[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2002/2003, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonka II Nieszawa 26 65 20 5 1 104-30 10 3 0 50-9 10 2 1 54-21
2.  Kujawiak Kruszyn 26 54 16 6 4 78-39 10 1 2 50-18 6 5 2 28-21
3.  Wicher Wielgie 26 51 15 6 5 80-47 9 3 1 47-28 6 3 4 33-19
4.  Lubienianka Lubień Kujawski 26 47 14 5 7 93-52 11 1 1 59-12 3 4 6 34-40
5.  LTP II Lubanie 26 45 14 3 9 81-60 8 2 3 50-23 6 1 6 31-37
6.  Victoria Smólnik 26 44 13 5 8 63-51 7 3 3 41-23 6 2 5 22-28
7.  Wisła Włocławek 26 37 11 4 11 64-50 7 1 5 41-25 4 3 6 23-25
8.  Wzgórze Raciążek 26 34 10 4 12 46-55 3 4 6 19-24 7 0 6 27-31 2 4 1 1 0 6-2
9.  Błękitni Skępe 26 34 10 4 12 67-91 8 1 4 38-40 2 3 8 29-51 2 1 0 1 1 2-6
10.  Skrwa Skrwilno 26 31 9 4 13 47-61 6 2 5 28-21 3 2 8 19-40
11.  Unia Choceń 26 21 6 3 17 54-92 5 1 7 30-39 1 2 10 24-53
12.  Koram Boniewo 26 19 5 4 17 40-94 3 3 7 28-41 2 1 10 12-53
13.  Orion Popowo 26 18 5 3 18 52-99 3 3 7 28-38 2 0 11 24-61
14.  Kujawy Kozy 26 17 5 2 19 33-81 3 1 9 18-34 2 1 10 15-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jagiellonka II Nieszawa    4-0 0-0 1-1 4-3 3-0 1-1 2-0 6-3 2-0 8-0 8-0 6-1 5-0 
 2 Kujawiak Kruszyn2-2     4-0 6-2 5-1 0-1 3-2 1-4 3-2 6-0 3-1 8-2 6-0 3-1 
 3 Wicher Wielgie2-5 1-1     4-0 3-0 3-1 3-3 4-1 3-3 3-0 10-7 4-2 4-3 3-2 
 4 Lubienianka Lubień Kujawski7-2 5-1 1-2     8-0 4-1 1-0 4-0 4-2 1-1 5-1 5-0 6-1 8-1 
 5 LTP II Lubanie0-1 2-2 1-1 10-3     0-3 3-1 3-1 10-1 4-2 4-3 8-0 5-2 0-3 
 6 Victoria Smólnik1-3 1-1 1-1 3-3 2-1     2-5 4-1 2-3 4-1 6-0 6-1 4-3 5-0 
 7 Wisła Włocławek1-4 0-3 2-1 3-2 0-3 7-0     7-1 3-3 6-0 3-2 0-3 0-3 9-0 
 8 Wzgórze Raciążek1-6 2-2 2-0 3-3 0-1 1-1 1-2     1-1 0-1 1-2 3-0 4-1 0-4 
 9 Błękitni Skępe1-8 1-4 4-3 1-7 3-0 4-4 3-0 1-5     5-2 3-2 4-2 5-3 3-0 
 10 Skrwa Skrwilno2-5 1-1 1-4 3-1 3-4 0-1 2-0 1-2 4-2     1-1 2-0 6-0 2-0 
 11 Unia Choceń2-8 0-3 0-8 2-5 2-3 3-0 3-0 1-3 5-1 1-6     1-1 8-1 2-0 
 12 Koram Boniewo1-5 0-2 1-5 0-5 4-4 1-2 1-1 0-2 3-2 3-3 6-3     2-4 6-3 
 13 Orion Popowo1-1 3-4 2-5 3-1 2-4 2-7 0-5 1-2 2-5 5-1 2-2 4-0     1-1 
 14 Kujawy Kozy0-4 1-4 0-3 1-1 1-7 0-1 2-3 2-5 5-1 0-2 1-0 0-1 5-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Lubienianka Lubień Kujawski 4-1 Victoria Smólnik
Jagiellonka II Nieszawa 6-1 Orion Popowo
Wisła Włocławek 2-1 Wicher Wielgie
Kujawy Kozy 1-7 LTP II Lubanie
Koram Boniewo 6-3 Unia Choceń
Skrwa Skrwilno 1-1 Kujawiak Kruszyn
Wzgórze Raciążek 1-1 Błękitni Skępe

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Victoria Smólnik 2-3 Błękitni Skępe
Kujawiak Kruszyn 1-4 Wzgórze Raciążek
Unia Choceń 1-6 Skrwa Skrwilno
LTP II Lubanie 8-0 Koram Boniewo
Wicher Wielgie 3-2 Kujawy Kozy
Orion Popowo 0-5 Wisła Włocławek
Lubienianka Lubień Kujawski 7-2 Jagiellonka II Nieszawa

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Jagiellonka II Nieszawa 3-0 Victoria Smólnik
Wisła Włocławek 3-2 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawy Kozy 5-2 Orion Popowo
Koram Boniewo 1-5 Wicher Wielgie
Skrwa Skrwilno 3-4 LTP II Lubanie
Wzgórze Raciążek 1-2 Unia Choceń
Błękitni Skępe 1-4 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 4 - 7-8 września

Victoria Smólnik 1-1 Kujawiak Kruszyn
Unia Choceń 5-1 Błękitni Skępe
LTP II Lubanie 3-1 Wzgórze Raciążek
Wicher Wielgie 3-0 Skrwa Skrwilno
Orion Popowo 4-0 Koram Boniewo
Lubienianka Lubień Kujawski 8-1 Kujawy Kozy
Jagiellonka II Nieszawa 1-1 Wisła Włocławek

Kolejka 5 - 14-15 września

Wisła Włocławek 7-0 Victoria Smólnik
Kujawy Kozy 0-4 Jagiellonka II Nieszawa
Koram Boniewo 0-5 Lubienianka Lubień Kujawski
Skrwa Skrwilno 6-0 Orion Popowo
Wzgórze Raciążek 2-0 Wicher Wielgie
Błękitni Skępe 3-0 LTP II Lubanie
Kujawiak Kruszyn 3-1 Unia Choceń

Kolejka 6 - 21-22 września

Victoria Smólnik 6-0 Unia Choceń
LTP II Lubanie 2-2 Kujawiak Kruszyn
Wicher Wielgie 3-3 Błękitni Skępe
Orion Popowo 1-2 Wzgórze Raciążek
Lubienianka Lubień Kujawski 1-1 Skrwa Skrwilno
Jagiellonka II Nieszawa 8-0 Koram Boniewo
Wisła Włocławek 9-0 Kujawy Kozy

Kolejka 7 - 28-29 września

Kujawy Kozy 0-1 Victoria Smólnik
Koram Boniewo 1-1 Wisła Włocławek
Skrwa Skrwilno 2-5 Jagiellonka II Nieszawa
Wzgórze Raciążek 3-3 Lubienianka Lubień Kujawski
Błękitni Skępe 5-3 Orion Popowo
Kujawiak Kruszyn 4-0 Wicher Wielgie
Unia Choceń 2-3 LTP II Lubanie

Kolejka 8 - 5-6 października

Victoria Smólnik 2-1 LTP II Lubanie
Wicher Wielgie 10-7 Unia Choceń
Orion Popowo 3-4 Kujawiak Kruszyn
Lubienianka Lubień Kujawski 4-2 Błękitni Skępe
Jagiellonka II Nieszawa 2-0 Wzgórze Raciążek
Wisła Włocławek 6-0 Skrwa Skrwilno
Kujawy Kozy 0-1 Koram Boniewo

Kolejka 9 - 12-13 października

Koram Boniewo 1-2 Victoria Smólnik
Skrwa Skrwilno 2-0 Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek 1-2 Wisła Włocławek
Błękitni Skępe 1-8 Jagiellonka II Nieszawa
Kujawiak Kruszyn 6-2 Lubienianka Lubień Kujawski
Unia Choceń 8-1 Orion Popowo
LTP II Lubanie 1-1 Wicher Wielgie

Kolejka 10 - 19-20 października

Victoria Smólnik 1-1 Wicher Wielgie
Orion Popowo 2-4 LTP II Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski 5-1 Unia Choceń
Jagiellonka II Nieszawa 4-0 Kujawiak Kruszyn
Wisła Włocławek 3-3 Błękitni Skępe
Kujawy Kozy 2-5 Wzgórze Raciążek
Koram Boniewo 3-3 Skrwa Skrwilno

Kolejka 11 - 26-27 października

Skrwa Skrwilno 0-1 Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek 3-0 Koram Boniewo
Błękitni Skępe 3-0 Kujawy Kozy
Kujawiak Kruszyn 3-2 Wisła Włocławek
Unia Choceń 2-8 Jagiellonka II Nieszawa
LTP II Lubanie 10-3 Lubienianka Lubień Kujawski
Wicher Wielgie 4-3 Orion Popowo

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Victoria Smólnik 4-3 Orion Popowo
Lubienianka Lubień Kujawski 1-2 Wicher Wielgie
Jagiellonka II Nieszawa 4-3 LTP II Lubanie
Wisła Włocławek 3-2 Unia Choceń
Kujawy Kozy 1-4 Kujawiak Kruszyn
Koram Boniewo 3-2 Błękitni Skępe
Skrwa Skrwilno 1-2 Wzgórze Raciążek

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Wzgórze Raciążek 1-1 Victoria Smólnik
Błękitni Skępe 5-2 Skrwa Skrwilno
Kujawiak Kruszyn 8-2 Koram Boniewo
Unia Choceń 2-0 Kujawy Kozy
LTP II Lubanie 3-1 Wisła Włocławek
Wicher Wielgie 2-5 Jagiellonka II Nieszawa
Orion Popowo 3-1 Lubienianka Lubień Kujawski

Kolejka 14 - 22-23 marca

Victoria Smólnik 3-3 Lubienianka Lubień Kujawski
Orion Popowo 1-1 Jagiellonka II Nieszawa
Wicher Wielgie 3-3 Wisła Włocławek
LTP II Lubanie 0-3 Kujawy Kozy
Unia Choceń 1-1 Koram Boniewo
Kujawiak Kruszyn 6-0 Skrwa Skrwilno
Błękitni Skępe 1-5 Wzgórze Raciążek

Kolejka 15 - 29-30 marca

Błękitni Skępe 4-4 Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek 2-2 Kujawiak Kruszyn
Skrwa Skrwilno 1-1 Unia Choceń
Koram Boniewo 4-4 LTP II Lubanie
Kujawy Kozy 0-3 Wicher Wielgie
Wisła Włocławek 0-3 Orion Popowo
Jagiellonka II Nieszawa 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski

Kolejka 16 - 6 kwietnia

Victoria Smólnik 1-3 Jagiellonka II Nieszawa
Lubienianka Lubień Kujawski 1-0 Wisła Włocławek
Orion Popowo 1-1 Kujawy Kozy
Wicher Wielgie 4-2 Koram Boniewo
LTP II Lubanie 4-2 Skrwa Skrwilno
Unia Choceń 1-3 Wzgórze Raciążek
Kujawiak Kruszyn 3-2 Błękitni Skępe

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Kujawiak Kruszyn 0-1 Victoria Smólnik
Błękitni Skępe 3-2 Unia Choceń
Wzgórze Raciążek 0-1 LTP II Lubanie
Skrwa Skrwilno 1-4 Wicher Wielgie
Koram Boniewo 2-4 Orion Popowo
Kujawy Kozy 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski
Wisła Włocławek 1-4 Jagiellonka II Nieszawa 21 maja

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

Victoria Smólnik 2-5 Wisła Włocławek
Jagiellonka II Nieszawa 5-0 Kujawy Kozy 1 maja
Lubienianka Lubień Kujawski 5-0 Koram Boniewo
Orion Popowo 5-1 Skrwa Skrwilno
Wicher Wielgie 4-1 Wzgórze Raciążek 1 maja
LTP II Lubanie 10-1 Błękitni Skępe
Unia Choceń 0-3 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Unia Choceń 3-0 Victoria Smólnik
Kujawiak Kruszyn 5-1 LTP II Lubanie
Błękitni Skępe 4-3 Wicher Wielgie
Wzgórze Raciążek 4-1 Orion Popowo
Skrwa Skrwilno 3-1 Lubienianka Lubień Kujawski
Koram Boniewo 1-5 Jagiellonka II Nieszawa
Kujawy Kozy 2-3 Wisła Włocławek

Kolejka 20 - 3-4 maja

Victoria Smólnik 5-0 Kujawy Kozy
Wisła Włocławek 0-3 Koram Boniewo
Jagiellonka II Nieszawa 2-0 Skrwa Skrwilno
Lubienianka Lubień Kujawski 4-0 Wzgórze Raciążek
Orion Popowo 2-5 Błękitni Skępe
Wicher Wielgie 1-1 Kujawiak Kruszyn
LTP II Lubanie 4-3 Unia Choceń

Kolejka 21 - 10-11 maja

LTP II Lubanie 0-3 Victoria Smólnik
Unia Choceń 0-8 Wicher Wielgie
Kujawiak Kruszyn 6-0 Orion Popowo
Błękitni Skępe 1-7 Lubienianka Lubień Kujawski
Wzgórze Raciążek 1-6 Jagiellonka II Nieszawa
Skrwa Skrwilno 2-0 Wisła Włocławek
Koram Boniewo 6-3 Kujawy Kozy

Kolejka 22 - 17-18 maja

Victoria Smólnik 6-1 Koram Boniewo
Kujawy Kozy 0-2 Skrwa Skrwilno
Wisła Włocławek 7-1 Wzgórze Raciążek
Jagiellonka II Nieszawa 6-3 Błękitni Skępe
Lubienianka Lubień Kujawski 5-1 Kujawiak Kruszyn
Orion Popowo 2-2 Unia Choceń
Wicher Wielgie 3-0 LTP II Lubanie

Kolejka 23 - 24-25 maja

Wicher Wielgie 3-1 Victoria Smólnik
LTP II Lubanie 5-2 Orion Popowo
Unia Choceń 2-5 Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawiak Kruszyn 2-2 Jagiellonka II Nieszawa
Błękitni Skępe 3-0 Wisła Włocławek
Wzgórze Raciążek 0-4 Kujawy Kozy
Skrwa Skrwilno 2-0 Koram Boniewo

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Smólnik 4-1 Skrwa Skrwilno
Koram Boniewo 0-2 Wzgórze Raciążek
Kujawy Kozy 5-1 Błękitni Skępe
Wisła Włocławek 0-3 Kujawiak Kruszyn
Jagiellonka II Nieszawa 8-0 Unia Choceń
Lubienianka Lubień Kujawski 8-0 LTP II Lubanie
Orion Popowo 2-5 Wicher Wielgie

Kolejka 25 - 8 czerwca

Orion Popowo 2-7 Victoria Smólnik
Wicher Wielgie 4-0 Lubienianka Lubień Kujawski
LTP II Lubanie 0-1 Jagiellonka II Nieszawa
Unia Choceń 3-0 Wisła Włocławek
Kujawiak Kruszyn 3-1 Kujawy Kozy
Błękitni Skępe 4-2 Koram Boniewo
Wzgórze Raciążek 0-1 Skrwa Skrwilno

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

Victoria Smólnik 4-1 Wzgórze Raciążek
Skrwa Skrwilno 4-2 Błękitni Skępe
Koram Boniewo 0-2 Kujawiak Kruszyn
Kujawy Kozy 1-0 Unia Choceń
Wisła Włocławek 0-3 LTP II Lubanie
Jagiellonka II Nieszawa 0-0 Wicher Wielgie
Lubienianka Lubień Kujawski 6-1 Orion Popowo

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://kpzpn.pl/

 

Napisz do nas