[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

Runda wstępna - 17 września

Rolnik Rząsiny - Bazalt Wojciechów
Majdan Bolesławice - LZS Bolesławice

I runda - 24 września
Piast Zawidów - wolny los
Brak informacji o dogrywkach

Orzeł Lubawka 5-1 Orzeł Mysłakowice
Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 Karkonosze Jelenia Góra
Czarni Strzyżowiec 1-5 Julia Szklarska Poręba
Lesk Sędzisław 3-3 Rudawy Janowice Wielkie
k. 3-4
Halniak Miłków 0-3 Olimpia Kowary
(wo)
LZS Stara Kamienica 0-2 Lechia Piechowice
LZS Łomnica 3-0 Skalnik Rębiszów
(wo)
Chrobry II Czerna 2-8 Chrobry Nowogrodziec
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Czarni Lwówek Śląski
k. 5-6
Apis Jędrzychowice 0-2 Nysa Zgorzelec
Olsza Olszyna Lubańska 1-3 Włókniarz Mirsk
Pogoń Markocice 3-3 Granica Bogatynia
k. 9-8
lub - karne 10-9
Piast Dziwiszów 1-1 LZS Wojcieszyce
k. 4-5
LZS Czadrów 0-4 Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa 4-2 Orzeł Wojcieszów
Bobrzanie Bolesławiec 1-4 GKS Raciborowice
LZS Łąka (k. Bolesławca) 2-5 BKS Bolesławiec
Cosmos Radzimów 2-1 Bazalt Sulików
Majdan Bolesławice 1-4 Sparta Zebrzydowa
Olimpia II Krzeszów 3-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie
k. 8-7
Piast Bolków 4-0 Spójnia Sady
Granica Miłoszów 0-3 Włókniarz Leśna
(wo)
LZS Brzeźnik 0-3 LZS Otok
(wo)
Hutnik Pieńsk 1-2 Piast Wykroty
LZS Sobota 0-2 Pogoń Wleń
Twardy Świętoszów 3-1 Leśnik Osiecznica
LZS Opolno 1-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
k. 5-6
Victoria Ruszów 0-2 Piast Czerwona Woda
Bazalt Wojciechów 5-2 Zryw Ubocze
LZS Zaręba 0-4 Łużyce Lubań
Amfibolit Leszczyniec - Bóbr Marciszów

II runda - 11 listopada

Orzeł Lubawka - Olimpia Kamienna Góra
nie odbył się
Piast Bolków - Olimpia II Krzeszów
Rudawy Janowice Wielkie 1-4 Włókniarz Mirsk
rozegrano awansem
Pogoń Świerzawa - Amfibolit Leszczyniec
LZS Łomnica - Lechia Piechowice
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Olimpia Kowary 3-2 Julia Szklarska Poręba
rozegrano awansem
LZS Wojcieszyce 0-4 Karkonosze Jelenia Góra
rozegrano awansem
Bazalt Wojciechów - Pogoń Wleń
Czarni Lwówek Śląski - GKS Raciborowice
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów
LZS Otok - BKS Bolesławiec
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Piast Zawidów
Pogoń Markocice 2-3 Nysa Zgorzelec
rozegrano awansem
Piast Czerwona Woda - Chrobry Nowogrodziec
Twardy Świętoszów - Sparta Zebrzydowa

1/8 finału

Chrobry Nowogrodziec 2-0 Łużyce Lubań 6-7 marca
Piast Bolków 2-3 Karkonosze Jelenia Góra 6-7 marca
Piast Zawidów 1-2 Nysa Zgorzelec 6-7 marca
Włókniarz Leśna 0-2 Włókniarz Mirsk 6-7 marca
LZS Łomnica - Olimpia Kowary 13-14 marca
Amfibolit Leszczyniec - Olimpia Kamienna Góra 13-14 marca
Bazalt Wojciechów - Czarni Lwówek Śląski 13-14 marca
BKS Bolesławiec - Sparta Zebrzydowa 13-14 marca

1/4 finału - 21 kwietnia

Czarni Lwówek Śląski 1-0 BKS Bolesławiec 21 kwietnia, 16:30
Nysa Zgorzelec 5-0 Olimpia Kowary 21 kwietnia, 16:30
Włókniarz Mirsk 0-2 Chrobry Nowogrodziec 21 kwietnia, 16:30
Karkonosze Jelenia Góra 3-1 Olimpia Kamienna Góra 21 kwietnia, 16:30
Horwat 9, Kiełtyka 73, Kowalski 86 - Misan 45

1/2 finału - 5 maja

Czarni Lwówek Śląski 0-3 Karkonosze Jelenia Góra
Kiełtyka 71, 85, Wojtas 73
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Nysa Zgorzelec
Zaborski ?

Finał - 19 maja

Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Chrobry Nowogrodziec
Horwat 44, Kiełtyka 50
w Mirsku

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas