[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UPKS Ślesin 9 22 7 1 1 25-13 4 0 0 13-5 3 1 1 12-8
2.  Skra Paterek 9 19 6 1 2 37-16 5 0 0 27-6 1 1 2 10-10 1 3 1 0 0 5-0
3.  Zjednoczeni Chwaliszewo 9 19 6 1 2 23-11 4 0 1 12-3 2 1 1 11-8 1 0 0 0 1 0-5
4.  Pałuki Królikowo 9 16 5 1 3 32-20 4 1 0 27-8 1 0 3 5-12
5.  Orion Mrozowo 9 13 4 1 4 18-24 3 1 1 11-9 1 0 3 7-15
6.  Iskra Samoklęski Duże 9 11 3 2 4 14-14 1 1 2 9-9 2 1 2 5-5
7.  Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 9 8 2 2 5 13-26 1 1 2 6-7 1 1 3 7-19
8.  Agropin Pińsko 9 7 2 1 6 14-27 1 1 2 8-11 1 0 4 6-16 2 4 1 1 0 5-4
9.  Zieloni Zalesie 9 7 2 1 6 12-21 0 1 3 4-8 2 0 3 8-13 2 3 1 0 1 4-4
10.  Piaski Bydgoszcz 9 7 2 1 6 13-29 2 0 3 7-11 0 1 3 6-18 2 1 0 1 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 UPKS Ślesin    2-0 3-2 3-1 5-2 
 2 Skra Paterek    5-0 10-3 1-0 6-1 5-2 
 3 Zjednoczeni Chwaliszewo0-2     2-1 4-0 1-0 5-0 
 4 Pałuki Królikowo5-3 3-3     6-0 7-0 6-2 
 5 Orion Mrozowo1-5 3-2     2-0 2-2 3-0 
 6 Iskra Samoklęski Duże1-1 0-4 6-0     2-4 
 7 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko1-3 1-1     3-1 1-2 
 8 Agropin Pińsko3-6 0-1     3-2 2-2 
 9 Zieloni Zalesie1-3 2-2 1-2 0-1     
 10 Piaski Bydgoszcz2-1 2-1 1-3 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Orion Mrozowo 2-2 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Pałuki Królikowo 5-3 UPKS Ślesin
Skra Paterek 5-2 Zieloni Zalesie
Zjednoczeni Chwaliszewo 1-0 Agropin Pińsko
Piaski Bydgoszcz 1-3 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 2 - 7 września

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 1-1 Iskra Samoklęski Duże
Agropin Pińsko 2-2 Piaski Bydgoszcz
Zieloni Zalesie 2-2 Zjednoczeni Chwaliszewo
UPKS Ślesin 2-0 Skra Paterek
Orion Mrozowo 3-2 Pałuki Królikowo

Kolejka 3 - 14 września

Pałuki Królikowo 6-0 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Skra Paterek 10-3 Orion Mrozowo
Zjednoczeni Chwaliszewo 0-2 UPKS Ślesin
Piaski Bydgoszcz 1-2 Zieloni Zalesie
Iskra Samoklęski Duże 2-4 Agropin Pińsko

Kolejka 4 - 21 września

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 3-1 Agropin Pińsko
Zieloni Zalesie 0-1 Iskra Samoklęski Duże
UPKS Ślesin 5-2 Piaski Bydgoszcz
Orion Mrozowo 1-5 Zjednoczeni Chwaliszewo
Pałuki Królikowo 3-3 Skra Paterek

Kolejka 5 - 27-28 września

Skra Paterek 6-1 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Zjednoczeni Chwaliszewo 2-1 Pałuki Królikowo
Piaski Bydgoszcz 2-1 Orion Mrozowo
Iskra Samoklęski Duże 1-1 UPKS Ślesin
Agropin Pińsko 3-2 Zieloni Zalesie

Kolejka 6 - 4-5 października

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 1-2 Zieloni Zalesie
UPKS Ślesin 3-1 Agropin Pińsko
Orion Mrozowo 2-0 Iskra Samoklęski Duże
Pałuki Królikowo 6-2 Piaski Bydgoszcz
Skra Paterek 5-0 Zjednoczeni Chwaliszewo

Kolejka 7 - 12 października

Zjednoczeni Chwaliszewo 4-0 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Piaski Bydgoszcz 2-1 Skra Paterek
Iskra Samoklęski Duże 6-0 Pałuki Królikowo
Agropin Pińsko 0-1 Orion Mrozowo
Zieloni Zalesie 1-3 UPKS Ślesin

Kolejka 8 - 19 października

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko 1-3 UPKS Ślesin
Orion Mrozowo 3-0 Zieloni Zalesie
Pałuki Królikowo 7-0 Agropin Pińsko
Skra Paterek 1-0 Iskra Samoklęski Duże
Zjednoczeni Chwaliszewo 5-0 Piaski Bydgoszcz

Kolejka 9 - 26 października

Piaski Bydgoszcz 1-4 Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Iskra Samoklęski Duże 0-4 Zjednoczeni Chwaliszewo
Agropin Pińsko 3-6 Skra Paterek
Zieloni Zalesie 1-2 Pałuki Królikowo
UPKS Ślesin 3-2 Orion Mrozowo

Kolejka 10 - 3-4 kwietnia

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Orion Mrozowo
UPKS Ślesin - Pałuki Królikowo
Zieloni Zalesie - Skra Paterek
Agropin Pińsko - Zjednoczeni Chwaliszewo
Iskra Samoklęski Duże - Piaski Bydgoszcz

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Iskra Samoklęski Duże - Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Piaski Bydgoszcz - Agropin Pińsko
Zjednoczeni Chwaliszewo - Zieloni Zalesie
Skra Paterek - UPKS Ślesin
Pałuki Królikowo - Orion Mrozowo

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Pałuki Królikowo
Orion Mrozowo - Skra Paterek
UPKS Ślesin - Zjednoczeni Chwaliszewo
Zieloni Zalesie - Piaski Bydgoszcz
Agropin Pińsko - Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 13 - 1-2 maja

Agropin Pińsko - Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Iskra Samoklęski Duże - Zieloni Zalesie
Piaski Bydgoszcz - UPKS Ślesin
Zjednoczeni Chwaliszewo - Orion Mrozowo
Skra Paterek - Pałuki Królikowo

Kolejka 14 - 8-9 maja

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Skra Paterek
Pałuki Królikowo - Zjednoczeni Chwaliszewo
Orion Mrozowo - Piaski Bydgoszcz
UPKS Ślesin - Iskra Samoklęski Duże
Zieloni Zalesie - Agropin Pińsko

Kolejka 15 - 15-16 maja

Zieloni Zalesie - Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Agropin Pińsko - UPKS Ślesin
Iskra Samoklęski Duże - Orion Mrozowo
Piaski Bydgoszcz - Pałuki Królikowo
Zjednoczeni Chwaliszewo - Skra Paterek

Kolejka 16 - 22-23 maja

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Zjednoczeni Chwaliszewo
Skra Paterek - Piaski Bydgoszcz
Pałuki Królikowo - Iskra Samoklęski Duże
Orion Mrozowo - Agropin Pińsko
UPKS Ślesin - Zieloni Zalesie

Kolejka 17 - 29-30 maja

UPKS Ślesin - Noteć II Łabiszyn-Jabłówko
Zieloni Zalesie - Orion Mrozowo
Agropin Pińsko - Pałuki Królikowo
Iskra Samoklęski Duże - Skra Paterek
Piaski Bydgoszcz - Zjednoczeni Chwaliszewo

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Noteć II Łabiszyn-Jabłówko - Piaski Bydgoszcz
Zjednoczeni Chwaliszewo - Iskra Samoklęski Duże
Skra Paterek - Agropin Pińsko
Pałuki Królikowo - Zieloni Zalesie
Orion Mrozowo - UPKS Ślesin

Klasa B 2003/2004 (Bydgoszcz III)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas