[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 30 lipca

Grom Grzechynia 0-0 Halniak Maków Podhalański
k. 2-3
LKS Bieńkówka 3-4 Naroże Juszczyn
Strzelec Budzów 5-3 Watra Zawoja
Jałowiec Stryszawa 1-2 Lachy Lachowice
Cis Jaszczurowa 0-10 Skawa II Wadowice
Żuraw Krzeszów 3-2 Spartak Skawce
Żarek Stronie 2-0 Jastrzębianka Jastrzębia
Zryw Lanckorona 1-5 Chełm Stryszów
Garbarz II Zembrzyce 2-6 Dąb Paszkówka
Sokół Przytkowice 1-5 Stanisławianka Stanisław Dolny
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-5 Relaks Wysoka
Amator Babica 1-5 Leńczanka Leńcze
Skawa Witanowice 0-0 Dąb Tomice
k. 4-2
Skawa Jaroszowice 3-1 Gród Grodzisko
Olimpia Chocznia 3-2 Halny Andrychów
Orzeł Wieprz 4-1 Halniak Targanice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-1 Burza Roczyny
Czarni Koziniec 0-2 Znicz Sułkowice Bolęcina
Orzeł Ryczów 1-0 Astra Spytkowice
Sokół Chrząstowice 0-6 Wisła Łączany
Victoria Półwieś 1-8 Borowik Bachowice
Łysa Góra Zawadka 3-2 Nadwiślanka Brzeźnica
Wikliniarz Woźniki 2-0 Sokół Frydrychowice

II runda - 2-3 sierpnia
Leskowiec Rzyki, Stanisławianka Stanisław Dolny - wolny los

Naroże Juszczyn 0-0 Halniak Maków Podhalański
k. 3-4
Strzelec Budzów 0-3 Lachy Lachowice
Żuraw Krzeszów 1-2 Skawa II Wadowice
Żarek Stronie 0-5 Chełm Stryszów
Wikliniarz Woźniki 0-2 Dąb Paszkówka
Skawa Witanowice 0-2 Skawa Jaroszowice
Leńczanka Leńcze 4-0 Relaks Wysoka
Orzeł Wieprz 3-4 Olimpia Chocznia
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-5 Znicz Sułkowice Bolęcina
Orzeł Ryczów 0-1 Wisła Łączany
Łysa Góra Zawadka 2-4 Borowik Bachowice

III runda - 27 sierpnia
Wisła Łączany, Stanisławianka Stanisław Dolny, Leskowiec Rzyki - wolny los.

Skawa II Wadowice 3-3 Dąb Paszkówka
k. 8-7
Lachy Lachowice 2-3 Halniak Maków Podhalański
Chełm Stryszów 3-1 Leńczanka Leńcze
Borowik Bachowice 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina
Skawa Jaroszowice 2-3 Olimpia Chocznia

IV runda - 17 września
Do gry przystąpili IV i V-ligowcy.

Olimpia Chocznia 2-2 Beskidy Andrychów
k. 5-4
Leskowiec Rzyki 0-4 Skawa Wadowice
Wisła Łączany 1-0 Żarek Barwałd Górny
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Iskra Klecza Dolna
Chełm Stryszów 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
k. 4-2
Borowik Bachowice 1-0 Błyskawica Marcówka
Halniak Maków Podhalański 1-0 Garbarz Zembrzyce
Skawa II Wadowice 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka

V runda - 2 października

Olimpia Chocznia 2-8 Skawa II Wadowice
Chełm Stryszów 0-1 Skawa Wadowice
Halniak Maków Podhalański 1-0 Borowik Bachowice
Wisła Łączany 1-3 Iskra Klecza Dolna

1/2 finału

Halniak Maków Podhalański 0-0 Iskra Klecza Dolna 21 marca
k. 3-0
Skawa Wadowice 1-0 Skawa II Wadowice 28 marca

Finał

Halniak Maków Podhalański 1-1 Skawa Wadowice 14 kwietnia, 17:00
pd. k. 2-4
Włoch 60 - Wiecheć 40 (k)
Sucha Beskidzka, stadion MMKS Babia Góra

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas