[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2001/2002

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 11 lipca, 18 lipca

Lewski Sofia 4-0 NK Željezničar (Sarajewo)
Terziew 8, G.Iwanow 21, 75 (k), Markow 28
Linfield FC 0-0 Torpedo Kutaisi
KR (Reykjavík) 2-1 Vllaznia Shkodër
Benediktsson 62, S.Olafsson 78 - Duro 16
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 0-0 FBK Kaunas
VB Vágur 0-0 Sławija Mozyrz
mecz w Torshavn
Bohemian FC 3-0 FC Levadia Maardu
Maher 1, Crowe 9, 57 (k)
Barry Town AFC 2-0 FK Şəmkır
York 54, French 68
Valletta FC 0-0 FC Haka
mecz w Ta'Qali
Football 1991 Dudelange 1-6 Skonto Ryga
Cicchirllo 44 - Verpakovskis 1, Michołaps 60, 75, Kolesniczenko 66, 85, Zemlinskis 72 (k)
mecz w Luksemburgu
Araks Ararat 0-1 Sheriff Tiraspol
Barburos 62
mecz w Erewanie

NK Željezničar (Sarajewo) 0-0 Lewski Sofia
Torpedo Kutaisi 1-0 Linfield FC
Aszwetija 68
Vllaznia Shkodër 1-0 KR (Reykjavík)
Duro 62
mecz w Tiranie
FBK Kaunas 1-1 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
Papeckys 65 - Nuhiji 52
Sławija Mozyrz 5-0 VB Vágur
Jacobsen 4 (s), Stripeikis 12, 29 (k), 32, Rybakow 24
FC Levadia Maardu 0-0 Bohemian FC
mecz w Tallinie
FK Şəmkır 0-1 Barry Town AFC
Phillips 57
mecz w Baku
FC Haka 5-0 Valletta FC
Torkkeli 4, Kovacs 16, 23, 29, Pagioli 90
Skonto Ryga 0-1 Football 1991 Dudelange
Cicchirllo 77
Sheriff Tiraspol 2-0 Araks Ararat
Komlenok 12, Dadu 90

II runda eliminacyjna - 25 lipca, 1 sierpnia

Skonto Ryga 1-2 Wisła Kraków
Korgalidze 77 - Głowacki 48, Żurawski 80 (k)
FC Haka 0-1 Maccabi Hajfa 24 lipca
Zano 29 (k)
RSC Anderlecht 4-0 Sheriff Tiraspol
Crasson 19, 80, De Boeck 43, 69
Szachtar Donieck 3-0 FC Lugano
Bacharew 21, Tymoszczuk 59, Worobej 66
Ferencvárosi TC 0-0 HNK Hajduk (Split)
Bohemian FC 1-2 Halmstads BK
Crowe 24 - T.Jonsson 34 (k), Selakovic 55
Torpedo Kutaisi 1-1 FC København
Aszwetija 76 - Zuma 43
AS Omónia Lefkossías 1-1 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Tibaut 69 - Pjanović 26
Lewski Sofia 0-0 SK Brann
Galatasaray SK 2-0 Vllaznia Shkodër
Umit K. 17, Suat K. 88
FC Porto 8-0 Barry Town AFC
Pena 12, 53, 54, 73, Deco 22 (k), 23 (k), 44, Söderström 42
Steaua Bukareszt 3-0 FK Sloga Jugomagnat (Skopje)
Raducanu 4, 18, Trica 78
Sławija Mozyrz 0-1 AŠK Inter Bratysława
Kunzo 43
NK Maribor 0-3 Rangers FC
T.A.Flo 39, 74 (k), Nerlinger 56

Wisła Kraków 1-0 Skonto Ryga
Żurawski 86
Maccabi Hajfa 0-3 FC Haka
(wo)
Rosso 39, Katan 57, 78, 90
w drużynie Maccabi grał nieuprawniony zawodnik (Walid Badir) - na boisku 4-0
Sheriff Tiraspol 1-2 RSC Anderlecht
Borec 4 - Jaszczuk 28 (k), De Boeck 58
FC Lugano 2-1 Szachtar Donieck 31 lipca
Gaspoz 54, Rossi 67 - Agahowa 12
HNK Hajduk (Split) 0-0 Ferencvárosi TC
pd. k. 5-4
Halmstads BK 2-0 Bohemian FC
T.Jonsson 57, Selakovic 68
FC København 3-1 Torpedo Kutaisi
Zuma 43, Lønstrup 59, H.Fernandez 73 - Kutateładze 90
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 AS Omónia Lefkossías
Levinć 52, Acimović 79 - Kaifas 71
SK Brann 1-1 Lewski Sofia
Walltin 16 - G.Iwanow 5
Vllaznia Shkodër 1-4 Galatasaray SK
Sinani 36 - Umit K. 39, Hasan Sas 50, Arif 69, Serkan 79
mecz w Tiranie
Barry Town AFC 3-1 FC Porto
Phillips 37, Ryan 38, Lloyd 90 (k) - Dias 17
FK Sloga Jugomagnat (Skopje) 1-2 Steaua Bukareszt
Nuhiji 86 - N'Gassan 18, Raducanu 41
AŠK Inter Bratysława 1-0 Sławija Mozyrz
Lembakoali 73
Rangers FC 3-1 NK Maribor
T.A.Flo 54, Caniggia 58, 73 - Starcević 17

III runda eliminacyjna - 8 sierpnia, 22 sierpnia

Wisła Kraków 3-4 FC Barcelona
Pater 22, 32, Frankowski 38 - Rivaldo 31 (k), 34, 73, Kluivert 56
Galatasaray SK 2-1 Lewski Sofia
Umit K. 9, Umit D. 75 - G.Iwanow 78
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen
AFC Ajax 1-3 Celtic FC
Sz.Arweładze 40 - Petta 7, Agathe 19, Sutton 55
Szachtar Donieck 0-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 7 sierpnia
Ricken 35, Oliseh 72
Halmstads BK 2-3 RSC Anderlecht
M.Svensson 13, Selakovic 76 - Seol 56, Hasi 66, Mornar 87
FC Porto 2-2 Grasshopper-Club Zurych
Paredes 7, Postiga 59 - Nunez 50, Petrić 57
Łokomotiw Moskwa 3-1 FC Tirol Innsbruck 7 sierpnia
Leksetho 2, Izmaiłow 34, Ignaszewicz 80 - Kirchler 20
mecz w Ramieńskoje
Rangers FC 0-0 Fenerbahçe SK
AŠK Inter Bratysława 3-3 Rosenborg BK
Lembakoali 50, 63, Drobnak 68 - Brattbakk 8, Skammelsrud 78, Kunzo 88 (s)
SK Slavia Praga 1-2 Panathinaïkós AÓ
Kuka 72 - Liberopoulos 26, Karagounis 55
Parma AC 0-2 LOSC Lille Métropole
Bassir 47, Ecker 80
Steaua Bukareszt 2-4 Dynamo Kijów
Trica 30, 53 - Bielkiewicz 9 (k), 26, Lucky 43, Melaszczenko 63
FC København 2-1 SS Lazio
J.Laursen 73 (k), H.Fernandez 85 - Crespo 55
FC Haka 0-5 Liverpool FC
Heskey 32, Owen 56, 65, 88, Hyypia 86
mecz w Helsinkach
HNK Hajduk (Split) 1-0 RCD Mallorca
M.Bilić 21

FC Barcelona 1-0 Wisła Kraków 21 sierpnia
Luis Enrique 73
Lewski Sofia 1-1 Galatasaray SK
Pantelić 79 - Serkan 50
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 21 sierpnia
Neuville 13, 60, Kirsten 30
Celtic FC 0-1 AFC Ajax
Wamberto 30
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-1 Szachtar Donieck
Koller 49, 68, Amoroso 64 - Agahowa 7
RSC Anderlecht 1-1 Halmstads BK
De Boeck 82 - T.Jonsson 10
Grasshopper-Club Zurych 2-3 FC Porto
Petrić 78, Chapuisat 87 - Clayton 14, Capucho 43, Deco 80
FC Tirol Innsbruck 1-0 Łokomotiw Moskwa 8 września
Brzęczek 30
Mecz powtórzony - jeden z zawodników Lokomotiwu (Rusłan Pimenow) otrzymał 2 żółte kartki, lecz sędzia nie usunął go z boiska (pierwotnie: 22 sierpnia - 1-0 dla Lokomotiwu)
Fenerbahçe SK 2-1 Rangers FC
Revivo 4, Serhat 71 - Ricksen 74
Rosenborg BK 4-0 AŠK Inter Bratysława
F.Johnsen 11, Rushfeldt 15, Skammelsrud 42, R.Strand 84
Panathinaïkós AÓ 1-0 SK Slavia Praga
Basinas 26 (k)
LOSC Lille Métropole 0-1 Parma AC
Sensini 26
Dynamo Kijów 1-1 Steaua Bukareszt 21 sierpnia
Melaszczenko 46 - R.Nagy 30
SS Lazio 4-1 FC København 21 sierpnia
Crespo 48, 62, C.Lopez 64, Fiore 90 - Zuma 81
Liverpool FC 4-1 FC Haka 21 sierpnia
Fowler 36, Redknapp 50, Heskey 56, Wilson 83 (s) - Kovacs 45
RCD Mallorca 2-0 HNK Hajduk (Split) 21 sierpnia
pd.
Eto'o 26, Luque 93

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

Łokomotiw Moskwa 1-1 RSC Anderlecht 11 września
Maminow 14 - Hendrikx 18
AS Roma 1-2 Real Madrid CF 11 września
Totti 73 (k) - Figo 50, Guti 63

Kolejka 2

Real Madrid CF 4-0 Łokomotiw Moskwa 19 września
Munitis 39, Figo 64 (k), Roberto Carlos 81, Savio 86
RSC Anderlecht 0-0 AS Roma 19 września

Kolejka 3

Real Madrid CF 4-1 RSC Anderlecht 26 września
Celades 49, Raul 51, 68, Solari 79 - Dindane 33
AS Roma 2-1 Łokomotiw Moskwa 26 września
Czugajnow 69 (s), Totti 79 - M.Obradović 59

Kolejka 4

RSC Anderlecht 0-2 Real Madrid CF 16 października
Raul 19, McManaman 36
Łokomotiw Moskwa 0-1 AS Roma 16 października
Cafu 77

Kolejka 5

Real Madrid CF 1-1 AS Roma 24 października
Figo 75 (k) - Totti 35
RSC Anderlecht 1-5 Łokomotiw Moskwa 24 października
A.Ilić 2 - Izmaiłow 13, Siennikow 28, Pimenow 58, Buznikin 63, 69

Kolejka 6

Łokomotiw Moskwa 2-0 Real Madrid CF 30 października
Buznikin 30, Czerewczenko 50
AS Roma 1-1 RSC Anderlecht 30 października
Delvecchio 52 - Mornar 11

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 13 4 1 1 13-5 2 1 0 9-2 2 0 1 4-3
2.  AS Roma 6 9 2 3 1 6-5 1 1 1 4-4 1 2 0 2-1
3.  Łokomotiw Moskwa 6 7 2 1 3 9-9 1 1 1 3-2 1 0 2 6-7
4.  RSC Anderlecht 6 3 0 3 3 4-13 0 1 2 1-7 0 2 1 3-6

Grupa B
 
Kolejka 1

Dynamo Kijów 2-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 11 września
Melaszczenko 15, Lucky 45 - Koller 56, Amoroso 74
Liverpool FC 1-1 Boavista FC 11 września
Owen 29 - E.Silva 3

Kolejka 2

BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-0 Liverpool FC 19 września
Boavista FC 3-1 Dynamo Kijów 19 września
E.Sanchez 4, E.Silva 11, Duda 30 - Ghioane 5

Kolejka 3

Boavista FC 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 26 września
E.Silva 23, E.Sanchez 39 - Amoroso 76
Liverpool FC 1-0 Dynamo Kijów 26 września
Litmanen 23

Kolejka 4

BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-1 Boavista FC 16 października
Ricken 50, Koller 68 - Goulart 33
Dynamo Kijów 1-2 Liverpool FC 16 października
Ghioane 59 - Murphy 43, Gerrard 67

Kolejka 5

Boavista FC 1-1 Liverpool FC 24 października
E.Silva 60 - Murphy 17
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 Dynamo Kijów 24 października
Rosicky 34

Kolejka 6

Liverpool FC 2-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 30 października
Smicer 15, S.Wright 82
Dynamo Kijów 1-0 Boavista FC 30 października
Melaszczenko 48

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 6 12 3 3 0 7-3 2 1 0 4-1 1 2 0 3-2
2.  Boavista FC 6 8 2 2 2 8-7 2 1 0 6-3 0 1 2 2-4 2 3 1 0 1 3-3
3.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 8 2 2 2 6-7 2 1 0 3-1 0 1 2 3-6 2 3 1 0 1 3-3
4.  Dynamo Kijów 6 4 1 1 4 5-9 1 1 1 4-4 0 0 3 1-5

Grupa C
 
Kolejka 1

FC Schalke 04 0-2 Panathinaïkós AÓ 11 września
Vlaović 75, Basinas 80
RCD Mallorca 1-0 Arsenal FC 11 września
Engonga 12 (k)

Kolejka 2

Panathinaïkós AÓ 2-0 RCD Mallorca 19 września
Vlaović 25, Konstandinou 28
Arsenal FC 3-2 FC Schalke 04 19 września
Ljungberg 33, Henry 36, 47 (k) - van Hoogdalem 43, E.L.Mpenza 59

Kolejka 3

FC Schalke 04 0-1 RCD Mallorca 26 września
Eto'o 66
Panathinaïkós AÓ 1-0 Arsenal FC 26 września
Karagounis 25

Kolejka 4

Arsenal FC 2-1 Panathinaïkós AÓ 16 października
Henry 22, 52 (k) - Olisadebe 50
RCD Mallorca 0-4 FC Schalke 04 16 października
van Hoogdalem 13, Hajto 22 (k), Asamoah 77, Sand 84

Kolejka 5

Panathinaïkós AÓ 2-0 FC Schalke 04 24 października
Olisadebe 31, Konstandinou 61
Arsenal FC 3-1 RCD Mallorca 24 października
Pires 61, Bergkamp 63, Henry 90 - Novo 74

Kolejka 6

FC Schalke 04 3-1 Arsenal FC 30 października
Mulder 2, Vermant 59, A.Möller 63 - Wiltord 70
RCD Mallorca 1-0 Panathinaïkós AÓ 30 października
Biagini 57

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Panathinaïkós AÓ 6 12 4 0 2 8-3 3 0 0 5-0 1 0 2 3-3
2.  Arsenal FC 6 9 3 0 3 9-9 3 0 0 8-4 0 0 3 1-5 2 3 1 0 1 3-2
3.  RCD Mallorca 6 9 3 0 3 4-9 2 0 1 2-4 1 0 2 2-5 2 3 1 0 1 2-3
4.  FC Schalke 04 6 6 2 0 4 9-9 1 0 2 3-4 1 0 2 6-5

Grupa D
 
Kolejka 1

FC Nantes Atlantique 4-1 PSV Eindhoven 11 września
Andre 5, Quint 10 (k), W.Dalmat 44, Vahirua 74 - De Jong 90
Galatasaray SK 1-0 SS Lazio 11 września
Umit K. 79

Kolejka 2

SS Lazio 1-3 FC Nantes Atlantique 19 września
F.Couto 6 - Fabbri 3, Armand 63, Ziani 86
PSV Eindhoven 3-1 Galatasaray SK 19 września
Bruggink 38, Faber 53, Kezman 90 - Umit K. 68
mecz w Arnhem

Kolejka 3

PSV Eindhoven 1-0 SS Lazio 26 września
Hofland 40
FC Nantes Atlantique 0-1 Galatasaray SK 26 września
Sergen 79

Kolejka 4

SS Lazio 2-0 PSV Eindhoven 16 października
Fiore 39, C.Lopez 53
Galatasaray SK 0-0 FC Nantes Atlantique 16 października

Kolejka 5

PSV Eindhoven 0-0 FC Nantes Atlantique 24 października
SS Lazio 1-0 Galatasaray SK 24 października
D.Stanković 76

Kolejka 6

FC Nantes Atlantique 1-0 SS Lazio 30 października
Andre 72
Galatasaray SK 2-0 PSV Eindhoven 30 października
Sergen 26, Arif 50

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Nantes Atlantique 6 11 3 2 1 8-3 2 0 1 5-2 1 2 0 3-1
2.  Galatasaray SK 6 10 3 1 2 5-4 2 1 0 3-0 1 0 2 2-4
3.  PSV Eindhoven 6 7 2 1 3 5-9 2 1 0 4-1 0 0 3 1-8
4.  SS Lazio 6 6 2 0 4 4-6 2 0 1 4-3 0 0 3 0-3

Grupa E
 
Kolejka 1

Celtic FC 1-0 Rosenborg BK 10 października
Thompson 21
FC Porto 0-0 Juventus FC 10 października

Kolejka 2

Rosenborg BK 1-2 FC Porto 18 września
Rushfeldt 90 - Pena 10, Deco 60
Juventus FC 3-2 Celtic FC 18 września
Trezeguet 43, 55, N.Amoruso 90 (k) - S.Petrov 67, Larsson 86 (k)

Kolejka 3

Rosenborg BK 1-1 Juventus FC 25 września
Skammelsrud 88 (k) - Del Piero 85
Celtic FC 1-0 FC Porto 25 września
Larsson 37

Kolejka 4

FC Porto 3-0 Celtic FC 17 października
Clayton 1, 61, Mario Silva 45
Juventus FC 1-0 Rosenborg BK 17 października
Trezeguet 25

Kolejka 5

Rosenborg BK 2-0 Celtic FC 23 października
Brattbakk 19, 36
Juventus FC 3-1 FC Porto 23 października
Del Piero 32, Montero 47, Trezeguet 73 - Clayton 13

Kolejka 6

FC Porto 1-0 Rosenborg BK 31 października
Pena 36
Celtic FC 4-3 Juventus FC 31 października
Valgaeren 34, Sutton 45, 62, Larsson 57 (k) - Del Piero 19, Trezeguet 51, 76

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 11 3 2 1 11-8 3 0 0 7-3 0 2 1 4-5
2.  FC Porto 6 10 3 1 2 7-5 2 1 0 4-0 1 0 2 3-5
3.  Celtic FC 6 9 3 0 3 8-11 3 0 0 6-3 0 0 3 2-8
4.  Rosenborg BK 6 4 1 1 4 4-6 1 1 1 4-3 0 0 3 0-3

Grupa F
 
Kolejka 1

FC Barcelona 2-0 Olympique Lyonnais 10 października
Kluivert 79, Rivaldo 87 (k)
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 Fenerbahçe SK 10 października
Lucio 36, Ballack 59 - Revivo 6

Kolejka 2

Olympique Lyonnais 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 18 września
Kirsten 75
Fenerbahçe SK 0-3 FC Barcelona 18 września
Kluivert 24, P.Andersson 26, Saviola 66

Kolejka 3

Fenerbahçe SK 0-1 Olympique Lyonnais 25 września
Delmotte 89
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 FC Barcelona 25 września
Basturk 52, Neuville 69 - Luis Enrique 22

Kolejka 4

FC Barcelona 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 17 października
Kluivert 12, Luis Enrique 38 - Ramelow 32
Olympique Lyonnais 3-1 Fenerbahçe SK 17 października
Govou 45, Carriere 53, Delmotte 68 - Oktay 35

Kolejka 5

Fenerbahçe SK 1-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 23 października
Oktay 40 - B.Schneider 21, Kirsten 34
Olympique Lyonnais 2-3 FC Barcelona 23 października
Luyindula 66, Carriere 88 - Kluivert 9, Rivaldo 18, Gerard 90

Kolejka 6

FC Barcelona 1-0 Fenerbahçe SK 31 października
Rivaldo 90
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-4 Olympique Lyonnais 31 października
Sebescen 45, Berbatow 52 - Carriere 32, 38, Nee 64, Govou 81

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 15 5 0 1 12-5 3 0 0 5-1 2 0 1 7-4
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 12 4 0 2 10-9 2 0 1 6-6 2 0 1 4-3
3.  Olympique Lyonnais 6 9 3 0 3 10-9 1 0 2 5-5 2 0 1 5-4
4.  Fenerbahçe SK 6 0 0 0 6 3-12 0 0 3 1-6 0 0 3 2-6

Grupa G
 
Kolejka 1

Olympiakós SFP (Pireus) 0-2 Manchester United FC 10 października
Beckham 66, Cole 82
LOSC Lille Métropole 1-1 RC Deportivo de La Coruña 10 października
Olufade 87 - Valeron 49
mecz w Lens

Kolejka 2

RC Deportivo de La Coruña 2-2 Olympiakós SFP (Pireus) 18 września
Fran 22, Valeron 90 - Jannakopoulos 80, Ofori-Quaye 82
Manchester United FC 1-0 LOSC Lille Métropole 18 września
Beckham 90

Kolejka 3

RC Deportivo de La Coruña 2-1 Manchester United FC 25 września
Pandiani 86, Naybet 89 - Scholes 40
LOSC Lille Métropole 3-1 Olympiakós SFP (Pireus) 25 września
Bakari 33, Cheyrou 44, Tafforeau 79 - Jannakopoulos 90

Kolejka 4

Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 LOSC Lille Métropole 17 października
Alexandris 53, Niniadis 64 - Bassir 38
Manchester United FC 2-3 RC Deportivo de La Coruña 17 października
van Nistelrooij 7, 40 - Sergio 37, Diego Tristan 39, 60

Kolejka 5

RC Deportivo de La Coruña 1-1 LOSC Lille Métropole 23 października
Diego Tristan 14 (k) - Cheyrou 20 (k)
Manchester United FC 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 23 października
Solskjaer 83, Giggs 87, van Nistelrooij 90

Kolejka 6

Olympiakós SFP (Pireus) 1-1 RC Deportivo de La Coruña 31 października
Alexandris 51 - Capdevila 83
LOSC Lille Métropole 1-1 Manchester United FC 31 października
Cheyrou 65 - Solskjaer 6

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RC Deportivo de La Coruña 6 10 2 4 0 10-8 1 2 0 5-4 1 2 0 5-4 2 6 2 0 0 5-3
2.  Manchester United FC 6 10 3 1 2 10-6 2 0 1 6-3 1 1 1 4-3 2 0 0 0 2 3-5
3.  LOSC Lille Métropole 6 6 1 3 2 7-7 1 2 0 5-3 0 1 2 2-4
4.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 5 1 2 3 6-12 1 1 1 3-4 0 1 2 3-8

Grupa H
 
Kolejka 1

Feyenoord Rotterdam 2-2 FC Bayern München 10 października
van Hooijdonk 38, Tomasson 45 - Elber 12, 50
AC Sparta Praga 2-0 Spartak Moskwa 10 października
Kincl 61, Sionko 88

Kolejka 2

Spartak Moskwa 2-2 Feyenoord Rotterdam 18 września
Robson 62, Biesczastnych 69 - Bosvelt 12, Tomasson 59
FC Bayern München 0-0 AC Sparta Praga 18 września

Kolejka 3

Spartak Moskwa 1-3 FC Bayern München 25 września
Baranow 64 - Salihamidzić 17, Elber 41, 74
AC Sparta Praga 4-0 Feyenoord Rotterdam 25 września
Hartig 24, Labant 38 (k), Kincl 71, Michalik 74

Kolejka 4

FC Bayern München 5-1 Spartak Moskwa 17 października
Pizarro 7, 22, Elber 34, 52, Zickler 90 - Biesczastnych 58
Feyenoord Rotterdam 0-2 AC Sparta Praga 17 października
Jarosik 43, J.Novotny 78

Kolejka 5

FC Bayern München 3-1 Feyenoord Rotterdam 23 października
van Gobbel 12 (s), Santa Cruz 30, 90 - Elmander 25
Spartak Moskwa 2-2 AC Sparta Praga 23 października
Robson 4, Biesczastnych 34 - Holub 29, Babnic 90

Kolejka 6

Feyenoord Rotterdam 2-1 Spartak Moskwa 31 października
Tomasson 5, Elmander 18 - Biesczastnych 14
AC Sparta Praga 0-1 FC Bayern München 31 października
J.Novotny 40 (s)

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 14 4 2 0 14-5 2 1 0 8-2 2 1 0 6-3
2.  AC Sparta Praga 6 11 3 2 1 10-3 2 0 1 6-1 1 2 0 4-2
3.  Feyenoord Rotterdam 6 5 1 2 3 7-14 1 1 1 4-5 0 1 2 3-9
4.  Spartak Moskwa 6 2 0 2 4 7-16 0 2 1 5-7 0 0 3 2-9

II faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

FC Bayern München 1-1 Manchester United FC 20 listopada
Paulo Sergio 87 - van Nistelrooij 74
Boavista FC 1-0 FC Nantes Atlantique 20 listopada
E.Sanchez 24

Kolejka 2

Manchester United FC 3-0 Boavista FC 5 grudnia
van Nistelrooij 31, 62, Blanc 55
FC Nantes Atlantique 0-1 FC Bayern München 5 grudnia
Paulo Sergio 65

Kolejka 3

Boavista FC 0-0 FC Bayern München 20 lutego
FC Nantes Atlantique 1-1 Manchester United FC 20 lutego
Moldovan 9 - van Nistelrooij 90 (k)

Kolejka 4

FC Bayern München 1-0 Boavista FC 26 lutego
Santa Cruz 81
Manchester United FC 5-1 FC Nantes Atlantique 26 lutego
Beckham 18, Solskjaer 31, 78, Silvestre 38, van Nistelrooij 64 (k) - Da Rocha 17

Kolejka 5

Manchester United FC 0-0 FC Bayern München 12 marca
FC Nantes Atlantique 1-1 Boavista FC 12 marca
Moldovan 43 - Matelinho 78

Kolejka 6

Boavista FC 0-3 Manchester United FC 19 marca
Blanc 14, Solskjaer 29, Beckham 51 (k)
FC Bayern München 2-1 FC Nantes Atlantique 19 marca
Jeremies 58, Pizarro 87 - Ahamada 53

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 12 3 3 0 13-3 2 1 0 8-1 1 2 0 5-2 2 2 0 2 0 1-1
2.  FC Bayern München 6 12 3 3 0 5-2 2 1 0 4-2 1 2 0 1-0 2 2 0 2 0 1-1
3.  Boavista FC 6 5 1 2 3 2-8 1 1 1 1-3 0 1 2 1-5
4.  FC Nantes Atlantique 6 2 0 2 4 4-11 0 2 1 2-3 0 0 3 2-8

Grupa B
 
Kolejka 1

Galatasaray SK 1-1 AS Roma 20 listopada
S.Perez 22 - Emerson 90
Liverpool FC 1-3 FC Barcelona 20 listopada
Owen 27 - Kluivert 41, Rochemback 65, Overmars 84

Kolejka 2

FC Barcelona 2-2 Galatasaray SK 5 grudnia
Saviola 49, 66 - Umit K. 5, Fleurquin 41
AS Roma 0-0 Liverpool FC 5 grudnia

Kolejka 3

FC Barcelona 1-1 AS Roma 20 lutego
Kluivert 83 - Panucci 57
Liverpool FC 0-0 Galatasaray SK 20 lutego

Kolejka 4

AS Roma 3-0 FC Barcelona 26 lutego
Emerson 61, Montella 74, Tommasi 90
Galatasaray SK 1-1 Liverpool FC 26 lutego
H.Niculescu 71 - Heskey 79

Kolejka 5

AS Roma 1-1 Galatasaray SK 12 marca
Cafu 52 - Umit K. 44
FC Barcelona 0-0 Liverpool FC 12 marca

Kolejka 6

Galatasaray SK 0-1 FC Barcelona 19 marca
Luis Enrique 58
Liverpool FC 2-0 AS Roma 19 marca
Litmanen 7 (k), Heskey 64

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 9 2 3 1 7-7 0 3 0 3-3 2 0 1 4-4
2.  Liverpool FC 6 7 1 4 1 4-4 1 1 1 3-3 0 3 0 1-1 2 4 1 1 0 2-0
3.  AS Roma 6 7 1 4 1 6-5 1 2 0 4-1 0 2 1 2-4 2 1 0 1 1 0-2
4.  Galatasaray SK 6 5 0 5 1 5-6 0 2 1 2-3 0 3 0 3-3

Grupa C
 
Kolejka 1

Panathinaïkós AÓ 0-0 FC Porto 21 listopada
AC Sparta Praga 2-3 Real Madrid CF 21 listopada
Michalik 30, Sionko 72 - Zidane 20, Morientes 35, 74

Kolejka 2

FC Porto 0-1 AC Sparta Praga 4 grudnia
Sionko 74
Real Madrid CF 3-0 Panathinaïkós AÓ 4 grudnia
Helguera 41, Raul 66, 72

Kolejka 3

Real Madrid CF 1-0 FC Porto 19 lutego
Solari 83
AC Sparta Praga 0-2 Panathinaïkós AÓ 19 lutego
Karagounis 39, Konstandinou 71

Kolejka 4

FC Porto 1-2 Real Madrid CF 27 lutego
Capucho 28 - Solari 7, Helguera 20
Panathinaïkós AÓ 2-1 AC Sparta Praga 27 lutego
Konstandinou 15, 47 - Klein 90

Kolejka 5

FC Porto 2-1 Panathinaïkós AÓ 11 marca
Deco 12, Pena 54 - Kolkka 65
Real Madrid CF 3-0 AC Sparta Praga 11 marca
Solari 60, Guti 64, Savio 71

Kolejka 6

AC Sparta Praga 2-0 FC Porto 20 marca
Sionko 64, Jarosik 71
Panathinaïkós AÓ 2-2 Real Madrid CF 20 marca
Liberopoulos 9, Goumas 64 - Morientes 11, Portillo 80

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 16 5 1 0 14-5 3 0 0 7-0 2 1 0 7-5
2.  Panathinaïkós AÓ 6 8 2 2 2 7-8 1 2 0 4-3 1 0 2 3-5
3.  AC Sparta Praga 6 6 2 0 4 6-10 1 0 2 4-5 1 0 2 2-5
4.  FC Porto 6 4 1 1 4 3-7 1 0 2 3-4 0 1 2 0-3

Grupa D
 
Kolejka 1

RC Deportivo de La Coruña 2-0 Arsenal FC 21 listopada
Makaay 9, Diego Tristan 25
Juventus FC 4-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 29 listopada
Trezeguet 8, 60, Del Piero 37, Tudor 44
przełożony z 21.11 najpierw na 28.11, a potem na 29.11 z powodu gęstej mgły nad stadionem

Kolejka 2

Arsenal FC 3-1 Juventus FC 4 grudnia
Ljungberg 21, 88, Henry 28 - Trezeguet 49
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-0 RC Deportivo de La Coruña 4 grudnia
Ze Roberto 64, Neuville 67, Ballack 79

Kolejka 3

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-1 Arsenal FC 19 lutego
Kirsten 90 - Pires 56
Juventus FC 0-0 RC Deportivo de La Coruña 19 lutego

Kolejka 4

Arsenal FC 4-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 27 lutego
Pires 5, Henry 7, Vieira 48, Bergkamp 83 - Sebescen 86
RC Deportivo de La Coruña 2-0 Juventus FC 27 lutego
Diego Tristan 7, Djalminha 77

Kolejka 5

Arsenal FC 0-2 RC Deportivo de La Coruña 11 marca
Valeron 30, Naybet 40
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 Juventus FC 11 marca
Butt 24 (k), Brdaric 71, Babic 90 - Tudor 61

Kolejka 6

Juventus FC 1-0 Arsenal FC 20 marca
Zalayeta 76
RC Deportivo de La Coruña 1-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 20 marca
Diego Tristan 75 - Ballack 34, B.Schneider 54, Neuville 86

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 10 3 1 2 11-11 2 1 0 7-2 1 0 2 4-9 2 6 2 0 0 6-1
2.  RC Deportivo de La Coruña 6 10 3 1 2 7-6 2 0 1 5-3 1 1 1 2-3 2 0 0 0 2 1-6
3.  Arsenal FC 6 7 2 1 3 8-8 2 0 1 7-4 0 1 2 1-4 2 3 1 0 1 3-2
4.  Juventus FC 6 7 2 1 3 7-8 2 1 0 5-0 0 0 3 2-8 2 3 1 0 1 2-3

1/4 finału

Panathinaïkós AÓ 1-0 FC Barcelona 3 kwietnia
Basinas 79 (k)
FC Bayern München 2-1 Real Madrid CF 2 kwietnia
Effenberg 82, Pizarro 88 - Geremi 11
RC Deportivo de La Coruña 0-2 Manchester United FC 2 kwietnia
Beckham 15, van Nistelrooij 41
Liverpool FC 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 3 kwietnia
Hyypia 44

FC Barcelona 3-1 Panathinaïkós AÓ 9 kwietnia
Luis Enrique 25, 50, Saviola 63 - Konstandinou 8
Real Madrid CF 2-0 FC Bayern München 10 kwietnia
Helguera 69, Guti 85
Manchester United FC 3-2 RC Deportivo de La Coruña 10 kwietnia
Solskjaer 23, 56, Giggs 68 - Blanc 45 (s), Djalminha 90
TSV Bayer 04 Leverkusen 4-2 Liverpool FC 9 kwietnia
Ballack 16, 63, Berbatow 68, Lucio 84 - Xavier 42, Litmanen 79

1/2 finału

FC Barcelona 0-2 Real Madrid CF 23 kwietnia
Zidane 55, McManaman 90
Manchester United FC 2-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 24 kwietnia
Solskjaer 29, van Nistelrooij 67 (k) - Ballack 62, Neuville 75

Real Madrid CF 1-1 FC Barcelona 1 maja
Raul 45 - Helguera 48 (s)
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-1 Manchester United FC 30 kwietnia
Neuville 45 - Roy Keane 28

Finał - 15 maja

Real Madrid CF 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen (51 000)
Raul 9, Zidane 45 - Lucio 14
Hampden Park, Glasgow

Mecze pierwszej kolejki grup E-H pierwszej fazy grupowej zostały przełożone z 12.09 na 10.10 z powodu ataku terrorystycznego na USA (11.09)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas