[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2003/2004, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Rojewo 11 27 9 0 2 25-13 4 0 2 11-6 5 0 0 14-7
2.  Dąb Bąkowo 11 24 7 3 1 34-16 5 1 0 25-8 2 2 1 9-8
3.  Unia II Gniewkowo 11 22 7 1 3 33-22 4 1 1 18-11 3 0 2 15-11
4.  Kolorowi Krusza Zamkowa 11 20 5 5 1 23-20 3 2 0 11-7 2 3 1 12-13
5.  LZS Jeziora Wielkie 11 19 6 1 4 28-21 4 1 0 13-7 2 0 4 15-14
6.  Kujawiak Sukowy 11 18 5 3 3 20-17 3 2 1 11-8 2 1 2 9-9
7.  Gopło Kościeszki 11 14 4 2 5 16-20 3 1 1 8-6 1 1 4 8-14
8.  Tarant Wójcin 11 13 4 1 6 22-25 2 1 2 10-7 2 0 4 12-18
9.  Cukrownik Tuczno 11 12 3 3 5 31-32 2 1 2 20-14 1 2 3 11-18
10.  Start Ściborze 11 7 2 1 8 17-23 2 0 3 10-8 0 1 5 7-15
11.  Omega Suchatówka 11 6 2 0 9 18-39 2 0 4 14-26 0 0 5 4-13 1 3 1 0 0 3-1
12.  Iskra Sikorowo 11 6 2 0 9 17-36 1 0 5 9-16 1 0 4 8-20 1 0 0 0 1 1-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Znicz Rojewo    1-3 1-2 4-0 1-0 2-0 2-1 
 2 Dąb Bąkowo    3-1 2-2 6-2 3-0 5-1 6-2 
 3 Unia II Gniewkowo1-1     1-2 3-2 2-1 3-2 8-3 
 4 Kolorowi Krusza Zamkowa2-2     3-1 1-1 2-1 3-2 
 5 LZS Jeziora Wielkie3-3     3-2 2-1 2-0 3-1 
 6 Kujawiak Sukowy1-2 3-1     2-2 1-1 2-1 2-1 
 7 Gopło Kościeszki2-0 1-3     2-2 2-1 1-0 
 8 Tarant Wójcin2-3 1-1 1-2 4-1     2-0 
 9 Cukrownik Tuczno1-2 5-3 4-4 2-3     8-2 
 10 Start Ściborze1-2 2-3 3-1 3-0     1-2 
 11 Omega Suchatówka1-4 1-6 2-7 3-5 4-3     3-1 
 12 Iskra Sikorowo3-4 2-1 0-2 2-4 1-2 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Omega Suchatówka 2-7 LZS Jeziora Wielkie
Unia II Gniewkowo 8-3 Tarant Wójcin
Kujawiak Sukowy 1-1 Start Ściborze
Znicz Rojewo 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Dąb Bąkowo 6-2 Cukrownik Tuczno
Iskra Sikorowo 1-2 Gopło Kościeszki

Kolejka 2 - 31 sierpnia

LZS Jeziora Wielkie 3-2 Gopło Kościeszki
Cukrownik Tuczno 8-2 Iskra Sikorowo
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-2 Dąb Bąkowo
Start Ściborze 1-2 Znicz Rojewo
Tarant Wójcin 1-2 Kujawiak Sukowy
Omega Suchatówka 1-6 Unia II Gniewkowo

Kolejka 3 - 7 września

Unia II Gniewkowo 3-2 LZS Jeziora Wielkie
Kujawiak Sukowy 2-1 Omega Suchatówka
Znicz Rojewo 2-1 Tarant Wójcin
Dąb Bąkowo 3-0 Start Ściborze
Iskra Sikorowo 0-2 Kolorowi Krusza Zamkowa
Gopło Kościeszki 2-2 Cukrownik Tuczno

Kolejka 4 - 14 września

LZS Jeziora Wielkie 2-0 Cukrownik Tuczno
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Gopło Kościeszki
Start Ściborze 1-2 Iskra Sikorowo
Tarant Wójcin 2-3 Dąb Bąkowo
Omega Suchatówka 1-4 Znicz Rojewo
Unia II Gniewkowo 2-1 Kujawiak Sukowy

Kolejka 5 - 21 września

Kujawiak Sukowy 3-1 LZS Jeziora Wielkie
Znicz Rojewo 1-2 Unia II Gniewkowo
Dąb Bąkowo 5-1 Omega Suchatówka
Iskra Sikorowo 1-3 Tarant Wójcin
Gopło Kościeszki 2-1 Start Ściborze
Cukrownik Tuczno 4-4 Kolorowi Krusza Zamkowa

Kolejka 6 - 28 września

LZS Jeziora Wielkie 3-3 Kolorowi Krusza Zamkowa
Start Ściborze 3-0 Cukrownik Tuczno
Tarant Wójcin 4-1 Gopło Kościeszki
Omega Suchatówka 3-1 Iskra Sikorowo
Unia II Gniewkowo 1-1 Dąb Bąkowo
Kujawiak Sukowy 1-2 Znicz Rojewo

Kolejka 7 - 4-5 października

Znicz Rojewo 1-0 LZS Jeziora Wielkie
Dąb Bąkowo 2-2 Kujawiak Sukowy
Iskra Sikorowo 2-1 Unia II Gniewkowo
Gopło Kościeszki 1-0 Omega Suchatówka
Cukrownik Tuczno 2-3 Tarant Wójcin
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Start Ściborze

Kolejka 8 - 12 października

LZS Jeziora Wielkie 3-1 Start Ściborze
Tarant Wójcin 1-1 Kolorowi Krusza Zamkowa
Omega Suchatówka 3-5 Cukrownik Tuczno
Unia II Gniewkowo 3-2 Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy 2-1 Iskra Sikorowo
Znicz Rojewo 1-3 Dąb Bąkowo

Kolejka 9 - 19 października

Dąb Bąkowo 3-1 LZS Jeziora Wielkie 2 listopada
Iskra Sikorowo 3-4 Znicz Rojewo
Gopło Kościeszki 1-3 Kujawiak Sukowy
Cukrownik Tuczno 5-3 Unia II Gniewkowo
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-2 Omega Suchatówka
Start Ściborze 3-1 Tarant Wójcin

Kolejka 10 - 26 października

LZS Jeziora Wielkie 2-1 Tarant Wójcin
Omega Suchatówka 4-3 Start Ściborze
Unia II Gniewkowo 1-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 16 listopada
Kujawiak Sukowy 2-2 Cukrownik Tuczno
Znicz Rojewo 2-0 Gopło Kościeszki
Dąb Bąkowo 6-2 Iskra Sikorowo

REKLAMA

Kolejka 11 - 9 października

Iskra Sikorowo 2-4 LZS Jeziora Wielkie
Gopło Kościeszki 2-0 Dąb Bąkowo
Cukrownik Tuczno 1-2 Znicz Rojewo
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-1 Kujawiak Sukowy
Start Ściborze 2-3 Unia II Gniewkowo
Tarant Wójcin 2-0 Omega Suchatówka 16 listopada

Kolejka 12 - 27-28 marca

LZS Jeziora Wielkie - Omega Suchatówka
Tarant Wójcin - Unia II Gniewkowo
Start Ściborze - Kujawiak Sukowy
Kolorowi Krusza Zamkowa - Znicz Rojewo
Cukrownik Tuczno - Dąb Bąkowo
Gopło Kościeszki - Iskra Sikorowo

REKLAMA

Kolejka 13 - 3-4 kwietnia

Gopło Kościeszki - LZS Jeziora Wielkie
Iskra Sikorowo - Cukrownik Tuczno
Dąb Bąkowo - Kolorowi Krusza Zamkowa
Znicz Rojewo - Start Ściborze
Kujawiak Sukowy - Tarant Wójcin
Unia II Gniewkowo - Omega Suchatówka

Kolejka 14 - 17-18 kwietnia

LZS Jeziora Wielkie - Unia II Gniewkowo
Omega Suchatówka - Kujawiak Sukowy
Tarant Wójcin - Znicz Rojewo
Start Ściborze - Dąb Bąkowo
Kolorowi Krusza Zamkowa - Iskra Sikorowo
Cukrownik Tuczno - Gopło Kościeszki

Kolejka 15 - 24-25 kwietnia

Cukrownik Tuczno - LZS Jeziora Wielkie
Gopło Kościeszki - Kolorowi Krusza Zamkowa
Iskra Sikorowo - Start Ściborze
Dąb Bąkowo - Tarant Wójcin
Znicz Rojewo - Omega Suchatówka
Kujawiak Sukowy - Unia II Gniewkowo

Kolejka 16 - 1-2 maja

LZS Jeziora Wielkie - Kujawiak Sukowy
Unia II Gniewkowo - Znicz Rojewo
Omega Suchatówka - Dąb Bąkowo
Tarant Wójcin - Iskra Sikorowo
Start Ściborze - Gopło Kościeszki
Kolorowi Krusza Zamkowa - Cukrownik Tuczno

Kolejka 17 - 8-9 maja

Kolorowi Krusza Zamkowa - LZS Jeziora Wielkie
Cukrownik Tuczno - Start Ściborze
Gopło Kościeszki - Tarant Wójcin
Iskra Sikorowo - Omega Suchatówka
Dąb Bąkowo - Unia II Gniewkowo
Znicz Rojewo - Kujawiak Sukowy

Kolejka 18 - 15-16 maja

LZS Jeziora Wielkie - Znicz Rojewo
Kujawiak Sukowy - Dąb Bąkowo
Unia II Gniewkowo - Iskra Sikorowo
Omega Suchatówka - Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin - Cukrownik Tuczno
Start Ściborze - Kolorowi Krusza Zamkowa

Kolejka 19 - 22-23 maja

Start Ściborze - LZS Jeziora Wielkie
Kolorowi Krusza Zamkowa - Tarant Wójcin
Cukrownik Tuczno - Omega Suchatówka
Gopło Kościeszki - Unia II Gniewkowo
Iskra Sikorowo - Kujawiak Sukowy
Dąb Bąkowo - Znicz Rojewo

Kolejka 20 - 29-30 maja

LZS Jeziora Wielkie - Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo - Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy - Gopło Kościeszki
Unia II Gniewkowo - Cukrownik Tuczno
Omega Suchatówka - Kolorowi Krusza Zamkowa
Tarant Wójcin - Start Ściborze

Kolejka 21 - 5-6 czerwca

Tarant Wójcin - LZS Jeziora Wielkie
Start Ściborze - Omega Suchatówka
Kolorowi Krusza Zamkowa - Unia II Gniewkowo
Cukrownik Tuczno - Kujawiak Sukowy
Gopło Kościeszki - Znicz Rojewo
Iskra Sikorowo - Dąb Bąkowo

Kolejka 22 - 12-13 czerwca

LZS Jeziora Wielkie - Iskra Sikorowo
Dąb Bąkowo - Gopło Kościeszki
Znicz Rojewo - Cukrownik Tuczno
Kujawiak Sukowy - Kolorowi Krusza Zamkowa
Unia II Gniewkowo - Start Ściborze
Omega Suchatówka - Tarant Wójcin

Klasa C 2003/2004 (Bydgoszcz IV)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas