[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga futsalu 2001/2002
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 20 60 20 0 0 143-61 10 0 0 82-33 10 0 0 61-28
2.  Baustal Kraków 20 51 17 0 3 140-68 8 0 2 84-38 9 0 1 56-30
3.  P.A. Nova Gliwice 20 38 12 2 6 104-77 7 1 2 57-36 5 1 4 47-41
4.  Unisoft Gdynia 20 28 9 1 10 113-117 6 0 4 71-58 3 1 6 42-59 2 6 2 0 0 17-7
5.  Rekord Bielsko-Biała 20 28 9 1 10 84-87 6 1 3 51-41 3 0 7 33-46 2 0 0 0 2 7-17
6.  Cuprum Polkowice 20 27 8 3 9 99-113 6 2 2 61-43 2 1 7 38-70
7.  Jango Gliwice 20 23 7 2 11 64-86 4 1 5 27-36 3 1 6 37-50
8.  TEAM Legnica 20 22 6 4 10 75-116 3 3 4 35-46 3 1 6 40-70
9.  Skała-Inter Tychy 20 17 5 2 13 70-95 5 0 5 38-29 0 2 8 32-66
10.  Irex Sosnowiec 20 15 4 3 13 76-102 3 1 6 44-48 1 2 7 32-54
11.  FRIB-EX Ruda Śląska 20 11 3 2 15 77-123 2 1 7 32-55 1 1 8 45-68
Przed rozgrywkami wycofał się KP Warszawa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Clearex Chorzów    6-5 11-4 9-1 5-3 9-5 5-2 11-4 12-2 7-1 7-6 
 2 Baustal Kraków4-6     5-2 9-2 0-5* 11-2 11-5 9-4 12-5 12-5 11-2 
 3 P.A. Nova Gliwice3-6 4-10     8-4 4-2 6-2 4-1 16-2 3-3 5-4 4-2 
 4 Unisoft Gdynia6-7 7-10 3-7     9-3 9-6 7-8 8-4 5-4 5-0* 12-9 
 5 Rekord Bielsko-Biała1-11 1-4 4-1 4-8     10-3 3-3 8-3 7-3 5-1 8-4 
 6 Cuprum Polkowice3-9 2-4 7-4 7-7 8-2     7-3 4-4 7-3 7-4 9-3 
 7 Jango Gliwice0-4 4-5 2-5 4-3 3-2 3-0     3-7 3-0 2-2 3-8 
 8 TEAM Legnica2-5 2-3 0-10 2-5 3-2 6-6 5-2     5-5 4-4 6-4 
 9 Skała-Inter Tychy4-5 3-4 1-2 6-1 7-3 4-6 0-2 3-0     5-2 5-4 
 10 Irex Sosnowiec2-3 1-6 4-8 6-3 4-5 9-2 4-8 5-7 6-3     3-3 
 11 FRIB-EX Ruda Śląska3-5 0-5 4-4 4-8 3-6 3-6 4-3 3-5 6-4 2-9     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 września

Pauza: FRIB-EX Ruda Śląska.
 
Irex Sosnowiec 4-8 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Skała-Inter Tychy 3-4 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 4-4 TEAM Legnica 4 listopada
Unisoft Gdynia 6-7 Clearex Chorzów

Kolejka 2 - 6-7 października

Pauza: Unisoft Gdynia.
 
P.A. Nova Gliwice 4-2 FRIB-EX Ruda Śląska
Clearex Chorzów 5-2 Jango Gliwice
Rekord Bielsko-Biała 10-3 Cuprum Polkowice
TEAM Legnica 5-5 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 12-5 Irex Sosnowiec

Kolejka 3 - 13-14 października

Pauza: Skała-Inter Tychy.
 
Unisoft Gdynia 8-4 TEAM Legnica
Irex Sosnowiec 4-5 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 6-2 Cuprum Polkowice
FRIB-EX Ruda Śląska 3-5 Clearex Chorzów
Jango Gliwice 4-5 Baustal Kraków

Kolejka 4 - 20-21 października

Pauza: Cuprum Polkowice.
 
Baustal Kraków 11-2 FRIB-EX Ruda Śląska
Jango Gliwice 3-7 TEAM Legnica
P.A. Nova Gliwice 8-4 Unisoft Gdynia
Clearex Chorzów 7-1 Irex Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała 7-3 Skała-Inter Tychy

Kolejka 5 - 27-28 października

Pauza: Jango Gliwice.
 
Irex Sosnowiec 5-7 TEAM Legnica
Cuprum Polkowice 3-9 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 1-2 P.A. Nova Gliwice
FRIB-EX Ruda Śląska 3-6 Rekord Bielsko-Biała
Unisoft Gdynia 7-10 Baustal Kraków

Kolejka 6 - 10-11 listopada

Pauza: Irex Sosnowiec.
 
Baustal Kraków 11-2 Cuprum Polkowice
P.A. Nova Gliwice 4-1 Jango Gliwice
TEAM Legnica 6-4 FRIB-EX Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała 4-8 Unisoft Gdynia
Clearex Chorzów 12-2 Skała-Inter Tychy

Kolejka 7 - 17-18 listopada

Pauza: Clearex Chorzów.
 
TEAM Legnica 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Cuprum Polkowice 7-4 Irex Sosnowiec
Unisoft Gdynia 12-9 FRIB-EX Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 4-10 Baustal Kraków
Skała-Inter Tychy 0-2 Jango Gliwice

Kolejka 8 - 24-25 listopada

Pauza: TEAM Legnica.
 
FRIB-EX Ruda Śląska 3-6 Cuprum Polkowice
Rekord Bielsko-Biała 4-1 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 4-3 Unisoft Gdynia
Irex Sosnowiec 6-3 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 4-6 Clearex Chorzów

Kolejka 9 - 1-2 grudnia

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
Cuprum Polkowice 7-3 Jango Gliwice
Unisoft Gdynia 5-4 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 1-4 Baustal Kraków
FRIB-EX Ruda Śląska 2-9 Irex Sosnowiec 6 grudnia
Clearex Chorzów 11-4 TEAM Legnica

Kolejka 10 - 8-9 grudnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
TEAM Legnica 2-3 Baustal Kraków
Irex Sosnowiec 6-3 Unisoft Gdynia
Jango Gliwice 3-8 FRIB-EX Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 3-6 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 4-6 Cuprum Polkowice

Kolejka 11 - 15-16 grudnia

Pauza: Baustal Kraków.
 
Rekord Bielsko-Biała 1-11 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 7-7 Unisoft Gdynia
FRIB-EX Ruda Śląska 6-4 Skała-Inter Tychy
Jango Gliwice 2-2 Irex Sosnowiec
TEAM Legnica 0-10 P.A. Nova Gliwice

Kolejka 12 - 29-30 grudnia

Pauza: FRIB-EX Ruda Śląska.
 
P.A. Nova Gliwice 5-4 Irex Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała 3-3 Jango Gliwice
Baustal Kraków 12-5 Skała-Inter Tychy
TEAM Legnica 6-6 Cuprum Polkowice
Clearex Chorzów 9-1 Unisoft Gdynia

Kolejka 13 - 5-6 stycznia

Pauza: Unisoft Gdynia.
 
Skała-Inter Tychy 3-0 TEAM Legnica
Irex Sosnowiec 1-6 Baustal Kraków
FRIB-EX Ruda Śląska 4-4 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 0-4 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 8-2 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 14 - 12-13 stycznia

Pauza: Skała-Inter Tychy.
 
Clearex Chorzów 7-6 FRIB-EX Ruda Śląska
Baustal Kraków 11-5 Jango Gliwice
TEAM Legnica 2-5 Unisoft Gdynia
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Irex Sosnowiec
Cuprum Polkowice 7-4 P.A. Nova Gliwice

Kolejka 15 - 19-20 stycznia

Pauza: Cuprum Polkowice.
 
Irex Sosnowiec 2-3 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 7-3 Rekord Bielsko-Biała
FRIB-EX Ruda Śląska 0-5 Baustal Kraków
TEAM Legnica 5-2 Jango Gliwice
Unisoft Gdynia 3-7 P.A. Nova Gliwice

Kolejka 16 - 26-27 stycznia

Pauza: Jango Gliwice.
 
Clearex Chorzów 9-5 Cuprum Polkowice
P.A. Nova Gliwice 3-3 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 8-4 FRIB-EX Ruda Śląska
Baustal Kraków 9-2 Unisoft Gdynia
TEAM Legnica 4-4 Irex Sosnowiec

Kolejka 17 - 2-3 lutego

Pauza: Irex Sosnowiec.
 
Unisoft Gdynia 9-3 Rekord Bielsko-Biała
Skała-Inter Tychy 4-5 Clearex Chorzów
Cuprum Polkowice 2-4 Baustal Kraków
Jango Gliwice 2-5 P.A. Nova Gliwice
FRIB-EX Ruda Śląska 3-5 TEAM Legnica

Kolejka 18 - 9-10 lutego

Pauza: Clearex Chorzów.
 
FRIB-EX Ruda Śląska 4-8 Unisoft Gdynia
Baustal Kraków 5-2 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 3-0 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 8-3 TEAM Legnica
Irex Sosnowiec 9-2 Cuprum Polkowice

Kolejka 19 - 16-17 lutego

Pauza: TEAM Legnica.
 
Skała-Inter Tychy 5-2 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 6-5 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 9-3 FRIB-EX Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice 4-2 Rekord Bielsko-Biała
Unisoft Gdynia 7-8 Jango Gliwice

Kolejka 20 - 23-24 lutego

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
TEAM Legnica 2-5 Clearex Chorzów
mecz w Chorzowie
Jango Gliwice 3-0 Cuprum Polkowice
Skała-Inter Tychy 6-1 Unisoft Gdynia
Baustal Kraków 0-5 Rekord Bielsko-Biała
(wo)
Irex Sosnowiec 3-3 FRIB-EX Ruda Śląska

Kolejka 21 - 10 marca

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Unisoft Gdynia 5-0 Irex Sosnowiec
(wo)
FRIB-EX Ruda Śląska 4-3 Jango Gliwice 12 marca
Clearex Chorzów 11-4 P.A. Nova Gliwice
Cuprum Polkowice 7-3 Skała-Inter Tychy
Baustal Kraków 9-4 TEAM Legnica

REKLAMA

Kolejka 22 - 17 marca

Pauza: Baustal Kraków.
 
Clearex Chorzów 5-3 Rekord Bielsko-Biała
Unisoft Gdynia 9-6 Cuprum Polkowice
Skała-Inter Tychy 5-4 FRIB-EX Ruda Śląska
Irex Sosnowiec 4-8 Jango Gliwice
P.A. Nova Gliwice 16-2 TEAM Legnica

Baraże o awans do I ligi futsalu

II liga futsalu 2001/2002 (I)
II liga futsalu 2001/2002 (II)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas