[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Kalisz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ajax Rojów 22 55 18 1 3 82-19 10 0 1 46-8 8 1 2 36-11
2.  Sulimirczyk Sulmierzyce 22 52 17 1 4 98-25 10 0 1 49-12 7 1 3 49-13 2 3 1 0 1 4-2
3.  Odolanovia II Odolanów 22 52 17 1 4 52-22 11 0 0 33-4 6 1 4 19-18 2 3 1 0 1 2-4
4.  Zenit Międzybórz 22 41 13 2 7 64-30 7 2 2 36-11 6 0 5 28-19
5.  LZS Kuźnica Grabowska 22 34 10 4 8 43-30 4 3 4 18-16 6 1 4 25-14
6.  KS Rogaszyce 22 31 8 7 7 35-36 5 3 3 22-18 3 4 4 13-18
7.  Barycz Przygodzice 22 30 9 3 10 55-47 6 1 4 36-25 3 2 6 19-22
8.  Sokół Bukownica 22 26 8 2 12 34-56 5 2 4 23-25 3 0 8 11-31
9.  LZS Siedlików 22 23 7 2 13 28-59 5 1 5 19-23 2 1 8 9-36
10.  Lilia II Mikstat 22 15 4 3 15 22-76 3 1 7 9-34 1 2 8 13-42
11.  Ogniwo Łąkociny 22 12 3 3 16 23-65 3 1 7 18-28 0 2 9 5-37
12.  LZS Chlewo 22 9 2 3 17 11-82 2 2 7 6-28 0 1 10 5-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Ajax Rojów    2-1 2-0 2-1 3-0 1-2 2-1 5-1 8-1 6-0 4-1 11-0 
 2 Sulimirczyk Sulmierzyce1-2     4-1 2-1 5-1 5-0 5-1 6-0 7-0 4-3 5-2 5-1 
 3 Odolanovia II Odolanów2-1 1-0     2-1 1-0 2-0 3-1 4-0 2-0 3-1 10-0 3-0 
 4 Zenit Międzybórz3-4 4-2 1-2     2-0 0-0 1-1 5-0 5-1 7-1 2-0 6-0 
 5 LZS Kuźnica Grabowska0-0 0-4 0-1 2-3     2-1 1-1 2-4 4-0 1-0 4-0 2-2 
 6 KS Rogaszyce1-2 0-8 0-1 5-4 1-1     1-0 2-0 1-1 6-0 1-1 4-0 
 7 Barycz Przygodzice2-6 2-2 6-2 2-5 1-2 3-0     3-2 1-4 7-1 2-0 7-1 
 8 Sokół Bukownica2-1 3-7 1-3 1-0 1-2 2-2 1-6     2-1 2-2 4-1 4-0 
 9 LZS Siedlików0-5 1-6 2-1 1-2 0-5 0-0 1-4 2-0     2-0 3-0 7-0 
 10 Lilia II Mikstat0-6 0-7 1-5 1-3 0-8 1-1 0-2 1-2 2-0     2-0 1-0 
 11 Ogniwo Łąkociny0-5 0-6 1-3 1-2 0-2 2-3 4-2 0-2 4-0 2-2     4-1 
 12 LZS Chlewo0-4 0-6 0-0 0-6 0-4 0-4 3-0 1-0 0-1 2-3 0-0     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: Lilia II Mikstat, Zenit Międzybórz.
 
Barycz Przygodzice 1-2 LZS Kuźnica Grabowska
LZS Siedlików 7-0 LZS Chlewo
Ogniwo Łąkociny 0-5 Ajax Rojów
KS Rogaszyce 0-8 Sulimirczyk Sulmierzyce
Sokół Bukownica 1-3 Odolanovia II Odolanów

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Sokół Bukownica, Barycz Przygodzice.
 
Zenit Międzybórz 1-2 Odolanovia II Odolanów
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-3 Lilia II Mikstat
Ajax Rojów 1-2 KS Rogaszyce
LZS Chlewo 0-0 Ogniwo Łąkociny
LZS Kuźnica Grabowska 4-0 LZS Siedlików

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: LZS Siedlików, Odolanovia II Odolanów.
 
Barycz Przygodzice 2-5 Zenit Międzybórz
Ogniwo Łąkociny 0-2 LZS Kuźnica Grabowska
KS Rogaszyce 4-0 LZS Chlewo
Lilia II Mikstat 0-6 Ajax Rojów
Sokół Bukownica 3-7 Sulimirczyk Sulmierzyce

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Ogniwo Łąkociny, Zenit Międzybórz.
 
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-1 Odolanovia II Odolanów
Ajax Rojów 5-1 Sokół Bukownica
LZS Chlewo 2-3 Lilia II Mikstat
LZS Kuźnica Grabowska 2-1 KS Rogaszyce
Barycz Przygodzice 1-4 LZS Siedlików

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Sulimirczyk Sulmierzyce, KS Rogaszyce.
 
LZS Siedlików 1-2 Zenit Międzybórz
Ogniwo Łąkociny 4-2 Barycz Przygodzice
Lilia II Mikstat 0-8 LZS Kuźnica Grabowska
Sokół Bukownica 4-0 LZS Chlewo
Odolanovia II Odolanów 2-1 Ajax Rojów

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Lilia II Mikstat, Ajax Rojów.
 
Zenit Międzybórz 4-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Chlewo 0-0 Odolanovia II Odolanów
LZS Kuźnica Grabowska 2-4 Sokół Bukownica
Barycz Przygodzice 3-0 KS Rogaszyce
LZS Siedlików 3-0 Ogniwo Łąkociny

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: Sokół Bukownica, LZS Chlewo.
 
Ogniwo Łąkociny 1-2 Zenit Międzybórz
KS Rogaszyce 1-1 LZS Siedlików
Lilia II Mikstat 0-2 Barycz Przygodzice
Odolanovia II Odolanów 1-0 LZS Kuźnica Grabowska
Sulimirczyk Sulmierzyce 1-2 Ajax Rojów

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: Odolanovia II Odolanów, LZS Kuźnica Grabowska.
 
Zenit Międzybórz 3-4 Ajax Rojów
LZS Chlewo 0-6 Sulimirczyk Sulmierzyce
Barycz Przygodzice 3-2 Sokół Bukownica
LZS Siedlików 2-0 Lilia II Mikstat
Ogniwo Łąkociny 2-3 KS Rogaszyce

Kolejka 9 - 12 października

KS Rogaszyce 5-4 Zenit Międzybórz
Lilia II Mikstat 2-0 Ogniwo Łąkociny
Sokół Bukownica 2-1 LZS Siedlików
Odolanovia II Odolanów 3-1 Barycz Przygodzice
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-1 LZS Kuźnica Grabowska
Ajax Rojów 11-0 LZS Chlewo

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: Sulimirczyk Sulmierzyce, Barycz Przygodzice.
 
Zenit Międzybórz 6-0 LZS Chlewo
LZS Kuźnica Grabowska 0-0 Ajax Rojów
LZS Siedlików 2-1 Odolanovia II Odolanów
Ogniwo Łąkociny 0-2 Sokół Bukownica
KS Rogaszyce 6-0 Lilia II Mikstat

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Ajax Rojów, LZS Siedlików.
 
Lilia II Mikstat 1-3 Zenit Międzybórz
Sokół Bukownica 2-2 KS Rogaszyce
Odolanovia II Odolanów 10-0 Ogniwo Łąkociny
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-1 Barycz Przygodzice
LZS Chlewo 0-4 LZS Kuźnica Grabowska

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Ogniwo Łąkociny, LZS Chlewo.
 
Zenit Międzybórz 2-0 LZS Kuźnica Grabowska
Barycz Przygodzice 2-6 Ajax Rojów
LZS Siedlików 1-6 Sulimirczyk Sulmierzyce
KS Rogaszyce 0-1 Odolanovia II Odolanów
Lilia II Mikstat 1-2 Sokół Bukownica

Kolejka 13 - 9 listopada

Pauza: KS Rogaszyce, LZS Kuźnica Grabowska.
 
Sokół Bukownica 1-0 Zenit Międzybórz
Odolanovia II Odolanów 3-1 Lilia II Mikstat
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-2 Ogniwo Łąkociny
Ajax Rojów 8-1 LZS Siedlików
LZS Chlewo 3-0 Barycz Przygodzice

Kolejka 14 - 21 marca

Pauza: Lilia II Mikstat, Zenit Międzybórz.
 
LZS Kuźnica Grabowska 1-1 Barycz Przygodzice
LZS Chlewo 0-1 LZS Siedlików
Ajax Rojów 4-1 Ogniwo Łąkociny
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-0 KS Rogaszyce
Odolanovia II Odolanów 4-0 Sokół Bukownica

Kolejka 15 - 28 marca

Pauza: Sokół Bukownica, Barycz Przygodzice.
 
Odolanovia II Odolanów 2-1 Zenit Międzybórz
Lilia II Mikstat 0-7 Sulimirczyk Sulmierzyce
KS Rogaszyce 1-2 Ajax Rojów
Ogniwo Łąkociny 4-1 LZS Chlewo
LZS Siedlików 0-5 LZS Kuźnica Grabowska

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Pauza: Odolanovia II Odolanów, LZS Siedlików.
 
Zenit Międzybórz 1-1 Barycz Przygodzice
LZS Kuźnica Grabowska 4-0 Ogniwo Łąkociny
LZS Chlewo 0-4 KS Rogaszyce
Ajax Rojów 6-0 Lilia II Mikstat
Sulimirczyk Sulmierzyce 6-0 Sokół Bukownica

Kolejka 17 - 10-11 kwietnia

Pauza: Zenit Międzybórz, Ogniwo Łąkociny.
 
Odolanovia II Odolanów 1-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
Sokół Bukownica 2-1 Ajax Rojów
Lilia II Mikstat 1-0 LZS Chlewo
KS Rogaszyce 1-1 LZS Kuźnica Grabowska
LZS Siedlików 1-4 Barycz Przygodzice

Kolejka 18 - 18 kwietnia

Pauza: KS Rogaszyce, Sulimirczyk Sulmierzyce.
 
Zenit Międzybórz 5-1 LZS Siedlików
Barycz Przygodzice 2-0 Ogniwo Łąkociny
LZS Kuźnica Grabowska 1-0 Lilia II Mikstat
LZS Chlewo 1-0 Sokół Bukownica
Ajax Rojów 2-0 Odolanovia II Odolanów

Kolejka 19 - 25 kwietnia

Pauza: Lilia II Mikstat, Ajax Rojów.
 
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 Zenit Międzybórz
Odolanovia II Odolanów 3-0 LZS Chlewo
Sokół Bukownica 1-2 LZS Kuźnica Grabowska
KS Rogaszyce 1-0 Barycz Przygodzice
Ogniwo Łąkociny 4-0 LZS Siedlików

Kolejka 20 - 2 maja

Pauza: Sokół Bukownica, LZS Chlewo.
 
Zenit Międzybórz 2-0 Ogniwo Łąkociny
LZS Siedlików 0-0 KS Rogaszyce
Barycz Przygodzice 7-1 Lilia II Mikstat
LZS Kuźnica Grabowska 0-1 Odolanovia II Odolanów
Ajax Rojów 2-1 Sulimirczyk Sulmierzyce

Kolejka 21 - 9 maja

Pauza: LZS Kuźnica Grabowska, Odolanovia II Odolanów.
 
Ajax Rojów 2-1 Zenit Międzybórz
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-1 LZS Chlewo
Sokół Bukownica 1-6 Barycz Przygodzice
Lilia II Mikstat 2-0 LZS Siedlików
KS Rogaszyce 1-1 Ogniwo Łąkociny

Kolejka 22 - 16 maja

Zenit Międzybórz 0-0 KS Rogaszyce
Ogniwo Łąkociny 2-2 Lilia II Mikstat
LZS Siedlików 2-0 Sokół Bukownica
Barycz Przygodzice 6-2 Odolanovia II Odolanów
LZS Kuźnica Grabowska 0-4 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Chlewo 0-4 Ajax Rojów

Kolejka 23 - 23 maja

Pauza: Barycz Przygodzice, Sulimirczyk Sulmierzyce.
 
LZS Chlewo 0-6 Zenit Międzybórz
Ajax Rojów 3-0 LZS Kuźnica Grabowska
Odolanovia II Odolanów 2-0 LZS Siedlików
Sokół Bukownica 4-1 Ogniwo Łąkociny
Lilia II Mikstat 1-1 KS Rogaszyce

Kolejka 24 - 30 maja

Pauza: Ajax Rojów, LZS Siedlików.
 
Zenit Międzybórz 7-1 Lilia II Mikstat
KS Rogaszyce 2-0 Sokół Bukownica
Ogniwo Łąkociny 1-3 Odolanovia II Odolanów
Barycz Przygodzice 2-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Kuźnica Grabowska 2-2 LZS Chlewo

Kolejka 25 - 6 czerwca

Pauza: Ogniwo Łąkociny, LZS Chlewo.
 
LZS Kuźnica Grabowska 2-3 Zenit Międzybórz
Ajax Rojów 2-1 Barycz Przygodzice
Sulimirczyk Sulmierzyce 7-0 LZS Siedlików
Odolanovia II Odolanów 2-0 KS Rogaszyce
Sokół Bukownica 2-2 Lilia II Mikstat

Kolejka 26 - 13 czerwca

Pauza: KS Rogaszyce, LZS Kuźnica Grabowska.
 
Zenit Międzybórz 5-0 Sokół Bukownica
Lilia II Mikstat 1-5 Odolanovia II Odolanów
Ogniwo Łąkociny 0-6 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Siedlików 0-5 Ajax Rojów
Barycz Przygodzice 7-1 LZS Chlewo

Baraże o udział w Klasie A (Kalisz)

Klasa A 2003/2004 (Kalisz II)

Klasa B 2003/2004 (Kalisz IV)

Autor: Marcin Kasprzak

 

Napisz do nas