[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2002/2003, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gopło II Kruszwica-Racice 22 56 17 5 0 91-28 9 2 0 53-13 8 3 0 38-15
2.  Gopło Kościeszki 22 51 16 3 3 51-22 10 1 0 32-7 6 2 3 19-15
3.  Tarant Wójcin 22 41 12 5 5 51-34 8 3 0 29-8 4 2 5 22-26
4.  Dąb Bąkowo 22 38 12 2 8 55-37 7 2 2 27-16 5 0 6 28-21
5.  Znicz Rojewo 22 32 9 5 8 44-37 7 2 2 27-13 2 3 6 17-24
6.  Cukrownik Tuczno 22 31 9 4 9 66-51 7 2 2 42-25 2 2 7 24-26
7.  LZS Jeziora Wielkie 22 27 8 3 11 52-44 4 2 5 26-23 4 1 6 26-21
8.  Omega Suchatówka 22 21 5 6 11 46-72 4 2 5 27-34 1 4 6 19-38 2 4 1 1 0 6-3
9.  Kujawiak Sukowy 22 21 4 9 9 31-44 3 4 4 13-17 1 5 5 18-27 2 1 0 1 1 3-6
10.  Iskra Sikorowo 22 20 5 5 12 36-78 4 3 4 23-31 1 2 8 13-47
11.  Start Ściborze 22 17 4 5 13 36-67 3 2 6 23-31 1 3 7 13-36
12.  Błękitni Cieślin 22 13 3 4 15 25-70 2 3 6 16-28 1 1 9 9-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gopło II Kruszwica-Racice    4-1 2-2 3-2 4-1 4-1 2-1 3-3 3-1 12-0 7-1 9-0 
 2 Gopło Kościeszki0-0     2-1 5-0 3-0 2-1 4-3 5-1 1-0 3-0 4-1 3-0 
 3 Tarant Wójcin1-1 1-1     2-1 3-0 2-0 3-1 6-2 1-0 3-1 1-1 6-0 
 4 Dąb Bąkowo0-2 4-1 1-3     3-1 2-1 2-0 5-0 2-2 3-2 2-2 3-2 
 5 Znicz Rojewo2-2 0-0 1-2 2-0     3-2 1-2 4-3 4-1 5-0 3-1 2-0 
 6 Cukrownik Tuczno2-5 2-0 5-1 2-8 1-1     3-1 5-1 4-4 7-3 4-0 7-1 
 7 LZS Jeziora Wielkie2-5 0-1 7-2 2-4 0-5 3-2     1-1 1-1 4-0 6-0 0-2 
 8 Omega Suchatówka3-4 1-5 1-3 0-5 1-1 6-3 0-5     5-2 2-2 4-2 4-2 
 9 Kujawiak Sukowy1-4 0-1 1-1 2-0 2-1 1-1 1-4 1-1     1-1 1-2 2-1 
 10 Iskra Sikorowo3-5 0-3 3-1 3-2 3-2 2-2 0-6 2-4 3-3     3-2 1-1 
 11 Start Ściborze0-6 0-1 1-5 0-4 3-3 1-4 3-1 2-2 2-3 6-2     5-0 
 12 Błękitni Cieślin1-4 3-5 2-1 0-2 1-2 0-7 2-2 4-1 1-1 1-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1 września

Omega Suchatówka 3-4 Gopło II Kruszwica-Racice
Gopło Kościeszki 2-1 Cukrownik Tuczno
LZS Jeziora Wielkie 0-2 Błękitni Cieślin
Start Ściborze 3-3 Znicz Rojewo
Iskra Sikorowo 3-3 Kujawiak Sukowy
Dąb Bąkowo 1-3 Tarant Wójcin

Kolejka 2 - 8 września

Gopło II Kruszwica-Racice 2-2 Tarant Wójcin
Kujawiak Sukowy 2-0 Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo 5-0 Iskra Sikorowo
Błękitni Cieślin 1-1 Start Ściborze
Cukrownik Tuczno 3-1 LZS Jeziora Wielkie
Omega Suchatówka 1-5 Gopło Kościeszki

Kolejka 3 - 15 września

Gopło Kościeszki 0-0 Gopło II Kruszwica-Racice
LZS Jeziora Wielkie 1-1 Omega Suchatówka
Start Ściborze 1-4 Cukrownik Tuczno
Iskra Sikorowo 1-1 Błękitni Cieślin
Dąb Bąkowo 3-1 Znicz Rojewo
Tarant Wójcin 1-0 Kujawiak Sukowy

Kolejka 4 - 22 września

Gopło II Kruszwica-Racice 3-1 Kujawiak Sukowy
Znicz Rojewo 1-2 Tarant Wójcin
Błękitni Cieślin 0-2 Dąb Bąkowo
Cukrownik Tuczno 7-3 Iskra Sikorowo
Omega Suchatówka 4-2 Start Ściborze
Gopło Kościeszki 4-3 LZS Jeziora Wielkie

Kolejka 5 - 29 września

LZS Jeziora Wielkie 2-5 Gopło II Kruszwica-Racice
Start Ściborze 0-1 Gopło Kościeszki
Iskra Sikorowo 2-4 Omega Suchatówka
Dąb Bąkowo 2-1 Cukrownik Tuczno
Tarant Wójcin 6-0 Błękitni Cieślin
Kujawiak Sukowy 2-1 Znicz Rojewo

Kolejka 6 - 6 października

Gopło II Kruszwica-Racice 4-1 Znicz Rojewo
Błękitni Cieślin 1-1 Kujawiak Sukowy
Cukrownik Tuczno 5-1 Tarant Wójcin
Omega Suchatówka 0-5 Dąb Bąkowo
Gopło Kościeszki 3-0 Iskra Sikorowo
LZS Jeziora Wielkie 6-0 Start Ściborze

Kolejka 7 - 13 października

Start Ściborze 0-6 Gopło II Kruszwica-Racice
Iskra Sikorowo 0-6 LZS Jeziora Wielkie
Dąb Bąkowo 4-1 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 6-2 Omega Suchatówka
Kujawiak Sukowy 1-1 Cukrownik Tuczno
Znicz Rojewo 2-0 Błękitni Cieślin

Kolejka 8 - 20 października

Gopło II Kruszwica-Racice 9-0 Błękitni Cieślin
Cukrownik Tuczno 1-1 Znicz Rojewo
Omega Suchatówka 5-2 Kujawiak Sukowy
Gopło Kościeszki 2-1 Tarant Wójcin
LZS Jeziora Wielkie 2-4 Dąb Bąkowo
Start Ściborze 6-2 Iskra Sikorowo

Kolejka 9 - 27 października

Iskra Sikorowo 3-5 Gopło II Kruszwica-Racice
Dąb Bąkowo 2-2 Start Ściborze
Tarant Wójcin 3-1 LZS Jeziora Wielkie
Kujawiak Sukowy 0-1 Gopło Kościeszki
Znicz Rojewo 4-3 Omega Suchatówka
Błękitni Cieślin 0-7 Cukrownik Tuczno

Kolejka 10 - 3 listopada

Gopło II Kruszwica-Racice 4-1 Cukrownik Tuczno
Omega Suchatówka 4-2 Błękitni Cieślin
Gopło Kościeszki 3-0 Znicz Rojewo
LZS Jeziora Wielkie 1-1 Kujawiak Sukowy
Start Ściborze 1-5 Tarant Wójcin
Iskra Sikorowo 3-2 Dąb Bąkowo

Kolejka 11 - 10 listopada

Dąb Bąkowo 0-2 Gopło II Kruszwica-Racice
Tarant Wójcin 3-1 Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy 1-2 Start Ściborze
Znicz Rojewo 1-2 LZS Jeziora Wielkie
Błękitni Cieślin 3-5 Gopło Kościeszki
Cukrownik Tuczno 5-1 Omega Suchatówka

Kolejka 12 - 30 marca

Gopło II Kruszwica-Racice 3-3 Omega Suchatówka
Cukrownik Tuczno 2-0 Gopło Kościeszki
Błękitni Cieślin 2-2 LZS Jeziora Wielkie
Znicz Rojewo 3-1 Start Ściborze
Kujawiak Sukowy 1-1 Iskra Sikorowo
Tarant Wójcin 2-1 Dąb Bąkowo

Kolejka 13 - 6 kwietnia

Tarant Wójcin 1-1 Gopło II Kruszwica-Racice
Dąb Bąkowo 2-2 Kujawiak Sukowy
Iskra Sikorowo 3-2 Znicz Rojewo
Start Ściborze 5-0 Błękitni Cieślin
LZS Jeziora Wielkie 3-2 Cukrownik Tuczno
Gopło Kościeszki 5-1 Omega Suchatówka

Kolejka 14 - 13 kwietnia

Gopło II Kruszwica-Racice 4-1 Gopło Kościeszki
Omega Suchatówka 0-5 LZS Jeziora Wielkie
Cukrownik Tuczno 4-0 Start Ściborze
Błękitni Cieślin 1-2 Iskra Sikorowo
Znicz Rojewo 2-0 Dąb Bąkowo
Kujawiak Sukowy 1-1 Tarant Wójcin

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Kujawiak Sukowy 1-4 Gopło II Kruszwica-Racice
Tarant Wójcin 3-0 Znicz Rojewo
Dąb Bąkowo 3-2 Błękitni Cieślin
Iskra Sikorowo 2-2 Cukrownik Tuczno
Start Ściborze 2-2 Omega Suchatówka
LZS Jeziora Wielkie 0-1 Gopło Kościeszki

Kolejka 16 - 4 maja

Gopło II Kruszwica-Racice 2-1 LZS Jeziora Wielkie
Gopło Kościeszki 4-1 Start Ściborze
Omega Suchatówka 2-2 Iskra Sikorowo
Cukrownik Tuczno 2-8 Dąb Bąkowo
Błękitni Cieślin 2-1 Tarant Wójcin
Znicz Rojewo 4-1 Kujawiak Sukowy

Kolejka 17 - 11 maja

Znicz Rojewo 2-2 Gopło II Kruszwica-Racice
Kujawiak Sukowy 2-1 Błękitni Cieślin
Tarant Wójcin 2-0 Cukrownik Tuczno
Dąb Bąkowo 5-0 Omega Suchatówka
Iskra Sikorowo 0-3 Gopło Kościeszki
Start Ściborze 3-1 LZS Jeziora Wielkie

Kolejka 18 - 18 maja

Gopło II Kruszwica-Racice 7-1 Start Ściborze
LZS Jeziora Wielkie 4-0 Iskra Sikorowo
Gopło Kościeszki 5-0 Dąb Bąkowo
Omega Suchatówka 1-3 Tarant Wójcin
Cukrownik Tuczno 4-4 Kujawiak Sukowy
Błękitni Cieślin 1-2 Znicz Rojewo

Kolejka 19 - 25 maja

Błękitni Cieślin 1-4 Gopło II Kruszwica-Racice
Znicz Rojewo 3-2 Cukrownik Tuczno
Kujawiak Sukowy 1-1 Omega Suchatówka
Tarant Wójcin 1-1 Gopło Kościeszki
Dąb Bąkowo 2-0 LZS Jeziora Wielkie
Iskra Sikorowo 3-2 Start Ściborze

Kolejka 20 - 1 czerwca

Gopło II Kruszwica-Racice 12-0 Iskra Sikorowo
Start Ściborze 0-4 Dąb Bąkowo
LZS Jeziora Wielkie 7-2 Tarant Wójcin
Gopło Kościeszki 1-0 Kujawiak Sukowy
Omega Suchatówka 1-1 Znicz Rojewo
Cukrownik Tuczno 7-1 Błękitni Cieślin

Kolejka 21 - 8 czerwca

Cukrownik Tuczno 2-5 Gopło II Kruszwica-Racice
Błękitni Cieślin 4-1 Omega Suchatówka
Znicz Rojewo 0-0 Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy 1-4 LZS Jeziora Wielkie
Tarant Wójcin 1-1 Start Ściborze
Dąb Bąkowo 3-2 Iskra Sikorowo

REKLAMA

Kolejka 22 - 15 czerwca

Gopło II Kruszwica-Racice 3-2 Dąb Bąkowo
Iskra Sikorowo 3-1 Tarant Wójcin
Start Ściborze 2-3 Kujawiak Sukowy
LZS Jeziora Wielkie 0-5 Znicz Rojewo
Gopło Kościeszki 3-0 Błękitni Cieślin
Omega Suchatówka 6-3 Cukrownik Tuczno

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://kpzpn.pl/

 

Napisz do nas