1-3 Warta Osjaków
Prosna Wyszanów 0-5 Złoczevia Złoczew
Płomień Makowiska 2-1 Zawisza Pajęczno
LKS Wierzchlas 0-5 LZS Kraszkowice
Radosz Radoszewice 4-2 RKS Rychłocice
GLKS Strzelce Wielkie 1-5 Czarni Rząśnia
Prymat Coctail Bar Sieradz 3-0 LZS Sędziejowice
(wo)
LZS Brąszewice 2-2 Gal Gaz Galewice
pd. k. 2-4
LZS Słomków 1-3 Płomień Dzigorzew

III runda - 27-28 sierpnia

Pogoń Łask Kolumna 3-1 Piast Błaszki
Flormarbut Osiek 3-1 Gal Gaz Galewice
Łuk Schemat Sieradz 0-4 LKS Kwiatkowice
Auto-Części Zduńska Wola 4-1 Jutrzenka Warta
Zryw Brzeźnio 1-4 BKS Bałucz
Mabudo Suchoczasy 1-3 Warta Sieradz
Czarni II Rząśnia 2-3 LZS Kurów
Warta Osjaków 0-3 Złoczevia Złoczew
(wo)
Płomień Makowiska 3-1 LZS Kraszkowice
pd.
Radosz Radoszewice 1-5 Czarni Rząśnia
Prymat Coctail Bar Sieradz 1-0 Płomień Dzigorzew

IV runda - 10 września

Pogoń Łask Kolumna 2-5 Pogoń Zduńska Wola
Flormarbut Osiek 1-4 WKS Wieluń
Auto-Części Zduńska Wola 2-0 Victoria Szadek
BKS Bałucz 1-4 Ekolog Wojsławice
LZS Kurów 2-4 Warta Sieradz
pd.
Płomień Makowiska 1-3 Złoczevia Złoczew
Czarni Rząśnia 2-1 Warta Działoszyn
Prymat Coctail Bar Sieradz 0-0 LKS Kwiatkowice
pd. k. 6-7

V runda - 24-25 września

LKS Kwiatkowice 2-1 Pogoń Zduńska Wola
Auto-Części Zduńska Wola 2-4 WKS Wieluń
Warta Sieradz 3-0 Ekolog Wojsławice
Złoczevia Złoczew 4-0 Czarni Rząśnia

1/2 finału - 8 października
Warta Sieradz i WKS Wieluń awansowały do rozgrywek wojewódzkich

Złoczevia Złoczew 0-2 Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice 1-4 WKS Wieluń

Autor: Stanisław Kazimierczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas